پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - اسلواکی (مرحله گروهی جام جهانی 2010)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
107 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
پسرم نزاکت داشته باش ;) اینجا فروم یوونتوسه نه اینتر حرفت هم خیلی جالبه ! کسی نمیگه اگه اینتر رو محروم میکردن ما صعود میکردیم ! میگن یوونتوس رو نابود کردن وضع ایتالیا این شده

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
آفرین کمک داور , آفرین مارکتی , آفرین لیپی !!!

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

کریشیتو گفته، تقصیر لیپی نیست. این ما هستیم که نتونستیم دستورات لیپی رو اجرا کنیم و سنگینی این باخت روی شونه های ما هم هست. لیپی از ما خواسته بود که با فشار زیاد اسلونی رو توی زمین خودش قفل کنیم، ولی ما نتونستیم اینکار رو انجام بدیم. من هم مثل لیپی معتقدم این تیم پتانسیل خیلی بیشتر ازین ها رو داشت.

aha! Pas hamoon ehtemalan chon Lippi khaaste boode ba feshare ziad SLOVENIo too zamin e khodesh ghofl konan, inaam meditate kardan roo hamoon, dige Slovakio yadeshoon rafte.... :faintingsmiley:
ettefaghan man aslan mesle Lippi mo'taghed nistam ke in team potansiele kheili bishtar az in ha ro dashte..Bazikoni ke ba'de 90 daqiqe bazi hanooz fek kone ba Sloveni bazi karde,ahvalatesh ma'loome... :Facepalm: :Facepalm:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
البته عاطفه خانوم فکر کنم اشتباه تایپی از رضا بود ! ولی در کل اصلا در حد اینکه یه استعداد بشه نیست .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
توی فصلی که اینتر قهرمان اروپا شد ایتالیا این افتضاح رو به بار آورد !!! وقتی یه این خارجکی توی ایتالیا اول باشه نتیجسش این می شه که کشورش سوراخ بشه!!! انگلیسی ها هم همین درد رو دارند چون اکثر بازیکناشون خارجی اند !!! انتر به ایتالیا ظبم می کنه درست مثل انگلیسی ها اما فصلی که ایتالیا قهرمان شد در 2006 ، این یووه بود که با یک بدنه کاملا ایتالیایی در ایتالیا صدرنشین شد بدنه ای که رامبروتا و کاناوارو و یاکوئینتا و کامورانسی آماده رو داشت میلان هم همین طور به پیرلو گاتوزو و ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
وقتی استارت زدن ... کیلینی . کانا . ده روسی . مونتولیوو. دی ناتاله . یا کوئینتا رو می بینم ... حالم خراب میشه ... تیمی که نتونه یه پاس چهل متری رو خوب به مقصد برسونه ... حقش حذفه ... واسه دلخوشیمون یه ایستگاهی نگرفتن ؟!!! ده روسی این تورنمنت همه کار کرد ... پاس اشتباه ... گل ... پنالتی ... قدم اهسته رفتن .. ضربه سر نزدن توی بازی اول

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
چند تا سوال فکرم رو به خودش مشغول کرده ... چرا گتوسو تعویض شد ؟ من بازی رو از تله ایران دیدم ... لذا ... اون توپی که کوالیا رلا زد .... و مثلا از روی خط برگشت داده شد ... ایا شبکه های خارجی از چند زاویه نشون دادنش یا نه ؟ از تله ایران اینجوری بود که .... توپ وقتی به داخل دروازه رفت ... چهل و پنج دقیقه طول کشید تا بیرون بیاد ... پس چطور گل نشد ؟ زانوی یارو ... نیم توی گل نبود ... ؟!!! یه چیزی رو هم تاکید کنم ... بنظر من حذف انگلیس اصلا شگفتی نبود بلکه واقعیت بود ... بنظرم همون بردش در برابر اسلوونی شگفتی بود ...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بابا دیگه ولش کن.ایتالیا حذف شد رفت حالا بعد از 5،6 روز باز دوباره میخواهین بازی را موشکافی کنید.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی