پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-0 سالزبورگ (بازی چهارم مرحله گروهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
[img width=480 height=319]http://d.yimg.com/i/ng/sp/p5/20101104/19/2404016085.jpg[/img]

این عکس میشائل پلاتینی در بازی یووه و سالربورگ........
ندود و انیلی هم هستن.........

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
و فاجعه ای به نام امائوری

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
ندود چه باحال افتاده، آنيلي هم كه انگار يه چيزي تو گلوش گير كرده!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال

لوئیجی دلنری 4 بازیکن پریماورا یوونتوس رو به تیم اورده بود برای بازی مقابل سالزبورگ،
این 4 بازیکن، بعد از بازی مصاحبه کردند که خوندنی هست مصاحبه شون :

مانوئل جیاندوناتو : این بازی برای من فوق العاده بود، و امیدوار بودم که بازی کنم، ولی تا قبل از ظهر که سرمربی اعلام نکرده بود من با خیال راحت داشتم زندگی میکردم ! ولی شنیدن اینکه شما قراره روی نیمکت یووه برای یک بازی اروپایی بشینید شما رو به وجد میاره !

مارسل بوچل : برای من به عنوان یک اتریشی، خیلی لذت بخش بود که بازی کنم، قبل از بازی به یکی از دوستانم گفتم که حتما شانس بازی به هم میرسه و منتظر دیدن من باشه ! این بازی شانس بزرگی برای من بود و امیدوارم باز هم به من اعتماد بشه.

نیکولو جیانتی : به عنوان اولین بازی خیلی راضی نیستم، ما تا آخرین دقیقه تلاش کردیم برای پیروزی و مستحق برد هم بودیم، ولی موفق نشدیم،
من در کنار زمین خیلی هیجان زده بودم و احساس وصف ناپذیری داشتم.

متئو لیویرو : برای من که پیش از اینکه بازیکن یووه باشم، طرفدار این تیم هستم، خیلی خوشحال کننده بود، قبل از بازی که شنیدم تو لیست بازیکنان هستم لحظه شماری میکردم که به پدر و خانواده م خبر بدم ! برای من خیلی افتخار بزرگیست که در 17 سالگی در چنین جایگاهی قرار میگیرم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی