پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوئیجی دلنری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
321 پاسخ برای این موضوع

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
درايت دل نري در نبود غايبين فراوان يووه قابل تحسينه. استفاده از بازيكن هايي كه تا حالا بازي نكرده بودند جالب بود. فقط بعد از بازي با چزنا، يك نكته ي منفي در مورد دل نري به ذهنم رسيد: اي كاش دل نري اسم گروسو و صالي حميدزيچ رو هم به اروپا مي فرستاد. الآن وضعيتمون در اروپا خيلي قاراشميشه. مجبوريم په په رو بفرستيم دفاع چپ و در نبود كراسيچ و مارتينز و احتمالا ملو، خط هافبك بد جوري به هم ريخته است. اگر اسم گروسو و حسن رو از اول مي فرستادند، الآن كمي از اين مشكل حل شده بود. به نظرم دل نري در حق اين بازيكنان بي معرفتي كرده. در بازي با چزنا واقعا به خاطر نبود اين دو نفر در اروپا حسرت خوردم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21223 ارسال
از اول هم قرار نبود که گروسو و صالی آمیجیچ توی لیست یووه باشند، ولی چون ترنسفر نشدند به باشگاه دیگه ای، توی تیم موندند،
و برای اینکه ترنسفرشون راحت تر بشه، اسمشون رو توی لیست یورو لیگ نزاشت که احیانا اگه باشگاه بعدیشون توی یورو لیگ حضور داشته باشه، اینا بتونند براش بازی کنند.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نکته دیگه اینکه ما یک ماه دیگه با پوزنان بازی داریم تا اون موقع کراسیچ و دچلیه و ... برگشتن حتی همین ترائوره به احتمال خیلی زیاد تا اون موقع میتونه روی فرم بیاد باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
شرایط دلنری شبیه به چیرو و زاک نیست چه از لحاظ کمی چه کیفی تعداد مصدومین یووه تو اون زمان کمتر بود از یه طرف هم 10 تا بازیکن جدید به تیم اظافه شدن که هماهنگ شدن اونا با تیم کار بسیار سختی هستش علاوه بر این دلنری با دیگو کار نکرد و مجبور نبود مثل فصل قبل ترکیب یووه رو تغییر بده و با همون ترکیب سنتی و همیشگی یووه تیمش رو به زمین فرستاد. از طرف دیگه هم طرفدارا مدیران سابق رو دوست نداشتن و با کوچکترین اشتباه و یک شکست به شدت از تیم انتقاد میکردن ولی الان مدیریت یووه عوض شده و طرفدارا به این مدیریت اعتماد دارن و صبرشون هم نسبت به فصل پیش بیشتر شده تمام این شرایط توی عملکرد یه مربی تاثیر گذارن. پس نمیتونیم به هیچ وجه این دو مربی رو باهم مقایسه بکنیم و کلا نمیتونیم دو فصل رو باهم مقایسه کنیم حالا از هر نظر که بخواد باشه مگر این که تمام متغیر ها ثابت بمونن.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
الان که داشتم سایت رو چک میکردم،خبر مربوط به دلنری رو که دیدم،یه لحظه احساس خوبی بهم دست داد و حس کردم دلنری الان داره بر خلاف ابتدای فصل تو موضع قدرت قرار میگیره.شاید یکی از بزرگترین دلایل موفقیت یک مربی این باشه که هم با بازیکناش رفیق باشه هم نسبت به اونا قدرتمندتر باشه درست مثل مورینیو.الان احساس میکنم دلنری داره این جایگاه رو بدست میاره

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
درسته دل نری داره هماهنگ تر کار میکنه اما باید یکم تو بحث بدنسازی تیم و گزینه ها برای فصل نقل و انتقالات بیشتر دخالت کنه!

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
دل نری این بازی بد جور خراب کرد...... به نظر من از لحاظ تاکتیکی به رانیری باخته بود.......... در تعویض هایش هم پر اشتباه بود.......

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
برعکس دلنری کار خودش رو خوب انجام داد و دقیقا شرایط بازی با میلان داشت تکرار میشد یعنی دادن توپ به حریف و استفاده از ضد حملات که متاسفانه قضاوت بسیار بد داور بازی باعث شد همه برنامه های دلنری به هم بریزه. ماروتا زمانی که تو سامپدوریا با دلنری کار میکرد هم هماهنگی خوبی با دلنری داشت همین الانشم بهترین بازیکن ها رو با توجه به ترکیب دلنری واسش به خدمت گرفته که اونم برمیگرده به درک بالایی که نسبت به هم پیدا کردن.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
اره منم رو تعویضاش خیلی بحث دارم خداییش تعویضاش اصلا خوب نبود نه که به رانیری باخته بود بلکه به خودش دیشب باخت 3 بازیکنی که تعویض کرد هر سه تاشون خوب بازی میکردن و الکی تعویض شدن

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
تعویض اول که خروج گروسو و جایگزینی ترائوره بود ، گروسو بعد از نیمه ی اول از ناحیه ی مچ پا احساس ناراحتی کرد ، تعویض دوم خروج یاکوینتا و جانشینی الکس بود ، تعویض سوم ورود اماوری و خروج مارکیزیو بود که دلنری بنظرمن این شاهکار رو دیر و با نقص انجام داد ، با ورود الکس و آماوری هر دو زوج خط حمله شدن و کوالیارلا شد وینگر چپ که دفاع رو دور میزد که البته خوب هم پیش رفت اما بهتر بود که یاکوینتا و الکس این خط حمله رو پیش می بردن تا آماوری در ضمن الکس هم زیاد خوب نبود خیلی از صحنه ها باید برای دور زدن خط دفاع به کوالیارلا فضا سازی می کرد اما زیادی حفظ توپ می کرد .

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
در مورد تعویض سوم فکر کنم دلنری می خواست نشون بده هنوز به آمائوری ایمان داره !! ولی به نظر من ورود الکس اصلا جالب نبود.. الکس رسما هیچ کاری انجام نداد و این تعویض نباید دیقه ی 54 (یاک) انجام میشد... در هر صورت فکر کنم مهلتی که به آمائوری داد دیشب همه چی رو درباره این مهاجم ایتالیایی- برزیلی مشخص کرد. ولی دلنری تو اولین حضورش بین راه راه پوشا عملکرد جالبی داشته، با وجود اون همه انتقاد پیش فصل از به کارگیریش.

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
انصافا اگر الکس رو بازی نمی داد؛ نمی آمدید انتقاد کنید که چرا الکس رو بازی نمی داد? درسته که کاپیتان بازی خوبی رو انجام نداد؛ ولی در اون موقع من احساس خوبی نسبت به تعویض الکس داشتم؛ ولی آوردن آمائوری به جای مارکیزیو از بیخ اشتباه بود؛ مارکیزیو دیشب یکی از بهترین بازی هایش را به معرض نمایش گذاشته بود و تعویض او یه جورایی تیم رو ده نفره کرد؛ امیدوارم دیگه دل نری از این اشتباه ها نکنه.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

انصافا اگر الکس رو بازی نمی داد؛ نمی آمدید انتقاد کنید که چرا الکس رو بازی نمی داد?
درسته که کاپیتان بازی خوبی رو انجام نداد؛ ولی در اون موقع من احساس خوبی نسبت به تعویض الکس داشتم؛

من فکر نکنم صحبت از انجام یه بازی مهم رو نباید زیاد با احساسات دخیل کرد... این سوال از خودت کردی چرا یاکی تعویض شد؟؟؟؟

مطمئنن نه! الکس از دیقه ی 70 میتونست برامون مفیدتر باشه چون یاک هم با اون دوندگی قادر به بازی کردن تو 90 دیقه نیست!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21223 ارسال

انصافا اگر الکس رو بازی نمی داد؛ نمی آمدید انتقاد کنید که چرا الکس رو بازی نمی داد?
درسته که کاپیتان بازی خوبی رو انجام نداد؛ ولی در اون موقع من احساس خوبی نسبت به تعویض الکس داشتم؛ ولی آوردن آمائوری به جای مارکیزیو از بیخ اشتباه بود؛ مارکیزیو دیشب یکی از بهترین بازی هایش را به معرض نمایش گذاشته بود و تعویض او یه جورایی تیم رو ده نفره کرد؛ امیدوارم دیگه دل نری از این اشتباه ها نکنه.

شما ندیدی حال و روز مارکیزیو رو ؟!
تقریبا دیگه داشت گریه میکرد ! (حالت بدی داشت صورتش)؛
پاش رو هم گرفته بود و ظاهرا که درد داشت؛ و مهم تر از همه اینا؛ خسته شده بود !
مارکیزیو همون نیمه اول کل توانش رو گذاشت به لطف گروسو؛
تعویض مارکیزیو کاملا درست بود؛
ضمن اینکه، دلنری برد میخواست؛ تیمی که برد میخواد عناصر هجومیش رو تقویت میکنه و یا بازیکن بازی ساز به بازی میاره؛
یووه روی نیمکت به جز آمائوری؛ دیگه چه بازیکن شاخصی داشت ؟!
حسن ؟ لانزافامه ؟ سیسوکو ؟!
پس تعویض سوم هم درست بود؛ چون "چاره" دیگه ای نداشت !

من نمیدونم چرا اینقدر اصرار هست که تعویض های دلنری اشتباه قلمداد بشه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بهمن راست میگه، مارکیزیو که دستش رو گذاشته بود روی پاش و لنگان انگان می رفت روی نیمکت، فکر می کنم تعویض آخر اجباری بود.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

من نمیدونم چرا اینقدر اصرار هست که تعویض های دلنری اشتباه قلمداد بشه !

نه بهمن جان! همه ی تعویض ها نه ولی تعویض الکس و یاکی و میشه اینطور قلمداد کرد.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گفتگوی لوئیجی دلنری با توتواسپورت :

در روزهای اخیر بارش های شدید باعث شده است که تیم در زمین سرپوشیده به تمرین بپردازد ، دلنری در ابتدای گفتگوی خود به این نکته اشاره می کند :

" اکنون از شما درخواست می کنم که صحبتی از وجود رطوبت فراوان در وینوو به میان نیاورید چرا که بارش باران در هر مکانی وجود دارد و برای اینکه این را خواهم گفت از شما معذرت خواهی می کنم اما من موافق این نیستم که در این موضوع جنجال بوجود آید ، اما در مورد اینکه چه اتفاقی در اسپال ، پارما یا بولونیا خواهد افتاد به بعضی جریان های تاثیر گذار در طول چند سال باز می گردد مانند سرعت و خستگی ناشی از فشردگی بازی ها ، آیا می خواهید بدانید که علت این مصدومیت ها چیست ؟ تابستان ، با برنامه ریزی خوب در تابستان می توانید نتیجه ی دلخواه را بدست آورید ، ابته من نمی گویم که بازی های تدارکاتی کمتری انجام شود بلکه مسافرت ها کاهش یابد چرا که مسافرت های کم ، خستگی کمتری را نیز بهمراه خواهد داشت ، با فعالیت بیشتر در این سه یا چهار هفته مصدومیت ها کاهش خواهند یافت ، ما در فصل جاری مصدومیت های ماهیچه ای را کاهش دادیم اما از طرفی دیگر مصدومیت های ناشی از برخوردها بیشتر شدند "

چرا ؟

" می توانید اینگونه برداشت کنید که شدت و خشونت موجود در بازی ها افزایش یافته است ، مصدومیت های ناشی از برخوردها ، توانایی و جنگندگی بیشتری را به تیم تزریق خواهد کرد ، در واقع هر دیدار تاثیر بسیار زیادی در ما خواهد گذاشت چرا که بسیاری از این برخوردها می توانست که بدون مصدومیت باشد اما عکس این اتفاق برای ما اتفاق افتاده است "

بعد از چهار ماه و نیم ، آیا این همان یوونتوسی است که شما آرزوی آن را داشتید ؟

" نمی خواهم بگویم که ما هنوز در مراحل ساخت تیم هستیم چرا که اینگونه نیست ، اما ما در حال پیشرفت مستمر هستیم و این در حالیست که ما مصدومیت ها و فشردگی دیدارها را نیز باید در نظر بگیریم که این کار ما را دشوار می کند اما با توجه به این ما به پیشرفت های خود ادامه دادیم و بهبودی خط دفاع این نکته را اثبات می کند ، در آغاز فصل و در 5 بازی ابتدایی ما 9 گل دریافت کردیم اما اکنون و در 7 بازی اخیر ما تنها 4 گل دریافت کردیم ، از نظر نتایج نیز می توانستیم که 4 امتیاز بیش از این داشته باشیم "

امتیازهای از دست رفته در دیدارها ؟

" نمی توانم بطور دقیق بگویم ، اما بنظرمن در دیدار برابر برشا و رم هنگامی که ما پیش افتادیم ، می توانستیم از پیشروی خود محافظت کنیم ، همچنین من اعتقاد دارم که ما در بازی برابر سمپدوریا ، بولونیا و باری امتیازهای فراوانی را از دست دادیم ، ما نتوانستیم که در بهترین شرایط از فرصت استفاده کنیم و گل های دیوانه واری را دریافت کردیم ، مانند گل دوناتی در بازی برابر باری که از بین پاهای مدافعان وارد دروازه شد یا مانند گل دیامانتی ، اینها گل های دیدنی و بزرگی شمرده می شوند که بازیکنان بزرگی نیز آنها را وارد دروازه کردند ، هنگامی که اینگونه توپ را شوت می کنید دو راه وجود دارد ، یا اینکه توپ با فاصله ی فراوان پرواز می کند یا به بهترین شکل وارد دروازه می شود ، در مجموع ما امتیازهایی را بدست آوردیم که مستحق آنها بودیم البته با توجه به شروعی که داشتیم که چندان خوب نبود ، نتایجی که باعث هیجان و شور در نزد ما شد به دیدار برابر تیم های بزرگ باز می گردد با توجه به اینکه ما تنها میلان را شکست دادیم و با اینتر و رم مساوی کردیم "

با توجه به دیدارهای پیش رو ، تیم چگونه پیشرفت خواهد کرد ؟

" با آرامش ، چرا که این کار به آرامش نیاز دارد تا بتوان آن را درک کرد و این باید در ذهن بازیکنان جا افتاده باشد ، در این مدت بسیار خرسند شده ام بویژه هنگامی که می شنوم که بازیکنان می گویند اشتباه خود را درک کرده ایم ، برای مثال ما دیگر بسیاری از مشاکلی را که در ابتدای فصل ما را آزار می دادند را مشاهده نمی کنیم و این یعنی اینکه مشکل ما برطرف شده است ، ما بازیکنانی در اختیار داریم که سرعت و حرکت در عمق را در خط حمله بوجود آوردند و این در خط حمله بسیار مهم است ، بدون شک ما باید جنگندگی بیشتری داشته باشیم بویژه در خط میانی و حمله ، با صبر به اهداف خود خواهیم رسید و ما در مسیر درست گام بر می داریم "

بنظر می رسد که آکویلانی روش بازی در خط میانی را تغییر داده است ، آیا این نکته تاثیر مثبت خواهد داشت ؟

" بله ، و این به لطف خستگی ناپذیری و مهارتی است که پاهای وی حمل می کند ، وی از جمله بازیکنانی نیست که به دیگر هم بازی ها اهمیت کمتری بدهد ، باید از وی قدردانی کنم بویژه اینکه وی همواره بازیکنانی را که در خط حمله شرکت می کنند را تغذیه می کند و آنها می توانند از مهارت ها و امکانیات فراوان وی استفاده کنند "

په په همواره فضای خنده و نشاط را برپا می کند ، آیا سابقه داشته است که شما را خندانده باشد ؟

" اکنون وی باعث شد که من خرسند باشم ، وی مهربان است اما برای تیم همواره یک مهره ی مهم محسوب می شود و روز شنبه یکی از برترین بازیکنان بود ، من پیش بینی این را کرده بودم ، پس از سپری کردن تابستان دشوار همراه با آتزوری در جام جهانی و پس از آن استراحتی کوتاه ، ما وی را راهی میدان کردیم ، اکنون وی توانست وظایف خود را بپذیرد و هضم کند و از لحاظ کمی و کیفی مفید باشد "

بازیکنان جوانی که در روزهای اخیر بکار گرفته شدند مانند نفس کشیدن در هوای تازه می مانند ؟

" آنچه که بسیار مهم است این است که نباید آنها را بزرگ جلوه داد چرا که باید پاهای آنها بر روی زمین بمانند ، سورنسن بازیکن قدرتمنی است و در نخستین بار که وی را در تمرینات مشاهده کردم به این نتیجه رسیدم که وی بازیکنی با تحرک بالا در خط دفاع است ، سورنسن از لحاظ دفاعی بازیکن پخته ای است و علاوه بر این وی مسئولیت پذیر است "

وضعیت مارتینز همچنان نامعلوم است ؟

" برای وی متاسفم چرا که وی بازیکنی با مهارت بالاست ، همچنین من برای دچلیه که نسبت به مارتینز مدت بیشتری در اختیار من بود نیز متاسف هستم ، من به وی ایمان دارم و مطمئن هستم که وی به آتزوری راه پیدا خواهد کرد "

نظر شما در مورد دلپیرو چیست ؟

" وی بازیکنی است که به خوبی کار خود را انجام می دهد ، در روزهای اخیر ما بسیاری از بازیکنان خود را از دست دادیم اما احساس مسئولیت دلپیرو نیز بیشتر شد و از این جهت ما خرسند هستیم ، ما باید صرف نظر از اولویت ها بازیکنان را در متن مجموعه و با توجه به توانائی هایشان بکار گیریم "

کراسیچ ، آیا همچنان باید به مقایسه های وی با دیگرا بازیکنان پرداخت ، در نقش بازیساز بکار گرفته خواهد شد ، فضاها را پوشش می دهد یا با جنگندگی زیاد و خستگی ناپذیر خواهد بود ؟

" باید از دو جهت به بررسی این مساله بپردازیم و پرداختن به آن از یک بعد کافی نخواهد بود چرا که وی از سرعت و توان فیزیکی بالایی برخوردار است و ما با توجه به وضعیت مدافعان پیش روی وی سعی خواهیم کرد تا از این نکته استفاده کنیم به گونه ای که توپ را برای مهاجمان ارسال کند اما کارهای کراسیچ غریزی است ، برای مثال هنگامی که مهاجمان در انتظار ارسال توپ هستند وی ترجیح می دهد که مدافعان را جا بگذارد با این حال وی توانایی این را نیز دارد که با استفاده از حرکت های سریع خود فضاهای باز را پیش روی دیگر بازیکنان قرار دهد ، می توان گفت که یک بازیکن جنجالی است ، برای مثال هنگامی که از نزدیکی نیمکت عبور می کند وی را صدا میزنم اما هنگامی که در جهت مخالف باشد وانمود می کند که فریادهای من را نمی شنود ( دلنری پس از این جمله می خندد ) "

آیا هدایت و سرمبیگری یوونتوس از آنچه که توقع داشتید دشوارتر بود یا آسان تر ؟

" یک رویا بود که به حقیقت تبدیل شد ، با 14 میلیون هوادار احساس مسئولیت سنگینی می کنم ، من در سن و سالی به اینجا آمدم که توانائی درک بسیاری از چیزها را داشتم علاوه بر این از تجربیات زیادی نیز برخوردار بودم ، و در پایان کار باید دریافت که همواره همین بازیکنان و همواره همین رختکن از زمان آغاز بکار با " ترامو " تا رسیدن به یوونتوس تشابه فراوانی دارند هر چند که مهارت ها و اهمیت ها مختلف باشد ، هر کس که همواره در بازی بکار گرفته نشود خرسند نخواهد بود ، بنابراین این طرز تفکر همواره موجود است ، و شاید من این نکته را بیشتر درک می کنم با توجه به اینکه من یک بازیکن بزرگ نبودم و بیشتر بر روی نیمکت قرار داشتم و همواره در رابطه ای که با مربی داشتم هوشیار بودم و به همین دلیل است که بازیکنان عادی همواره مربیان بزرگی می شوند ، در حالیکه بازیکنان بزرگ اندکی توانسته اند مربیان بزرگی شوند و آن هم به این دلیل است که برای کسی که همواره در حال بازی کردن است بسیار دشوار خواهد بود که یک بازیکن نیمکت نشین را از نظر روانی درک کند ، برای تاکیید بیشتر بر این نکته می توان نگاهی به مربیان بزرگ حاضر در سری آ مانند آلگری – رانیری – پیسولی – بالاردینی و ... انداخت که همگی بازیکنان سطح متوسطی بودند "

آیا میلان اکنون گزینه ی نخست برای کسب اسکوتو خواهد بود ؟

" از نظر من میلان مدعی نخست است ، آنها تیم سخت همراه با بازیکنانی با مهارت و خلاقیت بالا در خط میانی در اختیار دارند و علاوه بر همه ی اینها آنها ابراهیموویچ را نیز در اختیار دارند "

آیا شکست های اینتر غافلگیر کننده بود ؟

" خیر ، به هیچ وجه ، آنها با مصدومیت های فراوانی دست به گریبان بودند و از لحاظ بدنی این تیم تحلیل رفته است و بازیکنی با توانایی فیزیکی و تکنیک بالا مانند بالوتلی را نیز در اختیار ندارند ، در فصل گذشته از لحاظ روانی و ذهنی فشار زیادی را متحمل شدند چرا که فصل پیش به مانند فتح جام جهانی برای آنها بود علاوه بر این آنها باید در جام جهانی باشگاه ها نیز شرکت کنند ، بازگشت تمام بازیکنان از مصدومیت نیز بسیار دشوار خواهد بود اما از لحاظ تیمی آنها هنوز هم توانایی بالائی دارند و در دربی آنها تلاش های زیادی انجام دادند البته با توجه به غایبان زیاد ، باید بگویم که اشنایدر نیز مانند فصل پیش نیست "

نظر شما در مورد بنیتز ؟

" هر کسی که به اینتر می آمد خود را در وضعیت بسیار وحشتناکی می دید ، به این دلیل که سوال این خواهد بود که چگونه خواهید توانست بهتر از فصل پیش باشید ؟ و چه بپذیریم چه نپذیریم مقایسه ها همواره وجود دارد ، و این مساله به بنیتز تعلق ندارد "

آیا پیش بینی یک رقابت و جدال سخت بین یوونتوس و میلان را می کردید ؟

" طبیعی بنظر میرسد ، بنظر من آگونه که گالیانی می گوید ماروتا میلان را متهم نکرد ، وی فقط یک مثال زد آن هم از روی تصادف ، چرا که هر دو صحنه متشابه بودند و تنها قصد مقایسه داشتیم ، گالیانی چنین برداشت کرد که به میلان توهین شده است اما هرگز به مفهوم سخنان ما نرسید "

با توجه به وضعیت موجود آیا این بهترین فرصت برای کسب اسکودتو نیست بویژه پس از ضعف اینتر و شکست میلان ؟

" از دید روزنامه می توان گفت که بله ، همه چیز مهیاست "

از نظر سرمربی یوونتوس ؟

" شاید هیمنگونه باشد ، اما نه بدلیل شکست دادن میلان چرا که لیگ به پایان نرسیده است و تیم ها نزدیک به هم هستند و یوونتوس با این مجموعه بازخواهد گشت ، در واقع من از بکار بردن کلمه ی اسکودتو متنفرم ، اکنون می گویم که ما تمام تلاش خود را برای کسب بهترین نتایج انجام خواهیم داد و این یعنی اینکه ما از قرار گرفتن در این رده از جدول راضی نیستیم "

آیا رقابت های لیگ اروپا شما را آزار می دهد ؟

" در ابتدای کار چنین بود ، اکنون دیگر چنین نیست چرا که ما می خواهیم برای پیروزی به لهستان برویم و منچستر سیتی را در تورین شکست دهیم ، در حال حاضر ما راهی جز پیش روی در این رقابت ها نداریم ، این قهرمانی برای کسب تجربه ی بازیکنان جوان ضروری خواهد بود "

در ژانویه به مدافع نیاز خواهید داشت یا مهاجم ؟

" نمی دانم ، کار بسیار پیچیده ایست ، چرا که خط دفاع مانند سایر نقاط نیاز به بهبودی از نظر مهره دارد البته با توجه به اینکه ما می خواهیم که این فصل را با بهترین شرایط به پایان رسانیم ، اکنون برای بررسی وضعیت مدافعان باید تمام جوانب را در نظر گرفت چرا که اگر ما لگروتالیه ، گریگرا و دچلیه را در اختیار داشته باشیم می توان گفت که دفاع بدون نقصی خواهیم داشت ، در خط میانی همه چیز متوازن و رو به راه است و اگر قرار باشد باشگاه پولی خرج کند بهتر است آن را به مراکز خیریه ارسال کند ، اضافه شدن یک بازیکن کار را بسیار سخت خواهد کرد بویژه اگر تیم از لحاظ تاکتیکی هماهنگ باشد "

آیا به یک مهاجم که در یک فصل 20 گل را برای شما بزند نیاز ندارید ؟

" ما در ایتالیا برترین و خطرناکترین مهاجمان را در اختیار داریم ، اگر بازیکنی با 20 گل زده وارد تیم شود نخواهد توانست مانند دیگران مفید باشد ، منظور من این است که موقعیت ها و گل ها همواره وجود دارند و برای من مهم نیست که چه کسی آنه را بثمر می رساند ، مشکل ما در زدن گل نیست چرا که مهاجمان ما در فرم خوبی هستند "

آیا پاستوره در 4-4-2 شما جای خواهد داشت ؟

" بدون شک ، بعنوان مهاجم دوم ، وی یک بازیکن با استعداد بسیار بالایی است بویژه اگر در میانه ی تیم بکار گرفته شود و این غریزی خواهد بود و نیازی به آموزش نخواهد داشت ، می توانم از پاستوره بمانند دونی در 4-4-1-1 استفاده کنم یا در صورت دو وینگر فوق العاده در 4-2-4 "

نظر شما در مورد کاسانو ؟

" سال گذشته را با آنتونیو تجربه کردم ، اکنون ما رابطه ی بسیار خوبی داریم و بیشتر وقت ها با هم صحبت می کنیم ، وی ستاره ی بزرگی است و می تواند برای یک تیم امتیاز تلقی شود ، اکنون ما باید از بزرگ شدن این جریان که خارج از فوتبال است جلوگیری کنیم چرا که این مساله تیم را تحت تاثیر قرار می دهد "

چه چیزی باعث بوجود آمدن این روحیه در تیم شد ؟

" قبل از هز چیز دیگر مدیران ، چرا که آنها تمام تصمیم ها را می گیرند ، و پس از آنها کادر فنی و بازیکنان ، ما از اردوی تابستان شروع به کار کردیم و این انگیزه و روحیه ی تیمی را به تمام بازیکنان چه با تجربه ها و چه جوان ها تزریق کردیم ، البته این برابر در قبل وجود نداشته است ، من به آنها اعتماد کردم و این باعث شد که آنها من را قبول کنند و به من اعتماد کامل داشته باشند "

تحول و پیشرفت ملو را جگونه ارزیابی می کنید ؟

" من بصورت مستقیم با وی صحبت می کنم و فلیپه نیز برای این کار من ارزش قائل است ، ما همواره باید با همدیگر بصورت شفاف برخورد کنیم ، برای آنکه نکته های مورد نظر خود را اعلام کنید کافیست که زمان و راه مناسب را انتخاب کنید "

بوفون گفته است که در ژانویه بازخواهد گشت ؟

" خیلی خب ، در ژانویه به تیم ملحق خواهد شد سپس سرمربی هر کس را که آماده تر است به میدان خواهد فرستاد "

مثل اینکه بوفون از درخشش استوراری غافلگیر شده است ؟

" هنگامی که فهمیدیم که بوفون برای مدت زیادی از ما دور خواهد بود ، با تمام احترامی که برای منینگر قائل هستم اما من و ماروتا به دنبال گزینه های مورد نظر رفتیم ما دریافته بودیم که باید در زمین و رختکن به ثبات برسیم ، اکنون ما یم مجموعه ی فوق العاده هستیم که فرهنگ جدیدی نیز در حال جا افتادن در میان ما است و دیگر مهم نخواهد بود که چه کسی گل می زند ، اما آنچه که مهم است این است که چه کاری می توانی برای تیم انجام دهی "

در خصوص فداکاری ها ، مارکیزیو در سال های گذشته در این پست بازی می کرد اما راضی کننده نبود اما اکنون نتیجه ی دلخواه بدست آمده است ، آیا می توان گفت که این برترین نوآوری است که انجام داده اید ؟

" وی را نمی توان وینگر شمرد ، اما همواره بازیکنی وجود دارد که وی را به حرکت وا می دارد ، گروسو یا دچلیه ، و با توجه به این نکته توازن تیم را حفظ می کند ، البته وی هنگامی که رو به جلو حرکت می کند نیز بازیکن ایده آلی بشمار می رود ، وی بازیکن چند منظوره ایست و توانسته است که به خوبی توان تاکتیکی و مهارت های فردی را در خود جمع کند ، کلودیو می داند که چه موقع وارد عمل شود و چگونه گل ها را بثمر برساند ، من جوانی های خود را در کلودیو می بینم البته نه از نظر بازی چرا که وی از نظر فنی به مراتب برتر از من است ، وی همواره هوشیار است و به خوبی تصمیم می گیرد ، من برای نخستین بار در دیدار برابر اینتر از وی بعنوان وینگر استفاده کردم و با موفقیت در این پست به کار خود ادامه دادیم اما همه چیز همینگونه ادامه نخواهد یافت چرا که بزودی کراسیچ و مارتینز بازخواهند گشت و با وجود آماوری و یاکوینتا در خط حمله و یک دفاع منظم همه چیز تغییر خواهد کرد چرا که من بیشتر به بازی با 4-2-4 علاقه دارم "

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
تعویض های دلنری خوب و مفید بود البته دو تا از تعویض هاش تقریبا اجباری بود فقط الکس باید کمی دیرتر به زمین میومد.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اتفاقا به نظر من تعویض هاش مزخرفه اصلا به یاد ندارم تعویضی کرده باشه که باعث تغییر مسیر بازی شده باشه ولی مربی خوبیه که همبستگی از دست رفته یوونتوس رو برگردونده همین کار خیلی بزرگیه که انجام داده باتشکر

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
kkk

به نظر منم دخیره خیلی مطمئنی هست ! ولی با توجه به صحبتای دلنری مبنی بر سیستم 4-2-4 احتمالا ازش زیاد استفاده بشه !

من هم با سیتم 4 - 2 - 4 موافقم. ولی از شاخه های 4-4-2 بیشتر به 4-3-1-2 علاقه دارم که متاسفانه دل نری اعتقادی به آن ندارد.
ای کاش می شد نظرش رو تغییر داد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی