پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 رم (هفته دوازدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
192 پاسخ برای این موضوع

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
یادمون نره حسن خاطرات خوشی از خودش بجا گذاشته - بااینکه بازیکن تمومم شده بایرن بود ولی دو تا گل به میلان زد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
  • LocationDeutschland

بونوچی :
بعد از مساوی تلخی که مقابل برشا گرفتیم، برای اینکه بین ما و تیم صدر نشین (میلان)، فاصله ای نیوفته و البته مشکلات اول فصل هم پیش نیاد در این بازی محکوم به برد هستیم، در این بازی من و کیه لینی با تمام وجود بازی خواهیم کرد و سعی میکنیم نقش مهمی رو در تیم ایفا کنیم. همچنین برای اثبات موفقیت های گذشته و پیشروی در این مسیر، بردن رم خیلی مهم هست.

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
من به رانیری اعتقاد خاصی دارم.......... وهمیشه از رمی که مربیش رانیری هست می ترسم.......... رانیری می خواهد انتقام بگیرد و این کار یووه رو سخت می کند............ ولی با همه دشواری ها و حساسیت ها باید این 3 امتیاز رو در خانه نگهداریم.......... چون خیلی بهش نیاز داریم......... ترکیب احتمالی رم......... Julio Sergio .Cassetti P. Mexès N. Burdisso J. Riise D. De Rossi F. Simplício S. Perrotta J. Menez F. Totti M. Vucinic

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

من به رانیری اعتقاد خاصی دارم..........
وهمیشه از رمی که مربیش رانیری هست می ترسم..........
رانیری می خواهد انتقام بگیرد و این کار یووه رو سخت می کند............
ولی با همه دشواری ها و حساسیت ها باید این 3 امتیاز رو در خانه نگهداریم..........
چون خیلی بهش نیاز داریم.........

از چیه رانیری می ترسی؟؟؟ مربی که نمک بخوره نمکدون بشکنه مربی نیست، امشب برد دست بازیکنای یووه است رانیری درصد کمی از رقم زدن نتیجه رو داره!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من ترکیب رو تو رای دیدم اینا بودن استوراری ،حسن،بونوچی،دکتر،گروسو،اکو،ملو،په په،مارکیزیو،الکس و یاکی اونام توتی تو ترکیب اصلیشون نبود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
ترکیب رسمی یوونتوس : Storari; Bonucci, Sorensen, Chielli, Grosso; Pepe, Felipe Melo, Aquilani, Marchisio; Iaquinta, Quagliarella ذخیره ها : Costantino, Traoré, Sissoko, Salihamidzic, Lanzafame, Del Piero, Amauri. این هم ترکیب رم : Julio Sergio; Cassetti, Burdisso, Mexes, Riise; Simplicio, De Rossi, Brighi; Menez; Totti, Vucinic

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
به نظر منم خروج الکس خوب و هوشمندانست... از دیقه 65- 70 الکس میتونه برامون مفید تر باشه!! اما بازی دادن به سورنسن توی این بازی خیلی جالبه، امیدوارم دل نری بعد بازی پشیمون نشه.

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran
این چه کاری بود آخه؟ :( خداییش زوچ الکس و کوا بهتر بود! تقابل الکس و توتی کلی به قشنگی بازی اضافه می کرد!:(

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

این چه کاری بود آخه؟ :(
خداییش زوچ الکس و کوا بهتر بود!
تقابل الکس و توتی کلی به قشنگی بازی اضافه می کرد!:(

من نمیفهمم شما می خوای یووه ببره یا الکس؟؟؟؟ برد یووه در درجه اوله.. مطمئن باش حتی اگه الکس هم از اول بازی می کرد این دوئل به اندازه حساسیت بازی بالا نبود. و من کاپیتانیه دکتر رو بهش تبریک میگم :دی: البته تا دیقه 65-70

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
دمش گرم دلنری.چه شهامتی داره.تو بازی به این حساسی به سورنسن بازی دادن خیلی جیگر میخواد.بازیکنای روبروش هم منز و ریسه هستن.

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
من با فیکس نبودن الکس موافق هستم......... الکس اگر از دقیقه 60 به بعد بیاد می تونه با انرژی زیادی که داره به تیم کمک کنه................ اما یاکی و امائری هر وقت که به بازی بیان کاراییشون صفر است........ پس بهتر یاکی از اول تو باشه.......... شاید بتونه با ضربات سرش دقایق اول یووه رو به گل برسونه.........

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran
من واسم برد یووه مهم تره، واسه همین هم میگم الکس باید از اول فیکس میبود چون راه برد رو هموارتر میکنه! به نظر من قطعا الکس حضورش بهتر از یاکی بود!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
منم زوج یاکی و کوالیارلا رو ترجیح میدم !!! نیروهای جوان میتونند خیلی بهتر باشن _ الکس میتونه جایگزین بیاد از دقیقه 60 _من که ترجیح میدم اصلا امائوری نیاد تو منم حضور یاکی رو از ابتدا ترجیح میدم چون با دوندگی زیادش میتونه دفاع رو خیلی ازار بده

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
نکته جالب فقط اینا نیست.. توی این بازی رانیری از زوج توتی و ووچینیچ استفاده کرده که پشتشون منز هست، کار واسه جورجو و بونوچی سخت شد.. البته توی این بازی نقشه ملو از همه بیشتره چون یه چشش باید به منز باشه یه چشش به روسی و شوتاهاش یه چشش به بازی یه چشش هم به توپ :دی:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ولی حاضرم شرط ببندیم که امشب یه بازی کاملا سرد و بی روح و کسل کننده و ملال اور رو شاهد هستیم :دی:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
شرط چی؟؟ :دی: اگه تو بردی منو بن کن اگه من بردم تورو بن میکنم.. :دی: امشب بازی هیجانات خودشو داره البته اگه گزارشگرش آدم باشه( عادل) و شبکه 3 نخواد تو سانسورینگ رکورد شکنی کنه!

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
نمیشه دلپیرو نباشه که.دلپیرو نشون داده تو بازیهایه بزرگش اگه از اول بازی کنه خیلی تاثیر گذاره.من که چشمه یاکی رو ندارم.چون هیچ فانتزی بازی بلد نیست.اههههه.بدون الکس نمیشه.

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
سورنسن رو گذاشته فیکس!!!!دفاع راست.خداکنه جواب بده نمیدونم چرا یووه لباس دوم پوشیده!!!

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran
اینم از یاکی! تک به تک رو چه جوری خراب کرد!!! الکس بود اینجوری استوپ میکردو شوت میزد؟

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
دم استوراری گرم بابا

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی