پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: سیاست ترنسفر شما !

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
59 پاسخ برای این موضوع

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
نظر من اینه بوفون کریشیتو کیه لینی مکسس کاسرس ریبری مارکیزیو ملو/سیسوکو کاندروا اله پاتزینی/کاسانو

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

نظر من اینه

بوفون

کریشیتو کیه لینی مکسس کاسرس

ریبری مارکیزیو ملو/سیسوکو کاندروا

اله پاتزینی/کاسانو

كاندزوا خوب نيست جاي ريبري هم بايد وارگاس رو بگيريم

salam

salam

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
خرید روبینیو

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
بوفون کریشکیتو کیلینی کانا(بونوچی) کاسرس سیسوک مارکیزیو وارگاس دیگو اگرو ؟؟؟؟

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
جای دیگو کامو یکی دو سال دیگه رو جواب میده ذخیرش هم کاندروا خوبه وارگاس خیلی خوبه ذخیرش هم ده چیلیه خوبه (البته مارکیزیو فیکس میتونه اینجا بازی کنه) ؟؟؟ = به نظر من دیوید این ترکیبی که دوستمون تو پست قبلی نوشته یکی از بهترین ها در حد فصل بعدمون میتونه باشه با یه مقدار تغییر

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

جای دیگو کامو یکی دو سال دیگه رو جواب میده ذخیرش هم کاندروا خوبه
وارگاس خیلی خوبه ذخیرش هم ده چیلیه خوبه (البته مارکیزیو فیکس میتونه اینجا بازی کنه)
؟؟؟ = به نظر من دیوید
این ترکیبی که دوستمون تو پست قبلی نوشته یکی از بهترین ها در حد فصل بعدمون میتونه باشه با یه مقدار تغییر

با همین سیستم 4_4_2 ترکیب خوب زیاده ولی بستگی داره تفکرات مربی چی باشه و بخواد چطوری بازی کنه
اون بازیکنایی هم که بالا نوشتم حداقل تا 8 سال دیگه میتونن تو سطح اول فوتبال اروپا بازی کنن(بجز کاناوارو)

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
می دونم منوی پیشنهادی من برخلاف نظر بعضی از دوستان خواهد بود. هر چند می دونم این آرزو تقریبا محاله اما خب آدمیزاده و نظرش. به نظر من یووه نیاز به انقلابی، چنین مدلی دارد :
- بمانند : جان لوئیجی بوفون - جورجو کیه لینی - فلیپه ملو - کلودیو مارکیزیو - وینچنزو یاکینتا - کریستین آمائوری - آلکس منینگر - سباستین جووینکو - دیه گو - پائولو دی چلیه - محمد سیسوکو
- بمانند اما به شرطی که در فرم خوب باشند : دیوید ترزه گه - مائورو کامورانزی - نیکولا لگروتالیه - میکله پائو لوچی
- بروند : حسن سالیحمیدزیچ - جاناتان زبینا - کریستین پولسن - زدنیک گریگرا - آنتونیو کاندروا - مارتین کاسرس - فابیو گروسو - یاگو فالکه - لوئیجی دل نری -
- بازنشسته شوند : آلکس دل پیرو - آنتونیو کیمنتی
- بیایند : یک دروازه بان جوان و آینده دار ( در این فقره می شه به همون گلر تیم جوانان اعتماد کرد ) + 3 مدافع ( یک سرشناس و 2 متوسط ) + 2 هافبک ( یک سرشناس و یک متوسط ) + 1 فوروارد خوب / آلمیرون - کریشیتو - آری ئودو هم به یووه برگردند!
سیستم پیشنهادی : 4-3-1-2

حـامـد ( عضو شماره 89! )

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یوونتوس به یک مدافعل میانی مستحکم نیاز داره و همچنین یکی سمت راستش به یک هافبک وسط تدافعی خوب نیاز داره همچنین یک تو چپش به یک فووراد فوق کلاس هم احتیاج داره(اگوئرو) و یکی هم کنارش ( پاتزینی)

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این یاگو خیلی بازیکن توپیه . من خیلی ازش تعریف شنیدم بارسایی خودشون هم نمیدونن این چجوری از دستشون در رفته ام احیف که تو یوونتوس قدرشو نمیدونن

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
ولی جدا اینا دارن یووه رو به فنا میدن هر سال بدتر میشه اخه چرا میخوان دیگو رو بفروشن؟؟؟تو فصلی که همه بد بودن این نسبتا خوب بود پشت مهاجم هم که میتونه بازی کنه بعد میخوان برن پالمبو که 30 سالش هست رو بخرن بعد ملو رو بفروشن این جز خریت هست؟؟؟؟خب ما ملو داریم هم سنش پایین تر پالمبو هست هم بازیش خیلی خیلی بهتره(این فصل کار ندارم که مربی درستی بالا سرش نبود) اینا الان باید برن 4 تا دفاع بگیرن با 2 حمله و 2 هافبک نظر من اینا هستن دفاع کریشکیتو و بونوچی و بوکتی کاسرس هم قردادش قطعی کنن هافبک همه رو نگه دارن فقط په په و وارگاس رو بیارن و کاندروا هم قطعی کنن حمله اگرو اگر میتونن بیارن!تو سایت گل زده اتلتیکو دنبال ترزگه هست خب ترزگه و تیاگو +25 میلیون بدن و اگرو رو بیارن به جون خودم این کارا بیشتر 60 میلیون یورو خرج نداره تازه 20 میلیون یورو هم اضاف میارن ترکیب اصلی هم میشه این بوفون کریشکیتو کیلینی بونوچی(بوکتی) کاسرس ملو مارکیزیو وارگاس په په(کامو) اگرو یاکوینتا حالا انصافا این ترکیب بده؟؟؟؟تازه خیلی بازیکن خوب رو نیمکت هم داریم(دیگو . الکس . امائوری . جووینکو . کاندروا و...) مشکل اینه که مدیرا مدیر نیستن

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال

ولی جدا اینا دارن یووه رو به فنا میدن هر سال بدتر میشه
اخه چرا میخوان دیگو رو بفروشن؟؟؟تو فصلی که همه بد بودن این نسبتا خوب بود پشت مهاجم هم که میتونه بازی کنه
بعد میخوان برن پالمبو که 30 سالش هست رو بخرن بعد ملو رو بفروشن این جز خریت هست؟؟؟؟خب ما ملو داریم هم سنش پایین تر پالمبو هست هم بازیش خیلی خیلی بهتره(این فصل کار ندارم که مربی درستی بالا سرش نبود)
اینا الان باید برن 4 تا دفاع بگیرن با 2 حمله و 2 هافبک
نظر من اینا هستن
دفاع
کریشکیتو و بونوچی و بوکتی
کاسرس هم قردادش قطعی کنن
هافبک
همه رو نگه دارن فقط په په و وارگاس رو بیارن و کاندروا هم قطعی کنن
حمله
اگرو اگر میتونن بیارن!تو سایت گل زده اتلتیکو دنبال ترزگه هست خب ترزگه و تیاگو +25 میلیون بدن و اگرو رو بیارن

به جون خودم این کارا بیشتر 60 میلیون یورو خرج نداره تازه 20 میلیون یورو هم اضاف میارن

ترکیب اصلی هم میشه این

بوفون

کریشکیتو کیلینی بونوچی(بوکتی) کاسرس

ملو
مارکیزیو

وارگاس په په(کامو)

اگرو

یاکوینتا

حالا انصافا این ترکیب بده؟؟؟؟تازه خیلی بازیکن خوب رو نیمکت هم داریم(دیگو . الکس . امائوری . جووینکو . کاندروا و...)

مشکل اینه که مدیرا مدیر نیستن

دیگه پاتزینی پالمبو و کاسانو منتفی شدن ماروتا گفت از سامپدوریا خرید نداریم دیگو رو هم فقط در قباله اگرو میفروشیم غیر این دیگو رو نمیفروشن

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

دیگه پاتزینی پالمبو و کاسانو منتفی شدن ماروتا گفت از سامپدوریا خرید نداریم دیگو رو هم فقط در قباله اگرو میفروشیم غیر این دیگو رو نمیفروشن

اگر سمپدوریا میخواست بفروشه حتما پالمبو میاوردن بحت عمل نیست بحث سر نیته حالا پالمبو نشد میرن سر یکی دیگه مثل پالمبو
ارزش دیگو هم بیشتر اگرو هست

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ورودی: کولاروف-مارکز-ماجیو-بونوکی-ریبری-کراسیچ

خروجی:گریگرا-امائوری-تیاگو-زبینا-کیمنتی-حسن-

قرارداد کاندروا و کاسرس هم قطعی بشه

بوفون

کولاروف - کیه لینی - مارکز - ماجیو

ریبری - مارکیزیو - سیسوکو - کراسیچ

الکس - ژکو

این حداقل ترانسفری هست که به نظر من این فصل باید یووه انجام بده!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال

قرارداد کاندروا و کاسرس هم قطعی بشه

مهلت تمدید قرارداد کاندروا تموم شد و دیگه برگشت به تیمش،
کاسرس همینطور، برگشته به بارسا،
به نظر هم نمیرسه یووه قصد داشته باشه جذبش کنه، چون باید 11 میلیون بده،

تا الان هم هیچ اقدامی برای کاسرس و کاندروا صورت نگرفته و در آینده هم به نظر نمیرسه تصمیمی بگیره یووه !

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
من اگه بودم حسن-آمائوری-پولسن-تیاگو-گریگرا-زبینا-کیمنتی- ( کامو و جویکنو هم خودشون میخوان برن مثل اینکه) برا لیست فروش میذاشتم با پول اینا میشه حدود 30 میلیون جمع کرد باشگاه هم 80 میلیون بودجه داشته باشه میشه 110 میلیون با فروش اونا ما دفاع چپ - دفاع راست -دفاع وسط - مهاجم - هافبک راست - هافبک چپ میخوایم در بقیه پست ها کامل هستیم دفاع چپ سانتون رو میخریدم از اینتر با 10-12 میلیون که یک استعداد از اینتر گرفته میشد و به ما اضافه میشد دفاع وسط هم میشه یه بازیکن جوان و آینده دار بیاریم که با جورجو رشد کنه اینم نهایتا 10 میلیون خرج کنیم دفاع راست هم کنترائو رو از میاوردم که میگن 30 میلیون ولی با 25 تا هم میشه قضیه رو جور کرد و معامله رو جوش داد خوب تا حالا 3 تا دفاع آوردیم و دفاع تکمیل شد با 45 میلیون خوب 2 تا هافبک میخوایم هافبک چپ یه بازیکن کامل میخوایم میتونیم 20 میلیون براش هزینه کنیم هافبک راست میشه اوزیل رو با 20 میلیون آورد که خیلی خفنه مهاجم هم 25 میلیون هزینه میکنیم و یه بازیکن خوب میاریم با 25 تا میشه آگرو یا روسی یا کاوانی رو آورد که هم جوون هستن هم سرعتی حالا یه تیم کامل کامل داریم که میتونیم با قهرمانی با همه رقابت کنیم جیجی بوفون سانتون کیلینی دفاع جوان کنترائو سیسوکو ملو هافبک چپ اوزیل دیگو (الکـــــــــــــــــــــــــــــــــس) آگرو

omar- sivori

omar- sivori

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 4 ارسال
فعلا ..که دفاع کناری داغونم کرده ..کاسرس رو هم که از دست دادیم خیلی بهتر بود از موتا

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
استراری کریشیتو کیه لینی بونوچی زاپاتا ملو سیسوکو مارچیزیو دیگو کراسیچ ژکو حداقل تترانسفری که می توانست یووه در این فصل داشته باشه...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اون 80 مبلیون ماسید نه ؟ :دی: اگه یووه قرار باشه ژکو رو بخره , حتما باید قبل از تموم شدن قرارداد آمائوری قالبش کنیم بره حتی 5 میلیون هم راضی کننده ست با اینکه مومو رو خیلی دوس دارم اما اگه بفروشیمش به نفع ماست . به 8 میلیون راضی باشیم . حسن و گروسو رو رو هم میشه به یه باشگاه 3 تومن فروخت ! هرچند سخته ! با این حساب تخیلی میشه پول خرید آکوئیلانی رو حداقل در آورد ! کار ورزشگاه هم که دیگه تموم شده است تقریبا , هزینه زیادی نمونده احتمالا و از این به بعد با ورود اسپانسر های جدید , تازه سود آوری هم داریم. امیدوارم برای فصل بعد قول 80 میلیونی ندن , ژکو رو بخرن حتی 40 میلیون , از پول فروش بازیکنای بنجل و کمی هم روش یه دفاع چپ بخرن و عمل کنن

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

بصیر تو که زدی رو دست ماروتا... :1:

مومو رو می خواد 8 میلیون بفروشه ژکو رو 40 میلیون بخره!!!!

آرزو می کنم بری مدیر ترانسفر اینتر بشی :blum:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
سیسوکو رو بین 10 تا 12 بفروشیم حسن و گروسو رو روی هم بین 3 تا 5 بفروشیم موتا را تمدید نکنیم گریگرا رو هم با جانسون لیورپول معاوضه کنیم چون هاجسون از گریگرا خوشش میاد البته اگه این مربی تا اخر فصل یا تا زانویه تو لیورپول دوام بیاره و اخراج نشه زکو رو هم بین 25 تا 30 بخریم و اگه قرار باشه زکو رو 35 تا 40 حساب کنن ما هم سیسوکو رو 15 تا واسشون حساب میکنیم اگه نشد بریم سراغ بنزما یا لوکاکو رئال با اون همه خرجی که تو ترانسفر میکنه میخواست زکو رو با 25 تا بخره لگروتالیه رو هم بفروشیم و به جاش تاسکی رو بخریم دفاع چپ هم به ترائوره و ده چلیه اگه اعنماد بشه من فکر میکنم میشه ازشون جواب گرفت فقط یه هافبک چپ میمونه که اگه پولی واسمون موند یا وارگاس یا الیا رو جذب کنیم بد نیست.میدونید هر دوشون میتونن دفاع هم بازی کنن و ده چلیه و ترائوره تو هافبک فوق العاده هستن. توی خط حمله هم اگه تونستیم یاکی و امائوری رو بفروشیم زاراته یا لاوتزی رو جذب کنیم بد نیست.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی