پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو موتا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
103 پاسخ برای این موضوع

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
من چند بار در يكي از بازي ها مقدماتي يوروليگ ديدم كه بازيكن حريف خيلي راحت در حالي كه توپ در اختيار داره و موتا جلوش وايستاده سانتر به روي دروازه ميكنه يعني در امر دفاعي سهل گير است و نه سمج... اما در زمينه دريبل زدن و هنگامي كه صاحب توپ ميشه بازيكن خوبيه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

من چند بار در يكي از بازي ها مقدماتي يوروليگ ديدم كه بازيكن حريف خيلي راحت در حالي كه توپ در اختيار داره و موتا جلوش وايستاده سانتر به روي دروازه ميكنه يعني در امر دفاعي سهل گير است و نه سمج... اما در زمينه دريبل زدن و هنگامي كه صاحب توپ ميشه بازيكن خوبيه.

اینکه همش بخوای پرس کنی خیلی نفس میخواد
برای همین بازیکن های حرفه ای جاهایی که لازمه پرس میکنند
باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
کمال جان درست میگه بازیکن های حرفه ای تماما پرس نمیکنن و اندکی از انرزی شون رو برای حرکات هجومی هم ذخیره میکنن و تمامش رو صرف کارای دفاعی نمیکنن. اتفاقا من فکر میکنم کمی چربش کارای دفاعی موتا بیشتر از کارای هجومیش هستش.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
با اين نمايش هاي حيرت انگيز !!! پيش بيني ميكنم از اين به بعد مورد لطف پيچ جنوبي قرار بگيره !!!

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
نظر من درباره ی موتا . . . . . چه خوووب که قرضی هست :np:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال
من نمیدونم چی به سر موتا اومده؛
موتایی که اول فصل عالی بود و حتی برای اولین بار به تیم ملی هم دعوت شد و بازی هم کرد،
اما رفته رفته افت کرد که گریگرا جاش رو گرفت، و حالا هم که گریگرا نیست داره نقش گریگرای فصل پیش رو ایفا میکنه !

اصلا یه جوری بازی میکنه که اصلا نمیدونه فوتبال چیه !

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ژانویه باید پس داد به تیم قبلیش !! سورنسن حیف نیست برای چنین موجودی بشینه روی نیمکت :1: !!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من نمیدونم چرا همه مصدوم میشن غیر از این . مصدوم هم نمیشه تا یه چند بازی مجبور نباشیم تحملش کنیم

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
اين ادم فاجعه س فاجعه... :Facepalm:

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
سورنسن حداقل تو دفاع خیلی خوبه و به خودمون گل نمیزنه اگه موتا تو بازی های بعدی حتی رو نیمکتم بشینه باید به عقل دلنری شک کرد تنها کلمه ای که برازندشه اینه خدای سوتی! کجایی مارتین کاسرس که یادت بخیر

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
من دیشب بازی را ندیدم و تازه امروز به تماشای تکه پاره هایش نائل آمدم..... اصلا برایم قابل درک نیست که موتا چرا اینطوری شده.... یک بازیکن با کلاس و باهوش با توان تهاجمی عالی که در رم اسپالتی داشت اوج میگرفت ...بدون مصدومیت ، بدون فشار ، بدون رقیب جدی...یکباره سقوط کرده . موتا شروعی خوبی در یووه داشت که به من این امیدواری را داده بود که به روزهای درخشان یک سال قبل ترش بازخواهد گشت ...اما الان.....فکر میکنم باید از سورنسن استفاده کنیم .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال

تو یه صحنه توپ جلو موتا سرگردون بود، موتا اینقدر معطل کرد و نیومد توپ رو بگیره که بازیکن فیورنتینا توپ رو گرفت و بعدش آکوئیلانی توپش رو زد تو اوت و کلی هم سر موتا داد زد :1:
وقتی که بازیش رو میبینم واقعا افسرده میشم !
چه فکر و خیال هایی با خودم میکردم و چی شد ! اصلا بازیکنی که انتظارش رو داشتم نیست.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اصلا موتا جالب بازی نمیکنه هرچی سعی میکنم ازش دفاع کنم نمیتونم واقعا بد شده و بهتره اخر فصل برگرده تیم سابقش گریگرا تا نیم فصل برمیگرده ولی تا اون موقع سورنسن واسته راست به نفعمون هستش.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
به نظر من موتا استعداد خیلی بالایی داره فقط یک مربی باید بلد باشه ازش بازی بگیره فکر میکنم این موتا به یه شوک نیاز داره یه چیزی که باعث بشه از این حالت در بیاد باتشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من اصلا درک نمیکنم که چرا اینقدر باید یه بازیکن بد باشه! دیشب وارگاس و لیائیچ جد و آبائشو جلوی چشماش آوردن! هر موقع وارگاس اراده کرد نفوذ کرد،دربیل زد،شوت زد،سانتر کرد و ... کلا هر بازی که از موتا میبینم بیشتر از رفتن کاسرس متاسف میشم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به قول علی ( Unexi )، موتا بعد از 19 هفته بالاخره تونست دریبل دوطرفشو اجرا کنه ! :))

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
ولی به نظر من بهترین کار همینه بازیکنی که بی انگیزه بازی میکنه رو باید یه مدت نیمکت نشین کنی موتا وقتی برگشت خیلی با انگیزه بازی کرد و واقعا از همه جونش مایه گذاشت تا نشون بده که میتونه دفاع راست ثابت یووه باشه باتشکر

THEODORE

THEODORE

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 68 ارسال
فکر کنم الان دیگه وقت فیکس شدن موتا باشه.گریگرا خیلی بد کار میکنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال

موتا بعد از مدت ها که دوباره داره بهش اعتماد میشه عملکرد خوبی داشته؛ سوتی هاش خیلی کمتر شدند و خیلی تلاش میکنه که خودش رو نشون بده !
دقیقا بر عکس قبل که هیچ تلاشی برای "خوب" بودن نمیکرد.
البته اصلا بازیکن ایده آلی نیست ولی همین اگه حداقل یک گزینه به شمار میاد باز خوبه !

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
امروز یکی از روزهای خوب موتا بود کم اشتباه و مثبت تو حمله هم خوب اضافه میشد و چند تا پاس خوب داد که میتونست گل بشن

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی