پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلبرتو آکوئیلانی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
316 پاسخ برای این موضوع

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
همین بازیکن های متعصب بودن که تاریخ باشکوه یووه رو رقم زدن برعکس طرفدارای سایر تیم ها که تیم انتخابیشون فقط بخاطر بودن ستاره یا بازی زیبا خلاصه میشه طرفدارای یووه این تیم رو بخاطر داشتن بازیکن های متعصب و ایتالیایی زیادی که در تیم ملی داره انتخاب میکنن. البته با اون قسمت از حرف بهار که میگه بازیکن ها بخاطر پول و مادیات اون مصاحبه هارو میکنن و اونطوری پیراهن های باشگاههای مختلف رو میبوسن موافقم ولی این قضیه حداقل تو باشگاهی مثل یووه کمتر اتفاق میفته.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

حمید توقع که نداری بازیکنی که یه عمر در رم بازی کرده هنوز دو ماه نشده اومده به تیم رقیب پشت سر تیم سابقش حرف بزنه؟؟؟

اتفاقا من از این کار آکو خیلی خوشم اومد و مطمئنم زمان که بگذره تعصبی که به یووه پیدا می کنه خیلی بیشتر از رم هست چون نشون داده که بازیکنی نیست که بخواد با چاپلوسی خودشو تو باشگاه جا کنه!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
من همین الانشم مطمئنم تعصب پیراهنی که میپوشه رو داره این اکو واسه همینه که خیلی هامون از ورودش خوش حال شدیم و دوستش داریم

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
مقابل میلان پاس های دقیق آکو به مهاجمین و ایجاد فضای خالی بین آن ها می تواند مشکل گشا باشد؛ اگر امشب شب آکو باشد؛ می توانیم به داشتن موقعیت های خوب گل زنی امیدوار باشیم؛ البته اگر موقعیت شوت زنی خوبی هم گیرش اومد؛ خدا کنه بو بهترین وجه ازش استفاده کنه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
جدا عالی بازی می کنه !!! یعنی تنها کسی که می تونه جانشین خلف دیگو باشه همین آلبرتوی عزیز هست !!! خیالش بابت ملو و مارکیزیو هم راحت بود و بهتر پاس می داد جلو می اومد و توپ رو به گردش در میاورد !!! مثلث : آکوئیلانی ، کراسیچ ، ژکو سال دیگه یکی از بهترین مثلث های قرن اخیر می شه !!! خیلی امیدوارم !!! پاسکاری قوی هر3 ، موقعیت سازی خوب هر 3 ، تکنیک خوب ! همه چیز آمادست ...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
البته نقشش با دیه گو خیلی فرق می کنه... ولی عالی بازی می کنه. ادم قیافه شو با ممد سیسوکو مقایسه می کنه می گه این از اون بازیکنای فانتزی شکستنیه.. ولی از نظر فیزیکی به نظرم خیلی بهتر از سیسوکو هست.. پا به توپ شدنش. درگیر شدندش. تکل زدن و ... حیف که اروپا لیگ نمیتونه بازی کنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
آکوئیلانی واقعا عالی بازی میکنه؛
و نکته عجیب حداقل برای من درباره آکوئیلانی اینه که جنگنده هم هست ! درگیر میشه با بازیکن حریف و خیلی انرژی میزاره برای هر بازی،
پاس هاش و حرکات رو به جلوش که جای حرفی نزاشته !

ولی نشون داد که حداقل"فعلا" نمیتونه به کارهای دفاعی تیم کمک چندانی کنه؛ دیشب 2 بار با مدافعین یووه قاطی کرد و شانس اوردیم که استوراری توپ رو جمع کرد؛
در کل بازیکن بسیار خوبی بوده و خوشحالم که آکوئیلانی رو در این فرم مناسب میبینم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
هر وقت آکوئیلانی رو در بازی میبینم ، خوشحالم از اینکه این بازیکن که خیلی مصدوم میشه کماکان داره برای یووه بازی میکنه خیلی آمار مصدومیت های آکوئیلانی بالاست ، فقط امیدوارم توی یوونتوسی که قویترین فردها هم مصدوم شدن ، این دووم بیاره و مصدوم نشه دیشب هم عالی کار کرد ، واقعا وقتی زوج آکوئیلانی و ملو رو میبینم ، یاد زوج ویرا ، امرسون میوفتم ، البته به نظرم این زوج میتونه به مراتب بهتر از اون زوج هم عمل کنه باتشکر

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
کاش اون ضربه ی آزاد آخر بازیش گل می شد. اون وقت دیگه یه شب رویایی رو به پایان می رسوند. کارش درسته!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
درسته اکولیانی زیاد درگیر میشه و جنگنده بازی میکنه ولی به نظر من نمیتونه توی کارای دفاعی مفید جلوه کنه و کارای هجومیش بیشتر به چشم میاد.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
واقعا خوب با ملو مچ شده و واسه یووه غنیمتی شده تحت هیچ شرایطی نباید ردش کرد این بازیکن رو داره چند بازی عالی کار میکنه و یکی از عوامل کم نخوردن یووه تو این بازیها بود و این میتونه خبر خوبی واسه پراندلی باشه وفکر میکنم تو لیست بعدی حتما باشه

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یکی از عواملی که باعث بسته شدن فضا در عمق دفاع یوونتوس همین اکویلانیه درسته بازیش به چشم نمیاد اما واقعا تاثیر گذاره ! ایم مثل ملو باید بیشتر تو حمله شرکت کنه در کل واسه یووه مفیده .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
البته مارکیزیو هم این کار رو خوب انجام میده ولی توپ گیری هاش خیلی بهتر از اکولیانی هستش.

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
آکوییلانی در سری آ پاسور اصلی تیم به حساب می آید. نباید ازش توقع یک هافبک کوبشی رو داشت. هر کس در زمین وظیفه ای داره و اگر وظیفه اش رو درست انجام بده می تونیم امیدوار باشیم که تیم نتیجه بگیره. استیل کار آکوییلانی اصلا به توپ گیری نمی خوره. کارش رو به همین ترتیب ادامه بده عالیه.

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
آکویلانی اگه خوب رشد کنه میتونه جانشین خوبی واسه پیرلو تو تیم ملی باشه و کلا بشه پیرلو دوّم

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
هر کس یه وظیفه ای داره اکولیانی هم وظیفه خودش رو تا الان خوب انجام داده من صرفا این دو رو فقط مقایسه کردم.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
آکویلانی : " در هر بازی پیشرفت را احساس می کنم ، هنگامی که یک فرد وجود داشته باشد که به شما اعتماد کند ، شما نیز می توانید بازی خود را با تمام توان ارائه دهید ، من خوشحال هستم از اینکه برای هم بازی ها و تیم مفید واقع شده ام ، پیروزی امروز برابر چزه نا دشوار بود اما با این وجود ما تنها برای یوونتوس بازی کردیم چرا که تنها به پیروزی رضایت می دهیم "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
" هدف نخست ما پیروزی است و این همان چیزی بود که به آن دست پیدا کردیم ، چزه نا بسیار خوب بازی را آغاز کرد و در دقایق نخست به گل رسید اما پس از این گل ما شاهد یک یوونتوس دیگر بودیم ، در نیمه ی دوم این دیدار با اعتماد بنفس بالا توانستیم بازی را کنترل کنیم ، با اصرار فراوان توانستیم به سه امتیاز دست پیدا کنیم ، کسب این سه امتیاز پس از برد برابر میلان برای ما لازم و مهم بود "

آلبرتو آکویلانی با این جمله گفتگوی خود را با توتو اسپورت آغاز کرد :

یوونتوس دگرگونی هایی را در کادر فنی و بازیکنان انجام داد اما طولی نکشید که ما یک تیم منسجم را مشاهده کردیم ؟

" سرمربی تیم از ما خواست که به توازن برسیم و با حفظ توازن در کارهای تهاجمی و تدافعی تیم شرکت کنیم و این همان چیزی بود که در سن سیرو شاهد آن بودیم ، اصرار و شخصیت بالا نیز در برتری ما در بعضی از دیدارها نقش داشته اند "

پیروزی بدون کراسیچ ؟

" ما برای کراسیچ بازی نمی کنیم ، شاید وی یک وزنه برای تیم باشد اما ما باید به جانشین وی نیز اعتماد کنیم تا مجبور نشویم که به عقب بازگردیم ، میلوش فوق اعاده است اما ما ثابت کردیم که بدون وی نیز در سن سیرو و برابر چزه نا به پیروزی برسیم "

" من خوشحالم که جزئی از این مجموعه که بسیار خوب عمل می کند هستم ، من توانائی هایم را در خدمت تیم قرار می دهم چرا که ما یوونتوس هستیم و باید به این نام احترام قائل شویم ، ما می دانیم که برای به اوج رسیدن باید سخت تلاش کنیم اما باید متواضع باشیم و در هر دیدار تنها به آن حریف فکر کنیم "

رم دربی را برد ؟

" در حقیقت من اکنون در یوونتوس هستم و تمم تمرکز خود را متوجه یوونتوس کرده ام ، من می خواهم که در دربی تورین شرکت کنم مگر آنکه تورین این را نخواهد "

جاه طلبی برای دست یابی به اسکودتو تا کنون مشاهده نشده است ؟

" در حال حاضر چیزی مشخص نیست ، ادامه دادن به این روند مهم تر است "

دلنری می گوید که یوونتوس با آکویلانی برتر است ، نظر شما چیست ؟

" به این گفته ی مربی افتخار می کنم چرا که مربی می داند که من تمام خواسته هایش را در بازی اجرا می کنم ، از لحاظ بدنی آمادگی را احساس می کنم و این در پیشرفت من در هر بازی کمک می کند ، و تکرار میک نم که ما یوونتوس هستیم و باید برای این اسم و تنها پیروزی وارد میدان شویم و حتی در صورتیکه برد بدست نیاید اما اصرار برای بدست آوردن برد وجود دارد ، شاید از بازیکنان بزرگ حریف ترس داشته باشیم اما به محض ورود به زمین به آنها نگاه نمی کنیم و تنها سعی می کنیم که خود را بر آنها تحمیل کنیم "

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

رم دربی را برد ؟

" در حقیقت من اکنون در یوونتوس هستم و تمم تمرکز خود را متوجه یوونتوس کرده ام ، من می خواهم که در دربی تورین شرکت کنم مگر آنکه تورین این را نخواهد

با این جمله اش خیلی حال کردم!مطمئنا به مرور یکی از بازیکن های با تعصب یووه میشه!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من کلا زیاد با مصاحبه های اکولیانی حال نمیکنم یه جوریه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی