پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - اسلواکی (مرحله گروهی جام جهانی 2010)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
107 پاسخ برای این موضوع

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
ببخشيد كه بچه ها اما يه خورده به اين تيم نگاه كنيد با كي بايد بازي كنه كانا؟!؟‌كريشيتو ؟!؟! يا بايد توتي و توني رو دعوت بكنه؟!؟! مشكل تو سري آ هستش. اگه دل پيرو ميومد فكر نميكنم مشكل حل ميشد باباي

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
گل که سالم بود چرا افساید گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم دومین اشتباه داوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش: بدون شک خیلی خیلی بیشتر از فرانسه تحقیر شدیم

حالم داره از این جام جهانی بهم میخوره!

بازی با نیوزلند گل افسای اونا صحیح اعلام میشه ابنجا گل صحیح مارو افساید میگیرن!

هرچند اینا هیچ کدوم بهونه ی درست حسابی واسه حذف نیست!

فقط امیدوارم اون دوتا کمک داور رو از صحنه ی زندگی محوشون کنن!

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال
من با اشتباه داوری کاری ندارم تیمی که لیاقت نداره جلو این تیم ها موقعیت ایجاد کنه یا چند تا پاس درست حسابی بده بازی ترکیبی انجام بده همون بهتر حذف شه اعصابم خورده کوالیارلا رو هم این همه گفتیم بازی نمیده این بازی اومد لیاقتش رو هم نشون داد. تحقیر شدیم رفت کوالیارلا دیدی چه با تعصب بازی کرد؟!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

باید به کوالیارلا حق داد بعد از بازی لیپی رو به رسمیت نشناسه !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
4 تا دونه پاسی که پیرلو داد اندازه کل بازی و بازیکنان ایتالیا ارزش داشت !!!!!!!!! **************** اصول اولیه دفاع : یارگیری نفر به نفر ! برای مثال کیلینی وقتی مرکزی سمت چپه کاناوارو سمت راست !!! این وظیفه کیلینی که طرف رو بگیره !!!! و کاناوارو که اینقدر مسته هیچ سلول مغزی ای توی کله پوکش نیست !!! ********** کل ایتالیا بود و 3 بازیکن : پیرلو - کیلینی - کواریولا بقیه یه مشت بی غیرت بودند !!!!! اگر کاناوارو نبود نه تنها ایتالیا مشکل دفاع نداشت بلکه این بازی رو می برد بدون شک !!

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
chera goalo offside gereft?chera az aval injuri bazi nakardim akhe? chera qua o pirlo ro az aval nayovord? nemidunam chera daram gerye mikonam,az un englis o alman ham yani kamtar budim? ah felan

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
تبریک به تیم داوری که به عنوان سرگروه صعود کردن. دلم اصلا واسه ایتالیا نسوخت. فقط و فقط به خاطر کوالیارلا ناراحتم. می تونست قهرمان ایتالیا باشه. از نظر من 4 تا گل زد... خیلی ناراحت شدم دیدم داره گریه می کنه. لیپی هم که فقط نگاه می کنه!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
این دی ناتالیه بی....ف چی داشت که بازیش داده این لیپییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خیلی اعصابم واسه بوفون خرابه خیلی نارحته این مارکتی انگار خوست مرغ بگیرههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه لعنت!!!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نمیدانم چرا ایتالیا از اول بازی مثل 15دقیقه اخر بازی نکرد در کل بد بودیم ولی داور کمک زیادی در حذف ایتالیا کرد

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
واقعا کمک داور چه طوری اون گل را آفساید گرفت من هر جوری این صحنه را میبینم اون مدافع اسلواکی اسکرتل هم یه تنه هم یک پا جلوتر از کوالیارلا بود. به کوالیارلا واقعا باید تبریک گفت دو گل %100 سالم زد گل سومش خیلی قشنگ بود یک شوت هم زد که از خط دروازه بیرون کشیدنش. حیف،حیف ایتالیا که حذف شد.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
نمیدونم چرا داروری ها برای ما همیشه این جوری میشه !!!!!!! ایتالیا در این بازی واقعا جنگید واقعا تبریم میگم به تیم لیپی :thumbs_up: ولی داور ..... بله ما تبانی کردیم !!! :no:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
اخه به ده روسی هم میگن بازیکن توی دو بازی 3ه تا گل به حریف داد باز هم میگن فوتبالیسته بحث رو بیارد تو اتزوری

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
دی ناتاله عوضی تو جای الکس ما رو گرفتی و ارزش ایتالیا را نابود کردی بوفون تو ناراحت مباش دنیا از ان توست وگزارشگر عوضی بازی و و و زنده باد ایتالیا................

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
قبل ازینکه در مورد بازی بگم، در ادامه سریال های اشتباه های داوری به ضرر ایتالیا (گل مقابل پارگوئه با اشتباه داوری بود، گل مقابل نیوزلند آفساید بود) گل کاملا سالم ایتالیا هم مردود اعلام شد امروز. پای راست مدافع اسلواکی کاملا، کاملا آفساید رو پر کرده بود. اما در مورد بازی. به نظر می رسید ایتالیا یه موتور کم داشت، با به بازی اومدن پیرلو ایتالیا موتور گمشده اش روپیدا کرد یدفه جون گرفت و تیم موفق شد فشار سنگین روی دروازه اسلواکی بیاره و شاید اگر کمی اوضاع فرق می کرد، کمی ضربات آخر بهتر بود، و کمی هم داور اشتباه نمی کرد (!) ایتالیا صعود می کرد. ولی خوب، متاسفانه نشد و ایتالیا حذف شد. روی گل سوم هم جا موندن کاناوارو خیلی بد بود. و در کل بازی خیلی ضعیفی داشت. کیلینی عالی نبود، ولی بد هم نبود و خیلی جاها خوب عمل کرد. زامبروتا و ماجیو این بازی اونقدر که فکر می کردیم خوب نبودند و فعال نبودند. در مرکز زمین مونتولیوو نمره قبولی نمیگیره ولی ده روسی متعادل بود. پیرلو مهره ی گمشده ی ایتالیا به نظر رسید توی نیمه دوم که واقعا خون در رگ های ایتالیا تزریق کرد. کوالاریلا شاید بهترین و فعال ترین بازیکن ایتالیا بود و دی ناتاله اصلا در حد و اندازه های دی ناتاله سری آ نبود. یاکوینتا هم که بازیش ارزش نظر دادن نداره. همینطور په په هم بازی خوبی نکرد. در مورد مارکتی، بد نبود و من شخصا انتظاری بیش ازین ازش نداشتم. نمیشه بهش هیچ خرده ای گرفت. بهرحال حتی بازی ملی درست حسابی هم نداشت. ولی می شد روی این جور صحنه ها بهتر عملکرد. روی گل سوم اگر بوفون بود احتمال گرفتنش زیاد بود، بوفون همیشه این توپ ها رو آماده است که بپره بالا، بازی با سیه نا یه تک به تک رو همینطوری از اکدال گرفت. در مجموع من فکر می کنم ایتالیا می تونست صعود کنه، با توجه به ضربه های تاثیرگذاری که از داوری خورد و البته با توجه به غیبت یه سری مهره های کلیدی. اما در نهایت قصه ی ایتالیا در جام جهانی به همین زودی به پایان رسید.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازم به وسیله یه سگ انگلیسی حذف شدیم!!!!!!!!!!!!

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
لعنت به اون اسکرچل عوضی..........

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
فورزا ایتالیا

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
البته داور خوب بود بلکه کمک داوراش بازی رو خراب کردن این چند باره سر ایتالیا رو میبرن کلا جام جهانی رو به گند کشیده این بلاتر بی شرف

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
گل سوم ببینید بازیکن کی گل زد 100% بازیکن ده روسی بود اون وقت ویگید متعادل گل اول رو هم که اون بهشون پاس داد داوری رو هم من قبول ندارم مگه امریکا هم داوری زدش نبود ما یی که نمیتونیم تیمای درجه 2 رو ببریم همین بهتر اول حذف شیم تیم اگه قدرت داشته باشه داوری نمیتونه کاریش کنه در این شک نکنید در مورد گل افساید صحیح بود ولی گل اول از خط رد شده بود در این شک نکنید

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
همیشه از هاوارد وب متنفر بودم.دوتا گل صددرصد ایتالیارو نگرفت.لیپی اشتباهات بسیار زیادی داشت.هر دو مدافع کناری ایتالیا بی مصرف بودن.خط زدن گروسو یه اشتباه محض بود.کیلینی با لگرو بسیار هماهنگ تر از کانا بود.چرا لگرو رو خط زد؟چون کانا اسم بزرگتری داشت.بازی دادن به یاکوئینتا اشتباه بود.ده دقیقه بازی کوالیارلا به کل سه بازی یاکوئینتا میرزید.اگر دوتا بازیکن یعنی توتی و دلپیرو در زمین بودن نتیجه این نبود.چون حداقل با غیرت تلاش میکردن. :cry2: :cry2: :cry2:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی