پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خروجی های یوونتوس

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
809 پاسخ برای این موضوع

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
بوفن بهترین پیشنهاد ها رو داشت. ولی محبوبیت بین هوادارنش رو از مقام و قهرمانی در اروپا و ... ترجیح داد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
میدونم عکس تکراریه ولی خب دیگه ;D ;D ;D ;)

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
ایول. هم عکس باحاله هم لباس. من خودمو کشتم اخر 11 ندودش رو گیر اوردم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظر شما کامورانزي نيم فصل از يووه ميره ؟ با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

دوست عزیز همه مثل هم نیستند من خودم باورم نمیشود زامروتا از تیم برود اما بوفون نه
بوفون به راحتی می توانست به بهترین تیم های دنیا برود ولی دلاورانه ماند بوفون و ندود و دل پیرو برای همیشه در دل میلیون های هوارار یووه میمانند
زامروتا به تاریخ یووه پیوست مثا باجو .ویری.ایزوگی.داویدز.تاکيناردي ...

ولی به جز ویری هیچ کدوم از نفرات بالا به دلخواه و اراده خودشون از یووه نرفتن

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال

سلام دوستان من
شايد اگر شش ماه پيش يا بيشتر از شما ميپرسيدند اگر يووه بره سري بي به نظرت کدام بازيکنان از يووه ميره شايد همه نفر يکي مونده به آخر رو زامبروتا و نفر آخر رو آلکس ميگفتيد
چون زامبروتا هفت سال در يوونتوس کبير بود و در اين تيم بزرگ شد و اگر در اين فصل ميبود مطمئنا بازوبند رو هم ميتونست به دستهاش ببنده
نميدونم چي بگم
با تشکر

من به شخصه حتی قبل اینکه یووه بره سری ب احتمال میدادم که زامبروتا از یووه جدا بشه حتی اگه توی سری ا میموند
در ضمن موندن بوفون قابل تقدیره اما رفتن بازیکنانی مثل زامبروتا نا بخشودنی نیست

imposible

imposible

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 125 ارسال
من از رفتن زام ناراحت نشدم از جملاتش پس از رفتن ناراحت شدم! منظورش از این جمله تاریخی یووه به من خیانت کرد چی بود؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!! من اصلا ناراحت نشدم که راحت رفت بارسا ولی از این حرفش خیلی عصبانی شدم چون به نظرم لیاقت نداشت دیگه بازی کنه واسه یووه!! من توی فصل نقل و انتقالات از رفتن کانا کلی ناراحت شدم! :( خدایی خیلی دوسش داشتم!!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
زامبروتا گفته بود من میتونستم توی یووه بمونم اما مسئولان یووه(منطور مسولان جدید یووه هست) به من بی مهری کردند زامبروتا واسه این فته بود که یووه به من خیانت کرد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من از رفتن زلات ناراحت شدم درسته فصل پیش خوب بازی نکرد اما در کل بازیکن خوبی بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوبیه زلاتان این بود که خیلی جوون بود و می تونست یکی از اسطوره های یوونتوس می شد من بعید می دونم بیشتر از یکی دو فصل توی اینتر بمونه

imposible

imposible

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 125 ارسال
زلاتان اصلا و ابدا نمی تونه روزای درخشان 2004-05 رو تکرار کنه!! عمرا! در مورد زام هم باید بگم گفته بود که خیلی ناراحت هست که عناوینی که کسب کرده رو باید بر گردونه و واسه ی این باشگاه رو مقصر می دونه و میگه بهش خیانت شده!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من که میگم ویرا وزلات برمیگردن البته ویرا تو سایت گل گفته بود در پایان فصل به یووه برمیگرده

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من الان از سايت گل يک مطلب خوندم که نوشته بود کيه ليني در تابستان به تيم چلسي يا رم ميپيونده ولي يوونتوس اين خبر رو تکذيب کرده و گفته اين بازيکن فروشي نيست با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من که دیگه بعید میدونم زلاتان به یووه برگرده اما ویرا معلوم نیست البته من شنیدم که گفته دوست دارم برگردم ارسنال

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
امروز اخبار ورزشی گفت که پسر عموهای میلان افتادن به پای بوفون. ولی من چشم آب نمیخوره که بره مگه این که مافیای برلوسکونی یا موراتی تهدیدش کنن.

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
اگه خدای نکرده جی جی بره واقعا حالم خراب میشه. آخره ضدحاله. تو یکی از مصاحبه هاش خوندم که قبل از این هم تا پای قرارداد با رم رفته بود.... حالا هم که بحث میلان و اینتره. لعنت به این لاشخورا

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من بوفون هيچ جا نميره دوستان نظرتون در مورد دي ناتاله چيه ؟ يکي از دوستان خبر گذاشته بود که براي اومدن به يووه ابراز تمايل کرده با تشکر

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
عزیزم میلان تورش کرد بیخیالش شو نیم فصل با میلان قرارداد میبنده :(

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من نظرتون در مورد دسه نا و فاتي و کودا چيه ؟ اصلا ميشناسيدشون ؟ اين سه تا رو يووه ميخواد بخره با تشکر

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
حتما جوون هستن که اسمشونو میاری.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی