پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

کامنت های بعضی دوستان از انجمن همسایه یوونتوز در مورد عملکرد دیشب کاپیتان بونوچی:

The man can barely run, just stands around all game.

Looks an absolute liability. Players are constantly running off him.

Extremely luck not to concede penalty here. Very shaky.

Looked like a kid who didn’t get caught stealing candy

Send him to PSG, I'm sure they need a corner coordinator

ust play gatti or even rugani, bonucci looks absolutely finished

Looks like a passenger thank god he didn't play against inter we missed his ass tackling skills.

Balls are falling around him like grenades, he can't clean up anything. Players with 3 meters behind are getting to the ball first

As a person who barely got injured, I think the last long injury really broke him. Hopefully retires at the end of the season

ass tackling skills هم که میدونید تکنیک خاص بونوچی هست که باسن مبارک رو میکنه به سمت بازیکن حریف حالا یا حریف رد میشه یا با باسن میارک برخورد میکنه و مثل این بازی کارت زرد میگیره ولی در هیچ صورتی موفق نمیشه توپ رو بگیره از خریف  :24: 

• Pinturicchio, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

نشستن و اینجور مزخرفات رو درباره یه مدافع نوشتن و کامنت دادن کار اسونیه

هیچوقت درباره یه مدافع اینجور نمیتونم نظر بدم

همیشه میپرسم چرا یه مدافع در این شرایط قرار گرفته ؟

کامنتهاشون هم مثل خودشون مسخرس

• tecra, L'Avvocato, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کامنت های بعضی دوستان از انجمن همسایه یوونتوز در مورد عملکرد دیشب کاپیتان بونوچی:

The man can barely run, just stands around all game.

Looks an absolute liability. Players are constantly running off him.

Extremely luck not to concede penalty here. Very shaky.

Looked like a kid who didn’t get caught stealing candy

Send him to PSG, I'm sure they need a corner coordinator

ust play gatti or even rugani, bonucci looks absolutely finished

Looks like a passenger thank god he didn't play against inter we missed his ass tackling skills.

Balls are falling around him like grenades, he can't clean up anything. Players with 3 meters behind are getting to the ball first

As a person who barely got injured, I think the last long injury really broke him. Hopefully retires at the end of the season

ass tackling skills هم که میدونید تکنیک خاص بونوچی هست که باسن مبارک رو میکنه به سمت بازیکن حریف حالا یا حریف رد میشه یا با باسن میارک برخورد میکنه و مثل این بازی کارت زرد میگیره ولی در هیچ صورتی موفق نمیشه توپ رو بگیره از خریف  :24: 

بعد از مدت ها حضور یه کاپیتان تو زمین حس شد   :worship:

ببین من از به اشتراک گذاشتن نظراتم با بقیه یوونتوسی ها لذت میبرم سعی هم کردم چیزی نگم کسی ناراحت بشه. نه به بازیکنی توهین کردم نه به شخصی به خاطر علاقه اش به بازیکن یا مربی خاصی. دقیقا 20 سال هم هست بازی های یووه رو میبینم 8-9 سال هم هست اینجا و جاهای دیگه فعالیت دارم. اگه اون زمان ها بود باهات بحث میکردم ولی الان واقعیتش دیگه حوصله اش رو ندارم و فکر نمیکنم مناسب سن و سال من باشه. میدونم تو هم بزرگ از منی. پس لطفا این بحث رو همین جا تموم کن. اینکه من از نظر فنی و غیر فنی بونوچی رو در حال حاضر مناسب کاپیتانی یووه نمیدونم چیز عجیبی نیست و میدونم اخبار رو دنبال میکنی و شاید بدونی تیفوسی های یووه علیه بونوچی حتی بیانیه دادند در صورتی که علیه مربی تیم که همه قبول داریم باید اخراج میشد تا الان همچین اتفاقی نیافتاد. پستم هم تیکه به بونوچی نبود کوادرادو هم در همین مدت کاپیتان بود ولی اصلا شخصیت لازم رو تو زمین نشون نداد. کایپتان تیم با بازیکن ها جر و بحث نمیکنه و برعکس وظیفه اش ایجاد اتحاد توی زختکن و زمینه کاری که بونوچی و کوادرادو عکسش رو انجام دادند. . حالا اینکه شما به بونوچی علاقه ویژه ای داری در جای خودش قابل احترامه منم به نظرت واقعا احترام میذارم. پس شما هم یکم احترام برای نظر بقیه قائل بشی بد نیست. قرار نیست همه روی تمام موضوعات هم نظر باشیم. 

لااقل میذاشتی یه هفته بگذره و تناقضات رو نشه :fp: 

خیلی عجله داری ؟!!

الان پارما میاد میگه منظور من بونوچی نبود!!!!  :1: 

به این کارت چی بگم؟

دروغگویی ؟ احمق فرض کردن دیگران؟ یا اینکه خودتو زدی به اون راه ؟

بعد میگی منظورم بونوچی نبود؟ :1: 

اون اسم مسخره ای (اسم مسخره پارما که واقعا دلیلشو نمیدونم و هر دلیلی باشه فحشه )که انتخاب کردی برای خودت و از صدتا فحش برای هر یووه ای بدتره اینم از این حرفهای عجیبت!!!(میخوای یوزرتو بذار اینتر کیف کنیم؟!!!!)

ما رو چی فرض میکنی؟ :1:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp: 

بعد ادعای تعصب و قدمت در فوتبال داری؟

گفتم که کاپتانت یکروزه است .

• tecra, drughi1990, vahid.juv و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

نشستن و اینجور مزخرفات رو درباره یه مدافع نوشتن و کامنت دادن کار اسونیه

هیچوقت درباره یه مدافع اینجور نمیتونم نظر بدم

همیشه میپرسم چرا یه مدافع در این شرایط قرار گرفته ؟

کامنتهاشون هم مثل خودشون مسخرس

بنظرم به نکته خوبی دوستمون اشاره کرد و نباید از تاثیر کیفیت پایین کلی تیم رو بازی بعضی بازیکن ها چشم پوشی کرد. قطعا عملکرد مربی رو نمیشه نادیده گرفت اما به هر حال بونوچی در طول سالیان زیادی که در یووه بوده بارها نشون داده بازیکنی هست که لازمه در کنارش یه زوج قدرتمند مثل کیه لینی حضور داشته باشه تا بتونه کیفیت خوبی از خودش نشون بده. افزایش سن و مصدومیت هم دو عامل دیگه ای هستند که روی عملکرد بونوچی تاثیر گذاشتند. البته بنظر من بین انتقاد و توهین تقاوت هست اگر انتقاد بی پرده من از کاپیتان بونوچی باعث ناراحتی شما شده عذر خواهی میکنم. امیدوارم در ادامه بونوچی به روزهای اوجش برگرده چون بنظر من این کیفیتی نیست که من از یکی از اعضای BBC بیاد دارم و هنوز هم ارسال های بلند و بازی سازی از عقبش چیزی هست که به تیم میتونه خیلی کمک بکنه. با این حال فعلا انتخاب من در حال حاضر برای ترکیب اصلی دنیلو و برمر هستند. در مورد کایپیتانی هم بنظرم وقتی بونوچی درترکیب هست باید کاپیتان باشه چون سابقه بسیار طولانی داره در یووه و ندادن بازوبند بهش توهین بزرگی هست.

• El rey leon, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
^^^من هم با شما موافقم. به نظرم یکی از مهم ترین دلایلی که باعث میشه بونوچی انقدر مورد نقد قرار بگیره همین هست که سابقه ی خوبی داره و در گذشته هممون روش حساب می کردیم. الان که اوضاع تیم خرابه ناخودآگاه انتظار داریم که بونوچی هم همون بازیکن سابق باشه اما خب همون طور که گفتید بونوچی هم بالاخره سنش زیاد شده و افت کرده و طبیعیه و از طرفی یاران قدیمی اش رو هم از دست داده و نمی تونه اون عملکرد سابق رو داشته باشه. به این دلایل بونوچی نمی تونه مثل قبل عمل بکنه و انتظارات عده ای از طرفدارا رو برآورده نمی کنه.
در مورد کاپیتانی هم به نظرم این یک قابلیت هست که بعضی بازیکن ها فارغ از کیفیت فنیشون دارن و بعضی ها ندارن و من شخصا حس می کنم بونوچی چنین خصوصیتی رو نداره. البته من هم موافقم که اگه در زمین باشه باید کاپیتان باشه به دلیل سابقه اش توی تیم اما فکر می کنم این یک چیزی هست که باشگاه صرفا مجبور به رعایتش هست و تیم از کاپیتان بودنش اون سودی که باید ببره رو نمی بره. کوادرادو هم به نظرم در مورد بحث کاپیتانی به بونوچی شبیه هست با اینکه اون هم سابقه ی پرباری رو با تیم داره. ساندرو و دیشیلیو و شزنی هم مشخصا هیچ کدوم از این دو موهبت رو ندارن!...
  • mory, Pinturicchio, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مهم اينه كه ميلان براي بونوچي پول داد خوبشم داد بازوبندم بهش داد يعني خريدني بود و خريدنش 

نموند و مزخرفات الگري رو تحمل نكرد ، بله قربان گو نبود . شرف داشت و رفت تا اعتراض بكنه

مهممتر اينكه يووه دوباره برش گردوند چون خواستني بود

ناز داشت نازشم كشيدن و برش گردوندند . ناز داشت و نازشو خريدن

مهم اينه كاپتان يووه شد و البته ايتاليا

مهم اينه كه بخشي از BBC بوده 

مهم اينه كه تنها يونتوسيه كه از سال 1982 در فينال ملي گلزني ميكنه

مهم اينه كه تورنمت عالي با ايتاليا داشت 

وخيلي  مهمتر اينكه  مربيه عقده اي دو فصله سرش بازي درآورده

• GioVanni Agnelli, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21199 ارسال
- میتونم شرط ببندم بلایی که سر مارکیزیو اورد توی سال آخرش، الان داره با بونوچی می‌کنه
حالا برید از صفحه J Medical شرح کامل مصدومیتش بونوچی رو بیارید اصلا.

کاش بونوچی بعد از اخراج این حرومزاده ساکت نشینه و حرف بزنه.
  • tecra, L'Avvocato, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

رادیو مونته کارلو به نقل از بونوچی مدعی شده بود که آلوز و بونوچی در رختکن با هم درگیر شده اند.

به گفته این منبع، بین دو نیمه بونوچی به آلوز می گوید که اگر صدای موسیقی را قطع نکند، پاهایش را می شکند.

مدافع برزیلی هم در جواب او می گوید که حتی در صورت باخت یووه در فینال هم او سه قهرمانی اروپا دارد و بونوچی هیچی. زمانی که کار به درگیری فیزیکی می کشد، آلگری آنها را از هم جدا می کند و می گوید که در پایان فصل هر دو را از تیم اخراج خواهد کرد.

مانژوکیچ کروات خیلی سریع اعلام کرد که این اخبار صحت ندارند. وی اظهار داشت:

هرگز چنین چیزهایی نگفته ام. افرادی که من را می شناسند می دانند که هرگز پشت سر بقیه حرف نمی زنم. اگر بخواهم حرفی بزنم جلوی روی بقیه می زنم.

آلوز هم در توئیتر با تکذیب این خبر در صفحه توئیترش نوشت:

برای اطلاع شما باید اعلام کنم که من و بونوچی تا ساعت 6 صبح با هم در مورد باخت صحبت کردیم و ناراحتی مان را تقسیم کردیم. وقتی نمی دانید چه اتفاقی افتاده، لجن پراکنی نکنید.

در روزهای اخیر آلوز راهی پاریسن ژرمن شده و بونوچی هم با میلان قرارداد بسته است.

................................................

به فرض صحت این خبر که قبلا منتشر شده بود

الوز همون روزم مشخص بود پست فطرته و قواعد رختکن یووه رو قبول نداره

بازیکن امریکای جنوبی یعنی همین

رختکن یووه یه جای خط کشی شده و منظمه ولی بازیکنای امریکای جنوبی این چیزا رو  نمیفمند

منم جای بونوچی بودم همین کارو میکردم :1:

• GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21199 ارسال
- ظاهراً برای بازی با نانت در دسترس خواهد بود،
بعیده که در ترکیب اصلی قرار بگیره و نباید هم حضور داشته باشه البته
ولی در صورتی که شرایط خوب پیش رفت می‌تونه برای دقایقی به بازی بیاد .
  • AliReZaZa, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21199 ارسال
- به نظرم بهتره این بحث کاپیتانی بونوچی در تاپیک خودش مطرح بشه،

چند تا مسئله رو باید مد نظر قرار داد :
۱- مصاحبه آلگری درباره بونوچی که گفت کاپیتان چندم هست مربوط به فصل پیش بود، اون موقع هم کیه لینی در تیم بود و هم دیبالا و تیم بی صاحب نبود ! وگرنه این فصل کاپیتان اول تیم بونوچی هست و تا قبل از مصدومیت، بازوبند به دست خودش بود.
۲- این کاپیتانی دنیلو، به نظرم دخلی به بونوچی نداره، چون این مدت بونوچی اصلا نبوده‌ و دیشب بعد از مدت ها برای دقایقی بازی کرد، به رسم گذشته هم یووه هیچ وقت در جریان بازی کاپیتانش رو عوض نمیکنه مگر اینکه تعویض بشه، پس بحث تعارف نکردن هم به نظرم کاملا منطقی هست،
قبلا هم بارها و بارها بوده که کیه لینی و یا بوفون کاپیتان بودند و الکس بعد از ورود به زمین بازوبند رو نگرفته.
۳- بعد از بونوچی، کوادرادو و ساندرو کاپیتان های یووه هستند، هر دو به لحاظ فنی بسیار ضعیف ظاهر شدند و البته کوادرادو هم مدت زیادی رو مصدوم بوده.
۴- کاملا موافق کاپیتانی لوکاتلی و کیه زا هستم ولی به لحاظ تجربه قطعا پایین تر از دنیلو هستند،
باز هم فاکتور مصدومیت متاسفانه در مورد کیه زا صدق می‌کنه که باعث شد مدت زیادی رو از ترکیب دور باشه.
۵- به لحاظ کیفی، دنیلو واقعا وزنه سنگینی برای تیم محسوب میشه و تعهدش به تیم رو میشه توی رفتارش هم مشاهده کرد.

از نظر من کاپیتانی دنیلو «فعلا» مشکلی نیست، چون با کمبود بازیکن شایسته مواجه هستیم،
ضمن اینکه با برگشت بونوچی به ترکیب اصلی، دوباره بازوبند به فرد اصلح برمیگرده.

و اما میمونه بحث خود عملکرد بونوچی،
فکر میکنم تفاوت نمایش بونوچی در آتزوری و یووه خودش بیانگر مشکل باشه.
شخصا اعتقاد دارم بونوچی با بازگشت آلگری باید از یووه می‌رفت چون مشخصا آقای مربی برای بونوچی ارزشی قائل نیست و البته متقابلاً بونوچی هم چنین اعتقادی رو داره.
پس اصرار به همکاری این دو یک اشتباه بود و هست.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6054 ارسال
  • LocationKhorram Abad
آخه اصن بونوچی حضورش تو زمین ب یک دقیقه کشید اصلا؟! کلا ی بار توپ بهش خورد! جدی جدی انتظار داشتید دنیلو بره بازوبندو بهش بده؟! :22:
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

آخه اصن بونوچی حضورش تو زمین ب یک دقیقه کشید اصلا؟! کلا ی بار توپ بهش خورد! جدی جدی انتظار داشتید دنیلو بره بازوبندو بهش بده؟! :22:

بحث ما بونوچی نیست واقعا :fp: من جایی نوشتم چرا بازوبند رو ندادیم به بونوچی ؟ :1: 

بحث من سره دنیلو و کاپتان خارجی هستش(قدمت)

بحث سره تناقض الگری جانه و هوادرانه الگری جان

مسائلو قاطی نکنیم .

اون نکات بهمن هم درسته خیلیهاش نظر منم هست(بجز بحث فنی که نمیتونم یووه در خط دفاعی مشکلاتش کمتر شده . خودتون شاهدید چقدر توی بازیهای خاص سر درگم بودیم چقد اشتباه داشتیم . نانت ناپولی همین دیشب و...)

................

جرات ندارن در حضور فیکس بونوچی بازوبند رو بهش ندن :nish:  

پس من حرفی در این مورد ندارم

بحث ما قدمت بود .... قدمت 

• GioVanni Agnelli, Orphée, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

یه نکته بگم :

توی تمام بحثهایی که دارم توی همه مطالبم لحنه من لحنه شاد و خنده است

نه قصد تخریب دارم نه قصد تحقیر نه قصد تحکم 

فرض کنیم توی یه جلسه خانوادگی نشستیم و داریم با هم بگو بخند میکنیم و گاها کری میخونیم

ممکنه غلط بگم ممکنه درست بگم ممکنه تند بگم ولی لحنم و غرضم بیانه نظره

هیچوقت دچار سوتفاهم نشید

پس تصور کنید جلسه خانوادگی دوستانه داریم تخمه میشکنیم و شادیم و با هم حرف مینزنیم

تمام

• GioVanni Agnelli, Orphée, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6418 ارسال
  • LocationRasht

بونوچ تو مصاحبۀ مطبوعاتی خبرنگاران خردسال شرکت کرده...

fphbe10wyaejbsb1_krcr.jpg

« بُت های دوران بچگیم؟ الساندرو دل پیرو چون همیشه از یووه طرفداری کرده م و بعدم که مدافع شدم ، الساندرو نستا... »

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21199 ارسال
- اسپورتز یه خبری رو کار کرده که جالبه،
بونوچی صراحتا اعلام نارضایتی کرده ولی برخی از هم بازی های گذشته ش ازش خواستند بخاطر یووه سکوت کنه و با تیم ادامه بده.
سپردن خط دفاع تیم به ۳ بازیکن برزیلی و عدم اعتماد کافی به گاتی، اصرار به ادامه همکاری با ساندرو علی رغم حقوق دریافتی بالا و کیفیت پایین، کم ارزش شدن جایگاه بونوچی به عنوان کاپیتان آتزوری و یووه، خداحافظی پایان فصل کوادرادو (یکی از کاپیتان های تیم) از جمله مشکلاتی هستند که باعث ناراحتی بونوچی شده، ضمن اینکه مشکل کهنه با آلگری هم هست.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

- اسپورتز یه خبری رو کار کرده که جالبه،
بونوچی صراحتا اعلام نارضایتی کرده ولی برخی از هم بازی های گذشته ش ازش خواستند بخاطر یووه سکوت کنه و با تیم ادامه بده.
سپردن خط دفاع تیم به ۳ بازیکن برزیلی و عدم اعتماد کافی به گاتی، اصرار به ادامه همکاری با ساندرو علی رغم حقوق دریافتی بالا و کیفیت پایین، کم ارزش شدن جایگاه بونوچی به عنوان کاپیتان آتزوری و یووه، خداحافظی پایان فصل کوادرادو (یکی از کاپیتان های تیم) از جمله مشکلاتی هستند که باعث ناراحتی بونوچی شده، ضمن اینکه مشکل کهنه با آلگری هم هست.

مشکل اینه که نه بونوچی دیگه خوبه نه ساندرو و برمر،‌کلا خریدای بیخود یووه باعث این مشکل شده،‌مثلا ۸۰ میلیون ولاهوویچ؟! با چه منطقی وقتی این همه ایراد و باگ داری تو تیم

• mory, L'Avvocato و vahid.juv از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

واقعا ناراحت کننده بود دیدن بونوچی با این کیفیت بازی ... بنظرم بعد از رفتن کیه لینی موندنش اشتباه بود. این دو نفر یه زوج فوق العاده بودند ، زوجش با دلیخت هم چیز جالبی نشد چون دلیخت اصلا انگار هیچ وقت بازیکن یووه نبود. فقط یووه جایی شد تا اشتباه کنه و تجربه کسب کنه. بنظرم بهترین گزینه واسش رفتن به آمریکاست. 

• Orphée, mory, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6054 ارسال
  • LocationKhorram Abad
طوری بازی کرد دلم واسه ساندرو تنگ شد :22: جمع کن خودتو مرد حسابی!
  • Orphée, alireza.de710, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

طوری بازی کرد دلم واسه ساندرو تنگ شد :22: جمع کن خودتو مرد حسابی!

برگشته به تنظیمات کارخانه دوباره شده بونوسوتی :nish:

ولی خودمونیم ها اینو دکتر جمعش میکرد، من هیچوقت دفاع ایده آلی ندیدمش فقط زمانی که کنار کیلینی بازی میکرد خوب بود. حتی عملکرد دلیخت هم کنار کیلینی و این با هم زمین تا آسمون فرقش بود. کلا اعتقاد چندانی بهش ندارم

• Senmorta, L'Avvocato, Dreamer و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

500 بازی با پیراهن یوونتوس!

در حال حاظر ششمین فرد تاریخ یوونتوس از جایگاه تعداد بازیه،  بعد از دلپیرو (705)،  بوفون (685)، کیلینی (561)، شیرا (550) و فورینو ( 528).

• GioVanni Agnelli, mory, alireza.de710 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی