پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-0 سالزبورگ (بازی چهارم مرحله گروهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
این بونیپرتی نسبتی با اون بونیپرتی کبیر نداره?

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
نوه اشه من هم خیلی علاقه مندم که بازیشو ببینم.ببینم اصلا یه موی بابابزرگش تو تنش هست یا نه؟؟؟فقط بونیپرتیه؟

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

این بونیپرتی نسبتی با اون بونیپرتی کبیر نداره?

نوشه فکر کنم !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
در بازي كردن كيليني تو اين ديدار شك و شبهاتي وجود داره .

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
یاکی به این بازی می رسه یا نه? دوست ندارم 90 دقیقه آمائوری تو زمین باشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خیلی خیلی بعیده که یاکوئنتا به این بازی برسه !!! ترکیب احتمالیمون اینه : استوراری - په په - لگروتالیه - بونوچی - موتا - مارکیزیو - سیسوکو - ملو - کراسیچ - دل پیرو - امائوری !!!!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

خیلی خیلی بعیده که یاکوئنتا به این بازی برسه !!!

ترکیب احتمالیمون اینه :

استوراری - په په - لگروتالیه - بونوچی - موتا - مارکیزیو - سیسوکو - ملو - کراسیچ - دل پیرو - امائوری !!!!!

مومو به خاطر مشكل عظلاني به اين بازي نميرسه ، فكر ميكنم اين تركيب احتمالي براي چند ساعت پيش باشه !
فكر ميكنم جاندوناتو با اين وضع موجود بازي كنه !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من در یک مورد از دست دلنری واقعا ناراحت و کمی عصبانی هستم!!! آخه یعنی فابیو گروسو این قدر بد بازی میکنه که حتی روی نیمکت هم نمیگذارتش، بنده خدا گناه داره بازیکن خیلی خوبیه!!! پارسال هم با این سنش 6 امتیاز برای ما کسب کرد!!! خیلی نامردی واقعا!!! اون صالیحمیدزیچ واقعا حقش هست که از تیم پرتش کنند بیرون! ولی فابیو را واقعا خیلی بد رفتاری باش میشه!!! لااقل حالا که دفاع چپ نداریم میشه که ازش بازی گرفت!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
امیدوارم بونی پرتی فرصت بازی بهش برسه، خیلی اتفاق بزرگیه که بونی پرتی بتونه تو این بازی که بهترین فرصت هست براش به بازی بیاد،
نکته بعدی حضور آمائوری هست ... بیخیال :دی:

اما وضعیت نه در خط دفاع خوب هست نه خط هافبک،
البته باید دید مارکیزیو رو وسط زمین بازی میده دلنری با وینگر؛ به نظر من اگه وینگر باشه بهتره، اینجوری میتونه به په په هم کمک کنه؛
وسط زمین هم تماما باید بسپاریم به ملو و البته کراسیچ که احتمالا نقش بازیکن آزاد رو داره تو این بازی،

تو این بازی الکس و کراسیچ خیلی تعیین کننده هستند، الکس که بمب روحیه هست و کراسیچ با استراحتی که داشته کاملا آماده، فقط امیدوارم اتفاقات اخیر روی روحیه ش تاثیر نزاشته باشه،

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خسته شدم دیگه از بس اسم آمائوری رو تو لیست مهاجما دیدم :دی: اما بازم داره مشکلات فصل قبل برامون پیش میاد، موردی که مدتهاست دست از سرمون برنداشته، مصدومیت رو میگم خوبه که این بازی زیاد سنگین نیست. تو خط دفاعمون په په رو داریم تو خط حمله هم آمائوری، اکوئیلانی وکوالیارلا رو هم نداریم، سیسوکو هم نیستش، چه شود؟!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

من در یک مورد از دست دلنری واقعا ناراحت و کمی عصبانی هستم!!!

آخه یعنی فابیو گروسو این قدر بد بازی میکنه که حتی روی نیمکت هم نمیگذارتش، بنده خدا گناه داره بازیکن خیلی خوبیه!!! پارسال هم با این سنش 6 امتیاز برای ما کسب کرد!!! خیلی نامردی واقعا!!!

اون صالیحمیدزیچ واقعا حقش هست که از تیم پرتش کنند بیرون! ولی فابیو را واقعا خیلی بد رفتاری باش میشه!!! لااقل حالا که دفاع چپ نداریم میشه که ازش بازی گرفت!!!

بابا این امیجیچ بد بخت که اصلا بازی نمیکنه که . هر وقت هم بازی کرده یا گل زده یا خوب بازی کرده . چرا انقدر از این بدبخت شاکی هستین . از این یارو موتای اتوبان که بهتره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
یک پست به سبک دوغی : :دی:

داور این بازی Daniel Stalhammar سوئدی هست !
2 کمک او Joakim Flink و Daniel Warnmark هستند، داور چهارم Andreas Ekberg هست، و 2 داور پشت دروازه هم Markus Strombergsson و Tobias Mattsson هستند.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

یک پست به سبک دوغی : :دی:

داور این بازی Daniel Stalhammar سوئدی هست !
2 کمک او Joakim Flink و Daniel Warnmark هستند، داور چهارم Andreas Ekberg هست، و 2 داور پشت دروازه هم Markus Strombergsson و Tobias Mattsson هستند.

واقعا این دو داور پشت دروازه خیلی ضایعن
مثلا دیشب توپ گرت بیل از خط رد شد
داور پشت دروازه عین یه تماشاگر دست به پشت اومد نگاه کرد ، گفت اوت شده :دی:
اصلا یه جورایی دو تا آدم بی خاصیت بیشتر به چشم میان تا آدم های با خاصیت :دی:
باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
واقعا عجیبه که تو این سه بازی برد نداشتیم ولی اگه تو این بازی سه امتیاز رو نگیریم دیگه نباید به صعود امیدوار باشیم بعد از بازی سنگینی که با میلان داشتیم بازیکنان خسته هستن و با توجه به مصدومین زیادی که داریم تو نیمکت هم بازیکن خوب کم داریم و به شخصه بازی سختی رو واسه یووه پیشبینی میکنم. به هر حال کراسیچ تازه نفس کلید برد ما تو این بازی هستش.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فقط 19 بازیکن ! اسامی رو داشته باشید :دی: 2 Motta 5 Sissoko 8 Marchisio 10 Del Piero 11 Amauri 19 Bonucci 23 Pepe 27 Krasic 30 Storari 31 Costantino 33 Legrottaglie 35 Buchel 36 Giandonato 37 Boniperti 38 Libertazzi 39 Camilleri 41 Giannetti 45 De Paola 46 Liviero

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
عجب تیمی ! :دی:
بوچل هافبک خلاق و باهوشی نشون داده بود تو بازی های پیش فصل،
به نظرم با وضف موجود بهتره زوج سیسوکو باشه در وسط زمین،
کراسیچ و مارکیزیو هم 2 وینگر تیم باشند؛
تو خط دفاع هم که په په - لگروتالیه - بونوچی و موتا احتمالا بازی می کنند و خط حمله هم که الکس و آمائوری هستند.

ولی نیمکت خیلی بدی داریم ؛
همشون تیم امید هستند ! :دی:
فکر نکنم حتی پارسال هم تیم به این وضع افتاده باشه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

فقط 19 بازیکن ! اسامی رو داشته باشید :دی:

2 Motta
5 Sissoko
8 Marchisio
10 Del Piero
11 Amauri
19 Bonucci
23 Pepe
27 Krasic
30 Storari
31 Costantino
33 Legrottaglie
35 Buchel
36 Giandonato
37 Boniperti
38 Libertazzi
39 Camilleri
41 Giannetti
45 De Paola
46 Liviero

یووه برای این بازی 9+1 بازیکن داره !! اون یکی هم سیسوکو که اسمش رد شده ولی مشخص نیست برسه. 10 بازیکن بزرگسال برای بازی فرخوانده شدن و 9 بازیکنن از جوانان !

درحال حاضر یووه ملو، دچلیه، مارتینز، ترائوره، بوفون، رینائودو، لانزافامه، یاکوینتا و گریگرا رو به خاطر مصدومیت، اکویلانی و کوالیارلا هم به خاطر نبود در لیست اروپا در اختیار نداره !

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
لیست بازیکنای دعوت شده رو دیدم لرزه به تنم اومد. برم تا دیر نشده یه تجدید نظری تو پست پیش بینیم بکنم. زیادی تو جو بازی با میلان اون رو زدم. ( یک هیچ به نفع یووه !!! )
حالا چی می شه یعنی؟
چرا یووتوس همیشه باید یک جین بازیکن مصدوم داشته باشه هر فصل آخه!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
عجیبه قرار بود کیلینی به این بازی برسه کم کم از نبود کیلینی دارم نگران میشم امیدوارم علتش فقط مصدومیت باشه و مسایل حاشیه ای مثل تمدید قرارداد مطرح نباشه

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال

یووه برای این بازی 9+1 بازیکن داره !! اون یکی هم سیسوکو که اسمش رد شده ولی مشخص نیست برسه. 10 بازیکن بزرگسال برای بازی فرخوانده شدن و 9 بازیکنن از جوانان !

درحال حاضر یووه ملو، دچلیه، مارتینز، ترائوره، بوفون، رینائودو، لانزافامه، یاکوینتا و گریگرا رو به خاطر مصدومیت، اکویلانی و کوالیارلا هم به خاطر نبود در لیست اروپا در اختیار نداره !

در حال حاضر.........
دسیلیه هم مصدوم هست........

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی