پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فابیو کوالیارلا - Masaniello

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
981 پاسخ برای این موضوع

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال

The Curious Case of Fabio Quagliarella

http://www.footiclub...=1&d=1391887373

اما یکی از بحثهای داغ ژانویه یحث موندن یا رفتن فابیو بود که نهایتا با کش و قوس زیاد با ایجنتش توی تیم موندگار شد. یکی از سایتها مطلب جالبی رو در مورد کوالیارلا و آمارش توی یووه گذاشته بود:

در 2 و نیم سال حضور کونته تو یووه کوا 72 بار بازی کرد و جالبه به طرز باور نکردنی فقط و فقط 6 بار 90 دقیقه کامل بازی کرد!!

به طور دقیقتر در این 72 بازی:
- 20 بار وقتی به زمین اومد که دقایق آخر بازی بود و نتیجه مورد نظر تقریبا حاصل شده بود.
- 46 بار هم که فیکس بود و در حالی که خوب بازی میکرد بعد حدود یه ساعت تعویض شد.
- و در نهایت فقط 6 بار فابیو بازی رو شروع کرد و به پایان رسوند. که با حساب 127 بازی دوران کونته، میشه 2 بازی در هر فصل!!

فابیو در دوران دل نری 9 گل در 16 بازی زده بود یعنی مساوی با تعداد گلهای کاوانی در ناپولی که جانشین کوا شده بود.
بعد مصدومیت وحشتناک از زاه رسید و 6 ماه بیرون بود و با آغاز دوران کونته هم نیمکت نشین شد.
در تابستان 2012 فابیو به طور کلی نادیده گرفته شد. ما از فن پرسی و ژکو حرف میزدیم ولی نهایتا به بنتنر رسیدیم.
در کمال تعجب فابیو در بین کساییه که لباس جدید تیم رو به نمایش میذارن و شما میشنوید که : "الان من فقط یه مدل هستم!"
فصل بعد یعنی فصل دوم کونته کوا در 3 بازی اول یکی در میون روی نیمکت و روی سکو میشینه. در این دوره نه تنها پشت سر میرکو و سبا قرار داره بلکه پشت سر متری و بنتنر هم حتی هست!

اما آمار فابیو رو به یاد بیارید. بعضی از گلهاش اصلا قابل فراموش شدن نیستن:
2 گل سه امتیازی به کیوو و بعد ... تعویض!
بازی با چلسی در استمفوردبریج: ورود در دقیقه 75 وقتی تیم 2-1 عقبه و گلزنی!
اینجا کوا آماده ست تا به طور ثابت بازی کنه و خودش رو اثبات کنه اما بعد از اینکه بازی بعد یووه موفق نمیشه توی 1 ساعت به فیورنتینا گل بزنه اولین گزینه تعویض کسی نیست جز خودش و بعد در 7 بازی قبلی فقط 2 نیمه بازی میکنه!
بازی مقابل نورچلند و تساوی اعصاب خورد کن: پاس تنها گل یووه.
دوباره نیمکت نشینی و بازی گاه و بیگاه تا گل و پاس گل مقابل بولونیا
و لازم به گفتن نیست که بازی بعدی دوباره روی نیمکت و تماشای شکست تیم مقابل اینتر!
و بازی بعدی مقابل پسکارا: هت تریک!
اما کاری نمیشه کرد. کونته دوباره اون رو به نیمکت میفرسته و در بازی مقابل نورچلند به عنوان یار تعویضی به بازی میاد و باز هم گلزنی! : 4 گل در دو صف بازی!!
دوباره نیمکت تا بازی مقابل لاتزیو که دو سوپر سیو مارکتی اون رو از گلزنی باز میداره و دوباره تعویض در دقیقه 60!
سه روز بعد دوباره انتقامش رو میگیره و در مقابل چلسی باز گل میزنه.
کوا در 120 دقیقه در چمپیونزلیگ 3 گل زده و تازه از 4 گل مقابل بولونیا، پسکارا و لاتزیو برگشته و در این زمان بهترین در اروپا از نظر تعداد گل/دقایق بازی در اروپاست. جلوتر از امثال رونالدو و مسی و اگوئرو و فن پرسی!
یووه در سن سیرو بد بازی کرد اما در نیمه دوم حمله میکرد و فابیو یک بار به تیر زد و ما در انتظار یه بازی فیزیکی در اواخر بازی هستیم که آنجلو السیو به دستور کونته، دستور تعویض رو صادر کرد: جووینکو به جای کوالیارلا!
در آن زمان کوا چند چیز در ذهن داشت 6 ماه مصدومیت، گلزنی ها در لیگ، بازیهای فوق العاده مقابل چلسی و خصوصا دهها رنج تعویضها و بعد وقتی متوجه میشه که به جاش باید جووینکو به بازی بیاد و نه فن پرسی و آگوئرو، منفجر میشه و کاپشنش رو روی زمین میندازه و با دهان پوشیده کلماتی رو خطاب به السیو میگه.
انسان، قابل درک، قابل بخشش.
از اون اپیزود معروف، فابیو کلا توی 3 بازی دیگه دیده شد و بازی جام حذفی مقابل رم این فصل، تنها بازی کاملیه که کوا توی اون موفق به گلزنی نشده.

به هر حال نظر شخصی من اینه که کوالیارلا توی یوونتوس به حق واقعی خودش نرسید و استحقاق چنین برخوردی رو نداشته. حداقل آمار میتونه گواه این موضوع باشه. الان هم که اوسوالدو اومده در حالی که چندان نیازی به حضورش حس نیمشد. حالا به نظرتون انصافه کوالیارلا در این وضعیت از یووه بره؟ حتی اگه در حال حاضر هم در سطح یووه نباشه، مقصر اصلی و شاید تنها مقصر افتش کونته نیست؟؟

26537251182347146642.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
کوا ممکنه تعداد بازی هایی که از ابتدا برای یووه بازی کرد کم باشه و در نگاه اول یه شخص بیرون از مجموعه و هوادارای یووه بگه واقعا حق این مهاجم خورده شده و قس علی هذا ولی باید قبول کرد کوا تو همون 6 بازی که 90 دقیقه بازی کرده به قدری ناامید کننده ظاهر شد که کونته رو وادار به استفاده از گزینه های دیگر خط حمله کرد...مهاجمین بزرگ بارزترین خصیصه شون حداقل تلرانس تو عملکردشونه...مهاجمی که یه بازی 100 باشه یه بازی 0 نباید انتظار حضور پایدار تو بزرگترین تیم ایتالیا داشته باشه... پ.ن : البته همه اینا چیزی رو در مورد سایر مهاجمینمون علی الخصوص سبا تغییر نمیده...وضعیت اون از کوا هم بدتره...

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4653 ارسال
^ محمد من یه مقدار با این دید مشکل دارم. یکی از مسائل مهمی که باعث بهبود عملکرد یه بازیکن میشه داشتن اعتماد کامل مربی و اطمینان خاطر از داشتن جایگاه با اهمیت توی تیم هست.مسئله ای که باعث پیشرفت چشمگیر تعدادی از بازیکنامون و همینطور افت شدید تعداد دیگه ای شده و کوا از اون دسته ی دوم هست که هیچوقت نتونسته با اطمینان خاطر پا به زمین بازی بزاره و بجای تمرکز روی بازی با ترس از تعویض و دوخته شدن دوباره به نیمکت هیچوقت نتونسته عملکرد واقعی خودش رو نشون بده. از شانس بدش هم هروقت فیکس بازی کرده مجموعه ی تیم بد بودن و طبعا اون هم توی گلزنی و خلق موقعیت ناکام مونده. مشکل بعدی این بوده که توی دو فصل گذشته به جز میرکو تقریبا تمام مهاجمین یووه توی یه سطح قرار داشتن و معمولا همشون هم دوره های مختلف و طولانی نیمکت نشینی رو تجربه کردن که این مسئله همونطوری که بالا گفتم باعث ایجاد فشار روانی و عدم تمرکز شدید و در نتیجه افت شدید عملکردشون شد.در نتیجه همیشه صحبت از این میشد که مهاجمین یووه سطح کیفی پایینی دارن و یووه باید مهاجمین بزرگتری رو به خدمت بگیره و وقتی در عمل کونته و مدیران تیم هم این مساله رو تایید میکردن دیگه کوچکترین اعتماد به نفسی برای مهاجمینمون باقی نمیموند و طبیعی بود که توی این فضای روانی کمتر بازیکنی میتونست عملکرد خوبی از خودش نشون بده.

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اینقدر که کوالیارلا در یوونتوس تاثیر داشت کسی مثل سبا جووینکو تاثیری نداشت ! من یادم نمیاد گل 3 امتیازی زده باشه یا وقتی اومده باشه که تیم ناامید داغون بوده باشه و امید به تیم برگردونده باشه ! سبا جو استمفورد بریدج و که دید اصلا خودش و خیس کرد ! به عقیده بسیاری از دوستان من اسوالدو خیلی بهتر از کوالیارلا ، آمارش تو رم فوق العاده بوده و دوران کوا تموم شدست ! ولی آیا کوا به اندازه اسوالدو به میدان رفته ؟ با اولین بازی که گل نزنه باید روی نیمکت بشینه ! برده داری تو یوونتوس ، دیکتاتوری ، کسی مثل توز تا 1000 سال دیگه هم گل نزنه آقای سرمربی با کمال پر رویی بهش بازی میده ! اما یادش نمیاد کوالیارلا آبرو یوونتوس تو اروپا خرید ، با گلش تو لندن ، با گلش تو تورین به چلسی ! به پنالتی که گرفت و گلی که به گالا و کپنهاگن زد ! توز که فقط با اسم خودش شماره 10 افسانه ای الکسمون و گرفت فقط داره تلاش میکنه خب این تلاش ها رو جووینکو هم میکنه ! ما گل میخواهیم ! فرصت به کسایی داده میشه که لیاقت این فرصت ها را ندارند چرا که ووچینیچ در 10 دقیقه که به میدان اومد تیرکی زد که توز تا 120 دقیقه دیگه هم نمیتونست بزنه ! ولی بهش بازی داده میشه ! حقمون بدتر از این هاست ! نمیخوام تراژدی ترزگه و الکس و اینا رو وسط بکشم ولی پشت تصمیمات کونته راجع به لاین آپ و تعویض ها هیچ منطقی وجود نداره ، دلبخواهی و الابختکیه !

71312052046200342812.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

^
محمد من یه مقدار با این دید مشکل دارم.

یکی از مسائل مهمی که باعث بهبود عملکرد یه بازیکن میشه داشتن اعتماد کامل مربی و اطمینان خاطر از داشتن جایگاه با اهمیت توی تیم هست.مسئله ای که باعث پیشرفت چشمگیر تعدادی از بازیکنامون و همینطور افت شدید تعداد دیگه ای شده و کوا از اون دسته ی دوم هست که هیچوقت نتونسته با اطمینان خاطر پا به زمین بازی بزاره و بجای تمرکز روی بازی با ترس از تعویض و دوخته شدن دوباره به نیمکت هیچوقت نتونسته عملکرد واقعی خودش رو نشون بده.

از شانس بدش هم هروقت فیکس بازی کرده مجموعه ی تیم بد بودن و طبعا اون هم توی گلزنی و خلق موقعیت ناکام مونده.

مشکل بعدی این بوده که توی دو فصل گذشته به جز میرکو تقریبا تمام مهاجمین یووه توی یه سطح قرار داشتن و معمولا همشون هم دوره های مختلف و طولانی نیمکت نشینی رو تجربه کردن که این مسئله همونطوری که بالا گفتم باعث ایجاد فشار روانی و عدم تمرکز شدید و در نتیجه افت شدید عملکردشون شد.در نتیجه همیشه صحبت از این میشد که مهاجمین یووه سطح کیفی پایینی دارن و یووه باید مهاجمین بزرگتری رو به خدمت بگیره و وقتی در عمل کونته و مدیران تیم هم این مساله رو تایید میکردن دیگه کوچکترین اعتماد به نفسی برای مهاجمینمون باقی نمیموند و طبیعی بود که توی این فضای روانی کمتر بازیکنی میتونست عملکرد خوبی از خودش نشون بده.

محمد جان من به هیچ وجه زحمات کوا رو برای یووه نادیده نمی گیرم...زمان دل نری تا قبل از مصدومیتش آماده ترین مهاجم ما یا شاید حتی لیگ بود ولی بعد اون مصدومیت باید قبول کنیم افتس فاحش بود....اصلا فیزیک و استیلش تا حدی تغییر کرد...ولی با همه این ها اینا فوتبالیست های حرفه این...من و شما نیستن که سالن اجاره کنن هفته ای دور همی فوتبال بزنن...بازیکن باید تو تمرینات مربیش رو قانع کنه...از حداقل فرصت ها استعاده کنه...منم یه زمانی توی دلم ازش حمایت می کردم...پیش خودم می گفتم این بازی دیگه نوبت کواست که خودش رو نشون بده ولی هر بار با توپ لو دادن هاش...شوت های بی هدفش...قدرت بدنی پایینش ناامیدم می کرد...

پ ن : البته الان هم اعتقاد ندارم اسوالدو یه سر و گردن از کوا بالاتره و با خریدش چشم بازار رو کور کردیم...کوا اگه ریتش از 10 مثلا 6 باشه اسوالدو حداکثر 6.5 یا 7 هستش...

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4653 ارسال
^ من افتش رو رد نکردم و فقط دلایل افتش رو گفتم و معتقدم توی همچین شرایطی از هر 10 بازیکن 8 تاشون مطمئنا افت میکنن و تنها تعداد معدودی از بازیکنا میتونن توی این شرایط روحی و روانی فرم مطلوب خودشون رو حفظ کنن و برای کسب جایگاه با تمام توان بجنگن.

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
در کل محمد جان مشکل خط حمله یووه با رفتن یا موندن امثال کوا و اومدن اسوالدوها حل نمیشه...تا زمانی که بودجه ای قابل توجه برای این خط درنظر گرفته نشه همین آش و همین کاسه س...عملکرد سینوسی مهاجمین متوسط و گاها بی کیفیت.... دادن فرصت هم چیزی رو به این تیپ بازیکنا اضافه نمیکنه...هر فصل سر جمع میخوان 8 تا گل بزنن بیشتر فرصت بازی پیدا کنن 10 تا گل میزنن...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

تصویر

رابطه گاتزتا دلا اسپورت امروز نوشت که باشگاه اودینزه به دنبال جذب مهاجم یوونتوس است و مذاکراتی را با یووه برای جذب این بازیکن انجام داده .

گفته می شود علاوه بر اینکه مدیران یوونتوس بدلیل نیمکت نشینی کوالیارلا مخالفتی با فروش او ندارند ، با توجه به اینکه نیمی از مالکیت کواردادو هم در اختیار باشگاه اودینزه است ، باشگاه یوونتوس در پی ِ مذاکره جدی و توافقات احتمالی با مدیران این باشگاه اسـت .

تصویر

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
انجاس که میگن با یه تیر دو نشون بزنی........فک کنم این تنها راه باشه که کواردادو رو تیفوسی کرد........هم کوا فروخته میشه هم کواردادو رو نصفش میکنیم .تابستونم یه جنجال بین یووه و فیوره می افته فرومم شلوغ تر میشه ......کوا یه سوپر ساب واسه تیممون بود و گلهاشو فراموش نمیکنیم مرسی کوا

capture1_gp2v.jpg

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال
امرورز از خونه پدر و مادر کوالیارلا تو تورین هم دزدی شد.

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

♥JAVAD♥JUVE♥

♥JAVAD♥JUVE♥

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 225 ارسال

امرورز از خونه پدر و مادر کوالیارلا تو تورین هم دزدی شد.

ایتالیایی ها اوضاع اقتصادی خوبی ندارن!! یوونتوسیا هم مایه دار :1: >>>> رفتن تو کار دزدی از خونه ی یوونتوسیا :21:

[SIGPIC]http://bianconeri.ir/forum/image.php?type=sigpic&userid=13208&dateline=1391519072[/SIGPIC]

http://www.cloob.com/name/j0232366j

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال
بر اساس گزارشی در Daily Mirror باشگاه ساوتهمپتون در نظر داره با ارائه پیشنهادی 2 میلیون یورویی کوالیارلا رو به خدمت بگیره تا جانشینی برای اوسوالدو باشه .

تصویر

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

حرف دلم به یه پسر دوست داشتنی

تصویر

فابیو دلم برات تنگ شده بود ، انگار یادم رفته بود تو رو داریم ، وقتی اومدی تو زمین جوری خوشحال شدم که انگار تیمم پیروز شده

فابیو میدونم که قطعا تابستون از یوونتوس میری ، شاید هرکی جای تو بود میرفت ، شاید این خداحافظی پیش از موعد باشه

بازیکنای مصدوم یووه دارن بر می گردن و به احتمال خیلی زیاد دوباره تو رو تو این چند تا بازی باقی مونده تو زمین نخواهم دید

ولی به خدا دلم برات تنگ میشه ، بخاطر زدن گل های حساست ، بخاطر بی حاشیه بودنت ، بخاطر تعصبی که همیشه داشتی و هیچوقت دیده نشد

امروز به احتمال زیاد آخرین بازی ای بود که دوباره تو رو تو پیرهن یووه دیدم. امیدوارم هرجا میری موفق باشی

همیشه قبولت دارم ، حتی اگه تنها طرفدارت تو این انجمن یا حتی تو کل بچه های یوونتوسی باشم

تو همیشه اون پسر بی کله غافلگیر کننده یوونتوسی :135555::135555::135555:

تصویر

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

من گره بازی را باز کردم

تصویر

به گفته مفسر مدیاست ، جیانی بالزارینی ، اکنون شرایطی بسیار بحرانی برای فابیو کوالیارلا به وجود آمده است. پس از پایان مسابقه دیشب ، او عصبانیت خود با سریع بیرون آمدن از زمین مسابقه نشان داد.

او بعد از دوماه به زمین مسابقه برگشت. چند دقیقه پس از حضورش در زمین ضربه آزادی در نزدیکی محوطه جریمه کسب کرد تا پیرلو تصمیم گیرنده نتیجه بازی باشد.

کوالیارلا از این موقعیت دشوار رنج زیادی می کشد.

بعد از اینکه در ژانویه تصمیم به ماندن در یووه گرفت ، دیگر جایی در ترکیب برای خود ندید.

هنگامی که پس از بازی به رختکن باز می گشت و پیروزی را با هم تیمی هایش جشن گرفته بود ، اعتراضش را تنها به آنها گفت :

"من گره بازی را باز کردم ، در بازی های بعدی هم همین کار را خواهم کرد."

http://www.uppic.com/do.php?img=110975

تصویر

ho3ein_bianconeri

ho3ein_bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
  • Locationshiraz
واقعا برد دیشب رو یه جورایی بعد بوفون مدیون فابیو هستیم ♥
[SIGPIC][/SIGPIC]

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4169 ارسال
گرفتن ازوالدو از انگلیس و میخکوب کردن کوالی کار اقتصادی هم نبود.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
فابیو کوالیارلا باید بدونه وقتی کونته (یوونتوس) به کاپیتان خودش رحم نمیکنه ! دیگه بزرگتر از الکس که نداریم تو یوونتوس ! انتظار نباید داشته باشه که به اون بازی بده و مقدس نگهش داره ! کوالیارلا هر وقت به بازی اومده برای یوونتوس سرنوشت ساز شده ! قبلا هم گفتم کوا نباید اون گل رو به کپنهاگن میزد ، نه باید اون پنالتی و از گالا میگرفت و اون گل رو میزد ! تا ببینم کونته هنوز میتونه سرش و بالا بگیره و برای کاپلو رجز بخونه یا نه ! خب مشخصه هدف آمادگی در تمرینات ، خوب بازی کردن و گل زدن نیست اینکه تو دل سرمربی تیم جا بشی اینکه اون دوستت داشته باشه ملاکه مگرنه اگر بوفون یک هفته بگذاری چایخونه قلیون بکشه بعد روز مسابقه بشه ، انتخاب اول کونته برای دروازه خواهد بود ! معیار ها فنی و اخلاقی نیست که فکر کنی چون خوب بازی میکنی یا گل میزنی حتما مربی بازی بعد هم از تو استفاده میکنه ! کوالیارلا 100 سال دیگه هم بگذره خیلی بهتر از امثال اسوالدو و جووینکو بازی میکنه ! ولی اینجا انتخاب بازیکن ها معیارهای فنی و اخلاقی نیست !

71312052046200342812.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1499 ارسال
در خوب بودن کوا شکی نیست شخصاً هم دوست دارم بیشتر بازی کنه ولی بازیهای ضعیف و روی اعصاب هم کم نداشته.خیلی وقتا که یه بازی درخشیده بازی بعدی رو که از اول شروع کرده ضعیف بوده. در مورد معیارهای اخلاقی هم فکر کنم دقیقاً چپ افتادن کونته با کوا سر همون تعویضش زمان محرومیت کونته بود. همون بازی که السیو تعویضش کرد و کوا یقه ی کاپشنش رو گرفت جلوی دهنش و یه چیزهایی گفت که قاعدتاً نباید چیزای خوبی بوده باشه.

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال
نه به اون مساله ربطی نداره چون کنته قبلش هم کم بازیش می داد. کوالیارلا اوایل این فصل خیلی با انگیزه ظاهر شد ، اما کدوم بازی مهم فیکس بود؟ مگه نباید مزد می گرفت؟ واقعا حق کوا انتخاب ششم کنته بودنه؟ واقعا نمی تونستن یکی دیگه رو از لیست لیگ اروپا خط بزنن؟ از کوا موثرتر تو اروپا مهاجم داشتیم ما؟ خدایی بگین بچه ها

تصویر

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
کوا دیشبم خوب نبود. اصلا پرس نمیکنه، یورنته دو برابرش هیکل داره. با اون هیکل میدوئه پرس میکنه ولی کوا همینطوری مثل مجسمه مدافعا رو نگاه میکرد. دیگه گذشت اون زمانی که مهاجم راه میرفت تا وقتی صاحب توپ بشه. الان دیگه دفاع از خط حمله شروع میشه.

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی