پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3 - 3 سمپدوریا ( هفته دوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
115 پاسخ برای این موضوع

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من که از بازی امروز خیلی راضی بودم ببینید تیمی که تو دفاع مشکل داره مسشه دفاعشو درست کرد ولی تیمایی که تو گل زدن مشکل داشتن نمیتونن این نقیصه رو معمولا بر طرف کرد امروز مشکل دفاع بیشتر تو کنارا بود موتا و دچلیه خوب نبودن اگه دقت کرده باشید ملو خیلی جور دچلیه رو تو چپ کشید مارکیزو هم مث همیشه نبود و به خاطر مصدومیت کم درگیر میشد فک میکنم به جای په په بهتر بود او تعویض میشد خریدا دارن خوب جواب میدن الکس هم نشون داد که هنوز الکس هستش کلا تیم خوبی داریم یه حرفی که احتمالا خیلیا مخافت کنن اینه که من مطمئنم دیگو تو این فصل زخیره میشد و واسه همین فروختنش چون اصلا به این تاکتیک که الان داریم وبیشتر رو جناح ها داریم کار میکنیم نمیخورد

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دلنرى : " امروز سختى ها و مشكلات بازى برابر بارى را پشت سر گذاشتيم اما در دفاع با مشكل مواجه شديم البته سمپدوريا مهاجمان بسيار خوبى در اختيار داشت ، اكنون بايد به جنگندگى و توازن توجه كنيم البته امروز شاهد بهبودى تيم در اين دو ناحيه بوديم ، نسبت به بازى برابر بارى پيشرفت داشتيم ، اسكودتو ؟ اولويت ما بهبودى و پيشرفت تيم است .

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
گل دوم و سوم به نظرم افساید بود !!!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
گل کوالیارلا اصلا آفساید نبود وقتی په په ضربه رو زد کوالیارلا کاملا عقب تر از دفاع سمپدوریا بود واقعا خط دفاع تیم وضعیتش بحرانیه... این استوراری هم اصلا قابل اطمینان نیست، با اینکه دوتا واکنش خوب نشون داد اما دم دمی نشون میده، پاشنه آشیل تیم خط دفاعه هر چقدر هم که تو فاز حمله خوب باشیم اما خط دفاعمون اینجوری باشه هیچ فاید های نداره. کراسیچ واقعا بهترین بازیکن زمین بود بویژه نیمه دومف خیلی روون و خلاقانه بازی کرد، سانترهاش هم که خیلی خوبه، امیدورام این بازی براش فقط یه جرقه نبوده باشه و از این بهتر هم بشه. په په هم نیمه اول که اصلا گم بود اما نیمه دوم خوب به خودش اومد، تو نیمه اول تنها حرکت مثبتش این بود که تونست یه خطا بگیره اما مثل این که تو رختکن دلنری خوب توجیحش کرده ملو بعضی حرکاتش آدمو به گریه میندازه، یه جا تو نیمه اول یه توپی رو لو داد که گفتم الانه که توپو بکنن تو دروازه که استوراری خوب موقعیتو گرفتف اخرای بازی هم که داشت رگ دیوونگیش میگرفت، یه اخطار هم گرفت، خدا خدا می کردم که تعویضش کنه که اخراج نشه، هنوز نتونسته این حالت عصبش رو درست کنه. نباید از آکوئیلانی انتظار داشت که تو این دقایق کم بتونه کار مهمی انجام بده ، تازه وارده و هنوز تو جریان تیمی قرار نگرفته، شاید اگه از بازی بعد از اول بیاد تو زمین بتونه خودشو نشون بده. این تیم یه رگه هایی از امید رو در من زنده کرد، انگیزه رو میشد بین بازیکنها دید. میشه به اینده و بهتر شدن تیم چشم دوخت.

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
دم يوونتوس گرم........... اين بازي خيلي عالي بازي كرد.......... نسبت به فصل پيش خيلي بازيمون بهتر شده........... كراسيچ خيلي خوب بازي كرد همينطور په په....... ياكوئينتا اگر اون توپ را گل مي كرد الان ما برده ي بازي بوديم............

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
بازی رو با هیجان کامل دنبال کردم
یه بازی کاملا سرعتی بود
فکر نمیکردم یووه اینقدر تو خط هافبک سریع باشه !! ولی مشکل این بود که حفظ توپ اصلا نمیکردن و یه مهاجم کامل هم نداشتیم . الکس هم یه ضربه آزاد رو که راحت میتونست به گل تبدیل کنه نکرد !! ولی الکس در کل عالی بازی کرد !
ملو و کراسیچ خیلی خوب بودن تو این بازی . مخصوصا کراسیچ !!
امیدوارم از این بهتر بشیم !!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
موجى : " كراسيچ فوق العاده بود ، اما يووه در مركز ميدان فاقد شادابى بود كه بوسيله ى آكويلانى اين مشكل برطرف خواهد شد البته يووه توانايى رقابت را تا زمانى كه ضعف هاى خط ميانى و دفاع بويژه موتا را برطرف نكند نخواهد داشت "

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
باز که این موجی حرف زد !!! ___ نتیجه رو هم تو تایتل بنویسید لطفا ;)

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
موجی شانس رمی که 5 تا از کالی خورد رو بیش تر از یووه میدونه . همینطور میلان . نمیدونم چی بگم . یووه توی بازی تیمی خوب بود . فقط به خاطر سهل انگاری های فردی گل خورد .

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
نباید انتظار داشت تا وقتی خود موجی برنگشته ، بیاد از تیم تعریف کنه . قهرمان هم بشیم باز انتقاد میکنه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من واقعا خوشحالم که با این وضعیت دفاعی تو لیگ قهرمانان محلی از اعراب نداریم وگرنه فکر کنید با چلسی همگروه میشدیم اونوقت بود که فاجعه ی تاریخی رقم میخورد. از نظر من تیمی که بتونه بازی باخته رو با برد عوض کنه تیم خوب و قابل اعتناییه اما تیمی که تو خونه ی خودش برد رو از دست بده نه. میانگین سنی خط دفاع یووه کمه و خب بالطبع تجربه شون هم کمه.تو خط میانی اگر چشممون رو روی بازی نیمه اول ملو ببندیم خط هافبک قدری داریم به خصوص با حضور سناتور مارکیزیو و کراسیچ که عالی تر از عالی بودن. خط حمله هم با حضور کوالیارلا به نظر من تقویت شده اما....امام امان از کیلوهای اضافی الکس که سرعتش رو گرفته.الکس اگر وزنش رو کم کنه هم سرعتش میره بالاتر و هم راحتتر زمین میخوره و میتونه خطا بگیره... در کل غیر از خط دفاع اسفناکمون بقیه ی تیم خوب به نظرم اومد که میتونه حرفی داشته باشه برای گفتن

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
در کل بد نبود / با اینکه یووه هنوز ضعفهای زیادی داره ولی این بازی امیدوار کننده بود /!!! موتا از نوع و استیل بازیش خوشم اومد با اینکه زیاد آماده نبود ولی مطمئنن اگه بیشتر بازی کنه خیلی بهتر میشه / ملو خوبه ولی بعضی وقتا یه اشتباهایی میکنه که نمیدونم چی بگم / مارکیزیو عالی بود با اینکه پست بازیش عوض شده بود ولی خیلی خوب و مسلط بازی میکرد،اعتماد به نفسش خیلی خوب شده / این په په من هنوز نتونستم در موردش تصمصم بگیرم که بازیکن خوبیه یا نه ،آخه خیلی سراسیمه بازی میکنه زیاد به توپ مسلط نیست / کوالیارلا در کل خوب بود / ولی مهمتر از همه کراسیچ بود که عالی بازی کرد / خداییش نفوذاش خیلی قشنگ بود خیلی خوب پا به توپ حرکت میکرد / حیف که اون گل رو نزد !!! من فقط متوجه یه چیزی نشدم اونم اینه که تا وقتی مهاجمامون کوالیارلا و الکس بودن که هر دوتا بازیکنای تکنیکی و بیشر رو زمین بازی میکنن دو تا هافبک کناری ( په په و کراسیچ ) هم بازی بودن و ارسال های زیادیم همرا با دیچلیه و موتا انجام دادن که این سبک بازی با دوتا مهاجم اینجوری معنی نداره ولی بعد که یاکوینتا به بازی اومد و تیم هم احتیاج به گل داشت و وقتم خیلی کم بود و قاعدتاً باید ارسال از جناحین یکی از شگردا میبود مربی هر دوتا هافبک کناری رو بیرون برد !! من هنوز دلیل این کارشو نفهمیدم !!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
نمرات من به بازیکنان استوراری 6 - موتا 5 - کیه لینی 5.5 - بونوچی 5 - ده چلیه 5 - کراسیچ 7 - مارکیزیو 6 - ملو 6.5 - په په 7 - دل پیرو 5 - کوالیارلا 6

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
ما بايد 5 تا مي زديم.......... اين ياكوئينتا كه توپ رو از دومتري هم نتونست گل كنه......... اما هافبك چپ و راستامون خيلي خوب بودن......... امائري و ياكوئنتا هك كه برگردن ميتركونيم........ يوونتوس نسبت به فصل پيش خيلي بهتر بازي مي كنه......... خيلي سرعتي شده............. فقط تنها مشكل يووه اين بود كه بايد كاسرس رو نگه مي داشت......... خيلي دفاع راست خوب و اينده داري بود......... به اميد يوونتوسي بازم بهتر...........

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
باید می دیدم.دیگه وقتش بود. این دفعه دیگه باید هرطور که شده بود بازی یووه این فصل رو تماشا می کردم. شبکه سه هم که بازی رو نشون می داد. با اینکه یکشنیه ها سر کارم و حسابی دوروبرم شلوغ پلوغه اما باید یه جوری برنامه ریزی می کردم تا بتونم بازی رو ببینم. ساعت دوروبرای 2 بعدازظهر هست و هنوز چند ساعتی مونده تا شروع بازی. دلم داره ضعف می ره از گشنگی. سینا می گه پایه ای زنگ بزنیم نهار بیارن؟ می گم اول بگو یووه پرافتخارترین تیم ایتالیاست تا بعد قبول کنم. می گه قبوله. باورم نمیشه. آخه اون همیشه بر عکسِ اینو می گه. نمیدونم، شاید اونم فکر می کنه امروز یووه سامپدوریا رو می بره و اونوقته که تا آخر شب پذیرای کر کری ها و نوش جان کردن متلک های من باشه یا واقعا قدرت یووه رو لمس کرده و یواش یواش داره نرم می شه. البته یه احتمالم هست. اونم اینه که از بس گشنه اش هست حتی اگه می گفتم نفت تهران قهرمان فصل بعد لیگ قهرمانان آسیاست بازم حرفمو قبول می کرد!؟!

ساعت حوالی یک و نیم نصفه شب را نشان می دهد و من همچنان در دفتر نشریه مشغول کاروبار هستم. سینا : راستی یووه چند چند شد؟ من : آخ آخ آخ. اصلا حواسم نبود. خاک تو سرم. بازی رو ندیدم هیچ حواسم نبود ببینم چند چند شدن... اَه

نمی تونم هیچ جوری به خودم بقبولونم که این بار هم نتونستم یووه جدید و حتی یک دقیقه از بازیش رو ببینم. با خودم می گم میام تو Juventus.iR و نتیجه برد رو می بینم و اونوقت شاید برد بچه ها یه کم حالمو خوب کنه.

( یا علـــــی!!! ای داد بـــــی داد!!!! ) اینا رو وقتی می گم که نتیجه رو می بینم. اونقده حالم گرفته می شه که به محض خوندن گزارش بازی صفحه رو کامل می بندم.
میام تو فروم. آخرین پست رو می بینم : پیش بینی بازی یوونتوس-پوزنان لهستان!!! با خودم می گم خجسته دلی یعنی همین.

سه شنبه ظهر : تقریبا دو روزه بازی یووه - سامپدوریا تموم شده. احساس می کنم هنوز حوصله یووه رو ندارم. از نتیجه خیلی اعصابم خورده. آخه یکی نیست بگه آقای سزمربی که خودت رو پاره پاره کردی من فصل قبل سرمربی همین تیم بودم و سامپدوریا رو کردم یه تیم خفن و فرستادم تو لیگ های اروپایی، پس چرا نتونستی حالا که طبیعتا تیم سابقت رو خوب می شناسی یه حالی بهشون بدی یا یووه. از یه طرف می گه تیمی که در اختیار دارم یه تیم ملیه، از یه طرف بازی تو خود المپیکو برگزار می شد و از یه طرف دیگه این یارو آنیلی هم قبل از بازی رفته تمرین یووه و لابد قول داده بوده اگه سامپدوریا رو ببریم کلی سکه مکه می ده به بازیکنا!!! پس کوش ؟! مصدومم الحمدا... به اون شکل نبود که بگید این نیست، اون نیست. بهتره همون بگم خاک تو سر من!

پست های بچه ها تو تاپیک بازی یووه و سامپدوریا رو می خونم. یه خورده حالم بهتر می شه. هر چی می رم جلوتر احساس می کنم یووه برده و من نتیجه رو اشتباه دیدم. پست ها بیشترشون پره از چیزای خوب خوب. من به عنوان یه یوونتوسیِ بازی یووه ندیده (!) دیگه کم کم دارم قبول می کنم که یووه در حد برد بازی کرده و اون یه چیزی که همیشه نمی دونیم چیه اما به سراغمون میاد، باعث شده بازی رو نبریم.

حالا دیگه می تونم دوباره با یووه آشتی کنم. از این قهر و آشتیا با خودم و یووه ماهی صدبار می کنم. هرچند فصل پیش تا آستانه طلاق و اجرا گذاشتن مهریه داشت پیش می رفت، اما کلا چیز خاصی نیست. اینا نمک زندگی من و یوونتوس هست. به سرعت میرم که اولین پستم رو بعد آشتی بدم. شما حدس می زنید اولین پست رو تو کدوم تاپیک می دم؟ پیش بینی بازی یوونتوس-پوزنان لهستان!!! خـــاک بر سر مـــن...

حـــامـــد ( عضو شماره 89! )

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خیلی قشنگ نوشتی حامد جان , ندیدن این بازی که از هفته قبل هم براش برنامه چیده بودم ستم بود :دی: بازم من یه ذره دیدن :دی: ولی تا حالا به فمر طلاق دادن نیوفتاد, دیگه این روزها طلاق دادن خز شده و زشته :دی: باید به فکر زن دوم بود آیا ؟ :دی: مثلا چزنا (جیگرشونو :x )

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی