پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - پاراگوئه (مرحله گروهی جام جهانی 2010)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
109 پاسخ برای این موضوع

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
این حاج رضایی هم دیونهس کجای گل ایتالیا کانا مقصر بود بازیکن مستقیم ده روسی گل زد

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
منم کلا به نیمه دوم امیدوار شدم میشه به این تیم امید داشت

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من پارسال این مزدک Mother to foul رو تو نمایشگاه مطبوعاتردیدم , دو سال پیش بهش گفتم شنیدم شما یوونتوسی اید , بازی های یووه رو شما گزارش کنید ! حالا فهمیدم چه ایده ی مزخرفی دادم !;D کثافت انگار دشمن جون الکس و یووه و ایتالیاست ! واسه منم جالبه ! میگه چون ایتالیا خوب بازی نکرد , پس حق پاراگوئه ست که ببره ! میگه رسانه ها مارکیزیو رو بزرگ کردن !!!! ای فلان تو !!!!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من که رسما دو ساله این مزدک رو نگاه نمیکنم از لج اون دیشب تو لیدر نگاه کردم

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
از یه حرف حاج رضایی اعصابم خورد شد که گفت به نظر من بوفون یکی از بهترین دروازبانان جهانه,آخه یکی رو برای چی گفت؟!یکی بگه آدم حسابی بوفون طبق آمار و ارقام فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال بهترین دروازبان جهانه نه با نظر فردوسی پور و مزدک!جاودانی هم سعی داره بگه افت ایتالیا تقصیر یوونتوسه,حالا ببینیم ایتالیا با این سبک فوتبال قهرمان میشه یا اسپانیا جون جاودانی با سبک بارسلونی!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

اتفاقا به نکته خوبی اشاره کردند،
استخون بندی ایتالیا یوونتوسیه،
یوونتوسی که امسال به انواع و اقسام شکل ها تحقیر شد، در چندین بازی دبل شد، فقط 56 گل در سری آ خورد، و هفتم سری آ شد !
پس نمیشه منکر این شد که بخشی از افت ایتالیا بخاطر افت یوونتوسه،
و من این رو بیشتر عظمت یووه میدونم تا لکه ننگی برای ایتالیا !

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
کلا بازی خاصی بود! من نمیدونم چرا ایتالیا همیشه تو مقدماتی با دق دادن طرفدارا حال میکنه!!! هرچند که بره بالا بازم میشه بهش امیدوار بود! من با اینکه به خاطر امتحان امروزم بازی دیشب رو نصفه نیمه دیدم ولی بازم به سادگی مشخص بود یووه چه معنی عظیمی واسه تیم ملی داره! این یووه داغون6-7 تا بازیکن فیکس تو تیم ملی داره....این خیلی معنی میده

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
توجه می کردین دوروز بود مزدک گزارش نکرده بود تا این بازی رو گزارش کنه مرتیکه سق سیاه تا گفت ببینیم گل میشه شد.همیشه هم علیه ایتالیا حرف میزنه که بگه مثلا منطقی هستش

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خداییش کی تا حالا با گزارش مزدک تیمش خوب بازی کرده و بازی رو برده

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
با سلام به بچه های فروم.
تموم کامنت های این تاپیک رو با دقت خوندم.
طبعا هرکسی برای خودش تحلیلی از بازی ارائه کرده بود.
منم الان خواستم مثل سایر بچه ها نظر خودم رو از بازی بگم. اما دیدم یکی از کاربرا نظراتی داده که دقیقا و مو به مو باهاش موافقم.
این کاربر کسی نیست جز رضای عزیز که بازی رو به دور از احساسات، با چشم تیز بین، منطقی و کارشناسانه تحلیل کرده.
بنابرابن با اجازه اش تکه هایی از تحلیلش راجب بازی رو به عنوان موافقت با نظرش و به نوعی نظر خودم از بازی ایتالیا در برابر پاراگوئه عینا نقل می کنم ( خوندن دوباره اش برای شما هم قطعا خالی از لطف نخواهد بود )

بازی خیلی قشنگی بود. ایتالیا واقعا برای برد اومده بود و خیلی برتر از پاراگوئه بود. پاراگوئه فقط یک ضربه در چهارچوب ایتالیا داشت که تک گلشون بود. ولی ایتالیا خوب فشار آورد و از همه مهمتر، لیپی خیلی خوب تاکتیک ایتالیا رو عوض کرد. از وقتی ایتالیا 4-4-2 فلت شد خیلی بهتر تونست به پاراگوئه فشار بیاره و کلا نیمه دوم پاراگوئه تسلط اولیه اش رو از دست داد و دیدیم که 45 دقیقه مارکتی بیکار بود. کلا بازی سریع و پرهیجانی بود.فکر می کنم اگر بازی کمی ادامه پیدا می کرد ایتالیا حتما گل می زد.
ایتالیا خیلی بهتر از بازی های دوستانه بود، خیلی منسجم تر و با برنامه تر. نمیشه ازش نا امید بود به اون شدتی که نا امید بودیم ما. بازی ایتالیا هم خیلی بهتر از پاراگوئه بود ولی ایتالیا وقتی به ضربات نهایی می رسه بازیکن های قابلی برای تمام کردن نداره. حتی مسئله جای گیری و مسئله بازی خونی مهاجم های ایتالیا در حد متوسطه.
خط دفاع ایتالیا به اون خوبی که قرار بود باشه نیست. اون خط دفاع آهنین سابق نیست، ولی نسبت به چیزی که تو یورو دیدیم انسجامش خیلی بیشتر شده.
برخلاف تصور حداقل من، ایتالیایا "تیم" تر از چیزیه که فکر می کردم.

انصافا تحلیل رضا در مورد بازی ایتالیا و پاراگوئه بهترین مطلبی بود که راجب این بازی خوندم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی