پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مربی فصل 2010/11

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
177 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
رافا بنیتز با مدیر جدید باشگاه فوتبال لیورپول ، مارتین براتون ملاقات کرد.

بودجه ترانسفر تابستان یکی از بحث هایی دستور جلسه این ملاقات بود .

سخنگوی باشگاه گفت : " جلسه سازنده ای بود .

" مدیر و سرمربی در خصوص موارد نگران کننده موجود بحث و تبادل نظر کردند و این بحثها در جلسات آتی ادامه خواهد داشت ."

بنیتز که قراردادش را تابستان گذشته امضا کرد ، چهار سال دیگر از قراردادش باقی است و یوونتوس با پیشنهادی در پی اوست اگرچه مدیر برنامه های وی اعلام کرد او میخواهد در آنفیلد بماند .

منبع :

http://www.lfconline....528/index.shtm

گفته شده بنیتز تصمیم نهایی خود را دوشنبه پس از پایان لیگ رسما اعلام خواهد کردد.............................

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
آخرش هم هکتور کوپر ی،کاسیراگی ای،دل نری ای یا نهایت آلری ای سرمربی یووه میشه از این "موراتی ها" آبی واسه یووه گرم نمیشه

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال
به نظر من كه اسپالتي به درد يووه نمي خوره و رافا هم كه احتمالا نياد ليپي و دشان هم خوب هستن كه بين گزينه ها نيستن با اين وضع بايد فاتحه ي فصل بعدرو هم بخونيم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
با این اوصاف باید دیگه رسما بی خیال بنیتز شد !!! پراندلی هم که عمرا ازاد نمی شه از فیورنتینا ! اسپالتی می مونه و دل نری :دی:

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال
واقعا متاسفم كه مديرا يه مربي تراز اول نمي تونن بياره واسه يووه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فصل روسیه با فصل ما فرق داره، اسپالتی الان وسط لیگه روسیه است! وسط لیگ که نمی تونه تیمش رو ول کنه بیاد یووه.

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
از اسپالتی هم خبری نیست . حول و حوش بازی های مرحله یک چهارم تازه 2 هفته از فصلشون گذشته بود . کلا میریم که داشته باشیم...............

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به همين دلايل بود كه دوست داشتم بنيتز بياد .چون حالا كه نمياد بايد منتظر يه مربي درجه 2 باشيم من دل نري رو ترجيح ميدم

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
دشام رو چرا برنگردونن؟

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
نمیدونم مدیرای باشگاه چرا روی بازگشت لیپی یا کاپلو فکر نمیکنن

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
اگه نیم فصل هیدینگ رو میاوردن هم الان سهمیه گرفته بودیم. هم واسه بعد مربی خوبی داشتیم. هم تو لیگ اروپا امید زیادی داشتیم که یه پای فینال باشیم. اما حیف از مدیرای احمقمون که پدر یوونتوس رو در آوردن.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3756 ارسال

کلا میریم که داشته باشیم...............

اینقدر این جمله رو قشنگ و بجا گفتی که از گفتن خیلی چیزها راحت شدم ...
من شک دارم این به ظاهر مدیران حتی بتونن شلوارشون رو بالا بکشن چه برسه به مدیریت و رتق و فتق شایسته امور باشگاه ...
عجب نمایش مضحکی شده ... اسپالتی - آلری حالا هم یواش یواش دل نری و ...
اگر یک مربی درجه یک برای فصل بعد بالا سر تیم نباشه از همین الان منتظر یک کابوس سیاهتر و به مراتب وحشتناکتر نسبت به فصل اخیر باشید .

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

اگه نیم فصل هیدینگ رو میاوردن هم الان سهمیه گرفته بودیم. هم واسه بعد مربی خوبی داشتیم. هم تو لیگ اروپا امید زیادی داشتیم که یه پای فینال باشیم. اما حیف از مدیرای احمقمون که پدر یوونتوس رو در آوردن.

مشکل یووه تو مربیش خلاصه نمیشد که با تعویضشم حل بشه! گندی که مدیرا به تیم زدن در مقابل ضعف مربی هیچ بوده!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
الان هم زیاد دستشون واسه مربی باز نیست
نمیدونم هیدینگ همچنان آزاد هست یا نه
ولی اگر بنیتز هم بیاد فکر نکنم دردی رو دوا کنه!
چون به نظرم مربی بزرگی نیست
هیچوقت چیزی ازش ندیدم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

الان هم زیاد دستشون واسه مربی باز نیست
نمیدونم هیدینگ همچنان آزاد هست یا نه
ولی اگر بنیتز هم بیاد فکر نکنم دردی رو دوا کنه!
چون به نظرم مربی بزرگی نیست
هیچوقت چیزی ازش ندیدم

گاس هیدینک هلندی الآن حدود 2 ماهی میشه که هدایت تیم ملی ترکیه را برعهده گرفته.

حیف واقعا که هیدینک از دست رفت هنوزم دارم حسرتش را میخورم. با این مدیران نالایق.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
امروز دیگه اسم دل نری و ونگر مطرح شد :دی: !!!! من که احتمال می دم الگری یا دل نری اخر سر بیاند !!!! پراندلی اوضاعش خیلی خوبه توی تیمش ! ونگر هم تیمش رو بی خیال نمی شه ! بنیتز هم که به توافقات اولیه دست پیدا کرده ! لیپی هم که نمیاد ! کاپلو هم که عمرا نمیاد ! دیگه کسی نمی مونه اخه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
امروز هم مدیاست دل نری رو به عنوان کسی که بیشترین شانس رو داره نام برد ! کلا روابط مدیران دو تیم خیلی ردیف شده و مثل اینکه بعد از په په ماروتا مربی تیمش رو هم میخواد به مون بندازه . دل نری اگه مربی بود اون موقع که تو رم بود تیم رو حداقل پنجم میکرد که به خاطر کالچو پولی رم میرفت تو چمپیونز ، ولی عرضه این کا رو هم نداشت با اون تیم . همون بهتر که تو تیم هایی مثل اتالانتا و سمپ و ... مربی گری کنه . از همین میترسیدم که اگه بنیاز نیاد اینا میافتن دنبال یه مشت ادم زاقارت .

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
انگار دارن به یک بچه شوکولات تعارف میکنن..... ونگر..بغلشم دل نری....ونگر که تو حرفم معلومه نمیشه ....پس همون دل نری ! ترسمون تو نیم فصل کاملا به جا بود................ پیدا بود این پروسه اگر به آخر فصل بکشه آدم درست و حسابی نمیاد بالا سر یووه...... پس همچنان....میریم که داشته باشیم.............................................................. این را هم میخواهم اضافه کنم.....فکر دشام را نکنید ....مگر اینکه همین امثال دل نری را هم نتونن بگیرن . برگردوندن دشام برای اینها رسما تف سربالاست ...............

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
ونگر پیشنهاد اقوا کننده مادرید رو رد کرد اونوقت چطوری خیال کردن میاد این یووه داغون رو هدایت کنه ... این بنده خدا داره از ناکامیه ارسنال در میره بیاد تو جهنم تورین ؟! اگر با پراندلی نتونستن توافق کنن فاتحه فصل بعد رو از همین الانم من میخونم

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
یکبار نشد حرف اوردن مربی بشه و بین گزینه ها مربی کوچیک نباشه!زاکرونی حداقل سابقه قهرمان کردن تیمی رو داره.اگر خدایی نکرده نتونستن کاپلو یا لیپی رو بیارن فقط دشام به درد میخوره.اگر خارج از این سه مربی شد رسمآ یوونتوس رو تموم شده بدونین! :cry2:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی