پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اشتورم گراتس اتریش 1 - 2 یوونتوس ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
43 پاسخ برای این موضوع

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
من بازيو نديدم ولي رضا يه جوري مينويسه كه خيلي لذت ميبرم ... نميدونم ايشالله همينطور باشه اينطوري كه شما ميگي خودم به شخصه به تيم اميدوار شدم , حقيقتا احساس ميكنم يه چيزي ميشه! سطح هماهنگي تيم بالا و بالاتر ميره فقط يه سوال دفاع مثه بازيهاي قبل نبود؟ اين كه همه دنبال يه توپ بدون يه وره ديگه خالي بمونه؟ كلا در كاراي دفاعي چطور بودن؟ هماهنگي تا چه حديه؟

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
به جرات میشه گفت تا الان که دقیقه 55 بازی هست چند بار خطر از بیخ گوشمون رد شد و خیلی خوش شانس بوده یوو که گل نخورده !

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
گل خوردیم .

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
2-1 . آمائوری گل زد

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
چه عجب بالاخره تو آخرين دقايق نتيجه رو عوض كرديم! من كه به ياد ندارم آخرين بار كي بوده كه طعم گل زدن تو آخرين دقايق رو چشيديم(گل پبروزي)

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
تبریک میگم و از ته دل آرزو میکنم روند بازی امائوری همین جوری صعودی باشه! من بازیو ندیدم یکی لطف کنه بیاد بگه چطور بوده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب! بازی رو بردیم ولی همچین شایسته پیروزی هم نبودیم. جلوی همچین تیم گمنامی نتونیم گل بزنیم و فقط روی دو کرنر موفق به گل زنی بشیم خیلی جالب نیست. نه در حملات صلابت کافی داشتیم و نه در دفاع کردن، یه تیم حرفه ای تر بود از موقعیت هاش خیلی بیشتر استفاده می کرد و یووه حتما بیشتر گل می خورد. یه چیزی که خیلی اعصاب من رو خورد کرده اینه که مارتینز کدوم گوری بود ؟ نزدیک 40 دقیقه بازی کرد فقط 2 بار توپ خورد به پاش، که هردوبار پاس اشتباه داد. اینو از کدوم دکون عطاری پیدا کردن ؟ انگار اومده پارک هواخوری ! نه توی دفاع بودش، نه توی حمله، واقعا می گم نبودش، یعنی نبودش ها ! فقط قدم می زد و تا جایی که می تونست از توپ دوری می کرد. همش قایم میشد! بنده خدا لانزافامه یه وزنه ای بود برای خودش، از وقتی رفت بیرون و مارتینز اومد یه سمت یووه کلهم فلج شد ! نیمه دوم یووه خیلی نرم تر و بی انگیزه تر بازی کرد، در نتیجه اشتروم شروع کرد فشار آوردن که چند موقعیت خطرناک داشتند، هم قبل از گل، هم بعد از گل. نیمه دوم ما موقعیت های خاصی نداشتیم، جز 2 تا از ضربه آزاد های الکس که یکیش خورد به تیر دروازه و اون یکی هم میلیمتری رفت بیرون. خیلی حیف بود اونی که خورد به تیر. عملکرد بازیکن ها هم مثل نیمه اول بود، در مجموع موتا و دچلیه نمره قبولی نمی گیرند ازین بازی. په په هم به نظر خسته شد نیمه دوم، دیگه اون دوندگی های نیمه اول رو نداشت. آمائوری هم بازی خوبی کرد نسبتا، حقش بود یه گل بزنه. یه چیز دیگه هم که به چشم من میومد ستوراری بود، خیلی غافل گیر میشد روی شوت های از راه دور ! دیر واکنش نشون می داد توی همچین شرایطی، ایراد بدی بود، چندین بار انتظار شوت نداشت و یدفه غافل گیر شد ولی خوب خوش شانس بود که توپ ها گل نمی شدند.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

نیمه دوم یووه خیلی نرم تر و بی انگیزه تر بازی کرد، در نتیجه اشتروم شروع کرد فشار آوردن

خوب نمیشه از برد یووه خوشحال نبود و امیدوارم این بردها ادامه داشته باشه ...
ولی این بی انگیزه بازی کردن هیچ جوری توی کت آدم نمیره و واقعا جای سوال داره ...

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
خوب به سلامتی چه عجب!!! مبارک باشه ولی امیدوارم که با همین روال پیش برند بلکم بشه نا کامی های فصل گذشته رو فراموش کنیم Tank's

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نمرات بازیکنان Storari 6 Motta 6 Bonucci 6,5 Chiellini 6 De Ceglie 5 Pepe 6 Marchisio 6 Sissoko 4,5 Lanzafame 5 Diego 4 Amauri 6 Martinez 4 Felipe Melo 6 Del Piero 6

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
خوب برد یووه رو تبریک میگم!امیدوارم امسال بتونیم بهتر نتیجه بگیریم!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من با این تفاسیر هنوز از این تیم می ترسم یجورایی یه حس نا امیدی بهم دست میده. فکر میکنم امسال هم باید منتظر فراز و نشیبهای زیادی باشیم البته باید در نظر گرفت که این یکی از بازیهای ابتدایی ما بود و هنوز تیم به اون شکل منسجم نشده و راه نیفتاده. باید حضور کراسیج دربازیهای آینده رو هم در نظر گرفت. این برد خفیف نگرانی من رو تشدید کرده به خصوص اینطوری که رضا گفت استوراری هم نامطمئنه فکر کنم اگه فیکس بازی کنه گلهای قشنگ زیاد بخوریم. په په و مارتینز هم تو این دوبازی رسمی که داشتن نشون دادن بدرد نمی خورن. خصوصا مارتینز که دقیقا همونطوری که ازش انتظار میرفت بود.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
تحلیل هایی که رضا آخر بازی در مورد بازی انجام داده بود رو خوندم. دقیقا یاد روزهایی افتادم که زاکرونی و فرارا مربی یووه بودن و رضا میومد بازیها رو تحلیل میکرد. وجه مشترک هم بی برنامه بودن و نداشتن انسجام و اینکه یه تیم ضعیف رو هم باید با ترس و لرز ببریم. امیدوارم تیم بهتر بشه وگرنه با این شرایط جز 4 تا تیم هم برامون خیلی سخت میشه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
یوو همینجوری که رضا گفت نیمه اول خیلی خوب بازی میکرد ولی با شروع نیمه دوم کاملا مشخص بود دیگه انگیزه ی خاصی برای گل های بیشتر ندارند و خیلی بازی افت محسوسی کرد از سمت یوونتوس !!! تو پست قبلی خودم هم گفتم اشتورم تو نیمه دوم حملات خیلی زیادی انجام داد که واقعا میتونم بگم با خوش اقبالی خیلی از اونها گل نشد ! آمائوری همچنان تو زدن ضربات آخر دقت کافی و لازم رو نداره و این باعث میشه موقعیتی هم که گیرش میاد براحتی هدر بره دیگو این بازی هم میتونم بگم بهترین یوو بود و طراوت زیادی در بازیش بود کلا بازیکن های جدیدی که به تیم ملحق شدند در حال حاضر پایین تر از سطح متوسط نشون دادند و امیدوارم روز به روز بهتر بشن

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
یه مسئله ای که تو نمره های بازیکنا و تحلیلای رضا نظرمو جلب کرد کم اثر بودن دیه گو بوده به ویژه نیمه دومش بر خلاف بازیهای قبل ه نمره 4 ، یعنی یه چیزی در حد مارتینز :Impatient: اینجاست که مشخص میشه بی فکری مدیرامون باعث از بین رفتن روحیه و افت بازیکنی که تا هفته پیش جز موثرترینا بود بود شده :Impatient: هنوزم که هنوزه نتونستم حضور ستواری رو هضم کنم ، حداقل تو نبود بوفون انتظار داشتم منینگر جایگزینش بشه اما شواهد یه چیز دیگه رو نشون می ده ، البته هنوز ستواری بازیهای زیادی نکرده و شاید قضاوت زود باشه و این بازی ها تو ترکیب قرار گرفتنش برای هماهنگی بیشتر باشه منینگر اولین باری که تو نبود جی جی تو دروازه قرار گرفت ، خیال همه رو تو غیبت بوفون راحت کرده بود و خوب تونست تو دل همه جا باز کنه ، امیدوارم ستواری همین چنین روندی رو طی کنه ! فعلا

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

نمرات بازیکنان

Storari 6
Motta 6
Bonucci 6,5
Chiellini 6
De Ceglie 5
Pepe 6
Marchisio 6
Sissoko 4,5
Lanzafame 5
Diego 4
Amauri 6

Martinez 4
Felipe Melo 6
Del Piero 6

تصویر

این حسین (یا هرکسی که این نمره هارو داده) شما رو گرفته خودتون خبر ندارید تصویر

نمره دیه گو از همه بازیکنا کمتره!!!‌ یکی که بازی رو دیده فقط پیش خودش فکر کنه که دل پیرو چیکار اضافه تر از دیه گو کرد که ۶ گرفت و دیه گو ۴.. اگه به حساب پاس گل دادن هم باشه کرنر اول رو دیه گو کشید گل شد، دومی رو هم دل پیرو! پس توی پاس گل دادن هم برابر هستند.

این که یه بازیکن از دچلیه نمره اش کمتر بشه در حد فحش ناموسیه براش... ولی به نظر من به هیچوجه اینطور نبود و دیه گو هنوز موثر ترین و با تحرک ترین بازیکن در خط حمله ست...

شما اگه به جای افت (فرضی!)‌ دیه گو روی بقیه بازیکنای فاجعه مون فکر کنید خیلی به نتایج دیگه ای می رسید... مثلا دچلیه سال پیش بالای ۱۰-۱۵ امتیاز توی لیگ بخاطر حماقت های شخصی ایشون از دست دادیم. هنوز هم همونقدر می تونه خطرناک باشه!

سیسوکو در کارهای دفاعی خیلی خوب کار می کنه ولی اصلا برای پاس دادن تمرکز نداره.. در کل من ملو رو (اگه ملو ی فصل پیش نباشه) رو ترجیح می دم.. به نظرم لانزافامه یکی از بی استعداد ترین بازیکنای تیم هست.. پپه نشون داده که خوب می تونه باشه. ولی باید هماهنگ بشه...

نقطه مثبت تیم بونوچی هست که به نظرم خیلی خوبه.. از کاناوارو خیلی بهتره! فقط بی تجربگیش ممکنه این فصل منجر به یه سری کارت قرمز براش و البته پنالتی و ایستگاهی برای تیم حریف...

زوج امائوری دیه گو خیلی بهتر از ترزگه دل پیرو هست... چون خیلی تحرک دارن... به نظر من تعویض دیه گو دیشب می تونست به ضررمون باشه. چون وقتی رفت بیرون از نظر تحرک تیم می افتاد. و یوونتوس که زیر فشار بود نیاز به سرعت بود...

در ضمن منصف باشید. تیم زاکرونی جلوی تیم های درجه ۲ و ۳ ایتالیایی دست و پا بسته بازی می کرد و نمیتونست حرکت کنه.. این تیم هرچی بود جز ۱-۲ تیم قدرتمند اتریش بود.. یوونتوس مهمان بود. و در کل میشه گفت که تیم خوب بود.. حداقل پاسکاری ها جذاب بود. برای این یوونتوس که دو ساله پاس سالم با جون کندن می دن بهم خوبه!

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
یه چیزی رو یادتون باشه که ما با یه تیم درجه 3 بازی کردیم مطمعنا تیم های سری آ خیلی هماهنگ تر و تکنیکی تر هستند
و به نظر من یووه اصلا خوب بازی نکرد
دچلیه : خیلی جا میموند مخصوصا در ضد حمله .... متاسفانه بعد از این چند سال پیشرفت خوبی نکرده
بونوچی : تا حدی همون مشکل دچلیه رو داره ولی امیدوار کننده بازی کرد
موتا : خیلی معمولی بود ولی کم اشتباه
سیسوکو : آیا این همون سیسوکو که دو فصل پیش با رئال بازی کرد واصلا تکل های سیسوکو معروف بود ولی دیشب فقط توپ رو همراهی می کرد
دیگو : به نظر من بهترین بازیکن و تکنیکی ترین بازیکن زمین بود باید این فصل برای گل زنی روی اون تکیه کرد
مارتینز : من مارتینزی ندیدم که بخوام اصلا صحبت در بارش کنم !!
آمائوری : در آمادگی خوبی به سر می بره ولی همینه همیشه بازی روی زمینش مشکل داشته
در کل بازی ناامید کننده بود

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خوشحالم که بازی رو بردیم ولی با این تعریفهایی که از مارتینز کردید یعنی 12 ملیون دود شد رفت هوا

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
[img width=480 height=436]http://cache.daylife.com/imageserve/06ZC1aeeDlcfB/610x.jpg[/img]

ببینید این دو تا چقدر از اینکه دارن هد می زنن خوشحالن!‌

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم از نمره دیگو خیلی تعجب کردم! دیگو خیلی فعال و پرتحرک بود و خیلی هم خوب بازی می کرد ! پاس گل هم که داد. البته که عالی نبود، ولی اصلا بازی بدی نکرد که بخواد نمره پایینی بگیره ! خود دلنری هم گفته ما بهتر ازینا باید بازی کنیم، خیلی بهتر ازین ها. گفته توی این بازی اذیت شدیم که به نظرم می تونستیم اینطوری نشیم. مکث و درنگ زیادی توی بعضی لحظات بازی یووه بود. هنوز حس می کنم خاطرات سال گذشته همراه با تیم هست، خصوصا وقتی گل خوردیم متوجه شدم تیم بیش از اندازه تحت تاثیر گل خورده قرار گرفت. ولی اینطوری نمی تونیم چیزی که می خوایم باشیم. باید گذشته رو فراموش کرد. دلپیرو هم گفته ازینکه تیم واکنش نشون داد و بازی رو با پیروزی تمام کرد راضی ام.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی