پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو موتا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
103 پاسخ برای این موضوع

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
البته اون هد کجکی که زد خیلی مفت داشت سمپدوریا رو به گل برسونه.. ولی در کل بد نبود..

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خدایی داره تلاش میکنه داره رو خودش کار میکنه که بهتر بشه حیفه که تلاششو در نظر نگیریم امیدوارم تا آخر فصل یه جهش اساسی تو بازیش بوجود بیاد و بتونه تو یووه بمونه باتشکر

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

آن دسته از طرفداران خرافاتی یووه اعتقاد دارند همه چیز از 10 آگوست سال گذشته میلادی شروع شد. جایی که چزاره پراندلی، کاپیتان سابق تیم ملی زیر 21 سال ایتالیا را که به تازگی به یوونتوس پیوسته بود برای اولین دیدار تیم ملی ایتالیای زخم خورده از جام جهانی به تیم ملی دعوت کرد. آنها اعتقاد دارند همین دعوت شوم بود که باعث شد در عرض کمتر از 3 ماه نمودار پیشرفت موتا به سمت پایین حرکت کند. آنها دلیلی برای این افت فاحش و آن دعوت، البته نمی آورند. این خصلت همیشگی خرافاتی هاست...

آن روزها همه چیز خوب بود. موتا به تازگی از بند مصدومیت رها شده بود و به جمع غول های تورینی که در آن زمان سودای جبران مافات فصل تلخ 2009-2010 را داشتند، پیوست.

حتی روزهای ابتدایی و بازی های نخستینی که برای بیانکونری ها انجام داد، باعث شده بود که هواداران تیفوسی یووه حسابی از خرید این مدافع آینده دار! خوشحال باشند. آن روزها او خوب دفاع می کرد. با اینکه تازه به جمع یاران تورینی پیوسته بود اما تا حد زیادی با ترکیب دفاعی هماهنگی نشان می داد و امیدها را در دل آقای سرمربی یووه!!! زنده کرده بود. طرفداران هم کم کم به او دل می بستند.

از اولین دیدارش در برابر شامروک رورز در یورو لیگ که در سمت راست دفاعی یووه جایگزین گریگرا شد تا اواسط اکتبر که گریگرا جای خود را از او پس گرفت، موتا لحظه به لحظه ضعیف تر و پر اشتباه تر می شد. گویی دمی مملو از تاکتیک ناپذیری و ضعف فیزیکی و تکنیکی در کالبد موتای دوست داشتنی ابتدای فصل پاشیده اند. مدافعی که با هزاران امید به یووه آمد و تا اینجا، تنها 14 بار پیراهن یووه را در میادین بر تن کرده.

شاید مارکو موتا در پایان فصل از گزینه های پرشمار رئیس آنیلی باشد که قرارداد قرضی اولیه شان راهی به سمت خودکار تمدید نبرد.

حامد ( عضو شماره 89! )

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مولینارو اگر بازیکن ضعیفی بود، با تلاش مضاعف و جنگندگی سعی می کرد ضعف هاشو پوشش بده، با تمام وجود میومد توی زمین و سعی می کرد خودشو ثابت کنه. ولی موتا حتی تلاش برای بهتر بودن هم نمی کنه. هیچی نیست!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

مولینارو اگر بازیکن ضعیفی بود، با تلاش مضاعف و جنگندگی سعی می کرد ضعف هاشو پوشش بده، با تمام وجود میومد توی زمین و سعی می کرد خودشو ثابت کنه. ولی موتا حتی تلاش برای بهتر بودن هم نمی کنه. هیچی نیست!

رضا دقیقا امروز موقع بازی داشتم به همین فکر میکردم
گفتم مولینارو هر چقدرم نابود بود ولی خیلی تلاش میکرد ولی موتا اصلا رفع تکلیفی بازی میکنه
ترائوره هم همینطوره ، اونم اصلا نمیدونه داره چیکار میکنه
باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی با لاتزیو، دقیقا 69 . اگر کسی بازی رو داره می تونه چک کنه، یعنی این صحنه خلاصه ی کاملی از ماهیت فوتباله موتا بود : از سمت چپ یووه تو را سانتر می کنند پشت دفاع، سمت راست خط دفاعی یووه. یعنی قشنگ پشت سر موتا. بعد دیدید وقتی بازیکنی می خواد بگه توپ به کسی نخورده و دستش رو باز می کنه ؟ که بگه اوت مال ماست ؟ موتا مثل ابله ها دستاش رو باز کرده و جلو رو نگاه می کنه که یعنی توپ به کسی نخورد، غافل ازینکه پشت سرش زاراته داره با بوفون تک به تک میشه ! یعنی دیگه نهایت توی باغ نبودنه، بازیکن حریف از پشت سرش فرار کرده، این آقا خبر نداره ! نه که جا مونده، نه که رهاش کرده، اصلا خبر نداره !

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
دقیقا منم میخاستم همین رو بگم خیلی شانس اوردیم تو اون صحنه نشون به اون نشون که زاراته افتاد بغل یه اقای مسن من اونجا یه ******* به موتا خان گفتم وای وقتی دستاشو باز کرد

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
هر جي ميريم جلو دلم براى مولينارو تنك ميشه خدايى عجب مدافعى بود

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
پیرمرده چقد خوشحال بود

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
اون که دفاع چپ بود. چقد من خوشحالم.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

بازی با لاتزیو، دقیقا 69 . اگر کسی بازی رو داره می تونه چک کنه، یعنی این صحنه خلاصه ی کاملی از ماهیت فوتباله موتا بود :

از سمت چپ یووه تو را سانتر می کنند پشت دفاع، سمت راست خط دفاعی یووه. یعنی قشنگ پشت سر موتا. بعد دیدید وقتی بازیکنی می خواد بگه توپ به کسی نخورده و دستش رو باز می کنه ؟ که بگه اوت مال ماست ؟ موتا مثل ابله ها دستاش رو باز کرده و جلو رو نگاه می کنه که یعنی توپ به کسی نخورد، غافل ازینکه پشت سرش زاراته داره با بوفون تک به تک میشه !

یعنی دیگه نهایت توی باغ نبودنه، بازیکن حریف از پشت سرش فرار کرده، این آقا خبر نداره ! نه که جا مونده، نه که رهاش کرده، اصلا خبر نداره !

دقيقا فهميدم كدوم رو ميگي . چقدر فحشش دادم اون لحظه . واقعا شانس اورديم كه زاراته ليز خورد . وگر نه كوبيده بود سه جافت دروازه . به خاطر كم عقلي اقا . ولي من هنوزم ميگم تقصير موتا نيست . تقصير اونيه كه اينا رو ميبينه ولي بازم ميزارش تو تركيب . اخه بدبختي مصدوم هم نميشه . مرگ نداره اصلا . همه ستاره هامون حد اقل يه بازي رو مصدوم شدن ولي اين همينطور سر و مر و گنده رو اعصاب ما پياده روي ميكنه

samiabi

samiabi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
من میگم یووه باید یه دفاع راست خوب بخره

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مدير برنامه هاى موتا : " يوونتوس براى خريد موتا مشكلى ندارد و بدون شك اين بازيكن را خواهد خريد ، پيشنهاد مالاگا ؟ من از اين پيشنهاد اطلاعى ندارم "

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
مدیر برنامه ی موتا جک سال رو گفت :دی:

درسته که ماروتا خیلی اسکول و بی عرضست و معلوم نیست تو اون کله اش به جای مغز چی کار گذاشتن ولی خب دیگه اینقدر احمق نیست که پول باشگاه رو پای همچین فاجعه ای حروم کنه!مگه اینکه کلا سیاست باشگاه این باشه که یه تیم در پیت ببندیم که البته بعید هم نیست!

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
به نظرتون موتا داره چیکار میکنه ؟ :1:

[img width=480 height=299]http://up.iranblog.com/images/x6xnzs1ptl8ks05i09w7.jpg[/img]

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال

به نظرتون موتا داره چیکار میکنه ؟ :1:

[img width=480 height=299]http://up.iranblog.com/images/x6xnzs1ptl8ks05i09w7.jpg[/img]

فکر کنم می خواد قرقلک بده :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
هادی شایدم بخاد .......... :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
:lol: :lol: :lol: :lol: اقا زمانی که موتا در تعطیلات بوده دزد زده به خونه موتا هر چی ماشین داشته بردن :lol: :lol: یه Aston Martin Db29 حدود 200 هزار یورو ! یه Alfa Romeo Giulietta و Rolex اما قضیه اینجا تموم نمیشه ! :1: نکته جالب قضیه اینجاست که اقایون محترم دزد با سس (!) نوشته ان ، AH AH :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
پول مفت از یوونتوس می گیره، از گلوش پایین نمی ره! :دی: احتمالا کار یوونتوسی ها بوده! :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
موتا گفته هرچند ناراضی نخواهد بود اگه به اتلتیکو فروخته بشه ولی دوست داره توی یووه بمونه و خودش رو در یووه اثبات کنه. گفته من همین الان در یک باشگاه بزرگ هستم و تمایل ندارم باشگاهم رو عوض کنم ! :np:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی