پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-0 سالزبورگ (بازی چهارم مرحله گروهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خداییش اوضاع اسفناک شد بدجوری، هر سال باید تو گروه ما یک پدیده اتفاق بیفته،پارسال بردو بود که همه رو به زانو در آورد و حذفمون کرد امسال این لخ پوزنان کوفتی............ سه تا به سیتی زد، خیلی ها!!!!!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
کمال جون ببین الان جدول اینطوریه لخ 7 من سیتی 7 یوونتوس 4 سالزبورگ 2 خب اگه الان ما هر دو رو ببریم با 1 بازی بیشتر اینطوریه میشه جدول یوونتوس 10 لخ 7 + 1 یا 3 من سیتی 7 + 1 یا 3 سالزبورگ 2 حالا اگر سالزبورگ از هر کدومشون 1 امتیاز بگیره ما رفتیم بالا

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
چقدر این جوونای یووه گیج بودن خیلی بد بازی کردیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چیزی خاصی اصلا در مورد این بازی برای گفتن نیست. جز اینکه کراسیچ و لگرو مصدوم شدن، امائوری هم می لنگید اواخر بازی !

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
الکی امید بیخودی ندین بابا شدین دل نری؟؟؟ قبل بازی ما میبریم میبریم میکنه بعد بازی ما باید پیشرفت کنیم پیشرفت کنیم :دی:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
از تیمی که ترکیب اصلیش هزار و یک مشکل داره نمیشه انتظار داشت با چنین بازیکن هایی نتیجه بگیره!بازی نیازی به تحلیل خاصی نداره,یوونتوس توی همه خطوط پر اشتباه بود و تقریبا هیچ دو بازیکنی که با هم هماهنگی کامل دارن کنار هم بازی نمی کردن. یووه حتی اگر مصدومی هم نداشته باشه نمی تونه از ترکیب کاملش توی این بازی ها استفاده کنه پس فکر نکنم با حذف از این بازی ها هم چیز زیادی رو از دست بده,شاید حداقل آمار مصدومیت هاش پایین بیاد و بازی های لیگ رو با انرژی بیشتری دنبال کنه.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
juventus_farzad تو این پست بالایی رو 3 بار دادی جریان چیه :دی: داری تاکید میکنی روی گیج بودن جوونا :دی:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
همون بهتر كه حذف بشيم ، توى اين جام هر چى جلو بريم احتمال نابودى تيم هم بيشتر ميشه ، تمركز تيم بايد روى سرى آ و كوپا باشه نه اين جام .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

دوباره دلنری بد شد ؟ :)) اول هفته که مربی خوبی بود !

آخه شما از تیمی که هافبک نداره و مهاجم نوکش هم آمائوری هست، چه انتظاری دارید ؟!

هنوز حذف نشدیم؛ ولی از حذف شدن استقبال میکنم !

آقا تو بگو تیم ب
مگه ما جلوی تیم شاخی بازی کردیم که بگیم با این بازیکن ها نمیشد
سالزبورگ تیمیه که بردن تو اتریش براش آرزوئه ، حالا ما بهش هی مساوی میدیم ، اونم کجا ؟ تو المپیکو ؟
والا کالیاری با سالزبورگ بازی کنه شیش تاییش میکنه
باتشکر

kashisemnan

kashisemnan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
من نمی دونم چرا یووه تو این چند ساله تو لیگ قهرمانان و حالا هم که تو لیگ اروپا موفق نیست فقط سری آ خوب هست

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازی بعدمون هم خیلی خیلی سخت هست. باید در لهستان به مصاف لخ پوزنان بریم. این دیگه بازی مرگ و زندگی هست. در این بازی تساوی = باخت هست. شانس ما این اخ پوزنان تو زمین خودش همه رو با اختلاف 2 گل برده و اصلا تساوی هم در زمین خودش نداشته تا به الآن. سیتی را 3-1 برد و سالزبورگ را 2-0.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
  • LocationDeutschland

آقا تو بگو تیم ب
مگه ما جلوی تیم شاخی بازی کردیم که بگیم با این بازیکن ها نمیشد
سالزبورگ تیمیه که بردن تو اتریش براش آرزوئه ، حالا ما بهش هی مساوی میدیم ، اونم کجا ؟ تو المپیکو ؟
والا کالیاری با سالزبورگ بازی کنه شیش تاییش میکنه
باتشکر

حوصله بحث ندارم،
ولی بارسا، فقط اگه مسی رو نداشته باشه، تیمش میلنگه !
حالا ما تو این بازی، اصلا بازیکن نداشتیم؛ کراسیچ هم مصدوم شد؛ هافبک هم که به کل نداشتیم !
آمائوری هم ...
تو دفاع هم اوضاع جالبی نداشتیم؛

انصافا یک بار دیگه به ترکیب نگاه کن، بعد وجدانت قبول میکنه که از این تیم توقع برد داشته باشی ؟!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
نمیدونم چرا همش میگید حذف بشیم. شرف یوونتوس خیلی بیشتر از این حرفاست که تو دور اول لیگ اروپا حذف بشه. مطمئن باشید یوونتوس اون نیمچه اعتبارش رو هم از دست میده اگر تو دور اول این مسابقات حذف بشه. میشیم ضرب المثل تیم های دیگه.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
مبارکه... همین مونده بود کراسیچ و لگروام مصدوم شن!!!!!! دیگه از فکر اروپا بیایین بیرون... تو فکر چزنا باشین که واسمون پدیده نشه :دی: با تشکر از آقای دل نری ( ما پیشرفت میکنیم) :62: :102:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
جدی حذف شدیم ؟ :دی: فکر کنم خوب شد به نفعمون شد ! یوونتوس الان قشنگ شده مثل زمان چیرو که زرت و زرت مصدوم میشدن بازیکنا ! ببینم مستر خوشکل نری چیکار میکنه با این وضعیت

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
هنوز حذف نشدیما اگه من سیتی رو ببریم :سوت: و لخ رو هم :سوت: صعود میکنیم :دی: تیمای دیگه جووناشون پدرو و بیل و ماتا و بوسکتس و پدرو لئون هستش و اونوقت جوونای ما :Facepalm:بیخیال مثل اینکه از لیگ اروپا تقریبا حذف شدیم

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
یووه به کجا رسیده؟؟ ای وای به اما اگه افتادن همه :دی: بچه ها اصلا ناراحت نباشین ما پیشرفت میکنیم و هر بازی به بازی بهتر خواهیم شد .... (نقطه سر خط) :دی:

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
ببخشید اینجا کجاست؟ فک کنم اشتباهی اومدم.تیمی که من طرفدارش شدم اینجور بدبخت نبود ندود که رفت همه چی رفت

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

حوصله بحث ندارم،
ولی بارسا، فقط اگه مسی رو نداشته باشه، تیمش میلنگه !
حالا ما تو این بازی، اصلا بازیکن نداشتیم؛ کراسیچ هم مصدوم شد؛ هافبک هم که به کل نداشتیم !
آمائوری هم ...
تو دفاع هم اوضاع جالبی نداشتیم؛

انصافا یک بار دیگه به ترکیب نگاه کن، بعد وجدانت قبول میکنه که از این تیم توقع برد داشته باشی ؟!

عزیز دلم تو به ترکیب سالزبورگ نگا کن؟؟؟؟؟؟ :دی:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
چرا الکی جو می دید ؟ یه جوری صحبت می کنید که انگار چی شده ! خوب 70% تیم تعطیل بوده با یه تیمی تو همین سطح تعطیل بازی کردیم مساوی باید بشه دیگه غیر اینه؟ تازه اگر مصدومای تیم وضعیتشون خوب بشه میشه به برد تو دو بازیه آخرم امیدوار بود ! ولی در هرصورت این تیم یووه برای سری آ بسته شده از این جام حذف بشیمم خیلی مهم نیست حداقل تو اخبار هی اسممونو همرا این تیم داغونا نمیگن :دی:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی