پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر میلان 0-0 یوونتوس (هفته ششم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
147 پاسخ برای این موضوع

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

بچه ها با اینکه بازی تو سنسیرو بود خوب بازی کردن
سرعتشون قابل قبول بود
به نظرم کلاسیچ و استراری بهترینا بودن
http://تصویر

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
دیشب اینقدر بچه ها از بازی تو نیمه ااول تعریف کردن که وسوسه شدم :دی: بازی نیمه دوم ازاینترنت باوجود قطعیهای زیادی که داشت دیدم مسلط بودن یووه کاملا به چشم میومد و بازیکنای اینترتو زمین خودشون حبس شده بودن اما تقریبا از دقیقه 70 به بعد اینتر کشید جلو ، و صد البته یووه هم دفاع پرتعداد و کم نقصی داشت پاسها رو به خوبی قطع می کردن ، احیانا اگه هم سوتی می دادن یکی دیگه پشت بود جبران می کرد بهترین قطع توپ هم که خوشم اومد و چند بار صحنه آهسته شم گذاشت برای کیه لینی بود ، توپو گرفت کشید جلو، اتوئو هم بدو بدو دنبالش آخر هم روش خطا کرد ! اومدن الکس واقعا به تیم روحیه داد و ورزشگاه منفجر شد :دی: و یکم ازون حالت دفاعی دراومد یه چیزی که دیشب آزارم داد شوتای از راه دور پشت 18 قدم و آروم الکس بود ! که سزار راحت می گرفت در صورتی که راحت می تونست به بازیکنای دیگه پاس بده و حمله واسه گل بشه ! تو دو تا صحنه این خودخواهی الکس یه ذره به چشم اومد شوت میلیتو هم من چشامو بستم ، چون دیگه امیدی نبود ، اما واقعا شانس داشیم از چند سانتی کنار دروازه رد شد :دی: استوراری هم دیشب حس کردم قدرت رهبریش از بازیای قبل بهتر شده بود و دیگه اون اشتباهای بازیهای قبلشو تکرار نمی کرد فکر کنم بازی دادن منینگر براش تاثیر مثبت داشته :دی: موقعیتای یووه واسه گل زدن نسبت به اینتر خیلی زیاد بود اما باتوجه به شرایطی که یووه داره ، فکرنکنم کسی باشه از نتیجه ناراضی باشه دفاع یووه واقعا پیشرفت کرده ، تو این دو تا بازی منچستر سیتی و اینتر کاملا نشون داد می شه بهش امید داشت یه چیزی هم که بهار گفت اینتر به اتوئو متکی بود رو شدیدا قبول دارم بازی اسنایدرومیلیتو اصلا به چشم نمیومد دوربین هم کلا حواسش دائم بهحرکات اتوئو بود !!!! فینال چمپونز لیگ اگه اینتر رو می دیدین ، بازیکنایی مثل میلیتو، اسنایدر و ...کاملا تو تیم حل شده بود همه تو خدمت تیم بودن و واقعا اسکلت اینتر قوی بود و هماهنگ بود اما دیشب حتی هاله ای ازون تیم دیده نمی شد ! به قول بهار " بنیتز داره با موفقیت هر آنچه را که مورینیو رشته کرده بود ، پنبه میکنه " فعلا

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

بچه ها با اینکه بازی تو سنسیرو بود خوب بازی کردن
سرعتشون قابل قبول بود
به نظرم کلاسیچ و استراری بهترینا بودن
http://تصویر

این عکس Zac Efron خواننده و بازیگر هالیووده . :ghelioon:

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
زک اینجا چیکار میکنه؟! :دی: =============== برای اولین بار بود که از اینکه پیش بینیم کاملا غلط از آب دراومد انقدر خوشحال شدم.امتیاز گرفتم تو میلان واقعا ارزش داشت اون تک به تک کوالیارلا هم حیف شد ولی غیر اون من فکر میکنم بازی متعادل بود بین دو تیم.ملو هم فوق العاده بود.ضمن اینکه از نظر من واقعا اینتر با از دست دادن مورینیو ضرر کرد تو این بازی که کاملا مشخص بود

david84

david84

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال
یادش بخیر یه زمانی تو سن سیرو اگه با اینتر مساوی میکردیم عصبانی میشدم. اما واقعا خوب بود این نتیجه .امیدوارم روند تیم رو به پیشرفت باشه و حداقل این فصل اگه هم اول نشدیم بتونیم رقابت پایاپای با اینتر و میلان داشته باشیم. به نظرم این تیم با یکی دو تابازیکن جدید و معروف که بتونن بار روانی روی تیمهای حریف بذارن مثل جرارد یا ... خیلی قوی میشه

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
من فقط نیمه دوم رو دیدم به نظرم درخشان ترین بازی های یووه در چند وقت اخیر بود

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
دلنري خودش رو با توجه به در پيش داشتن دو بازي سخت در اين مدت كم واسه كسب حداقل تساوي آماده كرده بود اينو ميشد از نوع چيدمانش فهميد از نظر من قابل قبوله ولي اي كاش اين شهامت رو داشت زماني كه فهميد ميشه از اينتر نتيجه گرفت تغييراتي رو انجام بده كه نتيجه بهتري به دست بياد با مهار اتوئو اينتر به جز خط دفاعي قوي چيز ديگه اي نداشت ولي از تغييري كه داد و منجر به مهار اتوئو شد خيلي لذت بردم گريگرا رو به يه منطقه امن برد ;D و موتا رو جايگزينش كرد دچليه هم كه سپردن كناره ها بهش ريسك خطرناكي بود من استوراري رو بهترين بازيكن زمين ديدم كراسيچ هم مطمئنا ً توانايي بازيكن كلاس جهاني بودن رو داره فقط يه خورده اعتماد به نفس و دريافت نقش كليدي در تيم رو لازم داره من از نظر فني مي تونم دورنماي ندود بودن رو درش ببينم يه چيز ديگه كه بيش از هر چيزي منو شاد كرد احساس غروري بود كه با ورود الكس به زمين به هر يوونتوسي اي دست ميده واقعا ً داشتن الكس غرورآفرينه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
یووه بازی فوق العاده ای کرد به نظر من حق یووه پیروزی بود و اگه دلنری ریسک بیشتری میکرد و به قول دوستمون په په رو به جای ماکیزیو میاورد برنده بازی میشدیم. به هر حال گفتنی هارو همه دوستان گفتن ولی تو خط دفاعی هنوز مشکل داریم اگه مارکیزیو چپ بازی نمیکرد 100 درصد از چپ اسیب پذیر بودیم و ممکن بود گل بخوریم اما بونوچی که نسبتا از بازی های قبل بهتر شده بود ولی هنوز نبرد های تن به تن رو میبازه و راحت دریبل میخوره که این موضوع من رو خیلی نگران میکنه و این بیشتر برمیگرده به اینکه قبلا بونوچی مهاجم بوده و این موضوع روی توپ گیریش تاثیر منفی گذاشته. اما برعکس خط دفاع توی خط هافبک فوق العاده عالی بودیم به نظر من بهترین عملکرد خط هافبک تو این فصل رو تو بازی با انتر دیدیم واقعا همه عالی بودن.به نظر من اگه ملو همون هافبک دفاعی بمونه ولی گاهی اوقات جلوتر بازی کنه مفید تره چون تکنیکش به همراه پا بتوپی بودنش از تمام هافبک هامون بهتره.اکولیانی کنار ملو خیلی بهتر از مارکیزیویی که کنار ملو بازی میکرد هستش و عالی توپ پخش میکنه به نظر من تا وقتی دفاع چپ نگرفتیم بهتره زمانی که میخوایم دفاعی بازی کنیم مارکیزیو رو بذاریم هافبک چپ تا فضاهای خالی سمت چپ رو پوشش بده.کراسیچ هم مثل همیشه خوب بود و نشون داد میتونه تو بازی های بزرگ هم موثر باشه. توی خط حمله هم نکته ای که خیلی به چشم بیاد ندیدم. مانی هم درست میگه کاش وقتی دلنری فهمید میتونه انتر رو ببره کمی تو ترکیبش تغییر میداد و تیم رو هجومی میکرد. از طرف دیگه هم بهار درست میگه انتر به شدت وابسته اتوئو شده و تمام تلاش هایی که مربی خوب و فهیمی مثل مورینیو تو این تیم کرد و بازی گروهی رو به این تیم تزریق کرد رو داره از بین میبره و این نشون میده که بنیتز چه مربی احمق و بی عرضه ای هستش و درست داره همون مسیری رو میره که تو لیورپول میرفت و تیم قبلیش رو به جرارد و تورس وابسته میکرد. همینطور که بارها از اول فصل گفتم خیلی خوشحالم که بنیتز مربی یووه نشد و دلنری رو خیلی بهتر از بنیتز میبینم و کلا مربی های ایتالیایی حتی درجه 2 ایتالیایی از 80 درصد مربی های غیر ایتالیایی بهتر هستن. خیلی خوشحالم که الکس شرایط رو خوب درک میکنه و روی مربی تیم فشار نمیاره این فهیم بودن و اسطوره بودن الکس رو نشون میده که در سخت ترین شرایط همیشه حامی تیمش بوده و هیچ وقت از تیمش انتقاد نکرده.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی