پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر میلان 0-0 یوونتوس (هفته ششم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
147 پاسخ برای این موضوع

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
اگه اشتبا نکنم شما بودی که میگفتی یووه از سیتی براحتی 4 یا 5 گل میخوره؟؟؟ :39: حالا باز دوباره میگی اینتر داغونمون میکنه :دی: انقد این یووه رو دست کم نگیرید. :ghelioon:

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey

اگه اشتبا نکنم شما بودی که میگفتی یووه از سیتی براحتی 4 یا 5 گل میخوره؟؟؟ :39:
حالا باز دوباره میگی اینتر داغونمون میکنه :دی:
انقد این یووه رو دست کم نگیرید. :ghelioon:

خوده خودم بودم . سیتی خوب بازی نکرد دیگه . البته یووه مرد میدونه :دی:
ولی اینتر دیگه فرق میکنه . حالا اگه این اشتباه بود دیگه از این حرفا نمیزنم !!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
موراتى : " با توجه به اينكه آندره آ ، مديرى جوان است اما من احترام زيادى براى وى قائل هستم ، آندره آ اعلام كرد كه من نگران هستم اما من جوابى براى گفته ى وى ندارم ، پيش از اين من آنچه را كه بايد بگويم را گفتم و برداشت مدير جوان نشان دهنده ى طرز فكر اشتباه وى است ، آنان چرا اكنون به فكر باز پس گيرى اسكودتو شدند !؟ به هر حال يكشنبه جواب آنها را خواهيم داد چراكه اين صحبت ها براى ما سودى ندارد "

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
وايييييييي.چي ميشه 1 شنبه اين انترا رو بزنيم تا اين موراتي لال شه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
با توجه به فراخونده شدن کفتار به دادگاه و فصل الخطاب آندره آ،این بازی در اوج حساسیت ها برگزار میشه.یووه اگر بتونه ترکیبی از بازی با کالیاری و سیتی رو اجرا کنه،بی شک برنده خواهد بود. این وسط کفتار هم چون گفته میخواد بره عروسی،تو سن سیرو نیست که شکست انترو ببینه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21232 ارسال
  • LocationDeutschland

همین جوری که امیر گفت، با توجه به مشاجره های آندره آ و موراتی این بازی خیلی حساس هست و تیمی که برنده بشه، بیش از پیش میتونه کرکری بخونه !
با توجه به علاقه بازیکنان به آندره آف میشه این تصور رو داشت که یووه فقط برای 3 امتیاز نمیاد تو زمین و میخواد که آندره آ رو هم جلوی موراتی پیروز کنه،
از الان استرس این بازی رو گرفتم :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سایت اینتر : لوسیو، ماتراتزی، میلیتو پاندف و ساموئل وضعیتشون نامشخصه و معلوم نیست به بازی برسند یا نه. امروز هر 5 بازیکن جدا تمرین کردند. ولی زانتی و موتا به این بازی نمی رسند.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به نظر من اندرا به موقع این جنگ روانی یا بهتر بگم این واقعیت رو را انداخت تا حس غیرت بازیکن های یووه رو تحریک کنه و بازی با انتر رو حساس کنه. امیدوارم یووه برنده بشه و این موراتی عوضی تا بازی بعدیمون با انتر لال بشه. حساسیت این بازی به مراتب از دو بازی در فصل پیش خیلی بیشتره چون موضوع باز پس گیری و هیسیت یووه هم مطرح شده امیدوارم تو این ازمون سربلند بیرون بیایم. به نظر من حتی مدافعین نیمکت نشین انتر هم با تجربه هستن و حتی اگه کمی از مدافعین اصلی ضعیف تر باشن بازم دو هافبک دفاعی خوبی که انتر داره به خط دفاع این تیم خیلی خوب کمک میکنه. به هر حال یووه در کناره های خط دفاعی بسیار اسیب پذیر هستش و هنوز اون تیم کاملی که من انتظار داشتم تو تابستون بسته بشه نیست ولی به هر حال شاید مدافع کناری هامون بتونن با دوندگی بی امان کمی ضعف های خودشون رو تو بازی با انتر پوشش بدن به شخصه میگم اگه مدافع کناری هامون و کلا خط دفاع یووه روز خوبی رو داشته باشن شک نکنید یووه انتر رو شکست میده. فورزا یووه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
سایت گل تو دو مقاله جدا ، 5 راه برای پیروز شدن هکدوم از دوتا تیم رو گفته ! برای اینتر نوشته : 1 - فشار به خط دفاعی و مخصوصا بونوچی و کیه لینی (شاهکار کرده :دی: ) 2 - جو سنگین و حساس بازی رو تحت کنترل داشته باشن ! 3 - به اتوئو آزادی عمل بیشتری برای گل زنی بدن ! 4 - اشنایدر و استانکوویچ نبرد میانه زمین رو از مارکیسیو و ملو ببرن ! 5 - کراسیچ رو مهار کنن !!!!! برای پیروز شدن یوونتوس هم نوشته : 1 - توپ رو بدن به کراسیچ تا مادر چیوو رو جلو چشاش بیاره 2 - با استفاده از قدرت سرزنی و گل زنی بونوچی و کیه لینی ، از کرنر ها نهایت استفاده رو ببرن 3 - دعا کنن که بنیتز 2-1-3-4 بازی کنه ! 4 - مسائل کالچوپولی رو حداقل تو این بازی زیاد دخالت ندن ! 5 - مواظب ساموئل اتوئو باشن

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
من با دوستمون در مورد كراسيچ موافقم. خشم صرب كليد پيروزي بانوي پير در اين بازيه. بايد مادر تمام تيفوسي هاي اينتر را بياره جلوي چششون. در مورد ماركيزيو هم فكر نكنم كه بازي كنه. نمايش چشم نوازي در بازي مقابل من سيتي نشان نداد. زوج آكوييلاني و ملو براي اين بازي مي تونه بهتر باشه. اگر آكوييلاني بازي كنه بعيد مي دونم هافبك هاي دفاعي اينتر بتونند جلوي بازي سازيش رو بگيرند. يه تشكر ويژه هم مي خواهم از آندرياي عزيز بكنم كه با جديت دنبال مسايل كالچوپوليه. از همين جا براش آرزوي موفقيت مي كنم. مي دانم آندريا مي تونه تمام عزت و جلال و شكوه بانوي پير را به اين تيم برگرداند. بايد اعتراف كنم از پيام آنريا كه همه ي هواداران يوونتوس در سرتاسر جهان را مورد خطاب قرار داده هيجان زده شدم. انصافا در طول اين 14 سالي كه طرفدار يوونتوس هستم از هيچ مديري به اندازه ي آندريا آنيلي خوشم نيامده. چندين برابر لوچيانو موجي دوستش دارم. (البته اين به اين معني نيست كه از موجي خوشم نمي آيد او براي من در بين مديران رتبه ي دوم را دارد. مي خواهم شدت عشقم به آنيلي را بگويم.)

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
بازي را شبه سه پخش ميكنه ولي به صورت غير مستقيم
http://ch3.iribtv.ir....&week=0&diff=1
http://ch3.iribtv.ir....&week=0&diff=2
از قبلش معلوم بود پخش بازي هاي اينتر و يووه تو هفته قبل بو ميده و هر جور تونستن بازي يووه من سيتي را گذاشتن كه اعتراض كم بشه
يعني زماني كه ديدن نميتونن بازي اينتر يووه را بزارن بازي با من سيتي را تو برنامه هاشون جا دادند

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
اینتر الان تیم ایده آلی نیست و مثل تیم خود ما تا حدود زیادی غیر قابل پیش بینیه . ولی هم به لحاظ مهره نسبت به ما بهتره ( ورای مصدومیتهاشون ) و هم بسیار بسیار هماهنگ تره......بنیتز به آرامی با شرایط لیگ جدید خو میگیره و بازیکنانشون هم قدم به قدم از اون رخوت ابتدای فصل فاصله میگیرند . اگر هر دو تیم در شرایط آماده به مصاف هم بروند شانس اینتر برای پیروزی بیشتره . اتوئو فرم عالی داره و تا حدود خیلی زیادی جبران سستی و سنگینی میلیتو را کرده ، اسنایدر هم با اینکه در بهترین فرم خودش نیست ولی لااقل از بازی قبل مقابل برمن درخشش را شروع کرده و خب ! هیچ کدام از اینها خبر خوبی برای ما نیست . اینتر حتی اگر مصدوم هم زیاد داشته باشه، بازم سازماندهی دفاعی خیلی بهتری نسبت به شرایط فعلی ما داره و تیم کاملا هماهنگ و روانی هست . قصد بدبینی ندارم ولی فکر میکنم گرفتن یک مساوی در این دیدار هم میتونه به قدر کافی خوشایند و شیرین باشه....

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
خب مشکل اصلی ما در حال حاضر همون ساختار دفاعیمون هستش + ضعف ِجناحین خط دفاع.البته بازی قبلی(من سیتی) گریگرا فراتر از اون چیزی بود که هستش :دی:امیدوارم این بازی هم همین روند رو ادامه بده.من ترجیح میدم مارکو موتا بازی کنه ده چلیه خیلی خیلی ضعیف هستش تو کارای دفاعی. از ملو باید استفاده بشه کنارش هم سخته انتخاب یه نفر حتی میشه از سیسوکو استفاده کرد ملو بازی قبلی تو همون چند دقیقه حرکت های پا به توپش فوق العاده بود . البته خیلی بعیده سیسوکو و ملو کنار هم بازی کنن.احتمالا همون مارکیزیو - ملو بازی میکنن. کراسیچ و په په باید بازی کنن مارتینز اصلا و ابدا نمیتونه حتی ذخیره ی په په باشه خیلی ضعیفه واقعا یکی از نقاط تاریک نقل و انتقال های تابستون بوده. خط حمله هم زوجه الکس و یاکی خوبه.زوج ِ الکس و کوا خیلی فانتزی هستش و برای یوونتوس که حمله از جناحین و ارسال روی محوطه یکی از کارای اصلی برای رسیدن به گل هستش زیاد مناسب نیست. بازی های اینتر رو زیاد ندیدم اما مثل خودمون به شرایط آرمانیشون نرسیدن.اما مهمترین نکته های بازی اینتر یکی بازی خوب اتوئو هستش ، عدم استحکام ساختار دفاعیشون شانس برد ِ ما و اینتر تقریبا برابره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21232 ارسال
  • LocationDeutschland

گریگرا الان 2 بازی هست که واقعا فراتر از حد انتظار بوده ! :دی: به مراتب از بقیه مدافعین کناری تیم بهتر بوده، نفوذهاش کم شدند و بیشتر سعی کرده که روی کارهای دفاعی تمرکز کنه،
ترجیح میدم موتا جای دچلیه بازی کنه.
اینتر با استفاده از اسنایدر و اتوو تاکتیک اصلیش نفوذ به قلب دفاع حریف هست، جایی که دقیقا مشکل یووه همینجاست ! این بازی کیه لینی و بونوچی باید خیلی مراقب باشند و تا جایی که میتونند کنترل شده حتی به توپ ضربه بزنند، چون اینتر هافبک های شوتزنی هم داره،
خیلی دوست دارم که ملو - سیسوکو از ابتدا زوج خط هافبک یووه باشند، ولی این خلاقیت تیم رو به شدت کاهش میده، احتمالا ملو - مارکیزیو بازی می کنند،
اما اگه شرایط بازی مساعد بود باید به آکوئیلانی هم فرصت داده بشه چون میتونه مفید باشه.

خط حمله علی رغم اینکه دوست دارم کوالیارلا - الکس باشند، ولی اگه یاکوئینتا زوج الکس باشه منطقی تره،

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
ولی یووه جلو اینتر احتیاج داره که مرکز زمینو دست بگیره یعنی مثل بازی با کالیاری توپو تو اون ناحیه گردش بده و یووه صاحب مرکز زمین باشه ، ایتم دقیقا حضور آکویلانی رو می طلبه ، کاری نیست که مارکیزیو انجام بده ولی آکویلانی نتونه ، شوتای آلبرتو تو این بازی می تونه برگه برنده هم باشه ، غیر کراسیچ آکویلانی از همه شوت زن تره تو زمین ، من امیدوارم زوج ملو آکویلانی بازی کنن وسط زمین ، ضمنا هنوز فرصت نشده کوالیارلا تو پست تخصصیش بازی کنه ، از یه طرف میگم حضور الکس تو بازی های بزرگ واجبه از یه طرف دیگه هم به این فکر میکنم اگه کوالیارلا مثل بازی با اسلواکی ظاهر بشه می تونه از اله فعلی هم کار آمدتر باشه ، امیدوارم دلنری خودش تو این زمینه بهترین تصمیمو بگیره ! تو دفاع هم حرف بهمن صحیحه ، خیلی وقته می خوام بیام از گریگرا تعریف بدم :دی: وقت نشد ولی واقعا تو دفاع عالی ظاهر شده این چند وقت اخیر . دچلیه هم خداوکیلی اصلا دفاع نیست شاید اگه جای په په هم بذارنش عملکردش از په په هم بهتر بشه !

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
دلنری گفته فردا واسه برد میره و برای بازی فردا ملو و البرتو بازی میکنن.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
عاشق زوج آلبرتو - ملو هستم یه زوج کاملا پاسور و طراح که واقعا یوونتوس رو به جلو میبره دل نری گفته برای برد میریم تو زمین البته رضا میاد مصاحبه دلنری رو میزاره ، مصاحبه بنیتز هم بزار باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رضا مریضه :دی: اذیتش نکنید :دی: - فردا بازی دو تیم بزرگ خواهد بود که همیشه بازی پر استرسی داشتند. - مسئله کالچوپولی الان به ما مربوط نیست. ما فقط باید به بازی توجه کنیم و تمرکزمون توی زمین باشه. - اینتر بعد از موراتی به بازی بیشتر با توپ رو آورده و با اومدن بنیتز روی این مسئله تاکید بیشتری هم شده. - ما بازیکن های اینتر رو به خوبی می شناسم ولی اینتر تیمی نیست که به بازیکن وابسته باشه. - من هیچوقت توی مربیگری خودم به تک امتیاز راضی نبودم. فردا هم ما برای پیروزی وارد زمین می شیم. - ما بازیکن های خوبی داریم که برای بازی های بزرگ مثل این بازی آماده اند و تحت تاثیر جو سن سیرو قرار نمی گیرند. + بنیتز هم گفته بیخیال کالچوپولی بشید و یکم در مورد فوتبال حرف بزنید ! ++ کراسیچ گفته بعد از فینال یوفا که با زنیت بازی کرد، این بازی بزرگترین بازی زندگیشه و خیلی هیجان زده است برای این بازی.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بازی مگه فرداست ؟ :دی: تو رو خدا راست میگید ؟ :دی: منو غمباته گرفته بود :(( الان شرکتم و کارم هم هنوز شروع نشده و حداقل تا 3 نصف شب کار دارم :دی: خدایا شکرن :((

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
ورزشگاه جوزپه مه اتزا میزبان 215 دیدار دو تیم یوونتوس و اینتر است، دیداری که به دربی سرزمین چکمه ای معروف و مشهور است و با حوادث اخیر فوتبال ایتالیا به یک رقابت خاص با حواشی ویژه ای تبدیل شده، در تاریخ مصاف سیاه و سفید و ابی و سیاه ایتالیا، 214 رقابت ثبت شده و تاکنون 95 پیروزی، 52 تساوی، 67 شکست، 307 گل زده و 270 گل خورده از ان یووه بوده در میان بازیکنان بونیپرتی با 14 بازی در صدر بیشترین تعداد بازی قرار دارد و سیووری با 5 گل زده صدر جدول گلزنان را به خود اختصاص داده است.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی