پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو کوالیارلا - Masaniello

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
981 پاسخ برای این موضوع

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
از زمانی که رفتن به لاتزیو در تعطیلات زمستانی رو نپذیرفت علنا نسخشو پیچیدن ...

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
فکر کنم برای اولین باره که با کمال موافقم :1: . کوا به همون اندازه ای که بازیهایی رو واسه یووه در اورده دو برابرش بازیهای رو اعصاب داشته . متاسفانه بعضی بچه ها فقط این چند گل کوا رو میبینن . ولی کوا مدتهاست که دیگه اون طراوت رو نداره بازیش . صد البته نمیتونه جای ووچنیچ رو برای من بگیره :1: . چون از ته قلبم دوسش دارم و به خاطر زحماتی که کشید برای یووه اگه از تیم بره دلم براش تنگ میشه . ولی خب . واقعیت اینه که گفتم . در این جا یه یادی بکنم از بونوچی . کوا بخاطر یه خطا گرفتن پشت محوطه یه شبه میشه اسطوره یووه و اون گل نزدن هاش فراموش میشه . . ای بد بخت بونوچی تقریبا قضیه بوفون و استوراریه که محمد گفت

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال
کوا پرس نمی کنه کمال؟ تو خیلی از بازی های اول فصل که با جووینکو و یورنته و ... جفت بود یادمه که اونا رو هم صدا می زد و می گفت بیان جلو برای پرس دوندگیش به نظرم کمتر از یورنته نبوده ، در ضمن پدرصضد پاسهای اشتباهش هم خیلی کمتر از یورنته است. قبل از اینکه بشه مهاجم ششم تیم اونم فقط به خاطر اینکه زمستون تیم روترک نکرد ، گزینه سوم و چه بسا دوم برای خط حمله بود. حیفه واقعا اینطوری بگین در موردش. کوا یه شبه اسطوره تیم نمیشه ، تا الان هم نبوده ، ده سال دیگه هم اگه بمونه نخواهد بود ، اما به نظرم این فصل تاثیرش تو اروپا حداقل از همه مهاجم هامون بیشتر بوده.

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
تاثیرش بیشتر بوده دقیقا یعنی چی ؟ مگه غیر از اینه که از روی تعداد گلایی که زده میگی؟ بابا ماتری پارسال نزدیک ده تا گل سه امتیازی زد و اونجور ازش انتقاد شد و اخر بات خفت فروختنش . این که دیگه در مقایسه با ماتری اصلا کاری نکرد

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
کوا یه لقب داره اونم super sub هست ....بازیکنیه که به عنوان جانشین وقتی میاد داخل همیشه موثره چون ویژگی هاش متفاوته ولی در 90 دقیقه اصلا موثر نیست و بهتره که همون جانشین بمونه

capture1_gp2v.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
در مورد این بحث بالا فقط میتونم بگم کوا هر چقدر هم ضعیف باشه توی اکثر فاکتورها از اسوالدو بهتر و موثرتر هست. قبل از اومدن اوسوالدو فکر میکردم کیفیتی مثل سه چهار سال پیش کوا داشته باشه اما وقتی بازیهاش رو دیدم کلا نظرم عوض شد.اگر به دلایل غیر فنی نبود خرید اسوالدو و بازی کردنش زمانیکه کوا رو داریم به هیچ عنوان قابل توجیح نیست

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
^ محمد اون دو تا گل اوسوالدو به ماتیا پرین - یکی از بدون شک بهترین های این فصل - رو ببین، بعد کوالیارلا رو بذار تو همین موقعیت، به نتیجه جالبی میرسی. :1: اوسوالدو رو زیادی دیگه داری میاری پایین..

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^ خب اون دو تا گل همه چیز نیست.کلا کار مهاجم، اونهم مهاجمین تیم کونته فقط زدن ضربه ی آخر نیست.هرچند کوا توی این مورد هم هیچوقت وضعیت بدی نداشته.گل زیبا و توی موقعیت های غیرممکن هم کم نداشته. البته بحث من چیز دیگه ای هست.به عنوان مثال خیلی اوقات شده توز هم نتونسته گل بزنه و ناکام مونده و حتی موقعیت هم خراب کرده ولی طوری توی جریان بازی تاثیر گذاشتهه که که گل نزدنش اصلا به چشم نیومده

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
^ الان کوالیارلا یعنی در حد زلاتان برای یوونتوس کار کرده که گل زدن های اوسوالدو "همه چیز" نیست؟ تیم کونته قرار نیست که صرفاً از یه طیف خاص مهاجم استفاده کنه، فاکتورهای بازی کوالیارلا متفاوت تر از یکی مثل اوسوالدو هست، بحث من سر ـه اینه که اوسوالدو اون کاری رو که باید بکنه خیلی بهتر از کوا انجام داده تا الان. مهمترین ویژگی یه مهاجم فرصت طلبیش هست که تو این یه مورد راحت میشه گفت که اوسوالدو چندین و چند درجه از کوا بالاتره. کنار اینا این مسخره شدن اصرار کوا به زدن گل های قشنگ رو هم در نظر بگیرید، توی همین بازی با جنوا باز رفت روی مخ همین کارش و یه موقعیت خوب رو از یوونتوس گرفت، بعلاوه این که در شرایطی این عادت روی مخش گل کرد که یوونتوس نیاز مبرمی به نگه داشتن بازی داشت. اوسوالدو تو دو بار جدال پشت سر هم تک به تک با پرین، دو بار گل چیپ زد به گلری که پایان فصل به احتمال زیاد به عنوان بهترین دروازبان فصل انتخاب میشه، اونوقت کوالیارلا تو مصاف های تک به تک به نظر میرسه که "چشم بسته" پارو جلو میاره! از چندین و چند نمونه، دو تاش رو من از فصل قبل خیلی خوب به یاد دارم، تک به تکی که که تو مساوی با پارما جلوی میرانته از دست داد و یکی دیگه هم تو بازی برگشت جلوی کاتانیا، که این دومی رو بوفون هم آخر بازی داشت بهم میگفت که باید چیپ میزدی! خلاصه اگه بخوام بگم، نظر صرفاً شخصیم اینه که اوسوالدو مطمئنناً تاثیر بیشتر و بهتری تو روند کاری یوونتوس داره تا کوالیارلا. (با توجه به فرم اخیر این دو تا).

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
البته این رفتار ناجوانمردانه تو کل فوتبال ایتالیا بسیار پررنگ هست ... من نمی خوام بگم کوا یک سوپر مهاجم بود یا نرم خیلی بالایی داشت اما بعضی از بازیها حتی فیکس بازی میکرد و بازیکنی بود که حداقل کونته بهش اعتقاد داشت و به عنوان اولین گزینه جانشین روی اون حساب می کرد چطوری میشه که این بازیکن ناگهان تبدیل میشه به آخرین و بدرد نخور ترین مهاجم یوونتوس ... یعنی اوسوالدو اینقدر لولش بالاتر بود که با تنها دو جلسه تمرین با تیم ،کوا رو فرستاد ته کوزه ... آیا این کارها هم حرفه ای گری باشگاهه ؟...

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
حالا یه دونه خطا گرفته، وای اگه گل زده بود :fp::1: من از کوا جز شوت و راه رفتن وسط زمین چیزی ازش ندیدم :1:

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

البته این رفتار ناجوانمردانه تو کل فوتبال ایتالیا بسیار پررنگ هست ...
من نمی خوام بگم کوا یک سوپر مهاجم بود یا نرم خیلی بالایی داشت اما بعضی از بازیها حتی فیکس بازی میکرد و بازیکنی بود که حداقل کونته بهش اعتقاد داشت و به عنوان اولین گزینه جانشین روی اون حساب می کرد چطوری میشه که این بازیکن ناگهان تبدیل میشه به آخرین و بدرد نخور ترین مهاجم یوونتوس ...
یعنی اوسوالدو اینقدر لولش بالاتر بود که با تنها دو جلسه تمرین با تیم ،کوا رو فرستاد ته کوزه ...
آیا این کارها هم حرفه ای گری باشگاهه ؟...

خب اره دیگه . اگه قرار بود یه مهاجم بخریم و باز هم کوا رو بازی بدیم که دیگه چه مرضی بود که مهاجم بخریم . همون کوا بود دیگه . ولی از نظر من خط حمله یووه خیلی تکراری و خسته کننده بازی میکرد و جدا از اینکه کوا بهتره یا اسوالدو یا یورنته کاملا نیاز بود که یووه در خط حمله خودش خونه تکونی انجام بده ولو اینکه مهاجم جانشین ضغیف تر باشه که البته از نظر من نیست . و از نظر من تعویض مهاجما از سوی باشگاه کار درستی بود که انجام شد

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال
اصلا مقایسه اسوالدو و کوالیارلا مطرح نیست ، شما دارین مثال هایی رو از اشتباهات کوالیارلا میارید که برای طول این سه سال و نیم بوده ، در حالی که اسوالدو الان دو ماهه که اومده تو تیم. اگر بخواد مقایسه ای بشه باید این فصل هر د مهاجم مقایسه بشه که به نظرم کوالیارلا نسبت به فصل پیشش پیشرفت زیادی داشته ، حداقل اون مهاجم ساکن و صرفا شماره 9 نبوده ، انگیزه ای که برای دعوت شدن به تیم ملی داشت تو تک تک بازی هاش مشخص بود ماتری واقعا شبیه کرم بود ، تحرک نداشت این بشر ، تا توپ بهش می رسید بدون استوپ کردن یه جا دیگه می انداخت یه طرف دیگه ، قبلا هم گفته بودم که ماتری فقط به لطف هافبک های خوب ما توانایی گلزنی داشت مثالشم این فصل که تو میلان یه گل زد و نیم فصل اومد فیوره ، بحث گل سه امتیازی نیست ، بازی با اودینزه کوا گل سه امتیازی نزد اما این "اصرارش به زدن گل های قشنگ" باعث شد از اون دور شوت بزنه بخوره به تیرک و بعدش پوگبا ریباندشو گل کنه. اگه واقعا این همه دوست داشتن کوا رو نیم فصل بفروشن چرا تابستون نفروختن که خودشم راضی بود؟ چرا کنته شخصا زنگ زد معامله رو فسخ کرد؟ چرا این بشر یک ذره احساس مسئولیت نمی کنه که وقتی مانع انتقال یه بازیکن به تیم دیگه میشه حداقل حمایتش کنه؟ چرا دو ماه بود کوا رو بازی نیم داد آخر سر هم مجبور شد بازیش بده؟ و خیلی چرا های دیگه. انصافا کوا لیاقت و ارزش بیشتر از اینا رو داشت که الان تو تیم داره

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

امروز The Messenger در مورد کوالیارلا و جووینکو نوشت که باشگاه لاتزیو برای بخدمت گرفتن این دو در تلاش است و در نظر دارد تا دو مهاجم یوونتوس را که از ماه ژانویه بدنبال جذبشان بوده در نهایـت بخدمت بگیرد .

البته گفته می شود که لاتزیو بیشتر بدنبال کوالیارلا است و البته به جذب جووینکو نیز بدبین نیست .

مخصوصا با توجه به اینکه سناد لولیچ بازیکن بوسنیایی لاتزیو اعلام کرده که در پایان فصل از لاتزیو جدا خواهد شد و البته یوونتوس یکی از مهم ترین تیم هایی است که بدنبال جذب او اسـت

تصویر
.

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
^^ خب اون دیگه برمیگرده به یه سری کارای عجیب و غریب کونته که هیچ کس تا الان نفهمیده که منظورش از این کارا چیه . . مثل کنسل کردن فروش ایسلا . یا خریدن الیا و حروم کردن استعدادش . خریدن انلکا با اون همه سر و صدا و بازی ندادن بهش . . اصرار به بازی کردن بیخاصیتی مثل ووچنیچ در حالی که کوا اون موقع شرایط بهتری داشت . نخواستن ارمرو و این دفاع چب برزیلیه لیون که الان تو رم هست به دلایل مسخره ( اسمش رو الان هر چی فکر میکنم یادم نمیاد :1::1:) ( چی بود ؟) . منم از این کارای کونته اصلا دل خوشی ندارم . اما من میگم تغییر در سبک خط حمله یووه کاملا لازم و ضروری بود . الان شما ببینین سبک خط حمله و اصلا کلا فلسفه خط حمله عوض شده

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
لازم دونستم توضیحاتی بدم :1: خریدن الیا = اینو ماروتا جون معرفی کردن چون یادمه اون زمان صحبت از بازیکن های دیگه بود نه الیا و ماروتا کاره خاصی نتونست بکنه حتی همین الیا رو هم نتونست راضی کنه که آخر سر آنیلی با هواپیمای شخصیه خودش رفت آووردش. الیا حتی فکر نمی کنم تو لیست کونته بود. خریدن انلکا با اون همه سر و صدا و بازی ندادن بهش = این یکی هم اتفاقا" از شاهکارهای ماروتا بود. :1: نخواستن ارمرو و این دفاع چب برزیلیه لیون که الان تو رم هست به دلایل مسخره ( اسمش رو الان هر چی فکر میکنم یادم نمیاد = باستوس رو می خواست اما باز هم نام ماروتا می درخشد لیون 12 یا 14 میلیون می خواست ماروتا 8 الی 9 میلیون پیشنهاد داده بود.:fp:

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
خیر . دقیقا کونته مصاحبه کرد و گفت باستوس رو نمیخوام . بازیکنی رو میخوام که توان بردن مصاف یک در مقابل یک رو داشته باشه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
طبق اخبار کوالیارلا در فصل آینده به احتمال 99% از یوونتوس جدا میشه و به تیمی دیگه میره ..

قبل از این گفته میشد که به لاتزیو نزدیکه ، اما الان آینده مشخصی برای پیش بین نمیشه ، اگرچه هنوز هم تیم لاتزیو در ایتالیا محتمل ترین تیم برای پیوستن کوالیارلا هست

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
با سکونشین کردنش تیر خلاص رو زد ... تموم . عاقبتش مثل کراسیچ ، الیا و ... اگه یه ذره حالیش میشد نیم فصل باید میرفت یه تیم دیگه . شانس جام جهانی رو هم از دست داد ، باید امثال جیلاردینو ، دسترو و اسوالدو رو ببینیم ...

[SIGPIC][/SIGPIC]

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

فابیو کوالیارلا ، مهاجم ایتالیایی یوونتوس که در این فصل موفقیت زیادی نداشته و از ترکیب بیانکونری دور مانده در مصاحبه با شبکه یوونتوس ، درباره شرایط خود در یوونتوس و ارتباط با هواداران گفت .

" هواداران در بسیاری از موارد ما را به عنوان قهرمانان می بینند . اما ما هم مانند آن ها هستیم و در بسیاری از چیزها یکسان هستیم . من در تیم های بسیاری بازی کردم و در همه جا تلاش و کار زیادی داشتم . من در موارد بسیاری مانند یک کودک مورد آزمایش و امتحان قرار گرفتم "

ارتباط فعالیت در شبکه های اجتماعی ؟

" شما زمان کمی برای استفاده از آن و وفق دادن خود با شرایط فعلی دارید . اکنون این بسیار مورد توجه و مُد است و من هم آن را دوست دارم اما در موردش افراط نمی کنم "

" اما این درست است که هواداران شما دوست دارن روی دیگری از شما ( شخصی ) را هم ببینند ، و فکر و نظر شما را بدانند "

" بازیکنی که من بیشتر از همه در کنارش بازی کردم ، په په بوده . اما من همیشه رابطه خوبی با همه داشتم و برای من تفاوتی وجود ندارد "

بُت شما ؟

" زمانی که کودک بودم مارادونا و بعد از اینکه بزرگ تر شدم ، مونتلا "

بهترین و هیجان انگیزترین گلی که زدی ؟

" شاید اولین گلم در جام جهانی . اما سخت است که یکی را انتخاب کنی "

فعالیت تو در بازنشستـگی ؟

" من به پیش دوستان خواهم رفت ، به سینما می روم و البته شوق و شور زیادی برای دانستن در مورد الکترونیک دارم "

" بازی در برابر تمام تیم های که با آن ها بازی می کنیم برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد و این هرگز آسان نیست که برنده شویم "

" اما هدف ما رسیدن به هر دو جام است ، با شور و اشتیاق زیادی که وجود دارد "

تصویر

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی