پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مربی فصل 2010/11

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
177 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

امروز سان نوشته بود یووه نیم نگاهی به روی هاجسون داره :دی: !!!

راستی مگه دل نری 5 - 0 از فرارا نباخت ؟؟؟ :دی: :دی: :دی:

]چرا به ذهن من نرسيده بود ... هاچسون ... مربي اي به اين بزرگي !!!!!!!

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
آرسن ونگر روی هاچسون مربی فولهام را بهترین مربی سال از دیدگاه خود می داند... تیم فولهام انگلیس از تیم های شهر لندن که امسال توانست در یک جام معتبر اروپایی یعنی لیگ اروپا شرکت کند با پیروزی دو بر یک در خانه برابر هامبورگ توانسته به فینال این رقابت ها برسد و در فینال حریف اتلتیکو مادریدی شود که در مرحله نیمه نهایی توانست لیورپول را حذف کند . خیلی ها این توانایی هاچسون در رساندن این تیم به فینال را تحسین می کنند و معتقدند هاچسون باید مربی سال انگلستان انتخاب شود . الکس فرگوسن و آرسن ونگر نیز از برجسته ترین چهره هایی هستند که وی را برای این انتخاب برگزیده اند . ونگر در این باره می گوید : "فولهام و روی واقعا فوق العاده اند . آن ها بیشتر از توانشان نشان دادند و نسبت به دیگر تیم ها موفق تر بودند و شاید این دلیلی است که روی باید انتخاب شود . فهم و زیرکی آن ها همراه با تجربه خوب و هماهنگی باعث شده تا در وضعیت خوبی باشند . خرید های او نیز بسیار خوب هستند . او بازیکنانی را خریده که در مراتب بالایی و رده های سوم و چهارم نیستند اما در کلاس بالایی با تیم کار می کنند . زامورا و داف در تیم های با کلاس بالایی بازی کرده اند . مورفی هم همینطور است . آن ها بازیکنانی دارند که می توانند در سطوح بالا بازی کنند ولی در برخی مواقع کم تجربگی نشان داده اند . هاچسون مربی فوق العاده ای است اما این جا هیچ رازی وجود ندارد . شما بازیکنان خوبی نیاز دارید و آن ها هم بازیکنان خوبی در اختیار دارند ."

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
بابا تورو قرآن آبروی یونتوس رو اینا بردن اگه تراکتور سازی هم بود میتونست یکی از اینا رو بیاره یووه من که دیگه طاقت ندارم واقعآ به شخصیت من که از بچگی با این تیم بزرگ شدم بر خوردش یعنی ما نمیتونیم لیپی رو برگردونیم.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
روي هاجسون گزينه مربيگري يوونتوس عنوان مربي سال فوتبال انگليس را به دست آورده و همين به قدر و قيمت او بيش از پيش افزوده است سايت گل ـ بعد از يك فصل فوق‌العاده در فولهام دوباره ارزش سهام روي هاجسون مربي كهنه‌كار برزيلي بالا رفته است. اين مربي با تجربه كه فصل را با عنوان دوم ليگ اروپا به پايان رساند. عنوان مربي سال فوتبال انگليس را به دست آورده و همين به قدر و قيمت او بيش از پيش افزوده است. هاجسون كه سابقه مربيگري در تيم اينتر را دارد، با اتفاقات اين فصل دوباره نام خود را در ميان پرخواستارترين‌هاي جهان خواهد ديد و با همين سروصداهاست كه نام يوونتوس به عنوان يكي از تيم‌هايي كه علاقه استخدام او دارند افزوده شده است. بنا به گزارش مطبوعات انگليسي هاجسون و دل نري گزينه‌هاي اصلي حضور در سمت سرمربي يوونتوس هستند، دو مربي‌اي كه البته آنقدرها كه انتظار مي‌رود نام بزرگي ندارند. با اين حال روزنامه سان با قطعيت از علاقه و حتي مذاكره مديران يوونتوس با اين مربي انگليسي گفته است. ============================================================================ ...

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال
هری ردنپ مگه مربی سال انگلیس نشد؟!!دسته بیل و هاج زنبور عسل هم شدن گزینه واسه مربیگری؟!خدارو شکر شبکه 3 نشون نداد آخرین بازی مفتضحانه یووه رو. امیدوارم یه مربی خوب بیارن

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
امروز اينتر قهرمان شد و موفقيت يه مربي بزرگ مثل مورينيو رو ديدم بعد يووه دنبال دلنري........ فك كنم ديگه بازيهاي يووه رو نبينم اگه اين يارو بياد.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

همونطور که دیروز گفتم ، فردا قراره بین بنیتز و رئیس باشگاه لیورپول جلسه ای برگزار بشه در مورد ادامه همکاری رافا یا قطع همکاریش . گفته میشه که رافا در این هفته پیش رو وضعیتش رو مشخص میکنه که آیا در لیورپول میمونه یا به یووه میاد . قراره رافا بعد از جلسه ، نظر نهائیش رو روز دوشنبه بعد از پایان فصل لیگ برتر اعلام کنه .

در صورتی که رافا به یووه نیاد ، اولین گزینه دیگر باشگاه ، اسپالتی خواهد بود .

اميدوارم بنيتس با ليورپول پنجاه ساله تمديد كنه و دست از سر يووه برداره ...

مانچيني . دونادوني . زولا .اسپالتي . با اكراه دل نري . پراندلي
0000000000000000000000000000000000000000000000000

روي هاچسون رو ديگه كجا جا بدم !!!! ؟
ملاك براي بهترين مربي انگليس شدن چيه ؟
فولام دوازدهم ؟!
كارلتو پس چي شد ؟

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
هزار تا گزینه دیگه گزینه بیارن ما فقط با لیپی و کاپلو موفق میشیم البته با حظور عشق من موجی کبیر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

اميدوارم بنيتس با ليورپول پنجاه ساله تمديد كنه و دست از سر يووه برداره ...

مانچيني . دونادوني . زولا .اسپالتي . با اكراه دل نري . پراندلي
0000000000000000000000000000000000000000000000000

روي هاچسون رو ديگه كجا جا بدم !!!! ؟
ملاك براي بهترين مربي انگليس شدن چيه ؟
فولام دوازدهم ؟!
كارلتو پس چي شد ؟

انصافا خودت میفهمی داری چی میگی؟؟؟؟ اون پستی که تو نقل و قول کردی، بر میگرده به اول این ماه. بنیتز هم دیگه کاملا منتفی هست.

این جمله یعنی چی؟ => "اميدوارم بنيتس با ليورپول پنجاه ساله تمديد كنه و دست از سر يووه برداره ..."

اولا یوونتوس به بنیتز بند کرده مگر نه رافا میخواد تو لیورپول بمونه، دوما اگر بنیتز نیاد یوونتوس ، میخوای لوئیجی دلنری بیاد.

خداوکیلی پست دادن زوری نیست، اگر حرفی برای گفتن ندارید خداوکیلی فقط نظاره گر باشید.

مثل اینکه همه چی تموم شده و لوئیجی دلنری مربی یوونتوس خواهد شد، این اولین افتضاح و لکه ننگینی است که توسط آندریا آنیلی به پرونده یوونتوس اضافه میشه. من انتظار داشتم که سواد آندریا درهمین حد باشه اگر بیشتر از این میفهمید جای تعجب داشت.

مثل اینکه دلنری امروز پس از برد مقابل ناپولی " رسما استعفا کرده" اونجوری که کاچیو مرکاتو نوشته.

لینک خبر => http://www.calciomer...-e-Cassano.html

در فروم یوونتوز هم در قسمت Team discussion (گفتگو تیم) یک تاپیک برای دلنری ساختن ولی هنوز بسته هست و در همونجا پایدار هست و فقط منتظر رسمی شدن خبر هستند.

"این فاجعه را به جامعه یوونتوسی تسلیت میگم، یوونتوس هر فصل داره نابودتر میشه، یوونتوس دیگه نمیتونه هیچگاه کمر راست کنه."

امیدوارم یا من اشتباه کرده باشم یا این خبر شایعه باشه.

حالا من جدای از اینکه از اومدن دلنری ناراحتم بیشتر از این میسوزم که فصل بعد قطعا مورینیو میریه رئال، طبیعتا اینتر میره دونبال مربی دیگه، اونوقت نراتزوری میره رافا بنیتز یا فابیو کاپلویی میاره که ما با کلی مذاکره هم نتوستیم بیاریموشون.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
هنوز چیزی اعلام نشده و گارونی رئیس سمپدوریا گفته دوشنبه یعنی امروز تکلیف دلنری معلوم میشه .....

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
دوستان تبریک می گم !!! بعد از گروه طرفداران چیرو ، باید بیاین یک گروه طرفداران دل نری تشکیل بدیم من از الان طرفدارشم و دعا می کنیم که درخشش کیه وو رو بتونه با یووه هم تکرار کنه و نه تنها ما رو توی سری آ ، نگه داره ، بلکه شاید در حالت خوب به لیگ آروپا ببرمون ...

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
:دی: انصافا الان که فکر میکنم میبینم کاش هنوز حامی رانیری بودم و اصلا یووه حتی دست چیرو هم نمی افتاد :دی:

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

:دی:

انصافا الان که فکر میکنم میبینم کاش هنوز حامی رانیری بودم و اصلا یووه حتی دست چیرو هم نمی افتاد

:دی:

یاد اون حرفم میافتم که قبل ار رفتن رانیری ازش حمایت کردم تعدادی مسخذم کردن !!!

اونوقت هم اگه یه ضره منطقی فکر میکردیم میدید که اگه رانیری بره هیچ مربی درجه 1 بیکار وجود نداره !! واقعا تا الانم ندونستم به چی فرارا امید داشتین ... !!!‌حالا بگذریم ...
اینم هم شاهکار بزرگ مدیرا بودش که رانیری رو بعد از 5-6 شکست اخراجش کردن اگه اون الان مربی یووه بودش چه بسا جای رم ما بودیم ...

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
اسامی مربیانی که خیلی بهتر از دل نری هستند ولی مدیران یووه اصلا بهشون فکر هم نمیکنه : Luiz Felipe Scolari مربی حال حاضر باشگاه Bunyodkor ازبکستان . Frank Rijkaard مربی حال حاضر باشگاه گالاتاسارای ترکیه . Mustafa Denizli مربی حال حاضر باشگاه بشیکتاش ترکیه . Didier Deschamps مربی حال حاضر باشگاه مارسی فرانسه . Ottmar Hitzfeld مربی حال حاضر ایرلند ( اگه اشتباه نکنم ) . Franz Beckenbauer ( اگه اشتباه نکنم از سال 96 که مربی بایرن بود بیکاره )

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
فقط دشام و تا حدودی ریکارد قابل فکر کردن هستن! هیتزفلد هم مربی سوییس هستش نه ایرلند!

capitan

capitan

Technical support

• مهمان
  • 32 ارسال
با سلام آنیلی منو یه جورایی یاد برلوسکونی میندازه یکی از کارای خوبی که داره میکنه فروش بازیکنایی مثل بوفون یا کامورانزی و هر چی پیر پاتاله که افت شدیدی تو بازیشون داشتن این کار مثبتشه تا اینجا که انصافا هم ببینید اگه بازیکنای خوب و با غیرتی بودن اول تیمو به امان خدا ول نمیکردن و دوما اینکه یه مقدار به اون مقعد مبارکشون فشار میاوردن سر بازیا تا تیمو به جلو هدایت کنن ، کسایی که باید به تیم روحیه و حرکت بدن بازیکنای این سطح هستن که وقتی خودشون بازی نمیکنن کلا تیم هم میخوابه !! در مورد مربی یوونتوس هم باید بگم که نمیدونم چقدر به این اعتقاد دارید ولی بازیکن بزرگ ، مربی بزرگ هم میخواد اگه میبینید دل نری تو تیمش موفقه صرفا به خاطر این نیست که مربی بزرگ و خوبیه ، دلیل اصلیش اینه که از لحاظ بزرگی از بازیکنای زیر دستش بزرگ تره ولی همین دل نری رو بخوایم تو یوونتوس فرض کنیم عمرا نتونه با بازیکنی مثل دلپیرو که هم محبوب تر از اونه و شهرت بیشتری هم داره کار کنه ، با کوچک ترین لغزشی تو ارتباط با همچین بازیکنایی همه هوادارا سرش خراب میشن و قدرت انتخابو ازش میگیرن !! این یوونتوس فقط با یه سیاست مدار به اسم موجی باز هم میتونه سر پا وایسته و یه مربی بزرگ بیاره !!

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال
حالا بحث دنیزلی که شد تریم هم بیکاره!شوستر هم انگار بیکاره ولی فکر کنم از فوتبال ایتالیا خوشش نمیاد.ماتیوس سامر هم هست که فکر کنم بیکاره :zombismiley: شرمنده ولی بوفون اینا افت به اون صورت نداشته دروازبان تا 40 سالگی مشکلی براش پیش نمیاد ودر بهترین شرایطش میتونه قرار داشته باشه اکثر گل هایی ک یووه خورد روی ضعف دفاعی تیم یا اشتباه فردی بازیکنان بوده انصاف هم خوب چیزیه

capitan

capitan

Technical support

• مهمان
  • 32 ارسال
الله انصاف اینه که هم جورجو هم کاناوارو جفتشون بازیکنای تیم ملی هم هستن نه که فقط بوفونو اسم برده باشم ، کلا بازیکنای تو این رده ی سنی یووه نمایش ضعیفی چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ قدرت اداره بازی داشتن تو این فصل ، شما نگاه کن از 3 تا بازی مونده تا فصل تموم بشه بوفون شروع کرده واسه خودش من میخوام برم !!! این یعنی چی ؟!! همین میشه که از نقطه اول دروازه گرفته تا اون نوک حمله همه بازیو جدی نمیگیرن میرن خیلی راحت 3 تا از میلان میخورن و همه هم به بهونه اینکه فصل سیاه یووه تموم داره میشه هیچی نمیگن !!! بوفون تا چند فصل دیگه میتونه ثابت تو یووه باشه و قشنگ هم بازی کنه و مصدومیت همیشگیش هم به سراغش نیاد و حاد تر هم نشه !! منکر بازیای قشنگش نمیشم تو این چند سال اخیر ولی حالا که خودش اینطوری میخواد باید یکی هم باشه بهش بگه برو هر جا دوست داری برو ..!! کسایی که من میگم حتما باید اسمشون یه جورایی از لیست یووه خط بخوره اینه : کاناوارو - بوفون - کامورانزی - گریگرا - ترزگل - زبینا - صالح حمیدزیچ - پولسن و از همه مهم تر پرسپولیس وار خرید نشه و یه مربی بزرگ بیاد و اون تصمیم بگیره کودوم بازیکنو میخوایم !! بهترین کس برای سر مربی گری یووه : اول لیپی بعد ریکارد

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال
دوست عزیز حق داره که بگه میرم!!وقتی یه مربی درست حسابی نمیارن وقتی بازیکن بزرگ جذب نمی کنن وقتی مدیرای لایق بالا سر باشگاه نیستن طبیعی هستش یکی مثله بوفون این حرف رو بزنه. به هر حال کلا تیم مشکل داره!!شما فقط 2-3 باز ی آخر رو میگی. 4-1 بایرن 3-0 رفت با میلان و ... هم به خاطر این بود که 3 هفته مونده به پایان فصل بوفون قرار بود بگه از تیم میرم؟

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

بهتر یکم مثبت فکر کنیم. یکم از بنیتز بگیم.

رافا بنيتز بحث پيرامون ماندنش در انفيلد را به دور دوم صحبت هاي خود با مارتين براتون منتقل كرد.

[img width=480 height=331]http://www.bornanews.ir/images/docs/000022/n00022107-b.jpg[/img]

هيئت مديره خواهان ماندن اوست ولي او به دنبال بود جه اي مناسب براي فصل بعد است.

رافائل بنيتز به دنبال اين است كه هر پولي كه از طريق فروش بازيكن بدست مياييد را خرج به خدمت گرفتن بازيكن ديگر نمايد نه اين كه در جهت تامين بدهي هاي باشگاه خرج شود.

باشگاه يونتوس نيز كماكان به دنبال اوست.

http://www.lfcpost.c....php?item=81742

این خبر ماله 3 روز پیش هست یعنی 12 می، مطبوعات انگلیس هم نوشتند که مارتین یول، سرمربی حال حاظر آژاکس آمستردام هلند سرمربیگری لیورپول را بر عهده میگیره، رافا گفته که میخواهد هر پولی که از فروش بازیکن بدست میاره را صرف خرید بازیکن بکنه، ولی مالکان فعلی مخالفت کردند و بنیتز منتظر فروش باشگاه هست ولی با این قیمتی که مالکان حال حاظر لیورپول برای فروش باشگاه در نظر گرفتند، کسی حاظر نیست این مبلغ را بپردازه.

من احتمال میدم که مذاکراتشون به نتیجه نرسه، و بنیتز در نهایت به یوونتوس بپیونده، در این حال که صحبت از دلنری هست بهتر به یک موضوع مثبت فکر کنیم تا شاید داستان دلنری شایعه باشه و داستان بنیتز رسمی بشه.

دوست كم حافظه و عجول من ... اين پست شما هست يا نه .... ؟!!

شايد داستان دلنري شايعه باشه و داستان بنيتز رسمي باشه ...

اين پست رو شما چه زماني نوشتي ؟!!!
قبل پست دادن به تقويم و پستهاي قبلي خودت يه نگاهي بنداز
برفرض كه من اشتباه نوشته باشم... داناي كل ... لطفا ياد بگير .. خوب صحبت كني ...
اين چه لحنيه :
انصافا خودت میفهمی داری چی میگی؟؟؟؟ اون پستی که تو نقل و قول کردی، بر میگرده به اول این ماه. بنیتز هم دیگه کاملا منتفی هست.

این جمله یعنی چی؟ => "اميدوارم بنيتس با ليورپول پنجاه ساله تمديد كنه و دست از سر يووه برداره ..."

اولا یوونتوس به بنیتز بند کرده مگر نه رافا میخواد تو لیورپول بمونه، دوما اگر بنیتز نیاد یوونتوس ، میخوای لوئیجی دلنری بیاد.

خداوکیلی پست دادن زوری نیست، اگر حرفی برای گفتن ندارید خداوکیلی فقط نظاره گر باشید.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی