پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - پاراگوئه (مرحله گروهی جام جهانی 2010)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
109 پاسخ برای این موضوع

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
به سلامتی برو بچ میزنیم بر بدن جهت کاهش استرس به امید پیروزی!!

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
به سلامتي كه امشب ايتاليا بايد دفاع كنه, يعني يه بازي ساز درست حسابي هم تو تركيب نداريم خدا رحم كنه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ایتالیا خیلی بهتر از بازی های دوستانه بود، خیلی منسجم تر و با برنامه تر. نمیشه ازش نا امید بود به اون شدتی که نا امید بودیم ما. بازی ایتالیا هم خیلی بهتر از پاراگوئه بود ولی ایتالیا وقتی به ضربات نهایی می رسه بازیکن های قابلی برای تمام کردن نداره. حتی مسئله جای گیری و مسئله بازی خونی مهاجم های ایتالیا در حد متوسطه. ایتالیا می تونه گل بزنه، به نظر من دی ناتاله می تونه به بازی کمک کنه، همینطور کامورانزی. در مجموع بازی بدی نبود با استانداردهای اخیر ایتالیا. در ضمن، شاید خیلی مسئله ی ضایعی باشه که بخوام به این مسائل گیر بدم توی همچین تورنمنت بزرگی، ولی خطایی که منجر به گل شد، اصلا خطا نبود ! یعنی کیلینی حتی دست هم نزد به بازیکن پاراگوئه.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
همون چیزی که از قبل انتظار می رفت بدون بازیکن هایی مثل پیرلو و کامورانزی نمیشه به گل رسید په په کاملا منگله مونتولیوو هم که واقعا تو بی استعدادی این نسل فوتبال ایتالیا بهش بازی رسیده کریشیتو هم که حتی 1 سانتر هم نمیتونه بکنه واقعا نسل بی استعدادین

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
با تمام احترامی که نسبت به گرانده کاپیتانو قائلم ، باید بگم تنها عامل گل خوردن ایتالیا کاناوارو کبیر بود خلع تجربه تو میانه ی میدان به شدت حس میشه پیرلو نیست ، تیم فلجه بازی مارکیسیو به شخصه راضی کننده بود ، میتونه بهتر از این هم باشه مونتولیوو گم بازی میکرد ، په په و زامبروتا سمت راست رو خیلی فعال تر از کریشیتو و مارکیسیو یاکی که سمت چپ اند بودند بازی کریشیتو خوب بود و مشکلی نداشت بوفون هم کار خاصی نمیتونست بکنه ! اون توپ همه رقمه تو گل بود این بارون لعنتی هم بیخیال نمیشه به نیمه ی دوم امیدوارم با اومدن دی ناتاله و رفتن جیلا !

Nerazzuri

Nerazzuri

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 21 ارسال
--------- مدیر : صحبت توهین آمیز نکنید. خیلی از افرادی که بهشون توهین کردید بازیکن یوونتوس و اسطوره یوونتوس هستند.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
وای خدا............................................

بوفون.............................................

خدا به دادمون برسه...............

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
بوفون چرا تعویض شد؟؟؟؟؟؟؟؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

بوفون چرا تعویض شد؟؟؟؟؟؟؟؟

مصدوم!!!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
من بازی ایتالیا رو نیمه اول ندیدم چون خواب بودم ولی نیمه ی دوم رو دیدم نمیشه قضاوت کرد که اخر و عاقبت ایتالیا چی میشه چون مطمئنا با استرس زیادی داشتن بازی میکردن چون فشارها روی ایتالیا خیلی زیاد بوده وقتی بازیکنی مثل مارکیزیو که یک سوپر استاره میاد گند میزنه پس باید بشینیم و ببینیم در بازی بعدی ایتالیا چیکار میکنه شاید اون بازی سرنوشت ایتالیا رو مشخص کنه من به احترام بازیکنان یوونتوس به شخصه دوست دارم ایتالیا تا مراحل بالا بیاد

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
انصافا نیمه دوم خیلی خیلی بهتر بازی کردیم فقط یه چیز بگم از خرید په په واقعا خوشحالم ---- برای بوفون آرزوی سلامتی میکنم

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
بوفون چی شد؟؟؟؟

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
واقعا فقط حرص خورديم... پپه ميدوييد هي توپ لو داد مثه بقيه! ... يه بازيكن بازي كرد اونم خود ده روسي بود... اين وسط هم يهو بايد بوفون بايد اينطوري ميشد... مگه اين كه پيرلو بياد وسط زمينو اداره كنه وگرنه از بقيه بخاري بلند نميشه... البته به نظرم موتوليوو هم بد نبود نيمه دوم!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی خیلی قشنگی بود. ایتالیا واقعا برای برد اومده بود و خیلی برتر از پاراگوئه بود. پاراگوئه فقط یک ضربه در چهارچوب ایتالیا داشت که تک گلشون بود. ولی ایتالیا خوب فشار آورد و از همه مهمتر، لیپی خیلی خوب تاکتیک ایتالیا رو عوض کرد. از وقتی ایتالیا 4-4-2 فلت شد خیلی بهتر تونست به پاراگوئه فشار بیاره و کلا نیمه دوم پاراگوئه تسلط اولیه اش رو از دست داد و دیدیم که 45 دقیقه مارکتی بیکار بود. کلا بازی سریع و پرهیجانی بود. لیپی نیمه دوم تیم رو به این شکل تغییر داد : -------------------------بوفون--------------------------- -کریشیتو---------کیلینی-----کانا------------زامبروتا--- ---------------------------------------------------------- -----------------مونتولیوو----ده روسی----------------- ----------------------------------------------------------- ----په په --------------------------------------کامورانزی -------------------دی ناتاله----یاکوینتا------------------- فکر می کنم اگر بازی کمی ادامه پیدا می کرد ایتالیا حتما گل می زد. اما 3 چیز ازین بازی فهمیدیم ! همونطور که فکر می کردیم خط حمله ایتالیا خط حمله کارآمدی نیست. امروز اگر یه مهاجم درست حسابی داشتیم اینقدر برای گل زدن جون نمی کندیم. دوم اینکه خط دفاع ایتالیا به اون خوبی که قرار بود باشه نیست. اون خط دفاع آهنین سابق نیست، ولی نسبت به چیزی که تو یورو دیدیم انسجامش خیلی بیشتر شده. و سومین مسئله، برخلاف تصور حداقل من، ایتالیایا "تیم" تر از چیزیه که فکر می کردم. در کل به نظرم بازی خوبی بود.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
مارکیزیو واقعا منو نا امید کرد نیمه دوم یکم سطح بازی بازیکنا بالاتر رفت تیم هم بهتر بازی کرد ولی همچنان کمبود تکنیک و خلاقیت در تیم مشهود هستش اغلب بازیکن ها نا آماده هستند کامورانزی مارکیزیو کاناوارو دی ناتاله بازی بعدی امیدوارم به جیلاردینو بازی نده هیچ وقت بازیکن بازی های بزرگ نبوده بازی په په رو میبینم فقط می خندم تنها خوبی که داره اینه که دو پسته هستش هم چپ بازی می کنه هم راست وگرنه نه عقل بازی کردن داره نه تواناییشو مونتولیوو و کریشیتو نیمه دوم بهتر شدن بوفون هم که باز مصدوم شد کم کم این مصدومیتاش داره زیاد میشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

انصافا نیمه دوم خیلی خیلی بهتر بازی کردیم

فقط یه چیز بگم

از خرید په په واقعا خوشحالم

----

برای بوفون آرزوی سلامتی میکنم

تیکه میندازی یا واقعا از په په خوشت اومد.

ایتالیا همچنان اسفناک بازی میکنه. یه جورایی تو حرف های لیپی یک جور ی یک دندگی دیده میشد و این یک دندگی به بازی هم کشیده شد.

به نظر میرسه غرور و تکبر بجوری لیپی را گرفته.

به هر حال ایتالیا بد بود از هم کسیخته بازی میکرد یه جورایی مثل بازی سومی که زاکرونی روی نیمکت یوونتوس میشست.

با این تساوی احتمال صعود کم شد ولی صعود میکنه ایتالیا.

من بیشتر برای بوفون ناراحتم ظاهرا چیزی به نظر نمیومد!!!

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
په په دوپینگ نکرده بود؟ آخه خیلی میدوید و باانرژی بود.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
ولی رضا : ( با کمال احترام)

نیمه ی دوم که میگفتن ایتالیا سر تر بوده فقط رو 2 تا شوت این حساب رو کردن!!؟

اصلا این بازیکنا در حد 3 پاس هم پیش نرفتن و رو دو پاس دیگه هنگ می کردن

تعویض های لیپی هم که شاهکار بودن اومدن دی ناتاله و کامورازی دو اشتباه بزرگ بود

کامو که حقش بود همون 10 دقیقه اول اخراج بشه و دی ناتاله هم که راه میرفت

اصلا نمیشه در مورد این بازی و بار فنیش صحبت کرد

فقط یه چیز بگم

از خرید په په واقعا خوشحالم

تورو خدا دیگه اینو نگو این بازیکن نبود که فاجعه بود در حد جام جهانی

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
مساوی خوب بود,په په هم بازیکن آینده داری نشون داد,کاناوارو هم نشون داد که چرا قراردادش تمدید نشد,رو صحنه ی گل پاراگوئه احساس کردم بوفون بخاطر مصدومیت قدیمی زانوش نتونست شیرجه بزنه,فقط فقط فقط امیدوارم بوفون مشکلی نداشته باشه.مشکل ایتالیا تو این بازی ناهماهنگی بود که لیپی بزرگ برای بازی بعد فکری براش میکنه.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بوفون از ناحیه کمر دچار مشکل شده بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی