پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تغيير نام کاربری

* * - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
940 پاسخ برای این موضوع

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران
لطفا اسم کاربری من از aliakbar به BuffoN تغییر کند .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این نام کاربری قبلا انتخاب شده است.اگر نام دیگه ای میخواید بگید تا اون رو بزارم.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
نام کاربری منو بذارید یووونتوووس خواهش میکنم کلمه عبورم تغییر نکنه باشه آقا رضا جون

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

نام کاربری منو بذارید یووونتوووس

خواهش میکنم کلمه عبورم تغییر نکنه

باشه آقا رضا جون

باشه انجام میدم.رمز عبور هم عوض نمیشه.چرا بشه ؟

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
چون همیشه میشه !!!!

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
اگه ميشه نام كاربري منو بذاريد senatoralex

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
نام کاربری شما از یووونتوووس به senatoralex تغییر پیدا کرد .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
سلام خسته نباشید اگه میشه نام کاربری منو از  senatoralex  بذارید  Rei_Roi_Rey_king_Kral_Delpiero البته امیدوارم اون بالایی رو بذارید اگه زیاد بود اینو بذارید Rei_Roi_Rey_Delpiero ممنون

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
متاسفم نمیشه ! شما تا حالا چندین بار اقدام به این کار کردید و دیگه نمیتونیم که یوزر شما رو عوض کنیم ( مگر به خاطر مناسبتهای مذهبی یا تاریخی ) . همونطوری هم که می بینید من مدتهاست مارکو هستم . پس قانون در قبال بنده هم اجرا شده ( لطفا بهونه نگیرین ) .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
فکر کنم صفحه های قبل گفته شده ماهی یک بار میشه عوض کرد

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

سلام دوستان من
لازم به ذکر است ماهي يکبار براي هر کاربر تغيير نام کاربري امکان پذير است
يعني نميتوان هر روز نام کاربر را تغيير داد
با تشکر

قاسم بخون من الکی حرف نمیزنم با مدرک

این حرف کمال مدیر انجن سایت هستش فکر نکنم شه حرف مدیر انجمن سایت رو تغییر داد

پس نام کاربری منو عوض کن بذار همون چیزی که گفتم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
[quote author=senatoralex link=topic=144.msg54447#msg54447 date=1191188978]
[/quote]
پس نام کاربری منو عوض کن بذار همون چیزی که گفتم
[/quote]

1 - لطفا کمی مودبانه تر .
2 - شما چند بار یوزرت رو عوض کردی . این که کمال گفت ماهی یک بار با این شرط بود که با دلیل باشه . در ضمن شما هنوز یک ماه نشده که این یوزر رو گذاشتید .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
بهمن زیاد تند نرو اصلا حرفم منظور نداشت تازشم چرا شلوغش میکنی فکر نکنم چیز بدی گفتم =====> پس نام کاربری منو عوض کن بذار همون چیزی که گفتم میخواستی چی بگم توهین تو حرفم بود چیز بی ادبی گفتم بابا شما دیگه کی هستی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
میتونی پست بچه ها رو بخونی که درخواست دادن یوزرشون عوض شه چطوری گفتند ؟ با این کلمات شروع کردن : لطفا . درخواست دارم . خواهشمندم و ... لحن شما دستوری بود . در ضمن شلوغش هم نکردم !

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

این تغییر نامی که کمال گفت خیلی خوبه اما از این به بعد هر کسی در کل فقط میتونه نام کاربری خودش رو فقط یک بار تغییر بده

خب بعدش رو هم بگو دیگه . نوید چی گفته ؟ یه بار بخونش ;) ( انشاالله که میتونی بخونی ! در ضمن ، لحن صحبت خودت رو مودبانه تر کنی بهتره . من آینه کسی هستم که روبرومه . پس واسه تو که بهونه میاری زود عصبانی میشی ، منم زود عصبانی میشم . رابطه من و تو هم اصلا ربطی به فوروم نداره . پس از به حاشیه کشیدن بحثها اجتناب کن . از این به بعد دلم نمیخواد تو این تاپیک پستی رو ببینم . هر کسی دلش میخواد یوزرش عوض شه ، یه کم زحمت به خودش بده . پیغام خصوصی رو واسه همین گذاشتن دیگه )

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یوزر bofon به حسین تغییر کرد.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
به دلیل ایام سوگواری سرور و سید شهیدان ، اسم یوزرم از (( Marco )) به (( أنا مجنونُ الحُسَین )) تغییر پیدا کرد . قطعا دوستان قدیمی این یوزر یادشونه . سال گذشته این موقع هم یوزر من همین شده بود ;) ( از همه معذرت میخوام بابت زیاد عوض کردن اسم کاربریم ولی امیدوارم دوستان که به همه سلایق کنار اومدن ، با این خصوصیت من هم بتونن کنار بیان ;) )

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من یه سوال داشتم: username اصلی من اینه: only: nedved-buffon ولی نام کاربریم اینی که درخوسات کردم رو همهجا نشون میده! میخواستم ببینم میشه username من هم همین P.NEDVED & G.BUFFON بشه!! چون هر سری که ویندوز عوض میکنم و میخوام بیام توی سایت با مشکل بر میخورم!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه متاسفانه نمیشه. username شما همیشه ثابت خواهد بود.ولی ما می تونیم یه Nickname بزاریم یا عوض کنیم. اما یوزر همیشه ثابته.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
این کار چی؟ من یه username دیگه بسازم و تمام اطلاعات این useram رو به اون منتقل کنین و این رو پاک کنین!!!!؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی