Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

یوونتوس 3 - 3 سمپدوریا ( هفته دوم سری آ )

- - - - -

• Please log in to reply
115 replies to this topic

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,244 posts
  • LocationDeutschland
بازیکنان دعوت شده به این بازی :

2 Motta
3 Chiellini
4 Felipe Melo
5 Sissoko
8 Marchisio
9 Iaquinta
10 Del Piero
13 Manninger
14 Aquilani
17 Traoré
18 Quagliarella
19 Bonucci
20 Lanzafame
21 Grygera
23 Pepe
26 Rinaudo
27 Krasic
29 De Ceglie
30 Storari
31 Costantino
33 Legrottaglie

ترکیب احتمالی :
استوراری - موتا - بونوچی - کیه لینی - دچلیه - کراسیچ - ملو - آکوئیلانی ( مارکیزیو ) - په په - الکس و کوالیارلا.

یاکوئینتا هم که رسیده و احتمالش زیاده که در نیمه دوم به بازی گرفته بشه؛

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
طبق اعلام کوریره :

یوونتوس

سیستم : 2-4-4

استوراری ، موتا ، بونوچی ، کیلینی ، د چلیه ، کراسیچ ، ملو ، آکویلانی ، په په ، دل پیرو ، کوالیارلا

ذخیره ها : منینگر ، گریگرا ، لگروتالیه ، سیسوکو ، لنتزافامه ، مارکیزیو ، یاکوئینتا

غائبین : آمائوری ، بوفون ، مازتینز

سمپدوریا

سیستم :2-1-3-4

کورچی ، زیگلر ، کاستادلو ، لوچینی ، زائوری ، دسنا ، پالوبو ، سمیولی ، کومان ، کاسانو ، پاتزینی

ذخیره ها : کاستا ، کوچیاتوره ، ولتا ، پادالینو ، مانینی ، پوتزی ، ماریلونگو

غائبین : گوبرتی ، تیسونه ، آکاردو ، پولی ، سامارکو

blackwhite

blackwhite

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 31 posts
خدا کنه این فصل فصل اوج الکس باشه لااقل یک ستاره داشته باشیم به نظرم دلپیرو و کوالیارلا باهم جواب نمیدن باید یکیشون بازی کنه!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
واقعا خیلی خوشحال شدم که شبکه 3 این بازی رو نشون نمیده البته طبیعی هم بود ، چون همه تیم های بزرگ بخاطر بازی لیگ قهرمانان شنبه بازی کردند و تنها بازی مهم امروز همین بازی بود وگرنه شبکه بارسلونا رو چه به پخش کردن بازی یوونتوس امیدوارم بازی خوبی بشه گرچه تصاویر بازی باری از ذهنم پاک نمیشن باتشکر

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,769 posts
^ چی شد پشیمون شدن؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
نه هنوز 10 دقیقه تا بازی مونده راستی مارکیزیو در ترکیب اصلی قرار داره و آکوئیلانی رو نیمکته پاتزینی هم به علت مصدومیت این بازی رو از دست داد باتشکر

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,802 posts
همین دیقع پنج یه گل داشتیم می خوردیم که دور شد ! امیدوارم اینجوری پیش نره بازی !! :Facepalm: :flirt:

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,802 posts
دقیقه 10 دلپیرو 2 نفر رو فوق العاده جا گذاشت و ضربشو زد ولی توپ به پای یار سمپدوریا خورد و به کرنر رفت ! کرنر هم ثمری نداشت و تو داستای دروازه بان جا گرفت توپ ! دقیقه 12 بازم دلپیرو با نفوذ به منطقه جریمه یه ضربه سر زد و توپ از کنار خط حرکت کرد و توپ دور شد ! دلپیرو فعلا بازی عالی رو از خود به نمایش گذاشته ! دقیقه 15 یه ضریه ایست گاهی به دست اومد ولی بازم ثمری نداشت این توپ برای سمپدوریا ! تا دقیقه 20 بازی 0-0 مساوی است ! :flirt:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
احیاناً کانال 3 داره نشون میده و همه دارن می بینن گویا!!

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,769 posts
:دی: نزن تو ذوق بچه! می گم عجب گلی خوردیم دممون گرم! خیلی حال کردم. واسه کاسانو و اونی که از رو توپ پرید کلی کف زدم. ولی شانس آوردیم. 2 تا تک به تک نخوردیم، روی یه حمله ی نصفه نیمه هم گل زدیم. اینجوری پیش بره می بازیم بازی رو.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,655 posts
بیشتر از هر چیز کیفیت فوق العاده بد تصویر برداری تو ذوق میزد

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,695 posts
وضعيت دفاعي يوونتوس خيلي بده! ملو خوب داشت توپ پخش ميكرد،‌ از اون موقع كه ليز خورد كلا بازيش زير و رو شد! تو حمله خيلي ضعيفيم برنامه هم نداريم! حركت هاي كاسانو رو آدم نگاه ميكنه لذت ميبره ما يه موقعيت درست و حسابي نداشتيم يه دونه داشتيم اما اونم رو خلاقيت خوده الكس دلپيرو بود.ده چليه كه اون سمت رو كرده باند فرودگاه .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,772 posts
چه نيمه ي مضخرفي بود.خيلي بايد خوشحال باشيم كه بازنده به رختكن نرفتيم چون اونجوري كارمون براي برد خيلي خيلي سخت بود. جاي يه بازيساز تو وسط زمين خاليه.اي كاش ديگو رو انقدر مفت از دست نميداديم.ملو دو تا سوتي بد داد ولي در كل بهتر شده و چندتا توپ گيري خوب كرد.ملو بازي خراب كن خوبيه ولي بازيساز نيست.كراسيچ هم خوب بود به نظر من آكوييلاني الان بهترين تعويض ممكنه و ميشه به شوت زني و بازيسازيش اميد داشت

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
مرسی کراسیچ :دی: حیف اون کاشته آله که نرفت تو گل ! از لینکی که سهیل داد از شرکت دارم میبینم ! میبریم ایشالله

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,244 posts
  • LocationDeutschland

بازی رو بد شروع کردیم و تیم کاملا تحت تاثیر سمپدوریا و بخصوص حرکت های کاسانو بود؛
قبل از اینکه گل رو هم بخوریم استوراری بود که با فوق واکنش خودش دروازه رو نجات داد؛ و گلی رو هم که خوردیم بازم روی حرکت خوب کاسانو بود و پاسی که به به پوتزی داد، گل راحتی بود !
بعد از این گل کراسیچ و په په جای خودشون رو عوض کردند و ملو ه بهتر شد بعد از گل خوردن !! دو تا اشتباه بد داشت که شانس اوردیم گل نخوردیم؛
گل هم روی کار خوب په په و الکس بود و پاس الکس به کراسیچ و کراسیچ هم توپ رو برای مارکیزیو ساخت، گل قشنگی بود؛

موقع خوبی گل زدیم که حداقل بازنده به رختکن نریم، ولی با این شیوه بازی در نیمه دوم نمیتونم موفق باشیم؛
باید سعی بشه کاسانو رو مهار کنند، چون سمپدوریا بدون کاسانو هیچ خطری نداره !

blackwhite

blackwhite

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 31 posts
یکی رو باید من تو من بزارن ملو رو بگیره سیستم تیمم یا علی از تو مدده هر کی هر جا توپ رو میگره میکش رو گل په په هم مرد میدان در نیمه اول بود. :دی:

amin_cracker

amin_cracker

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 102 posts
من از همين الان ميگم.بازي رو مي بازيم.به اين فصل هم هيچ اميدي نداشته باشين.تموم. :sad53:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts
این پرنس کوچولو عجب گلی زد! من موندم چرا اینقدر استرس دارم! خدا کنه همین مساوی رو بتونیم بگیریم!

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 posts
من با این بازیی که از یووه دیدم خیلی امیدوار شدم ( با اینکه یه نیمه گذشته ). میگفتم به میلان 5 - 0 میبازیم ولی الان به 3-0 قانع شدم. دل پیرو که دل پیرو نبود دفاع که نداشتیم ، اونجا یه مشت آدم فقط راه میرفتن ملو که قروقاطی میکرد و کراسیچم همون افتخار کنه که شبیه ندود عزیزه. حمله هم که تعطیل بود. (شاید تند حرف زده باشم ولی هیچ امیدی به چهارم شدنه یووه هم ندارم)

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,457 posts
تو اون صحنه که ملو توپ رو لو داد فهمیدم تو این 2 سال بیخود خودمون رو معطل این بازیکن کردیم 0.1 مومو هم نیست کلا این تیم خیلی تیمه باحالیه تنها چیزی که ارائه نداد بازی بود _ شما بگید برنامه نیمه اول یووه چی بود سانترهای بی هدف ؟؟؟؟؟؟

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users