پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 رم (هفته دوازدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
192 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
از رم پروتا و پيزارو خوان غائب هستن .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
مقدم ترائوره عزیز بر روی نیمکت را گرامی میداریم :دی: واقعا خوشحالیم که بالاخره تونست یکبار نیمکت المپیکو رو از نزدیک ببینه :دی: امیدوارم بازی رو ببریم که در دقایق پایانی بتونه از ترائوره استفاده کنه باتشکر

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خب نوبتی هم باشه نوبت به بازی یوونتوس و رم هستش. در جایی که یوونتوس یه طورهایی تو این چند سال اخیر خیلی سرتر از رم بوده حداقل تو چند بازی اخیر یوونتوس و رم که ما اکثرار رو بردیم.

ابتدا به معرفی داور می پردازم :

ابتدا امار این داور >

[img width=480 height=461]http://www.irupload.ir/images/r39a323vx2ti4oay8f.jpg[/img]

بدون شرح...

تصویر

تصویر

خب حالا اطلاعاتی در مورد بازی ها گذشته این داور بگم که اخرین بازی که قضاوت کرده هفته پیش بین کاتانیا و فیورنتینا بود که 0-0 تموم شد و قبلش هم بازی میلان و ناپولی رو قضاوت کرده بود که 2-1 میلان برده بود و قبل ترش هم بازی لیگ قهرمانان بین رنجرز و فیو رو قضاوت کرده که باز 0-0 تموم شده بود بازی.

حالا اطلاعاتی در مورد بازی های گذشته که قبلا دوستان گذاشتن ولی جا داره باز بگم بهترین برد یوونتوس تو خونه خودش با نتیجه 7 - 1 بود در سال 1932

حالا اطلاعاتی در مورد تیم رم :

روند صعودی این تیم خیره کننده بوده تو این چند هفته اخیر یه طورایی میشه گفت بهترین تیم 10 روز اخیر یعنی از 30 اکتبر تا 10 نوامبر اروپا بوده که هر 4 بازی خودش رو برده

امار نشون میده این تیم در دقایق 75 تا 90 کوبنده بودن با بازیکنی چون مارکو ووچینیچ که در این 15 دقیقه برای رم تا حالا تونسته 4 گل بزنه.

خب میرسیم به مربی این تیم یعنی کلودیو رانیری . این مربی در سال 2009 از همین یوونتوس به این تیم رفت . این مربی 59 ساله که خودش متولد شهر رم نیز هست در 14 بازی اخیرش که در این فصل برای رم کرده فقط 44 درصد تونسته به پیروزی برسه یعنی چیزی حدود نصف بیشتر بازی ها رو نتونسته ببره که البته باز هم میگم امار نشون داده رم متحول شده در این چند هفته اخیر یا بهتر بگن حداقل تو این 10 روز اخیر که اینم از شانس بد یوونتوس بوده.

اطلاعات مربوط به یوونتوس رو هم که دوستان همه گذاشتن و نیازی نبود.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
خطرناک ترین بازیکن رم بدون شک منز خواهد بود ! یه چیزی مثل کراسیچه ! تکنیک فوق العاده خوبی داره و یه بازیکن سرعتی هم هست ، در مقابلش هم یا گروسو و یا حسن باید ایستادگی کنند ، واین یعنی فاجعه !

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

خطرناک ترین بازیکن رم بدون شک منز خواهد بود !
یه چیزی مثل کراسیچه !
تکنیک فوق العاده خوبی داره و یه بازیکن سرعتی هم هست ،
در مقابلش هم یا گروسو و یا حسن باید ایستادگی کنند ، واین یعنی فاجعه !

همچین بازیکنای سرعتی گرفتنشون فقط رو دوش دفاع های کناری نیست... بهترین روش به نظر من تخریب بازیشه!!! ملو - مارکیزیو و گروسو این کارو خوب انجام میدن.. اما در مورد حسن نه!!! باید هافبک دفاعی کمک کنه :yes:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

فکر کنم در دو سمت خط دفاعی از ترائوره و گروسو استفاده کنه؛ هر چند هر دو دفاع چپ هستند؛ ولی به نظرم حسن رو در ترکیب از اول قرار نمی ده.

بعید میدونم ترائوره رو بازی بده . هر چند که اصلا فکر نکنم بازیکن مالی باشه . من همون حسن رو ترجیح میدم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تركيب احتمالي 2 تيم توتو مركاتو : Storari, Salihamidzic, Bonucci, Chiellini, Grosso, Pepe, F. Melo, Aquilani, Marchisio, Iaquinta, Quagliarella. All: Delneri Costantino, Traorè, Sorensen, Sissoko, Lanzafame, Del Piero, Amauri. Julio Sergio, Cassetti, Mexes, N. Burdisso, Riise, Simplicio, De Rossi, Perrotta, Menez, Totti, Vucinic. All. Ranieri Lobont, Cicinho, Castellini, Pizarro, Brighi, G. Burdisso, Borriello. قرار بود پروتا نباشه ها :دی:

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
خیلی به این بازی خوشبین نیستم .....رم در هفته های اخیر با ثبات تر از ما بوده و تیم هماهنگ تری هم هست.....اونها الان برخلاف ما به واسطه فصل خوبی که سپری کرده اند اعتماد به نفس قوی دارند .....شرایط مدافعان کناریمون خیلی نگران کننده هست و از تقابل اونها در زمین با منز و ووچیویچ میترسم ....

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

تركيب احتمالي 2 تيم

توتو مركاتو

: Storari, Salihamidzic, Bonucci, Chiellini, Grosso, Pepe, F. Melo, Aquilani, Marchisio, Iaquinta, Quagliarella. All: Delneri
Costantino, Traorè, Sorensen, Sissoko, Lanzafame, Del Piero, Amauri.

Julio Sergio, Cassetti, Mexes, N. Burdisso, Riise, Simplicio, De Rossi, Perrotta, Menez, Totti, Vucinic. All. Ranieri

Lobont, Cicinho, Castellini, Pizarro, Brighi, G. Burdisso, Borriello.

قرار بود پروتا نباشه ها :دی:

این ترکیب رو از کجات در اوردی ؟!
پروتا که اصلا دعوت نشده ! بعد بوریلو رو توی یه همچین بازی مهمی میزاره روی نیمکت ؟!

------------------------------

خیلی به این بازی خوشبین نیستم .....رم در هفته های اخیر با ثبات تر از ما بوده و تیم هماهنگ تری هم هست.....اونها الان برخلاف ما به واسطه فصل خوبی که سپری کرده اند اعتماد به نفس قوی دارند .....شرایط مدافعان کناریمون خیلی نگران کننده هست و از تقابل اونها در زمین با منز و ووچیویچ میترسم ....

اتفاقا من برعکس تو، خیلی خوشبین هستم؛
درسته که 2 مدافع کناری تیم وضعیت خوبی ندارند و اتفاقا رم تاکتیکش همین کناره هاست؛
ولی با اتکا به بازی داخل خونه، و روحیه ای که تیم داره، من شانس بردمون رو خیلی خیلی زیاد میدونم؛

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

این ترکیب رو از کجات در اوردی ؟!
پروتا که اصلا دعوت نشده ! بعد بوریلو رو توی یه همچین بازی مهمی میزاره روی نیمکت ؟!

------------------------------

تعجب منم از همين بود .

http://www.tuttomerc...=read&id=237995

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
اصلا چاره اي جز برد نداريم. مي خواهيد خوشبين باشيد مي خواهيد نباشيد. اين بازي از بازي هايي است كه عيار تيم رو كشخص مي كنه. برد ما اثبات ماست و بايد از همين حال ديگه تكليف خودمون رو بدونيم. بايد بفهميم كه شخصيت قهرماني داريم يا نه. در بازي مقابل اينتر و ميلان قسمتي از شخصيتمان را نشان داديم. برد مقبل رم مي تواند تكميل شخصيت ما باشد. پس بايد ببريم.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

شما نباید فقط نقطه های غیر مستحکم یووه رو ببینی!!! امشب برای گرفتن منز، فیلیپه ملو هم نقشه مهمی داره... و اما ووچینیچ فکر نکنم از زوج عالی مثله کیلینی-بونوچی به تونه در امان باشه، این زوج بزرگتر از ووچینیچ و خنثی کردن!!! و برد یووه ایشالا خیلی احتمالش بالاست. :چشمک:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
انشالا با همت بچه ها و دعای خیر مردم میبریم

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
عمیقا امیدوارم صحبت های شماها درست باشه...... اگر بخواهم روی دنده خوشبینی بچرخم میتوانم بگویم که ما این فصل در مقابل تیم های بزرگ بهتر بازی کرده ایم . برای بازی مقابل اونها با برنامه تر و مستحکم تر بوده ایم تا امثال برشا .....امیدوارم این روند موفقیت در دیدار های مهم در این بازی هم تداوم داشته باشه....و بعدا به دیدار مقابل رقبای کم نام و نشان هم تعمیم پیدا بکنه...

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
منم با دوستمون موافقم بعید میدونم ترکیب بیشتر از دو تغییر داشته باشه ملو با سیسوکو و حسن جای موتا بعیده ترائوره برای اولین بار تو بازی به این مهمی فیکس باشه یاکی و اما هم بعیده بعد از مصدومیت های طولانی ای که داشتن فیکس باشن البته خوب بودن زوج الکس و کوارلی هم بی تاثیر نیست. امیدوار که چی بگم مطمئنم اگه یووه ببره بوفون میره رختکن. رم بی رانیری یا با رانیری همیشه همینطوری بوده و فصل رو بد شروع کرده و بین فصل موتورش روشن شده ولی باز اخر فصل کم اورده این چیز عجیب یا اتفاق تازه ای نیست به هر حال یووه همیشه جلوی رم خوب بوده چه رم اماده چه رم ضعیف و نااماده من به شخصه شانس پیروزی رو بالا میدونم مگه یه اتفاق غیر منتظره ای بیفته

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
باید بگم که چاره ای جز برد نداریم !!!
اینو باید در نظر داشت که یووه این فصل تو بازی های داخل خونه خوب نتیجه نگرفته !!!
ولی این بازی فرق میکنه . یووه مقابل تیمای خوب همیشه خوب بازی کرده !!
امیدوارم که ببریم !!

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
من هم مانند اکثر دوستان موافق بازی حسن هستم - مطمئنا بدرد این بازی سخت و درگیرانه میخوره مخصوصا اینکه واقعا در تمرینات بسیار جدی تمرین میکنه انطور که من از یووه کانال میبینم- فقط امیدوارم بازی سرعتی شاهد باشیم و از ساکن بازی کردن مثل بازیهای قبلی پرهیز کنند .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

امیدوارم حسن اگه قراره بازی کنه همون اول بزنه ووچینیچ یا منز رو ناکار کنه! :دی:

شک نکنید اگه کوا و الکس و ملو روی فروم باشن امروز میتونیم بازی رو ببریم!

زوج مرکزی دفاعمون واقعا فوق العاده اند!بازی به بازی دارن مستحکم تر میشن!گروسو هم نشون داده که میشه تا ژانویه روش حساب کرد!حسن هم اگه روزش باشه واقعا جنگنده وموثر بازی می کنه!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
حسن درسته کلاس بازیش بالا نیس ولی یه خوبیی داره که با تمام وجودش بازی میکنه و وقتی میاد بیرون دیگه توانی تو بدنش نومنده و همه رو خالی کرده اینش خوبه امروز اگه اکو و ملو اماده باشن بازی رو میبریم چون نقته برتری رم تو اون هافبک هستش و چون پیزارو و ظاهرا پروتا نمیتونن بازی کنن یووه میتونه اونجا خودشو تحمیل کنه کاپیتان هم خیلی وقته تو لیگ کاشته گل نزده امروز بوش میاد فکر کنم

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

من هم مانند اکثر دوستان موافق بازی حسن هستم - مطمئنا بدرد این بازی سخت و درگیرانه میخوره مخصوصا اینکه واقعا در تمرینات بسیار جدی تمرین میکنه انطور که من از یووه کانال میبینم- فقط امیدوارم بازی سرعتی شاهد باشیم و از ساکن بازی کردن مثل بازیهای قبلی پرهیز کنند .

تو یووه کانال رو چطوری میبینی؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی