پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیمونه په‌په - Pepinho

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
383 پاسخ برای این موضوع

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

آقا یه سوال برای من پیش اومد:
سیمونه تو لیست کنته برا بازی فردا نیست ولی از طرفی تو صفحه توئیترش نوشته فردا روز بهار بازی من است!!!!!
چجوریاس؟

:1:
از گوگل ترانسلیت استفاده کردی ؟ :1: اونجا نوشته Primavera که به معنی جوانان هست اما گوگل اون رو به Spring ترجمه می کنه که به معنی بهاره . :1: منظورش فکر کنم این بوده که با جوانان تمرین می کنه شاید .

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

:1:
از گوگل ترانسلیت استفاده کردی ؟ :1: اونجا نوشته Primavera که به معنی جوانان هست اما گوگل اون رو به Spring ترجمه می کنه که به معنی بهاره . :1: منظورش فکر کنم این بوده که با جوانان تمرین می کنه شاید .

نه تو سایت طرفداری زده بود ، پس خاک بر سرشون با این مترجمینشون

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
په په تو ترکیب پریماورای تیم بازی تمرینی داشته. بازی در قالب دو تیم Andrea Zanchetta و Spezia نود دیقه کامل رو به پایان رسونده و 1 گل و 1 پاس گل حاصل تلاشش بوده در پایان بازی هم مصاحبه کرده و گفته : " احساس خیلی خوبی دارم . هدفم 90 دقیقه بازی بود که بهش رسیدم . از نظر جسمی مشکلی رو حس نمیکنم و میخوام از کادر فنی تیم پایه بابت این فرصت تشکر کنم"

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان

تصویر

30 آگوست
سیمونه ! تولدت مبارک !

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
سُیمونه په په بازیکن مصدوم یووه در اظهار نظری گفت : «فعلا دارم خوب پيش مي‌روم. به طور روزانه شرايط من بررسي مي‌شود اما الان خوب تمرين مي‌كنم و اين نكته مهمي است. ما در سوپرجام مقابل اين حريف با اقتدار پيروز شديم. با اين حال بازي‌هاي فصل قبل ما مقابل لاتزيو اصلا آسان پيش نرفتند و حريفان يووه هميشه با دست پر به مصاف ما مي‌آيند. براي همين بايد گوش به زنگ باشيم.»

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
+ متاسفاه په په از ناحیه عضله ران چپش دچار مصدومیت شده و حداقل 15 الی 20 روز از میادین به دور خواهد بود....

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خیلی بدشانسه! خیلـــی... فکر کنم باید به فکر خداحافظی باشه... :sigh:

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال
امیر حسین
تورو خدا زبونت رو گاز بگیر
خدا نکنه خداحافظی کنه

اسم کاربریمو عوض نمیکنم ولی تا وقتی عضو این فروم باشم عکسشو از امضام حذف نمیکنم :زاری:
چکار کنم خیلی دوسش دارم
سیمونه عوضی :20:

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
کسی نمی دونه وضعیتش چجوریه؟ قرار بود یه 20 روز نباشه ،پس چی شد خیلی به کار تغییر تاکتیک و سیستم بازی میاد

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان

تصویر

په په همچنان به بازگشت به میادین امید داره :" همه در این مدت به من نزدیک بودند و روحیه میدادند . شخصیت و خانواده ی من سبب شد که هیچوقت تسلیم نشم ."

سیمونه په په از امیدواری خودش برای بازگشت به میادین بعد از مصدومیت طولانی مدت تقریبا یک ساله ش صحبت کرده.

آخرین حضور این هافبک در ترکیب تیم کونته به 363 روز پیش و در بازی با لاتزیو در کوپا ایتالیا برمیگرده .

در صحبت با اسکای ایتالیا ، په په گفت :" برای هرکس که فوتبال رو به عنوان جزئی از زندگیش میدونه ، خیلی سخته که دور از میادین باشه . متاسفانه برای من مصدومیت جدی به وجود اومد ، اما همه فکر میکردند که بعد از جراحی به راحتی روند بهبود طی بشه . نه تنها این اتفاق نیفتاد ، که مصدومیت دیگه ای هم برای من پیش اومد . اما حالا میتونم بدون مشکل بدوم و به توپ ضربه بزنم . این باعث میشه که امید زیادی به بازگشت به میادین داشته باشم."

په په در رابطه با حمایت های هواداران و کادر تیم گفت : "در این مدت همه به من نزدیک بودند و روحیه میدادند ، از کادر تیم تا هواداران. دیدن بازی های تیم از راه دور و در حالتیکه در لیست تیم حضور نداری خیلی سخت هست ، اما من همیشه خواستم که به باشگاه و هم تیمی هام نزدیک باشم . همچنان که اونها به من کمک میکردند ، منم سعی میکردم تا به اونها کمک کنم ، با یک لبخند و یک جوک ! "

"روزی که ما اسکودتو رو به دست اوردیم ، وقتیکه ویدال بعد از گلزنیش اومد و من رو در آغوش کشید ، فوق العاده بود . شخصیت و خانواده ی من ، این نیرو رو به من میداد تا به بازگشت امید داشته باشم ."

په په در مورد یوونتوس و عملکردش در رقابت های مختلف گفت: "قدرت اصلی ما هماهنگی بازیکنان با یکدیگر هست . بازیکنانی که در این فصل به ترکیب تیم اضافه شدند به سرعت با شرایط تیم آشنا شدن و با بقیه بازیکنان هماهنگ شدند . تیم بسیار قوی هست و وقتی ما به عنوان یوونتوس پا به میدان میذاریم ، میتونیم هر حریفی رو شکست بدیم . ما در لیگ قهرمانان عملکرد بسیار درخشانی داشتیم ، با اینکه هوز نتونستیم به اونچه که لیاقتش رو داشتیم برسیم."

"عملکرد تیم رم من رو شگفت زده کرد . با توجه به رتبه ی پایانی این تیم در سال گذشته ، این فوق العاده ست که اونها در این فصل عملکرد عالی رو به نمایش گذاشتند و خودشون رو بالا کشیدند . من فقط میتونم به احترام شروع فوق العاده ی اونها کلاه از سر بردارم ."

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
^ تو صفحه توئیترش هم گفته :" اگه همه چیز خوب پیش بره ، 5 شنبه آینده میتونم به تیم برگردم ! "

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
ما دیگه از په په نا امید شدیم......تازه اگه بیاد اصلا رو فرم هم نیس

capture1_gp2v.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
امروز برای تیم پریماورا 90 دقیقه بازی کردن ایـشون ! :1:

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
دیشب وارد بازی شد از دقیقه 75 و با اومدنش تیم هجومی تر شد امیدوارم زود سر پا بشه و تیم واقعا بهش نیاز داره درسته خیلی وینگر و هافبک خوبی نیست اما از جون واسه تیم مایه میزاره و واقعا کارشو خوب انجام میده.....یکی باشه بعد پیرلو خوب سانتر کنه همین پپه هست.......خیلی خوشحالم کرد با ورودش به زمین تماشاگراهم واسش دست زدن

capture1_gp2v.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
سیمونه په په " این یک مصدومیت بسیار طولانی مدت بود . من سختی زیادی در طول این مدت کشیدیم . اما می توانم بگویم که در نهایت این کابوس تمام شد " " برای اینکه آماده شوم علاوه بر اینکه باید از نظر بدنی خودم را ریکاوری می کردم از نظر ذهنی هم باید در شرایط خوبی قرار داشته باشم . در نتیجه هم تیمی های من به من کمک زیادی می کردند که من را با انگیزه و با روحیه نگه دارند " " من اکنون نیاز دارم که کاملا آمادگی خودم را بازیابی کنم و به سطح هم تیمی هایم برسم . زمان زیادی برای من صرف شده اما هنوز هم کمی صبر لازم است " " من کسی هستم که به راحتی تحت تاثیر احساسات قرار می گیرم و احساساتی می شوم و باید بگویم که امشب با سر و صدا و هیاهوی داخل ورزشگاه و تشویق هایی که تماشاگران کردند من واقعا احساساتی شدم " " باید همینگونه ادامه دهم و خودم را در بهترین شرایط نگه دارم . من دوران سختی را پشت ِ سرگذاشتم اما می دانم که در آینده می توانم جبران کنم و باعث خوشحالی هوادارانی شوم که همیشه به من امیدواری دادند " " راه طولانی برای ما در ادامه وجود دارد . ما سختی های زیادی در این فصل کشیدیم اما مطمئنا می توانیم از یک فصل ِ رضایت بخش در نهایت لذت ببریم و به چیزی که به آن می اندیشیم دست یابیم " " بازیکنی که پس از مدت ها به تیم باز گردد کمی ترس و البته انگیزه بسیار بالا دارد و من می خواهم با انگیزه زیادی که دارم به یووه کمک کنم تا جایگاهی که مناسب ِ ما است را بدست بیاوریم "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

په په در مصاحبه با توتوسپورت گفت:

[FONT="]مردم گاهی به دلیل عدم آگاهی حرف هایی می زنند و این قابل گذشت است.افرادی بودند که می گفتند من مواد مخدر مصرف می کنم!تمام روز های دورانِ مصدومیتم زشت بودند،اما همیشه باید مثبت اندیش بود و فهمید که چه چیزی در زندگی واقعآ با ارزش است.[/FONT][FONT="]فوتبال قسمت بسیار مهمی از زندگی من است و برای من پشت سر گذاشتن مصدومیتی چنین طولانی خیلی سخت بود.اما میدانم که چیزهای واقعآ وخیم در زندگی چیزهای دیگری هستند و من نمی توانم خود را چیزی به غیر از یک مرد خوشبخت بدانم،همچنین چند ماه قبل پدر شدم.فوتبال به من خیلی چیزها داده است،به من اجازه می دهد که زندگیِ زیبایی داشته باشم و نمی توان یک مصدومیت را پایان دنیا دانست.[/FONT]
[FONT="]-یوونتوس در یکسال و نیم اخیر موفقیت های زیادی را کسب کرده است...[/FONT]
[FONT="]بردهای زیادی را در این دوره به دست آورده ایم،و من صادقانه بردنِ اسکودتوی آخر و دو سوپر کاپ و هر بازی را مال خود می دانم.متاسفانه این مصدومیت من را وادار به تغییر نقشم در تیم کرد،اما واقعیت دارد که همیشه در کنار تیم بوده ام.در هر بازی حضور داشتم و هر روز به تمرین کردن ادامه دادم.این گروه واقعآ خاص است و احساس این که مهم هستی سخت نبود.اما همچنین با مدیریت هم رابطه ی صمیمی و دائمی ای وجود دارد.رئیس آنیلی هر هفته با من در تماس بود، و با مربی هم همیشه یک تقابل روزانه بوده است.[/FONT]
[FONT="]کونته واقعآ یک مربی بسیار بزرگ است،این را برای چاپلوسی نمی گویم،بلکه واقعآ این طور است و نتایج این را اثبات می کنند.من از خارج از زمین همیشه یک تیم بسیار قوی را دیده ام،تیمی که بیش از دو سال است که با ارائه یک فوتبال زیبا برنده می شود[/FONT][FONT="]،تیمی که مثل یک قطار پیش می رود و می داند که در هر موقعیتی چه چیزی باید انجام دهد.[/FONT]
[FONT="]حذف از لیگ قهرمانان درد آور است،اما اکنون به جلو نگاه می کنیم.ذهنیت ما تغییر کرده است،اکنون از نظر آگاهی بهتر از هر زمانی هستیم و دیگر اشتباه نخواهیم کرد.نباید لیگ اروپا را کم اهمیت بدانیم و به دلیل اینکه فینال در استادیوم ما برگزار می شود می خواهیم به هر قیمتی این جام را ببریم.[/FONT]
[FONT="]-تو،خریدِ جدید یوونتوس در سال 2014...[/FONT]
[FONT="]امیدوارم همینطور باشد.در این یکسال و نیم یاد گرفتم که خودم را بهتر بشناسم و اکنون احساس می کنم که در هر زمینه ای بهتر هستم.در تمام تمرینات بدون هیچ مشکلی حاضر هستم و با تیم تمرین می کنم.واضح است که آسان نیست و تمریناتم را با قدرت پیش می برم و این سختی ای است خوشحالم از روبرو شدن با آن.فقط باید تداوم داشته باشم و بازی کنم.[/FONT]
[FONT="]-هواداران...[/FONT]
[FONT="]هواداران همیشه شگفت آور بوده اند و هر روز نزدیک من بوده اند.حضوری یا از طریق توئیتر همیشه به من کمک کرده اند که احساس نکنم تنها هستم.واقعآ از استقبالی که در بازی با آولینو از من کردند احساساتی شدم.بازی کردن برای چنین هوادارانی فوق العاده است.[/FONT]

Gaetano Scirea

Gaetano Scirea

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 114 ارسال

یک بار دیگه بدلیل مصدومیت و کشیدگی عظله باید تا مدتی خانه نشین بشه :33:

" مسعود ; بچه ی آبادان "

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^ دیگه بازیکن ازش در نمیاد. اگرم یک درصد بتونه برگرده و بازی کنه ، دیگه اون کیفیت قبل مصدومیت رو نداره. بهتره از فوتبال خداحافظی کنه. کاری که چیوو کرد.

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

یوونتوس باز هم از مصدومیت په په ضربه خورد.

تصویر

سیمونه په په در جریان تمرین صبح جمعه تیم یوونتوس بار دیگر مصدوم شد.

بازیکن30 ساله و سابق تیم ملی ایتالیا که تا بحال با مصدومیت دست و پنجه نرم کرده بود و در حدود یک سال و نیم گذشته از میادین به دور بوده است ، به تازگی از مصدومیت رهایی یافته بود و گمان می شد تا آاز ماه مارچ به آمادگی کامل برسد.

هرچند ، دیروز صبح ، مهاجم سابق اودینزه ، دوباره از ناحیه عضله ران پای چپ مصدوم شد که تاریخ بهبود کامل او را به عقب خواهد انداخت.

در آزمایشات امروز او جزئیات بیشتری از این مصدومیت منتشر خواهد شد.

تصویر

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
طبق اخبار ، سیمونه په په فصل رو کامل از دست داد و کونته که نامش رو برای لیگ اروپا رَد کرده بود از بازگشتش تا انتهای فصل کاملا نا امید شده !

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی