Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

یوونتوس 3 - 3 سمپدوریا ( هفته دوم سری آ )

- - - - -

• Please log in to reply
115 replies to this topic

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts

تصویر

یوونتوس ؟ - ؟ سمپدوریا
زمان: یک‌شنبه 21 شهريور 1389 ساعت 17:30 به وقت تهران
مکان : ورزشگاه المپیک تورین

ترکیب احتمالی یوونتوس :

استوراری - ده چلیه - کیه لینی - بونوچی - lموتا - په په - سیسوکو - ملو - کراسیچ - دل پیرو - کوالیارلا

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
قراره بازی بعدی 10 نفره بازی کنیم ؟ :دی: حسین جان یادت رفت اسم موتا رو بنویسی بازی خیلی سختیه این بازی چون یوونتوس به یکباره نمیتونه از یه تیم نا هماهنگ بارسلونا بشه ، فکرمیکنم بهتره سقف آرزومون مساوی از این بازی باشه باتشکر

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,772 posts
بازي سختيه .هرچند ميزبانيم ولي برد مقابل سمپ كار سختيه.سمپدوريا فصل رو با پيروزي 2-0 مقابل لاتزيو در لوييجي فراريس شروع كرد . خوشبختانه دل نري شناخت خوبي از سمثدوريا داره و اميدوارم تو اين بازي 3 امتياز رو بگيريم چون اگه نگيريم در همين اول فصل با مشكل روبرو ميشيم.چون بعد از اون با اودينزه تو فريولي بازي داريم و بعد هم پالرمو .كالياري و اينتر بيشتر بازي هاي سختمون تو 6 هفته ابتداييه...

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
کلا این شش تا بازی اولمون خیلی مشکله. تیم هم که هماهنگ نیست و این کار رو مشکل تر میکنه امیدوارم تو این شش تا بازی بتونیم سربلند بیرون بیایم. با توجه به اینکه بازی تو زمین خودمونه و دلنری شناخت خوبی از تیم سابقش داره من حدث میزنم این بازی رو ببریم.

raminh

raminh

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 52 posts
امیدوارم این بازیو ببریم که از قافله عقب نمونیم.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts
با توجه به شناختی که دل نری از سمپدوریا داره احتمالش زیاده که برنده بازی باشیم ولی خوب این یووه حالا حالاها کار داره و خیلی زوده ازش برد بخوایم باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
کمال جان من نزن این حرفو ! یعنی چی زوده برد بخوایم ؟ یعنی تو زمین خودمونم ببازیم دوباره ؟؟؟ مربی و مدیری که بدونند با این همه تغییر بازم بازنده هستند پس چه فایده ! واقعا باید دل نری از این تعطیلات استفاده کنه !!! این بازی هم امتیاز بدیم دیگه نمی شه به این راحتیا تیم رو جم کرد

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
یووه این بازی امتیاز می گیره !!!!! اگر بخوایم بگیم که هنوز به هماهتگی کامل نرسیدم ، بازی در داخل خانه و شناخت دل نری باید دست کم 1 امتیاز برامون به همراه بیاره !!! البته برای اینکه دیگه فاجعه بار فصل رو شروع نکنیم باید بازیکنان برای 3 امتیاز وارده زمین بشوند !!! البته فکر می کنم کاسانو پاتزینی بهمون دست کم یک گل بزنند پس باید خط حمله خیلی قوی کاربکنه !!!

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 posts
یووه یا مساوی میکنه یا باخت میده حتی تو خونه خودش.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts

یووه یا مساوی میکنه یا باخت میده حتی تو خونه خودش.

دوست عزیز ، بعد از بازی در صورت نتیجه نگرفتن دیگه بچه ها کلیی میان ناامیدی توی سره یووه می کونند !!!

حالا دیگه قبل از بازی چییه نفوذ بد می زنید هی می گید !!!

آخه هوادار یووه چرا باید همش پیش بینی باخت یووه رو بکنه ؟؟؟؟؟

یه خورده اعتماد به مربی و مدیر هم بد نیست !!باور کنید به جز ایران ،همه جای دنیا تا هفته 10 جیک نمی زنند علیه مربی ...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
یوونتوس تیمیه که همیشه ازش انتظار برد میره... حالا تیم روبروش هر چی میخواد باشه...یا بازیکناش هر کی میخوان باشن. دیر اومدن یا زود اومدن فرقی نمیکنه ... یوونتوسی همیشه برد میخواد چون از روز اول این تو ذاتش بوده. اگه همین بازیهای اول هی بخوایم ببازیم با این تیم جدید اینم بدتر از تیم فرارا میشه که دیگه نمیشه جمعش کرد. باید دلنری اینو به بازیکنا حالی کنه که وقتی میرن تو زمین فقط به برد فکر کنن نه چیز دیگه ای.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts

کمال جان من نزن این حرفو ! یعنی چی زوده برد بخوایم ؟ یعنی تو زمین خودمونم ببازیم دوباره ؟؟؟

مربی و مدیری که بدونند با این همه تغییر بازم بازنده هستند پس چه فایده ! واقعا باید دل نری از این تعطیلات استفاده کنه !!!

این بازی هم امتیاز بدیم دیگه نمی شه به این راحتیا تیم رو جم کرد

حسین از تو دیگه انتظار نداشتما
یعنی به نظر تو تیم توی دو هفته بعد اون بازی با باری زیرو رو میشه بارسایی بازی میکنه ؟
تو رو خدا همچین انتظاری نداشته باشید ، نه دل نری گاس هیدینگه که دو هفته ای تیم رو از این رو به اون رو بکنه ، نه بازیکنانی که خسته از مسابقات تیم ملی میان وقت دارن با تیم تمرین کنند که بتونن هماهنگی بدست بیارن

الکی به خودتون امید ندید ، این بازی به احتمال خیلی کم در صورتی که سمپدوریا ضعیف باشه میتونه با برد برای یووه همراه باشه
باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
نه کمال جان من نمی گم اینجوری می شه ! خودمم می دونم تیم نیاز به هماهنگی داره اما قرار نیست تا تیم بخواد هماهنگ بشه ما همه ی بازی ها رو ببازیم که عزیزم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts

نه کمال جان من نمی گم اینجوری می شه ! خودمم می دونم تیم نیاز به هماهنگی داره اما قرار نیست تا تیم بخواد هماهنگ بشه ما همه ی بازی ها رو ببازیم که عزیزم

منم نگفتم چون نا هماهنگیم باید ببازیم که :دی:
مطمئنا بازی با سمپدوریا هم مثل بازی با باری خواهد بود و کمی پیشرفت خواهیم کرد
مطمئنا از بازی با باری حداکثر یک پله میتونیم پیشرفت کنیم
سمپدوریا تیم ضعیفی نیست ، وردربرمن با شانس حذفش کرد ، ما نمیتونیم از این تیم نا هماهنگ در مقابل تیم هماهنگ سمپدوریا انتظار برد داشته باشیم
باتشکر

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts
اخرش نفهمیدم فامیل حسین میشه جان یا فامیل کمال :دی: ================== این حرف دیگو : "ماروتا با من برخورد خوبى نكرد ، وى اعتقاد دارد كه تعصب نزد ايتاليايى هاست اما اينگونه نيست ، بازى اول يووه را ديدم و بنظر من اين فصل نيز بيهوده خواهد بود و انها موفق نخواهد شد." رسما فکر کنم چون خودش تو یوونتوس بوده چیزی میدونسته که گفته. امیدوارم خلافت ثابت بشه و الا نوشته زیر اواتور کمال رو من امضا می کنم. ---------------------------------- در کل باخت تو این بازی یه خورده بعیده. حداقلش مساوی می کنیم.

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 posts
در راستای حمایت قاطع از یووه و زدن مشت بر دهان تیم های دیگه : :Facepalm: یوونتوس قهرمـــــــــــــــــان میــــــــــــــــــــــشه خدا میدونه که حقشه به لطف یزدان و دل نری یوونتوس قهرمان میشه ، یوونتوس قهرمان میشه :flag3: :Juveflag: :flag3: :Juveflag: :flag3: :Juveflag: :flag3: :Juveflag: :flag3: ولی مساوی رو میگیره تو این بازی و بعدش..... :pimp:

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 posts
من به این بازی حس خوبی دارم فکر کنم اگه کمی خوش شانس باشیم بتونیم ببریم 2-1 آدم وقتی پستها رو میبینه نمیدونه باید بخنده یا گریه کنه واقعا کاره یووه به کجا کشیده که نتیجه خوب یعنی تساوی با سمپدوریا تو المپیکو

blackwhite

blackwhite

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 31 posts
به قول قطبی که اصلا ازش خوشم نمیاد مغزم میگه 1-1 قلبم میگه 1-0 میبریم.

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 posts
من قلبمو مغزم میگن میبریم اما چه میدونم شاید قلبم وسط بازی یه چیز دیگه بگه

david84

david84

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 posts
من از سال 94 طرفدار یووه هستم.تابحال هیچوقت اوضاع به این بدی نبوده.یووه رو فقط مدیرانش به این روز انداختند.وگرنه فروختن ترزگه یا دیه گو چه معنی داره؟اون بازیکنانی که خریدند یعنی از اینا بهتر بودند فصل قبل؟آکوییلانی کجای فوتبال دنیا بود فصل قبل؟اگه دیه گو فصل قبل 10 بود از 100 آکوییلانی 2 هم نبود.با این بازیکنان انتظار نداشته باشید که یووه به جام برسه .وقتی نهایت آرزوی مربی میشه رسیدن به لیگ قهرمانان اون هم با اینهمه خرید به اصطلاح موفق نتیجه اش آخر فصل میشه همون رده فصل قبل. در مورد نتیجه این بازی هم فکر کنم ببریم اما با زور و ابهت تاریخ یووه نه با خریدها و تاکتیک مربی.چون به نظرم دل نری به درد یووه نمیخوره.و نهایت تا آخر این فصل بتونه با یووه باقی بمونه.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users