پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 726 ارسال
  • Locationzahedan
بیشتر از اینکه بازیش رو مخم باشه کاپتانیش رو مخمه خدایی زشته کاپیتان یووه که دفاعاش طی تاریخ بهترینها بودن اون دریبل فضاحت بار رو از مسی بخوره امیدوارم آخرثن فصل باشه ک بعنوان یار ثابت تو یووه میبینمش
  • eⁿzº, قاسم, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بیشتر از اینکه بازیش رو مخم باشه کاپتانیش رو مخمه خدایی زشته کاپیتان یووه که دفاعاش طی تاریخ بهترینها بودن اون دریبل فضاحت بار رو از مسی بخوره امیدوارم آخرثن فصل باشه ک بعنوان یار ثابت تو یووه میبینمش

این حرف شمام دقیقا روی مخه منه 

کی از مسی دریبل نخوره که بونوچی نخورده باشه ؟

نکنه انتظار داری دی بالا بشه کاپتان؟

شما میخوای دفاع رو به دمیرال بسپاری ؟(چرا از اشتباهات دمیرال نمیگی دوست گرامی ؟)

به تاریخ فوتبال یه نگاه بنداز بعد میبینی که همیشه مدافعا در برابر مهاجما دریبل خوردن بدم خوردن

باجواز کاستاکورتا بارزی مالدینی رو دریبل زده و مارادونا تمام خط دفاعی یووه رو و رونالدینیو و پلاتینی و ...

ببین همین دل پیرو چند تا مدافع رو ذلیل کرده

چرا دیگه ایراد بنی اسرائیلی میگیرین؟

مسی از هافبکها مثل اب خوردن رد شده و بونوچی رو هم دریبل زده 

مسی کیو دریبل نزده که بونوچی دومیش باشه

ایرادهای تیم رو گردن بونوچی نندازید لطفا

تیم ما در حمله و بازیسازی ضعیفه و فشارش میاد روی دفاع 

بونوچی امشب عامل باخت بود واقعا ؟

تیم ما عرضه نداره توی حمله پرس کنه و پاسکاری بکنه بعد شما میگی بونوچی رو مخه منه ؟

چند تا پاس خوب داد و دوستان مهاجم قدرندونستند ؟

یه روز که بد باشه میگیم بد بوده وگر نه دیشب خوب بازی کرد با این سیستم مسخره پیرلو بهتر از این نمیشه

zlmu_unt99itled.png

شما فقط از دیدن خلاصه بازی به این نتیجه رسیدی؟

• Pinturicchio از این پست تشکر کرده است

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

اینکه از مسی دریبل خورده هیچ مشکلی نیست ولی اینکه مثل همیشه شیوه مصافش نیم‌تنه بالا به راست و نشیمنگاه به چپه که رسما ازش یه مجسمه جلوی مهاجم میسازه، این مشکله. رضا عنایتی هم دریبلش می‌کرد تو اون استیت و نیازی به مسی نبود.

آخرشم که قبل صحنه پنالتی به احمقانه‌ترین شکل ممکن یه توپ رو فرستاد تو نیمه زمین خودی و تقدیمش کرد به بارسا برای ضد حمله.

• mory, eⁿzº, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کسی از بونوچی دفاع نمیکنه

بونوچی آماده نیست و کاملا مشخصه . توی کورسهای کوتاه جا میمونه 

ولی دیشب بهتر از این نمیتونست باشه و پاسهای بلند خوبی هم داد که نتونستند استفاده کنن

دمیرال رو نگاه کنید

میخواید تیم رو بدیم دست دمیرال؟

وقت خونه تکونی توی تیمه ولی در حال حاضر بهتر از بونوچی نداریم

• mory و Pinturicchio از این پست تشکر کرده است

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 726 ارسال
  • Locationzahedan
یه جوری از بونوچی دفاع کردی فکر کردم داری راجع‌به کاناوارو حرف میزنی اره همه از مسی دریبل میخورن ولی بونوچی یه درمیون جلو هر تیمی همچین دریبلی میخوره حالا یادم نیست جلو کدوم تیم بود ولی عینا همینجوری دریبل خورد من مشکلم با بونوچیه و اون حرکات چیپش تو میلان واسه همین بازوبند رو براش زیادی می‌دونم و اینکه انتظاری ک از بونوچی با ان سال تجربه می‌ره از دیبالا و بقیه حالا چ دمیرال چ هر بازیکن دیگه ای نمیره کل تیم گند زدن درسته ولی یه سری بازیکنا ک سابقه بیشتری دارن به طبع انتظار بیشتری ازشون می‌ره
  • mory, قاسم, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

یه جوری از بونوچی دفاع کردی فکر کردم داری راجع‌به کاناوارو حرف میزنی اره همه از مسی دریبل میخورن ولی بونوچی یه درمیون جلو هر تیمی همچین دریبلی میخوره حالا یادم نیست جلو کدوم تیم بود ولی عینا همینجوری دریبل خورد من مشکلم با بونوچیه و اون حرکات چیپش تو میلان واسه همین بازوبند رو براش زیادی می‌دونم و اینکه انتظاری ک از بونوچی با ان سال تجربه می‌ره از دیبالا و بقیه حالا چ دمیرال چ هر بازیکن دیگه ای نمیره کل تیم گند زدن درسته ولی یه سری بازیکنا ک سابقه بیشتری دارن به طبع انتظار بیشتری ازشون می‌ره

دوست گرامی رودر رو با مسی هیچ احدی نمیتونه توپ رو از مسی بگیره میخواد بنوچی باشه میخواد کاناوارو

(رودر روی مسی کمتر دفاعی بصورت انفرادی برنده است . مسی باید گروهی مهار بشه )

وگرنه مسی مسی نمیشد 

ما عرضه نداشتیم مسی رو مهار کنیم 

شما یوونتوسی هستی و خو ب میدونی مهار یعنی چی 

مهار همون کاریه که رم یووه اینترو خیلی تیمهای دیگه مثلا رئال بایرن ختافه  روبروی مسی انجام دادند 

درباره اشتباهات بونوچی بارها گفتم ولی مشکل دیشب یووه بونوچی نبود 

شما از بین اینهمه بازیکن گیر دادی به بونوچی که اتفاقا دیشب خوب بود و حتی یه بار توپ مسی رو هم زد و بارها جلوی حملات ایستاد

(من خوب یادمه بونوچی کجا و چطور دریبل خورده ولی اون بازیها رو به دیشب تعمیم نمیدم .)

مشکل ما فاز هجومی تیمه که از یه پاس ساده ناتوانن بعد شما ایراد تیمو میندازی گردن بونوچی

• mory از این پست تشکر کرده است

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 726 ارسال
  • Locationzahedan
منتو نصف تاپیک بازیکنا نظر دادم نگفتم بونوچ مقصره اصلیه ولی یکی از بازیکنایی ک بیشتر ازش انتظار می‌ره به عنوان کاپیتان تیم و تجربه بالا مشکل ما بدون تعصب بگم در وهله اول مربی کم تجربمونه و در مرحله دوم نخریدن یه بازیکن در سطح چمپ ما پیانیچ رو دادیم و ارتوری رو گرفتیم ک شاید از پیانیچ بهتر بشه ولی در حال حاضر نصف اونم نیست ،خرج کردن بیشتر بودجه روی کیزا ک یه بازیکن متوسطه ولی خب از نظر من پیرلو می‌تونه با همین مهره ها هم تیمی رقابتی بسازه ولی باید صبر کرد راهش رو پیدا کنه چون هوش بالایی داره
  • mory, D E L P I E R O و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21225 ارسال
  • LocationDeutschland

- محمد جان، به نظرم داری کورکورانه از بونوچی دفاع میکنی.

اول اینکه لطفا مدام در کنار بونوچی، اسم کیه لینی رو نیار. اینکه بونوچی شخصیت قهرمانی و رهبری نداره عملا هیچ ربطی به کیه لینی نداره. چون ما اصلا درباره کیه لینی صحبت نمیکنیم.

خودت به اندازه کافی فهم فوتبالی بالایی داری و در مرتبه ای هستی که باید به بقیه فوتبال رو یاد بدی، پس پیش شما از فوتبال حرف زدن غیر مودبانه ست ولی محمد جان، میلانی رو یادت بیار که بونوچی رو گرفته بود.

خیلی هم سرخوشانه بازوبند رو بهش دادند. ولی بدون بزرگ نمایی، بونوچی یکی از مهم ترین عوامل ناکامی ـه میلان بود.

نمیگم مهم ترین آیتم بود، ولی قطعا یکی از "مهم ترین" عوامل بود.

بونوچی قدرت رهبری نداره، در واقع برخلاف چیزی که نشون میده اصلا در حد رهبری هیچ تیمی نیست.

وقتی که کاپیتان تیم فاقد ارزش ها و آیتم های اولیه ست، به مرور کل تیم از دست سرمربی هم در میره.

چون در زمین فوتبال این کاپیتان هست که باید حرف های مربی رو گوشزد و اجرا کنه.

اینکه سیستم دفاع تیمی مشکل داره، تفکرات بازیکنان مشکل داره، تیم اخراجی میده و ... واقعا هییییییییییییچ ربطی نداره به اینکه وقتی میخوای دفاع کنی اول بازیکن حریف رو تا محوطه جریمه خودی اسکورت کنی و بعد به شکل بالا تنه راست و پایین تنه چپ (مصداق مجسمه) پا بندازی و البته خیلی راحت هم ازت رد بشن ...

• حامد, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

اونقدر بونوچی بازیکن مسخره ایه که حتی حاضر نیستم ببینم تیم بابتش بند فسخ قرار بده . همینطوری بره . رفتنش نعمته . تیم باید به فکر رهبر باشه . این تیم رهبر نداره . این تیم بعد از بوفون تو زمین فقیر بوده .

• Gin, drughi1990 و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

به نظرم با صحبت های احمقانش بعد شعارای نژاد پرستانه علیه کین، مصاحبه های احمقانش که یه نمونش قبل و بعد بازی با لیون بود، خوشحالی گلش یا بهتر بگم جر دادن خودش بعد از گل زدن به یووه نشون داده که انسان فهمیده ای نیست و شخص مناسبی برای کاپیتانی نمیتونه باشه.

درمورد کیفیتش هم همین بس که با 33 سال سن همچنان نیاز به یک لَله در کنار خودش داره و یکی از نگرانی های همیشگی اینه که آیا کسی که کنارش بازی میکنه میتونه سوتیاشو جمع کنه یا نه.

اما مشکلات دفاعی فعلی یووه بیشتر از بونوچی و اشتباهاتشه. وقتی هر توپی که لو میره کاملا پتانسیل تبدیل شدن به یک موقعیت خطرناک رو داره نشون میده مشکل از جای دیگه ایه. مشکل از مربی بی تجربه و کادر بی کیفیتشه که بر خلاف اداعای پیرلو اونقدرا نمیدونن دارن چکار میکنن

• mory, eⁿzº, قاسم و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
حالا جدا از این بحثایی که شما میکنین، که منم با مخالفان بونوچی تو همه زمینه ها موافق هستم، به لحاظ فنی بونوچی یکی از اجزای مهم تیمه.

یکی از برگ برنده های پیرلو که هنوز رو نکرده قدرت بازیسازی بالای بونوچی هست که میتونه در نقش مترونوم تیم بکار ببره.
باید دید پیرلو حاضر میشه یه قدم رادیکال دیگه در راستای دادن نقش بازیسازی بیشتر به بونوچی برداره یا نه ...
البته لازمه اش آمادگی باقی مدافعای تیم واسه پر کردن بیشتر خلاء دفاعی بونوچی هست.
  • حامد, mory, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

«می‌خواستم بمانم ولی متأسفانه این اتفاق نخواهد افتاد.» جمله‌ای طلایی از لئوناردو بونوچی مدافع آتزوری و یووه در مقابل میکروفن خبرنگار Rai Sport؛ جمله‌ای که به خوبی عیان‌کننده

شخصیت این بازیکن است: آماده غوطه‌ورشدن در عواقب یک تصمیم اشتباه و ممانعت به کمک یک ناجیِ همیشگی: تعصب. تعصبی که بیش از احساسی بودن آمیزه‌ای از تعقل و صبوری است.

بونوچی در حالیکه با 99 بازی ملی، هیجان زیادی برای ورود به اصطلاحاً باشگاه صدتایی‌های آتزوری داشت اما با تصمیمی بخردانه درسی مهم به سایر فوتبالیست‌های ایتالیایی (و حتی جهان) داد و

در تصمیمی حقیقتاً دشوار، داوطلبانه اردوی تیم ملی ایتالیا را ترک کرد تا رکوردشکنی‌اش بماند برای وقتی دیگـــر.

حرکت قابل اعتنای او بلافاصله واکنش ستایش‌آمیز دینو زوفِ افسانه‌ای را به همراه داشت؛ جایی‌که او در گفتگو با روزنامه La Stampa در مورد لئو گفت:

«او از میان دوگانه‌هایِ لذت یا منطق، افتخار یا عقلانیت و احساس یا مسئولیت‌پذیری، بونوچی دومی‌ها را انتخاب کرد. (منطق، عقلانیت و مسئولیت‌پذیری)»

ماسیمو پاوان هم از کنار این تصمیم بونوچی به راحتی گذر نکرده و در اظهارنظری کوتاه به Radio Bianconera گفته:

«انتخاب بزرگ بونوچی هرچند از نظر شخصی تصمیمی دردناک برای او بود اما از حیث اخلاقی و الگویی، رفتاری بسیار عاقلانه و تحسین‌برانگیز بود. زین‌پس وقتی

بازیکنی با مصدومیتی ولو جزئی در دل، رویای افتخارآفرینیِ شخصی داشته باشد، بد نیست ماجرای امروزِ لئوناردو بونوچی را مروری بکند.»

pf5t_29874824040_0ebef43c26_b.jpg

• mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال

محمد اصفهانی کجایی ؟ :53: :53: :53:

بیا این عشق گلزنت  رو تحویل بگیر ...

قول میدم در موردش بد نگم . :53: :53: :53:

• tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
فک کنم سی امین گلش بود برای یووه... بونوچی هر چقدر ضعف داشته باشه اما هر فصل ب نسبت پست بازیش خوب گل میزنه... امسال هم فعلا 2 تا زده!
  • mory, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
همین ک ب توپا پشت نکنه خودش خیلیهه
ب نظرم داوری جالب نبود دیشب
خیلی سخت گیرانه افساید بونوچی رو گرفت
و اون صحنه کرنر خییلی پنالتی بود
  • mory, tecra و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
دهن سرویس تو 4 روز 2 گلمون رو مردود کرده!
  • mory, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
اقا از انصاف نگذریم

دیشب عالی بود بونوچی
قشنگ کامل انجام داد کارشو‌
دریبل هم نخورد
خیلی خوب بود
بابا همیشه همینجوری باشید خب
  • Orphée, Pinturicchio, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6432 ارسال
  • LocationRasht

ولی یجا لایی بدی از مسی خورد که البته رونالدو جبران و از مسی توپ رُبایی کرد...

بارسا در ~10 سال اخیر، فقط موفق نشده در 4 بازی خونگیش (نیوکمپ) در لیگ قهرمانان گل بزنه! بونوچی در 2 تاشون حضور داشته (2017 + 2020)... :nish:

• mory, Pinturicchio, GG.B1 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:1: :21: :21: اخرین ویدیویی که یوونتوس داخل اینستاگرام گذاشته که مربوط به تقابل مسیو رونالدوئه که رونالدو توپ رو میگیره اما قبلش مسی یه لایی میده به بونوچی که محو میشه . انگار بیشتر قصد تخریب بونوچی رو داشتن .  :1:  :21:  لامصب بولد تر از مسی و رونالدوئه . 

• قاسم, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

دیشب فاجعه بود ،  پاس های اشتباه زیاد ، حرکات اضافی بی خود و عدم تمرکز تو بازیش کاملا مشخص بود ، متاسفانه بونوچی رهبر خوبی برای خط دفاع نیست ، سال های قبل با بودن بوفون و کیه لینی ، بونوچی با بالاترین کیفیت بازی میکرد ولی الان که مسئولیت خط دفاع برعهده اونه و کاپیتان تیمه داره مثل یه ساز ناکوک عمل میکنه الان در بهترین حالت میتونه فقط رو نیمکت بشینه !! 

• mory, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی