Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

سیمونه په‌په - Pepinho

- - - - -

• Please log in to reply
383 replies to this topic

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,604 posts

" امروز صبح برنامه ی ریکاوری و تست آمادگی جسمانی زیر نظر پرفسور سانی و با کمک کلینیک Mapei انجام شد ؛ متاسفانه مشخص شد که ماهیچه ی سیمونه په په بدلیل مناسب نبودن برنامه ی ریکاوری در دوران درمان دچار ضعف های زیادی شده و به همین دلیل په په فصل 2013 - 2012 رو از دست داد ؛ فردا په په باید تست پزشکی بده تا کادر پزشکی برای درمان و قدرتمند کردن عضله ی پا یک برنامه ی جدید مشخص کنن "

این جمله من را خیلی ناراحت و عصبانی کرد. در یک باشگاه بزرگی مثل یوونتوس زدن این حرف یعنی جوک!!! برنامه ریکاوری را که یک آدم عادی نریخته، یکی از پزشکها ریختن، باید توبیخ بشه و از همه یوونتوسی ها عذر خواهی کنه. تیم پژشکی هم باید کاملا پاسخگو باشه، چون بقیه تیم هم شاهد نتیجه آزمایشات بودن و هیچ عکس العملی نداشتن.

در یک باشگاه دیگه پزشک اعلام کرده بازیکن تا آخر فصل برنمی گرده ولی به دلیل رسیدگی ویژه و برنامه های مرتب و دقیق بازیکن تا یک ماه یا یک ماه نیم دیگه می تونه بازی کنه.

واقعا باعث ناراحتی بود. :waiting:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
- په په :cry2: : - من 4 مصدومیت در یک ناحیه از بدنم داشتم و بعد از یک بررسی دقیق به این نتیجه رسیدیم که این عمل را انجام دهم تا بتوانم به زودی با سلامت کامل به میادین بازگردم. - از هم تیمی هایم ، باشگاهم و خانواده ـم باید تشکر کنم ، زیرا با حمایت هایشان نگذاشتند که این لبخند از روی لبان من محو بشود ! - تحمل چنین وضعی هرگز آسان نبود. حالا من آماده انجام این عمل هستم و بعد از آن می توانیم صحبت درباره زمان بازگشتم را شروع کنیم. - در سلتیک پارک ، بازیکنان در یک جو وحشتناک خیلی خوب بازی کردند. من حس می کنم که عضوی از آن تیم بودم و برای نتیجه ای که در آن بازی به دست آمد خیلی خوشحالم. - قهرمانی در اروپا ؟ این هرگز آرزوی دست نیافتنی نیست. ما نشان دادیم که یک تیم بزرگ هستیم و باید در ادامه مسیر نیز این را ثابت کنیم ، هم در لیگ و هم در اروپا. + ماروتا گفته که پای په په میایستیم و ازش حمایت می کنیم ! :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

+ بنا بر ادعای گاتزتا، په په در پایان فصل یووه را ترک خواهد کرد

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 posts

عمل جراحی خوب پیش رفته

[img width=480 height=285]http://cdn.tuttosport.com//images/93/C_3_Media_1658893_immagine_ts673_400.jpg[/img]

:sigh:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts

" جراحی عضله ی ران پای چپ سیمونه په په دیشب در بیمارستان Policlinico San Matteo در شهر پاویا با موفقیت انجام شد ؛ جراحی زیر نظر پروفسور فرانکو بناتزو صورت گرفته بود "

Spoiler

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری
با اين حال بايد تابستون يه وينگر بخريم تا په په بخواد سر حال شه.......فكر كنين يوونتوس يه وينگر هم نداره چطور از كنته ميخوايم فقط 2-5-3بازي نكنه اساموا هم سرعت بالايي نداره تكنيك كافي هم نداره بازي با اينتر همه ديديم....اگه خسوس ناواس رو بخريم عالي ميشه چون روبن و ناني هم كه بحثشون بود تمديد كردن ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,263 posts
  • LocationDeutschland
- هر چقدر که بیشتر از فصل میگذره، به همین تناسب بیشتر هم جای خالی په په احساس میشه. قطعا نمیشه نقش په په رو در موفقیت فصل پیش انکار کرد، بازیکنی که به کونته قدرت تغییر سیستم ناگهانی رو داده بود و توی هر پستی که به بازی گرفته میشد فوق العاده بود، په وینگر راست، چه پیستون راست و حتی هافبک وسط آزاد ! امیدوارم این مصدومیت لعنتیش زودتر برطرف شه چون واقعا به یک په په ی آماده برای فصل دیگه نیاز داریم، بازیکنی که از نظر فنی اصلا فوق العاده نیست ولی تلاش و دوندگی که توی زمین داره همیشه مفید واقع شده.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts

تصویر

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,713 posts
گویا سیمونه داره برای برگشت آماده میشه ! تمرینات سبک ، حرکات فیزیکی و دویدن رو تو تمرینات شروع کرده .

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2,808 posts
  • Locationكرج

گویا سیمونه داره برای برگشت آماده میشه ! تمرینات سبک ، حرکات فیزیکی و دویدن رو تو تمرینات شروع کرده .

خدايا يعني ميشه برگرد و همون په په ي قبلي باشه؟!!!
دور از انتظاره ولي ممكن...

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 posts
آرزو به دل یه شماره 7 درست و حسابی تو یوونتوس موندیم ! فک کنم شاخترین 7 دی لیویوو بود :1: البته پسوتو ! اگه اشتباه نکنم و در اواخر حسن :fp: هم 7 رو میپوشیدن . کلا این شماره در تاریخ باشگاه جایی نداره بر خلاف من یو و رئال . البته کچل گفته امسال میدیمش سوارز بپوشه :1:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,713 posts
آپارتمان Valentina Padoin همسر سیمونه در برگامو توسط 10 دزد سرقت شده و 150 هزار یورو خسارت وارد شده ! :|

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
^ البته مثل اینکه په په اینجا بوده . :1:

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

Spoiler

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,785 posts

[img width=480 height=265]http://cdn.tuttosport.com//images/80/C_3_Media_1696380_immagine_ts491_272.jpg[/img]

ویدال بعد از خوشحالی بعد از گلش رفت از پله ها بالا فقط برای این که په په رو بغل کنه! :1: :worship:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
یادش بخیر په په پارسال یکی از ارکان اصلی جشن و ریخت و پاش بود :دی

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
[center] سیمونه په په

- این قهرمانی برای من یک موفقیت بزرگ بود و از اینکه هنوز جزئی از این گروه هستم احساس غرور می کنم

-سرمربی تیم و هم تیمی هام همیشه در کنار من بودند و از همه مهمتر تحسین و روحیه هواداران بود که به من برای بازگشت به میادین امیدوار میکرد

-من در این فصل تنها 20 دقیقه به میدان رفتم اما فصل آینده پاسخ محبت هواداران را خواهم داد

juventusplus

juventusplus

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 99 posts
وقتی میگه من 20 دقیقه بیشتر بازی نکردم من نمیفهمم چه موفقیت بزرگی برای شخص ایشون بود؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,155 posts

وقتی میگه من 20 دقیقه بیشتر بازی نکردم

من نمیفهمم چه موفقیت بزرگی برای شخص ایشون بود؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

موفقیت بود
چون تو یووه همون پرچم بالاس که همه برای یکی و یکی برای همه

این زیباست که بازیکنایی که دارن بازی میکنن به فکر کسی مثل په په هم هستند که فقط 20 دقیقه بازی کرده

همیشه جنبه زیبای کار رو نگاه کنیم میبینیم این قهرمانی واسه همه موفقیت بوده
از جان آلکان و آنیلی گرفته تا من و شما و حتی اون بچه ای که هیچکدوم از بازیکنای یووه جز بوفون رو نمیشناسه ولی بخاطرش طرفدار یوونتوسه

وقتی برای من نوعی این یه موفقیته واسه کسی که سال قبل اون همه واسه تیم زحمت کشید و امید خدا فصل آینده خیلی بیشتر ازش خواهیم شنید و دید نمیتونه موفقیت باشه؟
:flower:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,411 posts

Champion Of Italy : Simone PePe

تصویر

20 دقیقه ! سیمونه این فصل فقط و فقط برای 20 دقیقه توی زمین با لباس یوونتوس بازی کرد اما انقدر محبوب هست که باز هم ازش به عنوان قهرمان ایتالیا نام ببریم ! بازیکنی که مصدومیتی نحس گریبانگیرش شد و کل فصل رو از دست داد اما این مصدومیت باعث نشد روحیه خودش رو از دست بده و پا به پای همبازی خودش قدم برداشت و از کنار زمین اونا رو حمایت کرد . ایم مصدومیت فقط در یک برهه زمانی از فصل دست از سرِ سیمونه برداشت اونم زمانی بود که کونته تو کوپا و مقابل لاتزیو اون رو وارد بازی کرد . سیمونه تو همون دقایق 7 سانتر موفق از سمتِ راستِ زمین داشت که نشون می دن اگه اون تو کل فصل در اختیار تیم بود الان می تونست بترین سانتر کننده تیم باشه !

یک مهره گرانبها هم داخل و هم خارج زمین که نمیشه دوستش نداشت . یک شخصیت بسیار محبوب در داخل رختکن و کسی که انرژی زیادی رو به تیم تزریق می کنه . سیمونه پپه حتی اگه 1 فصل هم کامل بیرشون بشینه باز محبوب هوادار های یوونتوس خواهد بود ,,,,

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,263 posts
  • LocationDeutschland
- سیمونه په په :

* مصدومیتی که برام پیش اومد عذاب دهنده بود و مدت زیادی رو ناراحت بودم.
* ولی همین که در کنار بچه ها بودم و اونا من رو تنها نذاشتن باعث شد که به برگشت امیدوار باشم.
* می دونم که اگه بازی می کردم می تونستم به تیم کمک کنم ولی تیم بدون من هم عالی بود و بعضی موقع ها احساس زیادی بودن بهم دست میداد !
* حداکثر توان خودم رو به کار می برم که برای فصل بعد بدون مشکل در اختیار تیم باشم، دلم برای بازی کردن تنگ شده.

په په واقعا جای خالیش حس میشه، بازیکنی که مهم ترین خصوصیتش همین دوندگی و خستگی ناپذیریش هست که باعث میشه تیم حریف رو تحت فشار بزاره. بعد از ندود، په په دومین بازیکنی هست که می بینم با جون و دل توی زمین دوندگی داره و تا نفس آخر می جنگه. (البته لیختشتاینر هم هست، ولی منظورم هافبکه).
برگشتن په په به ترکیب تیم قطع به یقین قدرت تیم رو به میزان محسوسی افزایش میده. و حالا کلا جدا از اینکه چقدر میتونه تاثیر گذار باشه، شخصا دلم براش تنگ شده :cry2:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users