پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خورخه آندرس مارتینز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
171 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اینو پزشکای فوروم باید بیاین توضیح بدن :دی: نقطه شکستگی : " displaced fracture of the second metatarsal in his left foot" اینو به زمانی میگند که دو نقطه از استخوان از هم جدا بشه در کف پا و میتونه باعث پارگی پوست هم بشه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
با مصدوميت گريگرا دچليه و مارتينز بد جور به مشكل بر مي‌خوريم بازي بعد كه دفاع چپ نداريم وينگر هم فقط په په رو داريم خدا كنه زود تر توره آماده بازي بشه فعلا كه آرسنال خوب كرده تو پاچمون

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خداییش داریم بد جور مصدوم میدیم اونم وقتی که بازیکنای بد دارن خوب بازی میکنن ماتینز دیشب داشت خوب بازی میکرد و یکی از خوبای یووه بود که مصدم شد من که حسابی کلافه شدم

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یکی از بهترینهای بازی با میلان بود و اگه مصدوم نمیشد شاید بهترین بازیکن میدون انتخاب میشد . از جنگنگی و تکنیکش واقعا خوشم اومد و استایل بازیش هم خویه اما حیف که مصدوم شد ! امیدوارم که زودتر بهبود پیدا کنه .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
دیشب داشتم بهش امیدوار میشدم...به وضوح پیشرفت رو توی بازیش احساس میکردم اما با مصدومیت عجیبش این امیدواری زیاد دوام نیاورد. اگه مصدوم نمی شد این بازی میتونست سکوی پرتاپی براش باشه. از لحاظ سرعت که خوب بود تکنیک خوبی هم داره و خوب هم می جنگه تو زمین اما این صدمه دیدنش خیلی بدموقع بود البته همه اینایی که گفتم رو فقط دیشب نشون داد. معلوم نیست که اگه دو ماه دیگه برگرده باز هم هم این نمایش رو ازش ببینیم.

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
جدی جدی یهو چش شد? آدم همین جوری راه بره پایش می شکنه و استخوان هایش جدا می شه? برای فرار از مصدومیت باید به کجا پناه ببریم? پارسال که مصدومیت ها بیشتر در اثر کشیدگی عضله بود؛ زمین وینوو رو تعمیرش کرند؛ دیگه برای شکستگی استخوان باید چی کار بکنند?

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
این مشکل مصدومیت رو تقریبا اکثر تیم ها دارن چون رقابت زیاد شده و تمرینات هم فشرده شدن و همین موضوع به مصدومیت بازیکن ها کمک میکنه به هر حال الان مارتینز و ده چلیه رو به خاطر شکستگی بین دو تا سه ماه در اختیار نداریم و باید بگم تا نیم فصل دیگه نیستن و این اصلا جالب نیست این یعنی این که باید یه فکری به حال دفاع چپ بکنیم امیدوارم ترائوره زود خوب بشه و ارزو به دل نمونیم و بازیش رو تو یووه ببینیم.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
یواش یواش داشت از این بابا خوشم میومدا

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
من که هنوزم به عنوان یک بازیکن خوب قبولش ندارم با یه نصفه بازی جلوی میلان نمیشه بهش گفت لایق پوشیدن پیراهن یووه هست باید سرعتشو بیشتر کنه باید دید بعد از رهایی از مصدومیت میتونه خوب باشه یا نه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
راستی تا کی مصدوم هستش این مارتینز

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
مارتینز هم گفته می شه مصدومیتش تا سه ماه طول می کشه!

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
تقریبا در یک بی خبری محض از مارتینز به سر می بریم.
البته همونطور که همه مون می دونیم داره دوران مصدومیتش رو می گذرونه اما به نظر نمی رسید با توجه به اتفاقی که تو بازی میلان براش افتاد زمان بهبودی اش خیلی طول بکشه.
بر خلاف خیلی از رفقا، من اتفاقا از استایل بازیش خوشم اومده.
امیدوارم فرصت نشون دادن توانایی هاش رو تو یووه پیدا کنه و گرنه شاید حتی به عنوان بازیکن قرضی بدنش بره.
به امید بازگشتش به میادین و ارائه بازی های قابل قبول از اون برای یووه عزیزمون.

mehrdad_endless

mehrdad_endless

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 95 ارسال
این بدبخت ها تا پا به توپ میشن میرن واسه 2 ماه 3 ماه گاهی اوقات هم دیگه نمیان . ما که این بیچاره رو ندیدم . فقط 2 بازی ازش دیدیم . می ترسم اینم مثله لانزافمه بره . اصلا چرا این ها رو می خرن واسم سواله؟

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
قدرت دریپلش خیلی خوبه البته اگه مصدوم نشه

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
شاید برای بعضی از دوستان خنده دار به نظر برسه اما وقتی رفتم تو تاپیک مربوط به بازی یووه با سامپدوریا و دیدم تو لیست بازیکنان احتمالی بهمن برای بازی با سامپا اسم مارتینز رو دیدم، متوجه شدم که این بازیکن دوران مصدومیتش گذشته و یحتمل آماده بازیه.
در کنار ستاره های موثر و دوست داشتنی یووه من شخصا حساب ویژه ای روی این بازیکن باز کردم.
امیدوارم مصدومیت دیگه سراغش نیاد. من مطمئنم اگه بهش فرصت بدن می تونه بازیکن مهمی واسه یووه باشه. نظیر سبک بازیش و فیزیکش رو تو این چند ساله اخیر در بین بازیکنانی که تو یووه اومدن و بازی کردن ندیدم. البته این نظر شخصی منه و می دونم خیلی ها هم هستن که اصلا از اون خوششون نمیاد و بعضی ها هم در نهایت اونو یک بازیکن عادی و ذخیره برای بعضی اوقات می دونن.
شدیدا منتظر دیدن بازیشم. البته اصلا اگه بتونم خود بازی یووه رو ببینم.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

مارتینز بازی با میلان خیلی خوب!اصلا انتظار همچین عملکردی رو از نداشتم ولی واقعا حیف که بدشانسی یووه تو زمینه ی مصدومیت دامن گیر اون هم شد!

اگه همیشه بتونه اون فرم بازی با میلان رو حفظ کنه مسلما مهره ی با ارزشی محسوب میشه!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21178 ارسال

مارتینز واقعا بد شانسی اورد، اول فصل که اصلا با تیم هماهنگ نبود و بعد هم تا اومد خودش رو نشون بده 3 ماه خونه نشین شد !
امیدوارم دیگه مصدوم نشه؛ چون بازیکن کارآمدی هست؛
تکنیک خیلی خوبی داره و قدرت جا گذاشتن حریف رو داره؛ این برای یک وینگر خیلی مهمه و مارتینز میتونه به تیم کمک کنه؛
من که بازیش رو می پسندم.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

تو همین 10 دقیقه ای که بازی کرد نشون داد واقعا میشه روش حساب کرد و همچین الکی هم پولمون رو حروم نکردیم :1:

با اینکه تازه از بند مصدومیت رهایی یافته بود ولی عملکرد خوبی داشت!

ای کاش الکس و مارتینز از اول زوج خط حملمون تو این بازی بودن!

هرچند که مارتینز این بازی هافبک راست بود ولی به عقیده ی من تو خط حمله هم میتونه خوب جواب بده!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
اومد تو بازی خوب بود ونشون داد که میتونه در اینده بهتر بشه من که دارم بهش امیدوار میشم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا خوب بازی کرد با اینکه خیلی سرعت بازی رو کم میکنه ولی تکنیک قابل قبولی داره باتشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی