پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

:turd:  :turd:  :turd:

• tecra از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

:fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp: 

ممکنه تا ابد نتونیم همدیگه رو ببینیم یا از هم شناخت پیدا کنیم

این اتفاقی که برای بونوچی افتاد تعریف کاملی از زندگی من هستش

1--بونوچی اونجا بود که یه کمکی به تیم بکنه و سه امتیاز برامون به ارمغان بیاره و باری از روی دوش تیم برداره

(اگر توپ مستقیم به بونوچی میرسید شاید افساید نبود و گل بود )

اما ابر و باد و مه و خورشید باعث شدند یه اتفاق سهوی بیفته و بصورت سهوی به تیم ضربه بزنه

2--با این افساید ، اون گله زیبایی هم که زد فراموش شد 

همه زندگی من در همین  دو صحنه خلاصه شده !!!

برای همینه عاشقه بونوچی هستم :fp: 

.......................................................

بنظر من افساید نبود 

دیشب یه گل زد

2022-09-11t212331z_1_lynxmpei8a08n_rtrop

• حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6424 ارسال
  • LocationRasht

الساندرو آلچاتو به Radio 24 :

« در پایان بازی یووه ۱-۲ بنفیکا ، پرین داشت میرفت که در مصاحبه های پایان بازی شرکت کنه ولی بونوچی مانعش شد و گفت امشب نوبت منه [من قبول مسئولیت میکنم] چون من کاپیتانم! خیلی از این حرکتش خوشم اومد... »

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6424 ارسال
  • LocationRasht

گاتزتا گفته دلیل بازی ندادن به بونوچی مقابل مونتزا ، برخلاف گفتۀ لاندوچی ، دلیل فنی نداشته و درواقع حالت تنبیهی داشته! علتش مصاحبۀ بعد پایان بازی با بنفیکاست که بونوچ جلوی پرین رو گرفت و خودش بجاش مصاحبه کرد و گفت :

« من نگرانم. ما در انجام تمام چیزها به مشکل میخوریم. نمیدونم این دلیل بدنی داره یا روحی-روانی! »

+ گازتا میگه بخش زیادی از تیم و همچنین باشگاه ، نظر مشابهی دارن...

• GioVanni Agnelli, mory, alireza.de710 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مرسی فراز

قبلا گفتم لئو بله قربان گو نیست

لااقل بله قربان گوی کسی مثل الگری نمیشه

امیدوارم سکوت نکنه و حقیقتو بگه و ادامه بده 

یکی از وظایف کاپتان همینه

پس فقط یه تیکه پارچه به بازوبند ببنده و سکه بالا پایین بندازه؟

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

یولتراهای یووه طی یک بیانیه ای کم سابقه شدیدا بهش حمله کردند و اون رو فاقد صلاحیت های لازم برای رهبری و کاپیتانی یووه دونستند. البته الان اینقدر مشکلات دیگه هست که انتقاد از بونوچی اونم با این بیانیه یکم عجیب بود.یه بخشیش رو خیلی موافق بودم و اونم این به صف شدن بازیکن ها بعد از شگست مقابل مونزا جلوی هوادارای خشمگین توی زمین تیم حریف بود که چیزی جز تحقیر نداره. اونم وقتی هفته قبل همین کار رو کردند و چند تا بازیکن ها مستقیم رفتند رختکن. اهمیت کاری که بوفون و اورا سال 2016 انجام دادند الان واسم مشخص میشه. کاری از عهده امثال بونوچی واقعا خارجه چون اون کاریزکا و شخصیت رو اصلا نداره. 

• Orphée, mory, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

خیلی جالبه

بونوچی بعد از بازی بنفیکا از الگری و نحوه بازی تیم  انتقاد میکنه

نیمکت نشیت میشه 

تیم میبازه به مونتزا

بجای اینکه  افراطیها از الگری انتقاد کنن و علیه الگری یا مدیریت بیانیه بدن ،  از بونوچی انتقاد میکنن!!!

چه جالب!!!

بین الگری و افراطیها چه رابطه ای هست؟ که دقیقا بدون هیچ بهانه ای به بونوچی حمله میشیه؟

یکی دیگه عامل باخته به بونوچی گیر میدین؟ :45: 

• GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اما سرمربی تاتنهام در صحبت‌های خود توصیه‌ای هم به دایر داشت و گفت از او خواسته بازی‌های لئوناردو بونوچی، مدافع ایتالیایی کارکشته یوونتوس را به دقت زیر نظر گرفته و تحلیل کند.

کونته در این باره گفت:" اگر بخواهید اریک را با مهمترین دفاع وسط‌های دنیای فوتبال مقایسه کنید یادتان باشد که او فوتبالش را به عنوان هافبک شروع کرده. در فوتبال مدرن ما می‌توانیم از او هم به عنوان دفاع وسط استفاده کنیم و هم به عنوان بازیکن شماره چهار.

به همین خاطر است که بونوچی می‌تواند برای اریک الگوی خیلی خوبی باشد. اما بونوچی سالها است که بازی می‌کند و اریک تازه این روند را شروع کرده است. ما داریم درباره یک مدافع و فوتبالیست مهم مثل بونوچی صحبت می‌کنیم. اریک دایر صد در صد می‌تواند از او چیزهای زیادی یاد بگیرد. به خودش هم توصیه کرده‌ام که بازی‌های لئو بونوچی را به دقت تماشا و تحلیل کند".

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

هرچند شاید این افشاگری برای کسی هیجان‌انگیز و جذاب نباشد اما مایلم برای یک‌بار هم که شده اعتراف کنم که همیشه به لئوناردو بونوچی علاقه‌مند بوده‌ام و اشتباهات فردی او در برخی از بازی‌ها و البته حواشی رفت و برگشتش به میلان نیز ذره‌ای در این کششِ قابل تفسیرم به او خللی ایجاد نکرده است.

در دیدار شرم‌آور یوونتوس - مونتزا او بهترین بازیکن یوونتوس بود! می‌دانم که احتمالاً از این گفته‌ متعجب خواهید شد و یادآوری می‌کنید که او در این بازی حضور نداشت؛ اما آنچه باعث می‌شود یک نیمکت‌نشین بهترین بازیکن یک مسابقه قلمداد شود، توجه به ظرافت‌هایی‌ست که شاید این‌بار کمی آنسوتر از زمین قابل ردیابی باشد.

رفتار لئوناردو بونوچی بر روی نیمکت و حضورش در کنار زمین در مقابل مونتزا مسیری است که می‌تواند ما را مجاب به پذیرش این گزاره‌ی عجیب کند؛ نقطه‌ای که هرگاه توسط دوربین‌های تلویزیونی شکار می‌شد، قطعه‌ای غیر ملموس در روان آسیب‌دیده‌مان به شکلی نامحسوس تسکین می‌یافت.

شاید باید یک سینه‌فیلیا باشیم تا جادوی فوکوس‌های دوربین‌ روی چهره‌ واپسین بازمانده از امپراطوری بی‌بدیل و افسانه‌ای BBC را عمیقاً درک کنیم. به‌شکلی متافیزیکی باور دارم این شیفتگیِ دوربین‌ها از تورین تا مونتزا نه صرفاً با اختیارِ تامِ کارگردانانِ تلویزیونی که برگرفته از شیمیِ غیرقابل وصفِ نهفته در کارکترِ لئو بود؛ پرتره‌ای تصویری از بهترین جان‌پناه برای لحظات حضیض و فروخوردگی تیم.

به بازی یووه با بنفیکا در آلیانتز بازگردیم؛ جایی که داور در امیدوارانه‌ترین دقایق برای هواداران یوونتوس در سوتش می‌دمد تا پایان‌بخش بودن زمان را به چشمان نگران هواداران بیانکونری پیوند بزند. دوربین پس از دقایقی چرخش در میزانسن‌های همیشگی،‌ ناگهان کشف بزرگش را انجام می‌دهد و در غریو سوت‌های غم‌افزایِ آلیانتز‌نشین‌ها، کاریزمایِ دفرمه شده و درمند لئوناردو بونوچی را شکار می‌کند.

لئو، دستانش را به کمرش گرفته و متواضعانه و پذیرنده در ضیافت اصواتِ اعتراضی تیفوسی‌های یووه، با صورتی سرخ شده از سیلی تنبیهی تماشاگران و شکست ناباورانه مقابل سرخ‌‌پوشانِ پرتغالی، مغموم و شرمگین به نقطه‌ای خیره مانده و به خلأئی آکنده از بهت و استیصال پرتاب شده است.

این پلان تأثیرگذار که بازتابی از جهانِ شخصی تک‌تک طرفداران متعصب یوونتوس در آن لحظه بود با سوئیچی استادانه از سوی کارگردان و با نیرویی ماورایی و الهام‌گونه به کلوزآپ لئو جامپ می‌شود تا چشمان حسرت‌آلود ما در تقاطعی مشترک با چشمان شرمسار کاپیتان بونوچی هم‌افق شود.

در این کوتاه‌ترین شاتِ نفس‌گیرِ لحظات پس از باری، ما نه‌نیازی به دیدن چهره بی‌تواضع و از رو نرفته‌ی مَد مَکس داریم و نه صورت‌های پُف کرده‌ی اری‌وبنه، کروبینی، آنیلی و حتی پاول نـــدود به کارما می‌آید؛ چه‌بسا غولِ روحیه‌‌بخشِ نیمکت «کارلو پینسولیو» نیز در سَکَراتِ این دقایق نتواند به یاری‌مان بیاید اما این جادوی تصویرِ لئوناردو بونوچی است که ما را کیلومترها دورتر از شب جهنمی آلیانتز التیام می‌دهد و تمثیلی می‌شود بر احوالات کدر و فروپاشیده منظومه هواداران یوونتوس در سرتاسر جهان.

در این روزهای پایان‌ناپذیر و جانکاهِ سقوط یوونتوس، فشارها از هشتگ‌زنی بر علیه سرمربی تیم نیز فراتر رفته و حتی به دامانِ لئوناردو بونوچی نیز رسیده تا لکه‌های سیاهِ پرونده او نیز مورد بازخوانی اولتراهای بانوی‌پیر قرار بگیرد و کاپیتان یوونتوس نیز در این سیاه‌بازار برون‌ریزی‌ها، بی‌نصیب نماند. شاید در این رستاخیزِ ناعادلانه بتوان از جهان‌وطنِ مونیتور و  کیبوردمان به مدد او بیاییم و به یادِ شماری از هم‌کیشانِ یوونتوسی بیاوریم که او هنوز اینجاست و کنار تیم ایستاده و در فقرِ «تعصب» این یگانه عنصرِ نایابِ روزهایِ بی‌تقویمِ یووه، تنها رهبر اجرای این ارکستر تک‌ساز در رختکنِ یوونتوس است.

dc82dbe604b0f29cef629e6694215d4e_epsn.jp

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6424 ارسال
  • LocationRasht

مقابل انگلیس ، به تعداد بازی ملی کیه لینی (۱۱۷) رسید. مالدینی (۱۲۶) ، کاناوارو (۱۳۶) و بوفون (۱۷۶) در تیررس...

دوست داشتم مثه نستا بعد عدم صعود به جام جهانی دیگه خداحافظی کنه ، این رکوردارو ول کنه و تمام تمرکزشو بذاره رو یووه. اونکار نستا کمک زیادی کرد که میلان یه سی الِ دیگه بیاره...

• حامد, GG.B1, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

پاس گلش منو یاد پاس گله الساندروکاستاکورتا انداخت که سال 97 همچین پاسیو برای زولا انداخت و 1.0 انگلستان رو در خاک انگلیس بردیم

اصولا کسایی که به انگلیس گل میزنن برای من عزیزن :1: 

مثل تاردلی . بونوچی . کاپلو .  و الان راسپادوری

• حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6424 ارسال
  • LocationRasht

fdchjtcakaebxgv_rzpd_thumb.jpg

بونوچی مقابل انگلیس طوفانی بازی میکنه و اسیست میده ، کوستیچ و ولاهوویچ سر تمرینات صربستان شوخی میکنن و میخندن ، برمر از اولین بازی ملیش نهایت لذت رو میبره و پاردس مقابل هوندوراس عملاً یه پاس اشتباه هم نمیده...

چرا اینا وقتی برمیگردن یوونتوس ، چیزی جز چهره های عبوس ، عملکردهای در بهترین حالت متوسط و تمرینات از سر ناچاری و تکلیف ازشون نمیبینیم؟

• mory, aidin_2010, alireza.de710 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6424 ارسال
  • LocationRasht

اینم برای محمد عزیز... :hang:

بونوچ در بازی یووه ۳-۰ بولونیا ، ۱۱ پاس در یک سوم حریف داد ، بیشتر از هر بازیکنی از یوونتوس...

ولی خب این سوالم پیش میاد که چرا یه مدافع باید بیشتر از هافبکهای تیم پاس رو به جلو بده...

• mory, aidin_2010, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

به رکورد 483 بازی برای یووه رسید و موفق شد از ربرتو بتگا عبور بکنه و بعنوان نفر ششم تاریخ یووه اسم خودشو ثبت بکنه

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

واقعا این بازی که داره ارائه میده افتضاح و غیر فابل باوره. من که بازی با بنفیکا رو ندیدم فقط گل هاش رو دیدم که رو 2 تا گل ها مقصر اصلی بود و پایین ترین امتیاز هم گرفت.  خبر تمدید قرارداد با همچین بازیکنی چه معنی داره واقعا ؟ 

• mory, Pinturicchio, alireza.de710 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
تیمی که کاپیتانش این باشه مربیش اون! دیگه وضعش معلومه
  • mory, Pinturicchio, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

واقعا این بازی که داره ارائه میده افتضاح و غیر فابل باوره. من که بازی با بنفیکا رو ندیدم فقط گل هاش رو دیدم که رو 2 تا گل ها مقصر اصلی بود و پایین ترین امتیاز هم گرفت.  خبر تمدید قرارداد با همچین بازیکنی چه معنی داره واقعا ؟ 

اینکه بونوچی مقصر بوده و اینکه ممکنه صد تا اشتباه دیگه داشته باشه درسته 

ولی زمانی میتونم حرفهات رو قبول کنم که هواداره الگری نباشی و عشق الگری باعث نشه ضعفهاش رو نبینی و بخوای بونوچی رو عامل باخت قلمداد کنی .

خانه از پای بست ویران است . خواجه در بند نقش ایوان است

1چرا توی تیم ملی ایتالیا بونوچی شادابه و بازیهای خوبی ارائه میده  و اینجا مثل بدبختهاست ؟

2چرا یووه بدون  بونوچی هم بازنده است ؟

اگر مشکل بونوچیه چرا به مونتزا میبازیم ؟

چند تا بازی بدون بونوچی باختیم ؟

3تو مشکل شخصی با بونوچی داری درست ، ولی وقتی پاس گل میده چرا نمیای تاپیکش و دربارش حرف بزنی ؟

منتظری تا بونوچی یه اشتباهی بکنه بعد بیای تاپیکش ؟

4توی بازیهای یووه اینهمه اشتباه رخ داده، اینهمه تک به تک نزدیم اینهمه توپ لودادیم ،  تو از اون بازیکنا انتقاد کردی که الان اومدی درباره بونوچی حرف میزنی؟

اگر منتقدی باید منتقد همه اجزای بد تیم باشی 

زمانی قبول میکنم حرفتو که اینهمه تک به تک خراب شده ولا رو هم نقد کنی 

از دلاوریهای شزنی هم بگی و...

اینکه منتظر باشیم بونوچی اشتباه بکنه و بعد بیایم تاپیکش علیهش حرف بزنیم اسونترین راهه، چون بونوچی مدافعه و از این اشتباهات بازم خواهد داشت

یعنی تو فکر میکنی با رفتن بونوچی شیره ا میاد و قهرمان اروپا میشیم ؟

بارها قبلا گفتم مشکلات دفاعی تیم و مشکلات گل نزدن تیم بیشتر از اینکه فردی باشه مشکله گروهیه

دنبال عقده گشایی از بونوچی نباش و یاد بگیر منتقد همه اجزای تیم باشی 

که اگر تو قاضی میبودی باید مالدینی رو زمانی که 2002 در برابر کره جنوبی اون هد رو نزدو ایتالیا حذف شد اعدام میکردن

• GioVanni Agnelli, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

ولی زمانی میتونم حرفهات رو قبول کنم که هواداره الگری نباشی و عشق الگری باعث نشه ضعفهاش رو نبینی و بخوای بونوچی رو عامل باخت قلمداد کنی .

بونوچی بازیکن 25 سال نیست که با رفتن الگری و اومدن کونته و کلوپ احیا بشه. بونوچی و کوادرادو دورانشون تموم شده باید برند و جاشون رو به بازیکن های جوون و با کیفیت تر بدند. میدونم به عنوان هواداره بونوچی دوست داری بازم تو یووه ببینیش اما از کاپیتان یووه انتظار میره حتی با تاکتیک های اشتباه سرمربی بیاد تو زمین و تیم رو جمع کنه مثل کاری که بوفون و دلپیرو میکردند.  

• El rey leon, tecra و L'Avvocato از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بونوچی بازیکن 25 سال نیست که با رفتن الگری و اومدن کونته و کلوپ احیا بشه. بونوچی و کوادرادو دورانشون تموم شده باید برند و جاشون رو به بازیکن های جوون و با کیفیت تر بدند. میدونم به عنوان هواداره بونوچی دوست داری بازم تو یووه ببینیش اما از کاپیتان یووه انتظار میره حتی با تاکتیک های اشتباه سرمربی بیاد تو زمین و تیم رو جمع کنه مثل کاری که بوفون و دلپیرو میکردند.  

بونوچی با همین سن و سال انتخاب اصلی مانچینی بوده و کاپتان مانچینی و در بازیهای بزرگ بهش بازی داده

بازیکنای جوون و مثلابا کیفیت هم اومدن و نتونستند جای بونوچی رو پر بکنن :fp: 

چون مشکل تیم بونوچی نیست بلکه تفکر حاکم بر تیمه

وگرنه هر مدافعی  یه روزی افت میکنه و از تیم جدا میشه

یه مربی عقده ای مثل الگری که فصل قبل علیه بونوچی مصاحبه کرد و امسال هم بی دلیل نیمکت نشینش میکنه نباید انتظار داشته باشی که بتونه سطح خودشو حفظ بکنه

همه حرفها و حرکتهای الگری علیه بونوچی رو خوب نگاه کن ، بعد از بونوچی انتظار بازی خوب داشته باش

الانم اگه میبینی بهش بازی میده چون مجبوره و مصدوم داره وگرنه به بونوچی بازی نمیداد

01323076.jpg

• GioVanni Agnelli, pezhman, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

یه چیزی بگم

همین الان بونوچی رو از یووه اخراج بکنن ناراحت نمیشم

بهش شدیدا علاقه دارم ولی دلیل نمیشه ناراحت بشم و سکته بکنم

فوتباله

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند