Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

آلبرتو آکوئیلانی

- - - - -

• Please log in to reply
316 replies to this topic

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
از همون اول هم معلوم بود مصدومیتش جدی نیست از مصاحبه ای که اخر بازی کرد میشد راحت حدس بزنی

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,186 posts
  • Locationگرگان
نسبت به اول فصل خیلی خوب شده

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts
Franco Zavaglia مدیر برنامه های آکویلانی در جواب رسانه های انگلستان که اعلام کرده بودند این بازیکن در ژانویه به آنفیلد بازخواهد گشت گفت : " بدون شک چنین چیزی رخ نخواهد داد ، آکویلانی قرارداد قرضی و به مدت یک سال رو با یوونتوس منعقد کرده و لیورپول تا تابستان آینده نمی تواند اقدامی بکند ، آکویلانی خواستار ماندن در تورین است و در مورد آینده نیز باید مدیران یوونتوس تصمیم بگیرند "

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
ماروتا بار دیگه اعلام کرد که یووه تصمیمش رو برای آکویلانی گرفته و ما دلایل خوبی داریم که باور داشته باشیم آکویلانی می تونه برای آینده ی یووه مهره ی کلیدی و اساسی باشه و ما در انتهای فصل از امکان خرید اون استفاده خواهیم کرد.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
امشب اصلا سر دماغ نبود و خیلی سنگین بازی میکرد. توپ هایی هم که بهش میرسید رو به شکل رفع تکلیف فقط از خودش دور میکرد. هنوز خستگی ناشی از بازی با لخ تو بدنش بود و تعویضش،تعویض بسیار مناسب و به جایی بود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,252 posts
  • LocationDeutschland

امشب اصلا سر دماغ نبود و خیلی سنگین بازی میکرد.
توپ هایی هم که بهش میرسید رو به شکل رفع تکلیف فقط از خودش دور میکرد.

هنوز خستگی ناشی از بازی با لخ تو بدنش بود و تعویضش،تعویض بسیار مناسب و به جایی بود.

آکوئیلانی که بازی نکرده ! باز یادت رفته ؟! :1:
---

من از بازی آکوئیلانی خوشم میاد ولی آکوئیلانی یک هافبک 6 دانگ نیست به نظر من، حداقلش اینه که باید یک هافبک ذخیره خوب داشته باشه، چون مثل بونوچی و ملو توانایی انجام چندین بازی 90 دقیقه پشت سر هم رو نداره.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
بهمن درست میگه نمیشه روی اکولیانی واسه چندین بازی پشت سر هم حساب کرد و بعدشم امکان مصدومیت این بازیکن هم زیاده اگه تو اروپا میتونست بازی کنه شک نکنید تو این فشردگی بازی ها تا الان مصدوم شده بود کلا اون فیزیک و قدرت بدنی چندین بازی پشت سر هم رو نداره ولی هافبک فانتزی خوب و تاثیر گذاری هستش

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 posts
دیشب کاملا خسته بود ، خیلی زود بریده بود و من این را- علی رقم استراحت در بازی اروپایی - ناشی از خالی شدن بدنش میبینم . اکو اگر شانس به سلامت سپری کردن حد اقل یک نیم فصل کامل را داشته باشه مجددا خودش را پیدا خواهد کرد..... من از بازی آکوئیلانی خوشم میاد ولی آکوئیلانی یک هافبک 6 دانگ نیست به نظر من آکولیانی" الان" یک هافبک شش دانگ نیست ولی یکی از اون هافبک هاییه که کاملا پتانسیل تبدیل شدن به یک هافبک شش دانگ را دارندو اگر اینقدر بد اقبال نبود خیلی پیش از اینها به این مهم رسیده بود . مسیر رشد درخشانش در رم با چند مصدومیت پی در پی مختل شد و بعد از اون هر بار که آمد دوباره اوج بگیره مجددا مصدوم شد . ولی به نظر میاد مراقبت طولانی و با حوصله در کلینیک لیورپول اثرات مثبتی روی بدن این بازیکن داشته ، خاطرم هست سال گذشته مصاحبه ای کرده بود و از امکانات پزشکی باشگاه لیور تمجید کرده بود و گفته بود بر خلاف دوران حضورم در رم که هر بار یک پزشک من را معاینه میکرد اینجا تماما زیر نظر یک کادر پزشکی ثابت هستم ... آکو الان بعد از پیرلو خلاق ترین عنصر دم دست پراندلیه . هوش بالا و توان تحلیل درست شرایط زمین و دید خوبی را توامان داره و اگر در آتزوری یک پست جلوتر از پست فعلیش در یووه بازی بکنه به عنوان یک هافبک هجومی تا حدود زیادی خلائی که بعد از دوران توتی ایجاد شده را پر میکنه در کنار اون بهترین شوت زن برای ایتالی و یووه خواهد بود چون بر خلاف خیلی از بازیکنان شوت زن که صرفا در زدن این ضربات قدرتی هستند یا به توپ قوس خوبی میدهند هم ضرباتش از شدت و سرعت بالایی برخورداره و هم توپش خیلی خوب ارتفاع میگیره و هم خیلی خوب قوس برمیداره .... یکی از امیدواری های عمده من برای اینده یووه و ایتالی این بازیکنه....

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
واقعا آکو رو دوست دارم آکو واقعا تا پیش از رفتن به لیورپول فصلی نبود که بتونه 10 تا بازی پشت هم انجام بده همش مصدوم میشد مثل اینکه طبق گفته بهار کلینیک لیورپول کاملا روش کار کرده و حالا میبینیم که بعد از 15 هفته بزنم به تخته هیچیش نشده فقط چون پیش فصل معلوم نبود تو لیورپول میمونه یا میره ، مثل اینکه بدنسازی خوبی رو انجام نداده برای همین بازیهای پشت سر هم یکم قدرتشو تحلیل داده باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
من فکر نمیکنم از لحاظ فیزیکی بهتر از این بشه همیشه همین طوری بوده و چندین سال هم هست که با مصدومیت و نهایتا 10 بازی پشت سر هم لیگ ها رو تموم کرده اگه تو این فصل اصلا مصدوم نشه شاید بتونه واسه فصل بعد از لحاظ فیزیکی قوی تر بشه وگرنه من بعید میدونم از لحاظ فیزیکی بهتر از این بشه

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,940 posts

[img width=480 height=312]http://www.picestoon.com/out.php/i132101_685121757043657870741474859252755854939438079464n.jpg[/img]

راجع به این عکس کسی چیزی میدونه ؟
مربوط به بازی دیشب می شه فکر کنم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
چیزی ندیدم ولی با توجه به اون یوونتوس ممبرها، احتمالا خیلی زیاد بازیکن ماه یا چیزی انتخاب شده از طرف اعضای سایت یووه.

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 posts
نمیدونم علت این افت شدیدش تو چند بازی اخیر چیه؟ نه اینکه حالا چون باختیم اینو میگم. کلا چند بازی هست که خیلی ضعیف بازی میکنه. مشخصه که هم از لحاظ روحی و هم جسمی مشکل داره.بر خلاف اول فصل بی انگیزه نشون میده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
بعضی وقت ها حس می کنم آکویلانی رو از خواب بیدار کردن گفتن برو تو زمین ! :np: نمی دونم یهو چش شده، خیلی بی حال و بی رمق بازی می کنه! تعطیلات نیم فصل هم بوده، نمیشه گفت خسته است.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
واقعا چرا انقدر بی حاله ؟ اوایل فصل گوله انگیزه بود و واقعا خیلی خوب بازی میکرد الان چون میدونه تو هر حالتی هستش اینجوری شده حتما باید یه رقیب سرسخت رو نیمکت باشه باتشکر

THEODORE

THEODORE

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 68 posts

واقعا چرا انقدر بی حاله ؟
اوایل فصل گوله انگیزه بود و واقعا خیلی خوب بازی میکرد
الان چون میدونه تو هر حالتی هستش اینجوری شده
حتما باید یه رقیب سرسخت رو نیمکت باشه
باتشکر

منم موافقم.شاید اگه یه رقیب سرسخت داشته باشه انگیزه پیدا کنه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts

گفتگوی مدیر برنامه های آکویلانی با Sportitalia :

" پایان قرارداد با لیورپول ؟ ممکن است اکنون یا چند ماه دیگر به پایان رسد ، آکویلانی با توجه به مصدومیت از ناحیه ی مچ پا ، نمایش خوبی ارائه می دهد و اینگونه باید ادامه دهد البته وی به تیم ملی ایتالیا نیز راه خواهد یافت "

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1,378 posts
ببينيد همجين آش دهن سوزي هم نيست كه ميكين.اكه بود رم نميفروختش.العان4 يا 5 تا بازي بد بازي كرده و خيلي كند شده.ولي باز هم بهتر از ماركيزيو هستش.جه كنيم بايد بين بد و بدتر يكي انتخاب كنيم.

THEODORE

THEODORE

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 68 posts

ببينيد همجين آش دهن سوزي هم نيست كه ميكين.اكه بود رم نميفروختش.العان4 يا 5 تا بازي بد بازي كرده و خيلي كند شده.ولي باز هم بهتر از ماركيزيو هستش.جه كنيم بايد بين بد و بدتر يكي انتخاب كنيم.

بابا وقتی که تو رم بود پدیده ی ایتالیا بود.رم نیاز به پول داشت که فروختش.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
یه مصاحبه ای ازش خوندم که شاید توضیح مناسبی برای اینطور سرد بازی کردنش باشه. گفته بود من به خاطر مصدومیت سال گذشته فصل کابوس باری رو سپری کردم، برای همین این فصل خیلی حواسم رو دادم تا از هر ضربه ای دوری کنم و مصدوم نشم و بازیم تداوم داشته باشه. خوب، عملا همین رو داریم می بینیم، از هر برخوردی و درگیری دوری می کنه، تو بازی نیست و خیلی کم اثر میشه. امروز هم مقابل اودینزه اصلا تو پیداش نبود، هیچ اثری ازش نبود.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users