پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خورخه آندرس مارتینز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
171 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

من که بازی یووه با رم رو ندیدم اما اگه یه چیز داشت که خوشحالم کرد همین تاییده دوستای عزیزم هست که بازی رو دیدن و بازی مارتینز رو تایید کردن.
جدا خوشحالم.
در کنار خریدای اندک خوب این فصل و در کنار کراسیچ و بونوچی می شه، سومین خرید قابل قبول رو این بازیکن اروگوئه ای دونست.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
البته این تعاریف مربوط به بازی با سمپ میشه و بازی با رم مارتینز هم مثل بقیه ی بازیکن های چیز خاصی واسه نشون دادن نداشت و تقریبا خنثی بود!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
با اسکای 24 مصاحبه کرده و گفته خوشحاله که الان باشگاه بهش اعتماد پیدا کرده اضافه کرده که ارزش های واقعیشو تو نیم فصل دوم بیشتر نشون میده و بیشتر تلاش میکنه ازش پرسیدن به فکر گلزنی هم هستی ؟ گفته برا من 3 امتیاز از هر چیزی مهم تره

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

خیلی دوسش دارم :1:

از اون بازیکن هاست که اول ازش دل خوشی نداشتم ولی به مرور بهش علاقه مند شدم!کلا بازیکن های اروگویه ایی رو خیلی دوست دارم!
فکر می کنم دیگه واسه همه واضح باشه که اگه مارتینز نزدیک به محوطه ی جزیمه بازی کنه عملکرد خیلی خیلی بهتری داری!

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1600 ارسال

خیلی دوسش دارم :1:

از اون بازیکن هاست که اول ازش دل خوشی نداشتم ولی به مرور بهش علاقه مند شدم!کلا بازیکن های اروگویه ایی رو خیلی دوست دارم!
فکر می کنم دیگه واسه همه واضح باشه که اگه مارتینز نزدیک به محوطه ی جزیمه بازی کنه عملکرد خیلی خیلی بهتری داری!

امشب که نقش مهاجم را داره معلوم میشه که نزدیک و توی محوته چه عملکردی داره؟؟ امیدوارم خوب باشه

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

اگه این حرفی که می خوام بزنم باعث جهت گیری بر علیه این بابا نشه، باید گفت این روزها یکی از اصلی ترین بازیکنانی که حرفش تو تحلیل های مربوط به تیم یووه هست همین بازیکن اروگوئه ای هست که به قول احسان بیشترمون وقتی به یووه اومد زیاد نمی شناختیمش و سمپاتی نسبت بهش نداشتیم.
فوروارد یا هافبک، امیدوارم شب پر فروغی رو در صورت قرار گرفتن در ترکیب مقابل اودینزه داشته باشه.
اصلا کی می دونه شاید 90 دقیقه رو نیمکت میخموب شد، شایدم یه تک گل قشنک 3 امتیازی واسمون زد، یا حتی هت تریک کرد!!! و صد البته یه احتمال هم هست، خدایی نکرده جمع مصدومانون رو ارتقا بده.
می خوام یه تیتر بدم واسه قبله بازی یووه - اودینزه : کلید بحران در جیب های مارتینز :yesssmileyf:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نیمه اول خیلی خوب بازی کرد ولی نیمه دوم معلوم بود خسته شده نیمه اول چه پاس تو عمق خوبی به الکس داد باتشکر

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
نمی دونم نظر شما چیه اما استیل و سبک بازی مارتینز و حتی چهره اش در بعضی حالات منو خیلی یاد فریدون زندی بازیکن تیم استیل آذین می ندازه.
راستی پست تخصصی مارتینز چیه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
وینگر بازی می کنه ( تخصصی ) مهاجم ( غیر تخصصی )

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

الان تو یه سایت دیدم نوشته احتمال داره مسئولان باشگاه یوونتوس در تابستان هافبک 27 ساله اروگوئه ای خودشون رو به تیم فیورنتینا انتقال بدن!

THEODORE

THEODORE

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 68 ارسال

الان تو یه سایت دیدم نوشته احتمال داره مسئولان باشگاه یوونتوس در تابستان هافبک 27 ساله اروگوئه ای خودشون رو به تیم فیورنتینا انتقال بدن!

خوبه

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
بازیکن بدی نیست برا ذخیره یووه خیلی خوبه الآن کل بازیکنهای یووه دارن بد بازی میکنن پس نمیشه گفت مارتینز چون الآن داره بد بازی میکنه بازیکن بدیه

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
در تمرينات امروز از ناحيه ى ران دچار مصدوميت شد و احتمالا براى مدت زيادى بايد خانه نشين باشه .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
مارتینز اصلا ارزش 12 میلیون رو نداشت بازی ای که برای ما ارائه داد در حد یک بازیکن 4 میلیونی بود نه بیشتر حتی سایت گل در مقاله ای که خریدهای یوونتوس رو ریت بندی کرده بود ، به موتا و ترائوره گرید داد ولی به مارتینز حتی گرید هم نداد!!! باتشکر

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
مث که مارادونامون مصدوم شده....ای به خشکی شانس.... :1:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

مارتینز جزو آن دسته از بازیکنان نسل جدید فوتبال اروگوئه است که توانستند مقام چهارمی جهان را در آفریقای جنوبی از آن خود کنند. هرچند مارتینز در نهایت بدشانسی به خاطر مصدومیت حضور در کنار همبازیانش را در این جام جهانی از دست داد. مطبوعات اروگوئه ای به خورخه مارتینز در تیم ملی فوتبال اروگوئه لقب « آقای احساس » داده اند. کارشناسان فوتبال اروگوئه معتقدند مارتینز در زمین آنقدر با احساس فوتبال بازی می کند که یک نقاش در مقابل بوم نقاشی اش!

وقتی در جولای 2007 به سرزمین چکمه ای ایتالیا و تیمی از منطقه سیسیل پا گذاشت، از همان موقع دور خیزش را برای حضور در تیم ملی کشورش برداشت: « حضور در فوتبال ایتالیا و بازی برای کاتانیا آنقدر برایم خوش یمن بود که باعث شد 7 سال انتظارم برای بازی در در تیم ملی به واقعیت تبدیل شود. »

دیدار دوستانه تیم ملی اروگوئه و تیم ملی انگلستان در یکم مارس 2007. « در میان دو نیمه بود که مربی به من گفت برای ورود به زمین در ابتدای نیمه دوم آماده شوم. وقتی همراه با تیم به زمین مسابقه آمدم و در مقابل ستارگان انگلیس قرار گرفتم باور کردم که رویاهایم ثانیه به ثانیه و شتابان در حال تحقق است. »

او تا اینجا، هجده بار با پیراهن تیم ملی اروگوئه به میدان رفته. « آخرین بار که به تیم ملی دعوت شدم برای بازی دوستانه مقابل تیم ملی آنگولا بود. فکر کنم اواخر جولای 2010 بود. مصدومیت ها و آماده نبودنم اصلی ترین دلایل دعوت نشدنم در ادامه تاکنون به تیم ملی بوده. اما من روزی دوباره به تیم ملی بازخواهم گشت... »

وقتی مارتینز از یوونتوس حرف می زند، به راحتی می توان احترام بسیار زیاد او نسبت به باشگاهش را در میان حرفهایش دید و حس کرد. « وقتی که در اواخر ژوئن 2010 به تورینو آمدم مصادف بود بود با آمدن لئوناردو ( بونوچی ) به باشگاه برای تست پزشکی. در نتیجه او اولین دوست من در یووه بود. ما تقریبا در یک تاریخ با باشگاه قرارداد امضا کردیم و از همان روز بود که من خودم را برای 4 سال در قرارداد و برای یک عمر در زندگی ام یک یوونتوسی دانستم. »

خورخه خودش نیز به مطلوب نبودن عملکردش در این فصل اذعان دارد. « قبول دارم که یک فصل نه چندان مثبت را با یووه سپری کرده ام. اما من به فصل بعد و آینده خودم در یووه بسیار خوشبین هستم. من در این فصل فقط و فقط 5 بار به عنوان یار ثابت به زمین رفتم. شش بار هم به عنوان یار تعویضی. البته مصدومیت نابهنگام من در حالی که کلیه مجموعه روزهای سخت و پر از نوسانی را می گذراندند، نیز شرایط را برای من بدتر کرد. ضمن اینکه بازی در پست فورواد علی رغم داشتن سابقه در کارنامه بازی من چندان برایم مثبت نبود.»

وقتی از او درباره ادامه فصل و برنامه اش برای فصل بعد سوال می کنیم، تنها این را می گوید: « فعلا که دوباره در گیر مصدومیت هستم! برای فصل بعد هم هنوز هیچ فکری نکرده ام. اما خطاب به طرفداران یووه که روزهای سختی را این فصل در کنار باشگاه گذرانده اند، شخصا می توانم این قول را بدهم که یووه و مارتینز واقعی را فصل بعد خواهید دید.»

[img width=480 height=319]http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Jorge+Andres+Martinez+Bologna+FC+v+Juventus+0L8SKgwE1MVl.jpg[/img]

منبع: بخش ورزشی روزنامه لا ریپابلیکا / چاپ ایتالیا

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

حاج آقای سرمربی یووه تو مصاحبه با سایت Juventus.Com گفته مارتینز می تونه در بازی با کاتانیا به عنوان بازیکن جانشین بازی کنه. به این ترتیب بعد از چند هفته غیبت به نظر می رسه مارتینز رو دوباره در یووه خواهیم دید!

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

علی رغم گفته های مستر دل نری!!! مبنی بر احتمال بازی کردن مارتینز در بازی مقابل کاتانیا، اسم مارتینز حتی در بین دعوت شدگان به این بازی هم نبود تا سرمربی محبوب!!! یووه نشان دهد که کلا نباید مصاحبه هایش را جدی گرفت! هرچند با توجه به عملکرد نه چندان دلچسب مارتینز در آخرین بازی هایی که برای یووه انجام داده بود به نظر می رسد حضور او هم دردی از اوضاع تاسف باری که فعلا یووه دچار آن است هم دوا نخواهد کرد.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مارتينز در پايان فصل به احتمال فراوان به فيورنتينا خواهد پيوست .

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
که احتمالا زیر 3 ملیون هم هستش و این یکی از شاهکار های مدیریت باشگاه بودش

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی