پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مربی فصل 2010/11

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
177 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
برای فصل بعد محتمل ترین گزینه برای سرمربیگری رافا بنیتز هستش . گزینه هایی مثل اسپالتی ، آلری ، پراندلی و چند مربی دیگه هم مطرح هستند . فعلاً بیشترین اخبار حول بنیتز هستش و رافا فعلاً شانس بالاتری داره . در مورد رافا : رافا دو بار با اکسترامادورا و تنریف قهرمان لیگ دسته دو اسپانیا شده . والنسیا رو دو بار در فصل 2001-2002 و 2003-2004 قهرمان لالیگا کرد . جام یوفا رو هم در فصل 2003-2004 برای خفاش ها گرفت . لیورپول رو دو بار به فینال چمپیونزلیگ آورد که بار اول قهرمان شد در فصل 2004-2005 و بار دوم در فصل 2006-2007 نایب قهرمان شد . یه جام حذفی انگلیس ملقب به FA CUP رو در سال 2006 گرفت و تو همون سال قهرمان جام اتحادیه شد . یه سوپر لیگ اروپا رو هم در سال 2005 با لیورپول کسب کرده . فصل 2001-2002 بهترین مربی سال اسپانیا شد . دو بار پیاپی در فصول 2003-2004 و 2004-2005 مربی سال یوفا شده . 5 بار هم مربی ماه لیگ برتر شده . تا 31 دسامبر 2009 وضعیت مربیگری رافا اینجوری بوده : تو تنریف از 42 باز که مربی این تیم بوده 21 برد ، 11 تساوی و 10 باخت داشته . 50% بازی ها رو با برد سپری کرده . در والنسیا 163 بار روی نیمکت نشست . 87 برد ، 43 تساوی و 33 باخت کسب کرد . تو 53.37% بازی ها پیروز داشت . در لیورپول هم 322 بار روی نیمکت نشست . 184 برد ، 67 تساوی و 71 شکست . 55.41% برد در لیورپول . در مجموع 527 بار بطور رسمی مربیگری کرده تو این سه تیم که 292 برد ، 121 تساوی و 114 باخت کسب کرده . آمار 55.41% برد رو داره . از سال 2004 که به لیورپول اومده این جایگاه های لیورپول در پایان فصل در لیگ برتر بوده : تو فصل اول پنجم شدن . با اختلاف 3 امتیازی به نسبت اورتون با 58 امتیاز پنجم شدن ولی چون قهرمان چمپیونزلیگ شده بودن با کمک یوفا فصل بعدش به چمپیونزلیگ رفتن . در فصل 2005/2006 سوم شدن . تو این فصل 82 امتیاز گرفتن و بعد چلسی 91 امتیازی و منچستر 83 امتیازی سوم شدن . فصل 2006/2007 هم مجدداً سوم شدن . ایندفعه منچستر 89 امتیاز گرفت ، چلسی 83 و لیورپول هم 68 امتیاز و با آرسنال امتیازش برابر بود . فصل 2007/2008 با 76 امتیاز چهارم شدن . در پایان فصل 21 امتیاز با منچستر صدرنشین فاصله داشتن . فصل 2008/2009 بهترین فصل رافا با لیورپول بود تو لیگ برتر . لیورپول با 86 امتیاز و با 4 امتیاز اختلاف به نسبت منچستر دوم شد . با 77 گل زده بهترین خط حمله لیگ برتر رو داشتن . امسال هم سهمیه چمپیونزلیگ رو از دست دادن . فعلاً با 37 بازی و 62 امتیاز هفتم هستند . یه چیز دیگه هم اینکه بنیتز دارای یک رکورد عجیب در ترانسفر هستش ! رافا کلاً 229 میلیون یورو در این سالها هزینه کرده که معمولاً هم با شکست همراه بودن ! رایان بابل ، رابی کین ، آلبرت ریرا و جبرئیل سیسه از این دست هستند . هرچند تو این سالها بازیکنانی مثل پپه رینا ، اگر ، اسکرتل و بنایون رو هم بزرگ کرده . یکی از دلایلی هم که باعث شده رافا به یووه نزدیک باشه اینه که رافا کاملاً به زبان ایتالیایی مسلط هستش .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خیلی خوشحالم که این تاپیک زده شد.آمار جالبی از رافا بنیتز گذاشتید، واقعا جالب هست. یک سوالی که برای من پیش آمده این هست که رافا جه طور به زبان ایتالیایی کاملا مسلط هست؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من به کارنامه هر مربی که نگاه می کنم می بینم گزینه ای واسه یوونتوسی که عادت داشته همیشه برترین باشه وجود نداره همین بنیتز با وجود مقام های قابل توجهی که با تیم های مختلف و مخصوصا ً لیورپول به دست آورده ولی در کنار همون افتخارات مقاطعی در حد فاجعه بوده یوونتوس جایی نیست که بشه یه همه جام ها فدای یه مقام کرد من فکر می کنم ما مربی می خوایم که ما رو به روال طبیعی برگردونه ولی از گزینه های موجود قطعا ً بنیتز رو بیشتر می پسندم حداقل می تونم به این دلخوش باشم که مدلش به سبک فوتبال یوونتوس می خوره

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

یک سوالی که برای من پیش آمده این هست که رافا جه طور به زبان ایتالیایی کاملا مسلط هست؟

ها ! خب درس خونده یاد گرفته ;D تازه اسپانیایی هم بلده :دی:

-------------------------

منم مثل مانی فکر میکنم . قطعاً بنیتز در حد کاپلو و لیپی نیست ولی اصلاً مربی متوسط و بدی نیست . خیلی عوامل باعث شدن که رافا با لیورپول هرچی زد به دره بست خورد و نتونست لیورپول رو قهرمان کنه ! کلاً توی انگلیس اصلاً رابطه مناسبی بین مدیران ومالکان باشگاه ها با مربیانشون نیست چون بیشتر تیمهای لیگ برتری مالکان خارجی دارن که میخوان با توجه به سرمایه گذاری بالایی که کردن ، خیلی زود به نتیجه برسن و گاهی هم خیلی خسیس هستند مثل ملکوم گلیزر !

ولی منم احساس میکنم بنیتز میتونه توی یووه موفق بشه . من بنیتز والنسیا رو وقتی به یاد میارم ، هیچوقت احساس نمیکنم رافا مربیه متوسطی باشه که تو 6 فصل نتونست با بودجه 229 میلیون یورویی لیورپول رو قهرمان بکنه . بعد اینکه ، کلاً تو لیگ برتر همیشه دوتا تیم مدعی هستند ! یکیش که قاعدتاً منچستره و اون یکی هم تو این سالها چلسی بوده . یکم انصافاً سخته با این داشته ها با این دوتا رقابت کردن !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
گفته میشه جمعه بنیتز با مدیران لیورپول ملاقات میکنه تا در مورد ادامه همکاریش یا قطع همکاریش تصمیم گیری کنند . از طرفی هم گفته میشه چنانچه بنیتز نیاد ، اسپالتی گزینه بعدی تیم هستش . نمیدونم چرا من هیچوقت به این اسپالتی اعتماد ندارم !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

نمیدونم چرا من هیچوقت به این اسپالتی اعتماد ندارم !

من اصلا از اسپالتی خوشم نمیاد ، اصلا هیچ جوره باهاش حال نمیکنم ، نه از استایلش نه از قیافش نه از فوتبالش !
این هم مثل همون رانیری میمونه حالا یکم بالا و پایین .
اگه بنا به نیامدن بنیتز باشه بهترین گذینه همون پراندلی هست .

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من که هر کاری میکنم نمیتونم نسبت به بنیتز خوشبین باشم یووه یه مربی میخواد که بوی قهرمانی بده من میگم گیرم با بنیتز دوم تا چهارم شدیم این هیچ فایده ای واسه ما نداره مربی که از سال 2004 نتونسته قهرمان باشه تو تیمی که هواداراش واقعا ازش حمایت کردن باور کنید با فشار انیلی و هوادارا لیپی حاظره به تیم برگرده از تعدا یووه ای های که به تیم ملی دعوت کرده تعصبش به یووه معلومه با کریشتو 10 رو اورده

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
جالبه در مورد اسپالتی فکر میکنم یه اتفاق نظری بین بچه ها باشه...من نظراتم خیلی زیاد به نظرات حسن نزدیکه در مورد اسپا اما در مورد بنیتز.به نظرم اومدن بنیتز میتونه بعد از سال 2006 یه حرکت رو به جلوی خوب باشه...خود من فکر میکنم شانس قهرمانی با بنیتز در سری آ زیر 80% ئه ولی قطعا میتونم اینو بگم که بنیتز میتونه یووه رو متحول کنه و باعث بشه که یه قدم رو به جلو برداریم...در حال حاضر هم بین گزینه هایی که بابک گذاشته توی اون پست اولش،غیر از پراندلی و بنیتز هیچ کدومشون به درد یووه نمیخورن

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من هم نه از اسپالتی خوشم میاد نه به درد یوونتوس میخوره. اسپالتی در این چند سالی که رم بود هیچوقت نتونست ایجوری که رانیری با رم کار کرده کار بکنه. رانیری رم بحران زده را در آستانه قهرمانی کالچو و کوپا ایتالیا برده. اونم با وجود این اینتر ف میلان و یوونتوس بحران زده!!! کاش همین بنیتز بشه، امیدوارم جمعه بنیتز با مدیران لیورپول به در بسته بخورند!!!!!!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام بعید میدونم بنیتز مربی یووه نشه قطعا سرمربی فصل آینده یووه بدونیدش ولی واقعا دوست ندارم یووه رو هم مثل لیورپول پر از بازیکن خارجی بکنه البته تسلطش به زبان ایتالیایی و اعتقادش به بازیکنان ایتالیایی شاید باعث بشه که یووه کماکان ماهیتشو حفظ کنه باتشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
همونطور که دیروز گفتم ، فردا قراره بین بنیتز و رئیس باشگاه لیورپول جلسه ای برگزار بشه در مورد ادامه همکاری رافا یا قطع همکاریش . گفته میشه که رافا در این هفته پیش رو وضعیتش رو مشخص میکنه که آیا در لیورپول میمونه یا به یووه میاد . قراره رافا بعد از جلسه ، نظر نهائیش رو روز دوشنبه بعد از پایان فصل لیگ برتر اعلام کنه . در صورتی که رافا به یووه نیاد ، اولین گزینه دیگر باشگاه ، اسپالتی خواهد بود .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
مربی ای که یوونتوس لازم دارد بنبتس پراندلی بقیه گزینه ها . فرارا رانیری کلا بنیتس هم جالب نیست اما بهترین گزینه مطرح هست

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
assAssin عزیز من که نفهمیدم چرا گفتی فرارا

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مدیر برنامه های بنیتز به کالچومرکاتو گفته که فعلاً احتمال ماندن رافا در لیورپول زیاده و بعیده که به یووه بره .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
منظورم ترتیب مربی ها از خوب به بعد بود یعنی بالای بالا : مربی ایده آل یوونتوس چند درجه پایین تر بنیتس چند درجه پایین تر پراندلی چند درجه پاین تر بقیه گزینه ها مثل اسپالتی و رانیری سابق چند درجه پایین تر زاک و فرارا ********************* در کل اگر با همین روند بنیتس نیاد یوونتوس ، اسم هایی که مطرح اند برای یووه به درد لای جرز هم نمی خوردند

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
با توجه به اخبار اگه بنیتز به یوونتوس نیاد ، فکر می کنم که کسی مثل دشام بتونه به یوونتوس کمک کنه. به نظر من دشام خیلی از امثال پراندلی و اسپالتی بهتره! و یک نکته ی دیگه اینه که هر چه زودتر باید یک مربی بزرگ تعیین بشه تا ترانسفر ها رو خودش انجام بده ، وگرنه با این سیاست مدیران مبنی بر رفتن امثال بوفون ،کامو ، ترزگل و جوینکو و... موندن بازیکنانی مثل آمائوری و ملو و .... ، یوونتوس دچار فاجعه ای می شه که جبرانش غیر ممکن خواهد بود !!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یکی از این افراد سرمربی فصل اینده یووه هست !!! به ترتیب اهمیت برای باشگاه بنیتز - اسپالتی - پراندلی - الگری

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
بهترین گزینه اسپالتی هستش!البته بین این چند مربی.چرا تلاش نمیکنن لیپی یا کاپلو رو بیارن.یووه مربی بزرگ میخواد.مربی یووه نباید در سطح مربی رم باشه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

یکی از این افراد سرمربی فصل اینده یووه هست !!! به ترتیب اهمیت برای باشگاه

بنیتز - اسپالتی - پراندلی - الگری

به جز بنیتس که 2 درصد بهش امید هست

3تای دیگه در راستای برنامه 5 ساله هستند و نشون می دهند که مدیران یوونتوس خوب می خوان گند بزنند به تیم !!!

پراندلی و اسپالتی همین فصل سوراخ بودند ! باز چیرو نیمه فصل رو رد کرد اون اسپالتی چی

باز یووه با این فاجعه الان بالای پراندلی هست !

من نمی دونم خودشون رو مسخره کردن یا تیم رو یا هوادارا رو !!!!!!!

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بنیتز جمعا مربیه خوبییه... اما با کمی تعصب ... خیلی دوست دارم یه ایتالیایی روی نیمکت یووه بشینه ... و به احتمال زیاد این اتفاق می افته ...تحمل هر خارجی رو روی نیمکت یووه ندارم ... نکته : هر مربی ای که با اله رابطه خوبی داشته باشه ... میتونه موفقتر باشه ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی