پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اشتورم گراتس اتریش 1 - 2 یوونتوس ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
43 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اشتورم گراتس اتریش ؟ - ؟ یوونتوس ایتالیا زمان : پنج‌شنبه 28 مرداد 1389 ساعت 23:30 مکان : ورزشگاه تیم اتریشی یوونتوس ایتالیا پس از حذف شامروک در دو دیدار رفت و برگشت بر اساس قرعه به مصاف تیم اشتورم گراتس اتریش خواهد رفت. تیم اتریشی هم در مرحله ی قبل موفق شد تیم Din. Tbilisi را شکست دهد و راهی مرحله ی پلی اف شود

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اگه اشتباه نکنم اشتروم گراتس همون تیمیه که پاشازاده توش بازی میکرد یه تیم درجه یک اتریش که تو اروپا شاید دسته سوم هم نباشه اما مسلما از شامروک قوی تره ! امتیاز خوبی که داریم اینه که بازی برگشت تو تورین برگزار میشه و هر چقدر هم که بخوان موی دماغمون بشن, تو بازی برگشت تو مشت خودمونن ! به نظر نمیاد به مشکل خاصی بر بخوریم تو دو بازی. فقط اگه بتونیم مثل دور قبل کار رو تو بازی رفت یه سره کنیم , تو شهر خودمون راحت تریم و بیشتر مثل بازی تمرینی بری هماهنگی تیمی بازی میکنم

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
من فقط امیدوارم همچنان گل نخوریم تو این بازیا ، خیلی مهم که یووه یاد بگیره که راحت گل نخوره مهل قدیم ! اشتورم گراتس هم تیمی نیست که اذیت کنه قطعا می تونیم پیروز بشیم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

یه تیم درجه یک اتریش که تو اروپا شاید دسته سوم هم نباشه اما مسلما از شامروک قوی تره !

اشتورم گراتز الان سالهاست که دیگه تیم قدرتمندی حساب نمیشه تو اتریش،
مثلا آخرین قهرمانیش در لیگ اتریش بر میگرده به 11 سال پیش !
امسال هم بخاطر قهرمانی در جام حذفی فکر کنم جواز حضور در این مسابقات رو گرفتند؛

تمامی بازیکنان اشتورم به جز 4، 5 بازیکن بقیه شون اتریشی هستند؛

به نظر من از شامروک ضعیف تره ! چون شامروک حداقل تیم اول کشور خودش بود و یه چیزی داشت !
اما اشتورم اگه قبلا هم چیزی بوده باشه، الان قدرتی نداره ؛

ویرایش : الان دیدم، فصل پیش تو لیگشون چهارم شدن و بخاطر این تونستند تو مرحله مقدماتی یورو لیگ شرکت کنند؛

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
به هرحال نمیشه دو تیم شامروک و اشتورم رو با هم قیاس کرد که مثلا چون اون تو کشورش اوله پس قویتره ! :دی: نمیدونم بعد از این مرحله بازم بازی مقدماتی داریم یا دیگه تمومه ؟!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
نه دیگه بصیر جان,این مرحله ی سوم مقدماتیه که بعد از اون وارد مرحله ی گروهی میشه!

مطمئنا یووه شانس اول قهرمانی یورو لیگ به شمار میره پس همچین بازی ای فکر نمی کنم واسه ما دردسر ساز بشه,حتی تو مرحله ی گروهی هم فکر نمی کنم به مشکلی بر بخوریم!

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
وای من عاشق اتریشم :love: واقعاجای قشنگیه :بله: اشتورم دیگه مثل قبل نیست اما از شامورک بهتره یووه اینارو نیره کیو ببره

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
اگر چه یووه شانس زیادی داره ولی خاصیت این جام برای تیمهای بزرگ نیست .شما به قهرمانهای چنر سال نگاه کنین شاید نه به این علت که تیمها ی دیگه خوب میشن ، به این علت که این تیمهای قوی و بزرگ وقتی تو کورس قهرمانی کشور خودشون باشن این جامو ول می کنن چون براشون مهم نیست . برای یووه هم می تونه همین بشه .شما فرض کنین تو لیگ یه رقابت شدید با اینتر داشته باشیم و تو نیمه نهایی یورو لیگ باشیم 5 شنبه یورو لیگ و 1 شنبه سری آ با اینتر سر قهرمانی کدوم ارجح تره برای شما؟ برای من که بردن اینتر مهمتر از یورو لیگه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

اشتورم گراتز این هفته از راپید وین 2-0 باخت
و با 2 برد، یک مساوی و یک باخت در جدول 10 تیمی لیگ اتریش با 5 تیم 7 امتیازی دیگه بخاطر تفاضل گل در مقام چهارم قرار داره،
--

یه چیز دیگه، بر فرض محال اگه این بازی رو ایران بزاره، از اونجایی که هم میناوند هم پاشازاده تو اشتورم گزاتز بازی کردند
اینا رو دعوت می کنند به برنامه و این دو تا هم از اشتورم دفاع می کنند و مدعی قهرمانی میدونند اشتورم رو :دی:

حریف آسونیه؛
بیشتر جنبه تمرینی دارن چنین تیمهایی؛ برای همین نباید توقع برد پر گل داشت؛
بخصوص الان که مجموعه جدیدی رو داریم؛

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب دل نری هم اسامی بازیکنان رو برای سفر به اتریش اعلام کرد موتا – کیه لینی – ملو – سیسوکو – مارکیزیو – دل پیرو – امائوری – منینگر – ترزگه – بونوچی – لنتزافامه – گریگرا – په په – مارتینز – دیه گو – دچلیه – کوستانتینو – استوراری – لگروتالیه و فررو دوباره کامورانزی و گروسو و زبینا نیستند :دی: دیه گو هست

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
YES . We have Dieeeego

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

احتمال زیاد میدم با همچین ترکیبی بازی کنیم

منینگر

دچلیه بونوچی کیه لینی موتا

لانزافامه مارکیزیو سیسوکو په په

دیه گو
امائوری

که من ترجیح میدم به جای اما دیوید تو این بازی حضور داشته باشه :چشمک:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این روزها همش به خودم میگم کاش به جای شامروک و اشتورم گراتس و این در پیتا داشتیم خودمونو برای CL آماده می کردیم. برای بازی با رئال و منچستر و بارسا و... . تو CL مدعی قهرمانی بودیم نه تو یورو لیگ. تیمی مثل اشتورم گراتس در حدی نیست که بخواد جلوی یوونتوس برای خودش شانسی برای بردن قائل باشه مگه این که خود یوونتوس بد کار کنه وامتیاز بده. کاش به جای آمائوری از دیوید استفاده کنه تو این بازی.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام خوب دل نری هر سوالی در مورد اشترم گراتس داشته از منینگر پرسیده با شناخت کامل میریم سراغشون بعید میدونم مشکل ساز بشن ولی خوب همیشه از این تیم ها باید ترسید باتشکر

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
اگه قرار باشه از این جور تیمهام نبریم دیگه هیچی

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یعنی جدا خط هافبکمون داغون هستش !!!!!!!!!!!!! سیسوکو و مارکیزیو که اصلا عنصر تهاجمی نیستند !!!!!!!! لانزافامه و مارتینز هم در حد ذخیره سوم یوونتوس هستند ...!!!!!!! فاجعست !!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا یووه تباه شده ...

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
ma gahremanim , hazeram az alan shart bebandam

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اینم ترکیب امشب یوو بر اساس سایت یوفا : Marco Storari (GK) Marco Motta Giorgio Chiellini © Mohamed Sissoko Claudio Marchisio Amauri Leonardo Bonucci Davide Lanzafame Simone Pepe Diego Paolo De Ceglie هر جور به این ترکیب نگاه میکنم به جز دیگو هیچ بازیکن خلاق دیگه ای نمیبینم ! خدا کنه امشب دیگو مثل اون 45 دقیقه در مقابل میلان سر حال باشه و این شایعات تاثیری بر روی اون نذاشته باشه ! روی ارسال زیبای دیگو بونوچی گل اول رو با یه ضربه سر زد !

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
شما بازيو كجا نگاه ميكنيد؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی بدی نبود از یووه، ولی اشتروم هم تیم دست و پا بسته ای نبود که با حمایت وحشتناک تماشاگراش که سر و صدای عجیبی داشتند یووه رو اذیت هم کردند. ولی در مجموع بازی در اختیار یووه بود، 3 گل زدیم، که گل های لانزافامه و آمائوری به درستی آفساید اعلام شدند و تک گل بونوچی ما رو جلو نگه داشته فعلا. یووه تیم سرعتی شده، عادت به دیدن این یووه ندارم. حتی سبک بازی تیم رانیری هم این مدلی بود ولی با ضرب خیلی پایین تر. منتها به نظرم توی تمام کنندگی و توی لحظات آخر اون برندگی لازم رو نداریم. درسته بازی نسبتا خوبی کردیم، ولی جلوی همچین تیمی باید خیلی راحت تر ازین ها بتونیم به دروازه برسیم، چون اونا هم اصلا بازی بسته ای انجام نمی دند و خیلی حمله می کنند. بونوچی خیلی خوب بازی می کنه، هم در کارهای دفاعی، هم توی ارسال های بلند که می ندازه، یعنی توپ پخش کردن های راه دورش در حد دیوید بکهامه ! :دی: انصافا خیلی وقت بود یه مدافع نداشتیم به این خوبی توپ های راه دور بفرسته. از همون محوطه ی خودی لانزافامه و په په رو صاحب توپ می کنه پشت محوطه حریف. اونم ارسال های متنوع. بازی په په و لانزافامه هم خوب بوده. بازی مارکیزیو خیلی جذابه، خیلی خونسرد و مسلط داره نقش یه لیدر واقعی وسط زمین رو به خودش میگیره ! خیلی راحت با توپ بین بازیکن ها مانور میده و فکر می کنم فقط 1 یا 2 پاس اشتباه داشت نیمه اول ! سیسوکو هم بد نبود، ولی همچنان پاس های اشتباهش رو داره مثل همیشه. دچلیه بازیکن عجیبیه ! یه صحنه توپ رو خیلی راحت پاس میده به بازیکن حریف و ضد حمله میده بهشون، صحنه بعد از زمین خودی شروع می کنه 5 نفر رو دریبل می کنه میرسه به محوطه ی حریف !! بعد دوباره 5 دقیقه کنار محوطه ی خودی یه لایی خوشگل می خوره (اینقدر خوشگل که تصویر آهسته اش رو نشون داد) و بازیکن حریف راحت میاد توی محموطه ! (که اگر سیسوکو نبود شاید گل می خوردیم). یه جوریه کلا ! بازیش خیلی نوسان داره، ممکنه یدفه یه معجزه ازش ببینی، ممکنه یدفه سر تیم رو به باد بده. اون سمت هم موتا بازیکن استانداردیه، ولی من چیز به خصوصی ازش نمی بینم. یعنی، ویژگی بارز و چشمگیری توی بازیش نیست، وزنه ای برای تیم حساب نمیشه. آمائوری و دیگو هم پرتلاش و فعال بودند و نسبتا خوب بازی کردند. هرچند آمائوری ضربات نهاییش رو کمی با دقت بیشتر می زد الان اختلاف هم بیشتر بود.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی