پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلوش کراسیچ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
917 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام الان توی ویکیپدیا شماره ی کراسیچ رو به 17 تغییر دادن توی ایتالیا این امکان وجود داره بازیکنی که بازی اول 27 پوشیده بتونه بازی بعدی شمارشو عوض کنه ؟ اگر هست که کراسیچ از این به بعد 17 میپوشه * یکبار یادمه توی اینتر یه بازیکن اینتر همین کارو کرد ، شمارشو وسط فصل عوض کرد باتشکر

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
خوشم از این بازیکن نمیاد . خیلی معمولیه . بودن یا نبودنش فرقی نمیکنه
امیدوارم بفروشنش و یکی بهتر بگیرن . البته اگه بلد باشن بهتر بگیرن !!

به هر حال نظر من اینه که تیم یوونتوس نیاز به ستاره داره
نه بازیکنای معمولیی مثه این
فعلا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
طبق اعلام باشگاه شماره ی این بازیکن برای فصل جدید 27 خواهد بود !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مصاحبه کراسیچ با یکی از کانال های صربستان : - من از صمیم قلب خوشحالم که در یوونتوس هستم و هر روزی که می گذره بیشتر می فهمم تو چه باشگاه بزرگی هستم. - اینجا هیچ چیز به حال خودش رها نمیشه و حس های اولیه من از حضور در باشگاه همگی مثبت بوده. - من کار و برخورد دلنری رو دوست دارم، هرچند نمی تونم بگم هنوز با تاکتیکش آشنا هستم ولی فعلا دارم تلاش می کنم به سرعت زبان رو یاد بگیرم تا بتونم بهتر ارتباط برقرار کنم، تا الان تونستم درحدی که مفهوم رو برسونم ارتباط برقرار کنم. - خیلی ناراحت کننده بود که بازی اول رو باختیم ولی من مطمئنم که ما بلافاصله جبران می کنم و از بازی با سمپدوریا روی نوار پیروزی قرار میگیرم. - یووه واقعا یکی از بزرگترین باشگاه های دنیاست و من خیلی خوشحالم که اینجا هستم.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
omid daram behesh

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

کراسیچ بازیکن خوبیه؛
به نظرم علت بازی نه چندان خوبش در مقابل باری؛ عدم شناخت از فوتبال ایتالیا بود, و البته این رو هم فراموش نکنیم بازی کردن در یوونتوس کلا سخته !!
کراسیچ مطمئنا بازی به بازی بهتر میشه؛
من که امسال خیلی بهش امیدوارم و یکی از مهره های خوب یووه خواهد بود؛
به هر حال تعصبش نسبت به یووه قطعا تاثیر گذار خواهد بود؛

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
همونطور که به بهمن گفتم کراسیچ شوکه شد فکر نمیکرد تو فوتبال ایتالیا انقدر قدرت بدنی ها بالا باشه هی میخواست تنه به تنه حرکت کنه بره جلو پرت میشد اونور :دی: حالا راه میوفته باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
درسته کم کم با اهنگ فوتبال ایتالیا اخت پیدا میکنه فقط نیاز به زمان داره.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
باید قدرت بدنیشو ببره بالا... دوره های اصولی بدنسازی رو باید طی کنه تا به پای بازیکنای ایتالیایی برسه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
کراسیچ عالی بازی کرد. واقعا انتظار نداشتم اینقدر خوب ظاهر بشه اکثر حرکت های انفجاریش من رو یاد ندود انداخت.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
کراسیچ باز هم همون مشکل بدن رو داشت چون تو بدنسازی نبوده دیگه بدنش نمیکشید ولی نشون داد که بی دلیل نبود که دوس داشت به یووه بیاد وای اگه اون توپ رو گل میزد

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
شاید اگه اون توپ رو پاس میداد بهتر بود کلا با این بازی نشون داد که میتونه ارزش پولی که براش پرداختنو داشته باشه به امید بهتر شدنش

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
انگیزه خیلی بالائی داره اما از نظر بدنی هنوز خوب نیست و زمان میبره نیمه اول تقریبا بیکاره بود اما نیمه دوم راه افتاد.. امیدوارم یه ندود دیگه از توش در بیاد پتانسیلش رو هم داره

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اون موهای طلاییش از دور خیلی تو چشم میزد...بعضی وقتها حس میکردم ندود تو زمینه...کاش این بازی فقط یه جرقه نبوده باشه و پیشرفتش ادامه داشته باشه. سرعت خوبی داره همینطور انگیزه بالایی، اگه اون تک به تکش هم گل میشد واقعا یه روز رویایی رو همین اولا برا خودش رقم میزد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

کراسیچ شدیدا تشنه گلزنی برای یوونتوس هست،
نمیدونم این دستور دلنری بود یا سبک بازی خودش این جوریه چون خیلی به وسط زمین میومد و بعضی موقع ها یووه اصلا هافبک راست نداشت،
افسوسی هم که بعد از دست دادن اون موقعیت خورد نشون داد چقدر دوست داشت اون گل رو بزنه و احتمالا خوشحالی خاطره انگیزی رو هم داشت،

استارت های فوق العاده ای میزد و سانترهای خوبی داشت در مجموع،
کراسیچ در آینده بازم بهتر از این میشه؛

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
کراسیچ فوق العاده کار کرد کلیپ هایی که ازش دیده بودم ، دقیقا همینطوری حرکت میکرد به وسط میومد ولی توی زسکا یکی بود که باهاش یک و دو میکرد ولی اینجا تا به الکس یا کوالیارلا پاس میداد تا یک و دو کنند ، اونها عین خوره ها توپ رو میگرفتن دور خودشون میچرخیدن تا توپ از دست میرفت باتشکر

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
تاکتیکش و موهاش منو یاد ندود انداخت !!!
واقعا عالی بود . امیدوارم بتونه بهتر باشه !!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
كراسيچ : " تنها از 70 درصد توان خود استفاده كردم با اين وجود از عملكرد خود راضى هستم و در آينده بهتر از اين نيز خواهم شد البته براى رسيدن به آمادگى بدنى به شركت در يك يا دو بازى ديگر نياز دارم "

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
کراسیچ ترکونده ها تو سه بازی سری آ ، چهار پاس گل داده تازه بازی با باری گل نزدیم وگرنه فکر کنم توی اونم پاس گل میداد :دی: فوق العاده کار کرده باتشکر

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
امیدوارم او به سرنوشت دیگو دچار نشود......... من الان خوندم که دیگو ژکو تو فلفسبورگ ترکوندن........ دیگو یک گل و دو پاس گل هم داده.......

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی