پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خروجی های یوونتوس

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
809 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره زامبروتابا یووه به همه چی رسید

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من بحث در مورد اين بازيکنان زياد شده لطفا بزاريد اين تاپيک فقط براي نقل و انتقالات باشه و بحث در مورد اين بازيکنان رو در تاپيک خودش انجام بديد با تشکر

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
ديويد كه ديگه نميره

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
هرکی از تاکیناردی و مارسکا و میکولی خبر داره یه چیزی بگه.... من اصلا نمیدونم قرضی رفتن یا نه.......کی میان؟ ممنون میشم یا حق

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

هرکی از تاکیناردی و مارسکا و میکولی خبر داره یه چیزی بگه....
من اصلا نمیدونم قرضی رفتن یا نه.......کی میان؟
ممنون میشم
یا حق

واقعا خیلی برات مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
فکر کنم نه اونا دائمی از یووه رفتند تا اونجایی که میدونم میکولی توی بنفیکاس و تاکیناردی هم توی ویارئال اگه اشتباه کردم بگید

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من قطعي يا قرضيش رو دقيق نميدونم ولي ميکولي بنفيکا است تاکيناردي ويارئال هست مارسکا هم که سويا است با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
پس من درست گفتم خدارو شکر

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

پس من درست گفتم خدارو شکر

صد در صد شما درست ميگي

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
فقط دلم برای تاکیناردی تنگ شده . متعصب ترین مهره ای که کاپلوی احمق از دست داد . ایشالا تو لالیگا هم اون و هم مارسکا شایستگیاشونو به کاپلو دیکته میکنن .

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
اره واقعا با این که باید اینو توی تاپیک خاطراتی به رنگ سیاه و سفید بگم اما حالا که بحث تاکیناردی پیش اومد دلم نیومد نگم بازی یووه رئال 2 فصل پیش یرگشت توی دل الپی اون دعوای رونالدو و تاکیناردی که باعث شد جفتشون اخراج بشند یادتون هست؟ چقدر اونروز به رونالدو خندیدم هم کتک خورد هم اخراج شد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هردوتاش نم دارن خوب بازی میکنن این روزا

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
به نظر من اگر موجی با یووه می ماند (اگر محروم نمیشود ) خیلی از این بازیکنان از تیم نمیرفتند و اگر میرفتند به صورت قرضی مثل زامروتا و میخواستم بگم با بازیکان های که از تیم رفتند انقدر بد صحبت نکنید مثل زامروتا فکر کنم پاس گلهای زامروتا را فراموش کردید زامروتا اگر از یووه رفت اما از دل من نرفت زامروتا برای من همیشه زامروتا یووه است حتی در بارسا

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
منم کاملا باهات موافقم من هنوز زامبروتا رو دوست دارم و اونو بهترین مدافع کناری جهان میدونم و افتخار میکنم به این که ان بازیکن توی یووه به این جا رسیده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
هر کسی می تونه نظر خودش رو در مورد بازیکن محبوبش بگه ولی فکر کنم شما طرفدار بازیکن باشید نه یوونتوس ما اول طرفدار یوونتوسیم بعد بازیکنانش یوونتوس نبود چه جوری عاشق این بازیکنان می شدیم؟؟؟ حتی الکس اول یووونتوس بعد الکس

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
خوب این که معلومه منم به خاطر این که زامبروتا یا کاناوارو در یووه بودند اونهارو دوست دارم شاید اگه اونها توی تیم دیگه ای می بودند هیچ وقت اونهارو اینطوری دوست نداشتم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من شايد اگر شش ماه پيش يا بيشتر از شما ميپرسيدند اگر يووه بره سري بي به نظرت کدام بازيکنان از يووه ميره شايد همه نفر يکي مونده به آخر رو زامبروتا و نفر آخر رو آلکس ميگفتيد چون زامبروتا هفت سال در يوونتوس کبير بود و در اين تيم بزرگ شد و اگر در اين فصل ميبود مطمئنا بازوبند رو هم ميتونست به دستهاش ببنده نميدونم چي بگم با تشکر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شما خود را جای زامروتا بگزارید یکی از بهترین دفاع کنار جهان و در ترکیب اصلی تیم قهرمان جام جهانی ... اگر زامروتا در یووه میماند و یووه در سری B نتیجه نمیگرفت چی میشود ولی به حر حال من فقط به یووه فکر میکنم و به عنوان یک هوادار هر کاری میکنم تا تیم محبوبم باز به روزهای اوج باز گردد فقط یوونتوس

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

شما خود را جای زامروتا بگزارید یکی از بهترین دفاع کنار جهان و در ترکیب اصلی تیم قهرمان جام جهانی ...
اگر زامروتا در یووه میماند و یووه در سری B نتیجه نمیگرفت چی میشود
ولی به حر حال من فقط به یووه فکر میکنم و به عنوان یک هوادار هر کاری میکنم تا تیم محبوبم باز به روزهای اوج باز گردد
فقط یوونتوس

سلام نيک عزيز
يک سوال
بوفون اين شرايط رو نداشت ؟
با تشکر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دوست عزیز همه مثل هم نیستند من خودم باورم نمیشود زامروتا از تیم برود اما بوفون نه بوفون به راحتی می توانست به بهترین تیم های دنیا برود ولی دلاورانه ماند بوفون و ندود و دل پیرو برای همیشه در دل میلیون های هوارار یووه میمانند زامروتا به تاریخ یووه پیوست مثا باجو .ویری.ایزوگی.داویدز.تاکيناردي ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی