پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تغيير نام کاربری

* * - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
940 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب حميد عزيز يه سري تغييرات براي تنوع لازمه. تغيير اسم قاسم بيشتر به مناسبت فصل و كارهاي مختلفيه كه صورت مي گيره كه اتفاقا خيلي هم جالبه. يا من اسم اولمو بخاطر گفته‌ي يكي از دوستان عوض كردم و دومي هم اسمي بود ك گذاشته بودم تا بگردم ببينم چه اسمي بهتره تا بذارم.براي همين يه مدت اسم اصلي مو گذاشتم تا بگردم و "پينتوريكو" رو پيدا كنم و بذارم. بعدشم اينجا اعلام مي شه.بهمن تغيير اسم من و كريس رونالدو كه الان شده "اوله" رو اعلام كرد. با تشكر.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
سلام حمیرد عزیز تا حالا 2 نفر عوض کردن . علی و مجتبی . هر دو هم اعلام شده . منظور شما رو از اعلام نفهمیدم !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ميگه اعلام بشه كه بشناسيم اسم جديد رو

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
خب چرا اصلا خصوصی میگن؟ مگه تا الان خصوصی می گفتن بچه ها؟ بهمن وظیفه نداره بچه که اسم بچه ها عوض شده. اعضا باید اینجا بگن ... بعدشم علی کهنبانی اینجا تره بار یا از این قبیل نیست که هرکسی هرفصلی یه چیز باشه. من مشکلی ندارم که هرچندوقت یه بار اشامی عوض بشه ولی حداقل اینجا بگن که بفهمیم کی به کیه؟

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
اصولا چراصلا عوض بشه ؟!؟! بابا مشکل پیدا میشه . سخته عادت کردن دوباره به اسامیه جدید ;D

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
آره منم میخوام :D ;D

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

بعدشم علی کهنبانی اینجا تره بار یا از این قبیل نیست که هرکسی هرفصلی یه چیز باشه.
من مشکلی ندارم که هرچندوقت یه بار اشامی عوض بشه ولی حداقل اینجا بگن که بفهمیم کی به کیه؟

در مورد خط اول كه نوشتي 70% حق رو به تو مي دم چون واقعا درست مي گي.اما خصوصيت افرادي مثل قاسم و من "تنوع طلبي" هست و گاهي اوقات دوست داريم اسم و امضا و اينا رو عوض كنيم.خود تو هم "تنوع طلب" هستي.مگه نه اينكه آواتور تو خيلي زود عوض مي كني.
بهرحال خوشحالم كه خيلي شيشه اي و رك سوال مي پرسي(مثلا منم روشن فكر بازي در آوردم"علي")
تغيير اسامي هم كه اعلام شد.من اون شب كه اسمم رو عوض كردم اين تاپيك رو باز نمي كردم.به بهمن گفتم بجام پست بده و اونم اول پست داد و بعد اسم منو عوض كرد.
در هر صثورت خيلي ازت ممنونم كه هميشه به فكر فوروم و كيفيتش هستي.(فكر نكن متلك مي ندازم)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
من همون موقع که علی بهم پیغام داد عوض کنم خودم بهش گفتم اول برو توی تاپیکش بگو بعد عوض میکنم . اما علی همون پاسخ بالا رو داد . در کل منم موافقم . اسمها عوض نشه بهتره . چون دوباره مدتی طول میکشه که آدم ببینه کی به کیه و جالب نیست .

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
آخه باید یه پارامترهایی رو در نظر گرفت . مثلا امضای من و نوع اکانتم طوریه که حتی اگه اسمم بارها هم عوض شه باز به راحتی میشه فهمید که من کی ام . حداقل از اون جمله زیر آواتورم که از لحاظ جای دید ، خیلی جای خوبی قرار داره .

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
سلام. لطفا نام کاربریه منو به S i l e n c e تغییر بدین. مرسی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال
سلام دوست عزیز نام کاربری شما از Alone به S i l e n c e تغییر کرد .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
سلام به تمامی مدیران عزیز اگه میشه نام کاربری منو بذارید یوونتوس= الکس با تشکر حالا اگه عوضم نکردید مشکلی نیست ;D ;)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

سلام به تمامی مدیران عزیز

اگه میشه نام کاربری منو بذارید یوونتوس= الکس

با تشکر

حالا اگه عوضم نکردید مشکلی نیست ;D ;)

من این تساوی رو قبول ندارم !
و فکر نمیکنم همچین اسمی درست باشه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مجتبي عزيز... من نه مدير هستم نه مي تونم تصميم بگيرم ولي پيشنهاد مي كنم اسامي مثل اين كه باعث بشه هم ارزش يووه و هم ارزش الكس كمي شكسته بشه رو براي احترام به همه‌ي بزرگان فوتبال انتخاب نكنيم.نه من نه شما و نه هيچ كس ديگري نبايد براي عشق خودمون احترام تيم بزرگي مثل يووه و طرفداراي اونو بشكنيم. با تشكر

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
درود ... ممنون میشم نام کاربری منو از hamed به حامد تغییر بدید ! پیشاپیش از لطفتون سپاسگزارم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
شد !

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
خوب پس نام کاربری منو از Delpiero_Ole به مارادونا دلپیرو تغییر بدید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سلام این اینتری در راستای نشون دادن حسن نیتش ! درخواست کرد نام کاربریش از اینتر به امین عوض بشه. ---------- مجتبی تو هم اگر می خوای برات عوض میکنم ولی باز دو روز دیگه نگی عوضش کن !! یه تصمیم قطعی بگیر اون رو میزارم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حالا من یک سوال داشتم دوستان عزیز برای چی اسم کاربری خودشون رو عوض می کنند؟؟ نه اینکه بگم مشکل داره نه اصلا فقط می خواهم ببینیم واسه چی ؟؟؟؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب من علت تغيير خودمك رو مي نويسم: 1.از Shaktak-juve به SHAKTAK : بخاطر اينكه واحد و زيبا تر باشه. 2.از SHAKTAK به ali kohanbani بخاطر تقاضاي دو نفر از اعضا كه گفتن اسمت زياد قشنگ نيست بطور موقت اسمم رو به صورت حقيقي در آوردم تا فكر كنم و ببينم اسم خوبي رو پيدا كنم و بذارم. 3.Ali Kohanbani به "پينتوريكو" بخاطر اينكه فكر كردم و اسمي كه بقيه خوششون بياد رو پيدا كردم. با تشكر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی