پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوئیجی دلنری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
321 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

رانیری ؟!
من هیچ وقت منکر نتایج خوبی که گرفت رو نشدم و نمیشم؛ اما هر کسی که بازی های یووه رو دیده باشه دقیقا انگیزه بالای بازیکنان رو در درجه اول میبینه و بعد تاکتیک نداشته تیم رو !
یادمون نره که الکس آقای گل میشد، تره زگه آمار گلزنی های بالایی رو داشت؛ ندود رو داشتیم و ...
اما دلنری؛
دلنری تیم هفتم فصل پیش رو گرفته، تیمی که وقتی 1-0 عقب میوفتاد، دیگه بازی رو باخته میدونست و منتظر گلهای بعدی میشد !
دلنری این تیم رو گرفته و بهش یاد داده که فوتبال 90 دقیقه ست !

نمیگم دلنری مربی فوق العاده ای هست، چون نیست ! ولی فعلا خیلی زوده که بخوایم درباره ش قضاوت کنیم و یه مربی باهوشی مثل رانیری رو بالاتر ازش بدونیم !

یوونتوس تیم درجه سه نبود که هر فصل بیاد هفتم بشه یک فصل اونم به خاطر بعضی از اشتباهات در مدریریت تیم هفتم شد
اینها بهانه هست اشتباه در گرفتن بازیکن فروختن چند تا بازیکن خوب هماهنگ نبودن بازیکنان...
این مربی هست که تیم را میبنده این دلنری به اندازه کافی وقت داشت تیمش را هماهنگ کنه اما در هفته های پایانی بازیکنانی رفتند و امدند که بدون شک با نظر خود دلنری بوده و الان مقصر نتیجه نگرفتن تیم به نظر من دلنری هست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21220 ارسال

من فکر نمیکنم خیلی وقت داشته ! چون اول اینکه ملی پوش ها تا چند وقت نبودند، ( که یووه ملی پوش زیاد داره ) و بعد هم چندین خرید در روزهای آخر شکل گرفتند؛
ضمنا، فعلا هفته چهارم هست، نیم فصل نیست که بگیم وقت داشته؛
کسی هم نگفت خریدها با نظر دلنری نبودند؛ ولی هماهنگی زمان میبره، اما چیزی که بیشتر از عدم هماهنگ داره به تیم ضربه میزنه، سوتی دادن بازیکن هاست، مشکل دلنری هست که بازیکن ها سوتی میدند ؟!

نکته بعدی هم اینکه فصل پیش بدون شک این فرارا بود که مدیریت بحران نداشت، من نمیدونم چه اصراریه که همه چیز رو داخل مدیریت بدونیم !
مصدومیت و البته همین عامل مدیریت مطمئنا سهمشون با نداشتن مدیریت بحران فرارا اگه کمتر نباشه؛ بیشتر هم نبوده؛

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
مثل همیشه پیش بینی میکردم که الان خیلی از بچه ها میان و میگن دلنری اینجوری دل نری اینطوری صد رحمت به رانیری و ... ببینید باید منطقی فکر کنیم اولا که هنوز به قول بهمن جان هفته 4 رم هستش نه نیم فصل که اینگونه قضاوت کنیم ! 2-هنوز یکی دو هفته ای زمان میبره تا تیم هماهنگ بشه ! 3-اگه میگید توی تعویض ها ایراد داشته که من باز میگم نداشته اگه هم ایراد داشته باشه اونم یه ایراد بودش که تعویض الکس رو خیلی زود انجام داد که میتونست 10 دقیقه صبر کنه یا بهتر از این توی یه پست دیگه ای تعویض بکنه ! ولی اینم باید در نظر بگیریم که اگه فرضا الکس توی زمین میموند و مثلا موتا رو میکشید بیرون واقعا واسه حال تیم فرق میکرد !؟ چون اشتباهات دفاعیمون به یک بازیکن بر نمیگرده ! 4- حالا گذاشتیم الکس رو در نیاور و آما رو هم به جای کوا نیاورد فقط یاکو رو بجای په په آوردش و 2 تا تعویض هنوز داره بع از اون آیا واقعا یاکو به تنهایی میتونست یه انرژی برای خط حمله ای تیم بیاره !؟ ما وقتی بازی های منچستر رو میبینیم که وقتی تیمش 2-0 توی 60 دقیقه عقب هستش و فرگوسن میاد با 1 تعویض تیم رو به بازی بر میگردونه و بازی رو میبرن این نشون دهنده ای این هستش که توی تیم فقط یه بازیکن ناهماهنگ بازی کرده ! اگه میبینیم والنسیا رو میکشه بیرون نانی رو میار بازی این نشون دهنده ای قدرت مربی نیستش ( البته نمیگم فرگوسن مربی بدی هستش ) بلکه این نشون دهنده ای پر مهره بودن منچستره یعنی مربی حق انتخاب آزاد و منطقی رو داره ! که الان بیایم ببینیم یووه همچین امکانی رو توی این 2 سال واقعا داشته !؟‌ پس توی هر شکستی نیایم بگیم تقصیر مربی هستش !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21220 ارسال

یه چیزی که تو دلنری دیدم و خیلی ازش خوشم اومده شجاعت تیم دلنری هست !
به عنوان مثال اگه همین بازی دیشب دقت می کردید، وقتی که دوربین از بالا نشون میداد و دلنری تو صفحه بود، چه موقعی که یووه 2-1 جلو بود چه موقعی که 3-1 جلو بود،
دلنری با دست یه میگفت که برید جلو و حمله کنید !
دلنری مثل فرارا نمیگه نزنید زیر توپ، یا پاس زیاد بدید، مثل رانیری نمیگه برگردید عقب دفاع کنید، میگه حمله کنید !
خیلی خوبه که بازیکن های تیم "شجاع" باشند،
واقعا نمیشه نقش دلنری رو نادیده گرفت در این ایجاد انگیزه در بین بازیکنها،
ملو که فصل پیش مورد غضب همه بود، این فصل یکی از محبوب ترین هاست، و واقعا بازی به بازی داره بهتر میشه، 100% دلنری این تاثیر رو روش داشته؛
دلنری تو سمپدوریا هم تیم هجومی داشت، و علت موفقیت سمپدوریا همین بود,
تیم هجومی شاید بعضی موقع ها غافلگیر بشه و به مشکل بخوره، ولی اگه روی همین شجاعتش تاکید داشته باشه در پایان موفق میشه،

تیم هنوز ناهماهنگه ! حتی قدیمی ها هم انگار تا حالا کنار هم بازی نکردند ! یاکوئینتا و آمائوری اصلا به هم پاس نمیدند !!
این تیم تیم خیلی جوونیه؛ خیلی زمان میخواد که به پختگی برسه، ولی واقعا تیم آینده داری هست ..

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
و البته تیم دلنری به شدت فرارا،رانیری،زاکرونی مصدوم نداره و همه مهره ها هم که میان به زمین در حد خودشون ستاره هستند. شما نگاه کنید همین بازی دیشب 11 نفر اصلی: استوراری - کیلینی - بونوچی - رینائودو - گریگرا - په په - آکویلانی - سیسوکو - کراسیچ - یاکوئینتا - آمائوری ذخیره ها : منینگر - مارکیزیو - الکس - سیسوکو - لگروتالیه - کوالیارلا - مارتینز یعنی ما در حالی بازی را 4-2 بردیم که نصفی از بازیکنان تاثیر گذارمون روی نیمکت بودند این به اون معناست که تیم دلنری نیمکت خیلی قوی داره، واقعا سخته که سیسوکو و مارکیزیو روی نیمکت باشند واقعا سخت از این تعداد ستاره 11 نفر را انتخاب کرد. با این تعداد بازیکن و ستاره "لوئیجی دلنرری" باید ببره باید بیشترین گلزده را داشته باشه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من بارها گفتم تا هفته 8 هیچ قضاوتی نمیشه کرد و باید صبر کرد تیم هماهنگ بشه علاوه بر این درسته از فصل پیش تعداد مصدومین کمتر بودن ولی بازم مصدوم کم نداشتیم هیچ وقت خط حمله تیم کامل در اختیار دلنری نبوده علاوه بر این ما سه تا از خرید هامون روزهای اخر نقل و انتقالات بوده و چند تا از بازیکن های اصلی ترکیبمون مثل ترزگه و دیگو و کامو تو روزهای اخر از تیم جدا شدن پس نتیجه میگیریم دلنری اصلا فرصتی واسه هماهنگ کردن این همه بازیکن جدید و اجرا کردن تاکتیک های مختلف نداشته من به شخصه تا نیم فصل نمیتونم هیچ انتقاد تندی علیه دلنری بکنم. به قول بهمن دلنری هیچی که نداشته حداقل به تیم روحیه جنگندگی و شجاعت و بازی رو به جلو و هجومی رو منتقل کرده و تونسته بازیکن های کم روحیه ای مثل ملو رو احیا کنه. من فقط تو یه بازی تعویض های دلنری رو از نظر خودم اشتباه دیدم که اونم برمیگرده به ریسکی که دلنری کرد و جواب نگرفت باید قبول کنیم که دلنری تاکتیک های زیادی رو در ذهن داره که هنوز نتونسته با این همه بازیکن جدید و فرصت کمی که داشته رو تیم پیاده کنه و با توجه به اینکه باید سعی کنه تیم رو هماهنگ کنه و نیاز داره که با کمترین تغییر (با توجه به بازیکن های جدید) به زمین بره واقعا بی انصافی هستش اینقدر زود دست به انتقاد بزنیم. به نظر من تیم جوون و بسیار اینده داری داریم شاید این فصل زیاد گل بخوریم ولی وقتی بونوچی با کیلینی هماهنگ بشن و زوج اصلی تیم ملی رو تشکیل بدن اونوقت هست که هم تیم ملی قدرتمند میشه و تا 10 سال بیمه میشه هم یووه به نظر شما یک سال ریسک به 10 سال موفقیت نمیرزه؟

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
تا اينجاي كار عمده ضعف يووه در خط دفاعي يا به قولي ديگر عملكرد دفاعي بوده است. راه كار دلنري براي حل اين مشكل بردن در چارچوب امكانات انساني در خط دفاعي بوده است. يعني اوردن رينادو يا بردن گريگرا به چپ و نيمكتي كردن موتا..... بنابراين اين راه حل ها از طرف ايشون ارايه شده حال اينكه اين تغييرات جواب نداده و هنوز تيم زياد گل ميخورد رو ديگه نميشه خيلي به مربي نسبت داد و واقعا خط دفاع يووه در سمت هاي چپ و راست مشكل انساني داره در خط هافبك و حمله مشكلات به اندازه دفاع حاد نيست...هر چند برخي تعويض هاي دلنري تو اين دو خط مورد انتقاد باشه....

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
پراندلى : " يوونتوس دلنرى بسيار شاداب و قدرتمند است ، منظم كردن تيمى با اين همه ورودى كارى سخت و زمان بر است اما دلنرى نشان داد كه كار فوق العاده اى انجام داده است "

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
اتفاقا من با دلنری رو خیلی قبول دارم بعد از چندین سال احساس می کنم اون روح تهاجمی یوونتوس داره دوباره زنده میشه و تا الان هم به نظر من این تیم خیلی تهاجمی تر از سه چهار مربی قبلی که کاپلو هم جزو اوهاست بازی می کنه

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

منم همین سری آ رو گفتم تیم میلان جاش گرم شده به نظرت یا رم؟ الان از این نظر فقط اینتر وضعیت بهتری داره، من الیار میدونم چی میگی منم همین رو میگم هنوز تیم کامل جا نیُفتاده اما مربی ما چرا از الان داره ساز ِ ناامیدی میزنه؟ (مشکل اینجاست)

ببین اگه از دید مثبت نگاه کنیم میبینیم که داره حرف منطقی میزنه ٬!

در کل چند نوع مربی داریم بعضی هاش ترسو هستن مثل رانیری بعضی هاش مغرور مثل مورینیو بعضی هاش پیروزی طلب مثل فرگوسن ... بعضی هاش هم واقع بین هستن که میشه گفت دل نری از این نوع هستش !‌

خب میشه گفت شاید دل نری میخواد اون مسولیت سنگینی رو که بر عهده گرفته رو کمی از بارش رو کاهش بده یعنی با گفتن این جمله غیر مستقیم طرفداران رو وادار میکنه بعد از اینکه اگه دوم یا سوم یا حتی 4رم شدیم دیگه اعتراض زیادی به مربی نکنن یعنی میشه گفت نمیخواد بعد پایان فصل زیادی زیر سوال بره !‌

با آماده کردن ذهنیت طرفداران با این واقعه که احتمالش هم زیاده در آخر فصل هم همینطور بشه ( قهرمان نشیم ) میخواد زیاد اعتراضی در موردش نشه !‌

البته احتمالش هم هست که یعنی خودشم میدونه و تلاشش رو میکنه که تیم رو قهرمان بکنه ولی از الان این رو نمیگه که تا آخر فصل اگه اینگونه نشد واقعه های دیگه ای رخ نده ! سیاست به کار میبره !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
به جز قطبى ، من تا حالا نشنيدم كه يك مربى قول قهرمانى بده ، زياد سخت نگيريد چون خود آندره آ هم قول قهرمانى در اسكودتو نداد و گفت كه تيم و دلنرى سعى خودشون رو براى كسب حداقل يك قهرمانى رو خواهند كرد .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21220 ارسال
دلنری نشون داد که تیمش توانایی هر کاری رو داره؛
بخصوص این فوتبال اصیل ایتالیایی رو، که به شخصه عاشقش هستم.
این کاتاناچیو دلنری واقعا فول العاده ست،

این مصاحبه های دلنری هم بسیار هوشمندانه هست، قول قهرمانی نمیده؛ ولی نه به این معنی که تیمش رو در حد قهرمانی نمیدونه؛ بخاطر اینکه فشار رو از روی بازیکن ها برداره؛ بخصوص اینکه امسال یووه بازیکن تازه وارد زیاد داره و مطمئن نمی تونند این فشار عصبی رو تحمل کنند؛

ولی با توجه به خود مصاحبه های ماروتا و آندره آ، من خیلی خوش بین هستم که بتونیم کوپا ایتالیا رو فتح کنیم؛ و فکر هم می کنم تونایی این کار رو داریم.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
لوئیجی دلنری در گفتگویی با توتواسپورت در مورد بسیاری از برنامه های پیش رو از جمله فتح اسکودتو ، جایگزینی مصدومان و لاتزیو صدرنشین نظر خودش رو اعلام کرد :

در ابتدا سرمربی یوونتوس از اسکودتو و امیدهای یوونتوس برای فتح آن می گوید :

" اسکودتو ؟ ما برای فتح آن تلاش می کنیم چرا که هواداران شایسته ی آن هستند ، تنها چیزی که می توان گفت این است که ما در مسیرخود به درستی گام بر میداریم اما کار زیادی برای انجام پیش رو داریم "

تا کنون لاتزیو در بین تیم های ایتالیایی برترین نمایش را ارائه داده است :

" نمایش لاتزیو قابل توجه بوده است ، تا کنون آنها برترین تیم در ایتالیا هستند البته نباید از شروع خوب آنها غافل شد ، وجه اشتراک ما و لاتزیو ؟ بنظرمن پیشرفت تیم و بازی گروهی و این باعث قدرت بخشیدن و برتری آنها شد و این غیر قابل پیش بینی بود اما آنها شایسته ی صدرنشینی هستند "

بحران مصدومیت و برنامه های مربی در برابر این مشکلات :

" همه ی مصدومیت ها نتیجه ی برخوردهای فیزیکی بود و ما از این نظر بدشانس هستیم ، بنظرمن در حال حاضر باید از په په بعنوان دفاع کناری استفاده کنم چرا که وی شایستگی های خود در این پست را نشان داد در ادامه نیز باید از بین بازیکنان جوان یک بازیکن را برای پوشش دادن و کمک به تیم انتخاب کنم "

یوونتوس در لیگ ایتالیا روند بسیار خوبی دارد و سرمربی یوونتوس این روند را نتیجه ی رابطه ی خوب با بازیکنان می داند :

" رابطه ی بسیار خوبی با همه ی بازیکنان دارم ، در بسیاری از اوقات از دل پیرو کمک می گیرم چرا که وی بازیکن با تجربه ایست "

قهرمانی های یوونتوس که رئیس باشگاه سخت به دنبال باز گرداندن آنها به یوونتوس است :

" بنظرمن باشگاه یوونتوس این حق را دارد که به دنبال بازپس گیری قهرمانی های خود باشد ، و در مورد رئیس من اطمینان دارم که وی با تمام وجود برای کمک به تیم و رضایت هواداران تلاش خواهد کرد "

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
دلنری تو این مدت خوب جا افتاد تو یووه و خیلی خوب تونست با تیم و بازیکنای جدیدش کار کنه. بعد از برد شیرینی هم که مقابل میلان کسب کرد،خیلی بین هوادارا محبوب شده.اینو به وضوح میشه بین هوادارا دید.یه کم که بگرده آدم توی سایت های فوتبالی،از کامنت هایی که میذارن بکس یووه ای میشه حس کرد که دلنری داره محبوبیت پیدا میکنه... به هر حال الان داره رشد میکنه و سعی داره که از فرصت بزرگ زندگیش نهایت استفاه رو ببره.من هم براش آرزوی موفقیت دارم.موفقیت دلنری،موفقیت یووه اس.

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
دل نری با این که در بازی مقابل میلان دو تعویض اجباری داشت؛ ولی باز هم تونست خوب تیم رو نگه داره و نظام تیمی رو تا آخر بازی حفظ کنه؛ به نظرم دل نری آدمیه که می تونه از پس شرایط غیر مترقبه بر بیاد؛ سه چهار سالی بود که یه همچین مربی انعطاف پذیری رو نداشتیم؛ امیدوارم در هر دو فصلی که با یووه قرارداد داره اسکودتوها و یکی دو جام دیگه رو فتح کنه و بعد از اون قراردادش رو تمدید کنه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من همون روز که سرمربی یووه شد گفتم که از بنیتز خیلی بهتره اما بعضی ها به شدت از دلنری انتقاد کردند و اون رو هم ردیف زاکرونی دونستند. تو اون شرایط تنها اتخابی که میتونست از دلنری بهتر باشه و اون یووه در بحران رو که احتیاج به دلسوزی داشت رو نجات بده پرندلی بود که مربی ایتالیا شد. به هر حال منم از اینکه دلنری قول قهرمانی نمیده و فشار رو از روی خودش و تیمش برمیداره تا در ارامش به کارشون ادامه بدن حمایت میکنم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21220 ارسال
دلنری با صحبت هایی که با مربی تیم پریماورا یوونتوس داشته، 4 بازیکن رو ازش قرض گرفته ! گفته میشه که این 4 بازیکن فعلا تمام وقت در اختبار دلنری هستند،
مارسل بوچل، متئو لیویرو، نیکولو جیانتی و مانوئل جیاندوناتو،

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
الان کاملا می شه دل نری رو با فرارا و زاک مقایسه کرد......... سال پیش چیرو هم تو همین وضعیت بود....... الان اگر نتیجه بگیرد حرف است....... و خود را ثابت کند...........

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21220 ارسال

البته چیرو و زاکرونی، حداقل 11 بازیکن رو داشتند !
نه مثل الان که 11 بازیکن نداریم و از تیم جوانان توی ترکیب اصلی میزاره دلنری !
شرایط دلنری به مراتب سخت تره؛

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

البته چیرو و زاکرونی، حداقل 11 بازیکن رو داشتند !
نه مثل الان که 11 بازیکن نداریم و از تیم جوانان توی ترکیب اصلی میزاره دلنری !
شرایط دلنری به مراتب سخت تره؛

چون اون موقع بازیکن بزرگسال زیاد داشتیم
وگرنه شرایط چیرو مثل دلنری بود

قبول دارم اصلا انتظار نداشتیم دلنری اینطوری کار کنه و عالی کار کرده
ولی دیگه انقدر بالا نبریمش که با یه باخت مجبور بشیم بکوبیمش زمین

الان یوونتوس داره ساخته میشه
پایه های یوونتوس چند سال آینده همین بازیکن هایی هستن که الان دارن بازی می کنند
وقتی هم چیزی داره ساخته میشه هر نتیجه ای ممکنه
اصلا نباید توقع داشته باشید که یوونتوس روی یک روند مشخص حرکت کنه
نوسان بی شک خواهد بود
باتشکر

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است