پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: سیاست ترنسفر شما !

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
59 پاسخ برای این موضوع

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
خب به نظر ترانسفر سخت و حساسی رو داشته باشیم امسال ! چون دلایل زیادی این امر می تونه داشته باشه ! از گرفتن یا نگرفتن سهمیه لیگ قهرمانان گرفته تا مسائل کالچو پولی و نداشتن سرمربی ! ولی خوب ما فرض رو بر این می گیریم که همه چیز خوب پیش بره و حالت ایده آل واسه یووه پیش بیاد ! اول از همه باید یه سری از بازیکنایی که قبلا هم گفتم از یووه برن ! کسایی مثله کاناوارو ، گریگرا ، زبینا ، کامورانزی ، صالی حمیدزیچ ، آمائوری ، جووینکو ، ترزگه و کسایی مثله تیاگو و مولینارو که باید بفروش برسن و درآمد خوبی هم فکر می کنم که واسه یووه داشته باشن ! این از این ! اقدام بعدی باید در خط حمله باشه که تیم با وجود الکس و یاکی نیاز به دو مهاجم دیگه هم داره ! که یکیش می تونه بنزمایی باشه که میشه یکسال به صورت قرضی گرفتش چون بعید رئال با توجه به خرجی که واسش کرده به راحتی از دستش بده ! مهاجم بعدی درست جاییه که یووه باید دست به جیب بشه ! با توجه به مهاجمای خوبی که رو هوان بعیده که یکیش گیره یووه نیاد ! در وهله اول تورس ، ویا ، آگوئرو و پاتو و اگه نشد کسایی مثل ادین ژکو فورلان و یا حتی روبینیو یا لوئیس فابیانو ! این از مهاجم که خیلی مهمه ! اقدام بعدی باید در دفاع باشه که نیاز به یه مدافع مرکزی شش دانگ حس میشه ! و من فکر میکنم با مبلغی بین 15 تا 20 میلیون بشه به کسایی مثله ویدیچ یا مارکز و یا حتی مکسس فکر کرد که اگه یکی از این سه تا بیاد خیلی عالی میشه ! دو مدافع کناری هم از نیاز های اساسی تیم هست ! در سمت راست اگه که کاسرس بمونه یه مدافع متوسط رو به بالا هم می تونه جواب گو باشه ! ولی در سمت چپ با وجود گرسو و دچیله نمی شه دم از مدافع سومی زد که خوب اینجام باید یکی از اینا بره که جا واسه یه مدافع با کلاس باز بشه ! راستش الان چیزی توی ذهنم نیست و پیشنهاد خاصی ندارم ولی علی الحساب اینکه ایتالیایی نباشه !! می رسیم به خط هافبک . در هافبک دفاعی با وجود ملو و سیسوکو و پولسن فعلا نیازی به تغییرات نیست ! می مونه جانشین کانورانزی و جووینکو که من پیشنهادات خوبی دارم ! آوردن فن در فارت می تونه خرید فوق العاده ای باشه و همچنین مسعود اوزیل بازیکن وردربرمن و گورکوف که دو تا ار اینا باید اضافه شه که با وجود مارکیزیو و کاندروا دیگه فکر نمی کنم مشکل خاصی توی این ناحیه باشه ! در آخر بنیتسی که باید سر این تیم بیاد که می تونه آوردن تورس رو هم هموار کنه ! مگر اینکه کاپلو دوباره فیلش یاد هندوستان کنه و قدم رنجه بفرماین ! خوب یه حساب بکنیم ببینیم چی داشتیم ! از فروش بازیکن ، کسایی مثل آمائوری اگه 17 ، 18 تا ترزگه 7 ،8 تا ، جوویمکو 7 ،8 تا ، و بقیه رو همه رو هم 15 ، 16 تا آب کنیم جمعا میشه چیزی حدود 50 تا که اگه با 50 تایی که قراره خودمون داشته باشیم میشه 100 تا ! اون مهاجمی که گفتم رو بگیریم 40 تا مدافع مرکزی رو 20 تا ، فن در فارت رو بگیریم 10 ،12 تا ، اوزیل یا گورکوف رو بگیریم 15 تا این 85 تا تفریبا ! 15 تا هم میمونه واسه دو مدافع کناری یا لا اقل یکی ! میبینیم که میشه ! فقط یه خورده فهم و شعور میخواد که مدیرا ندارن ! در آخر یه ترکیب همین جوری هم میذاریم ! بوفون .......... کیلینی ویدیچ کاسرس ملو فن در فارت اوزیل دیگو بنزما تورس از این که زیاد شد شرمنده !!

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
دوست عزیز این ترکیبی که گذاشتی فک کنم تو خواب هم واسه یووه به دست نمیاد! تورس! ویدیچ! بعد تورس 40 میلیون؟! :دی: فن در فارت 10 تا 12 میلیون؟! :دی: این بازیکنا رو موجی هم با این قیمت نمی تونست بخره! بعد مارکز رو واسه چی می خوای بخری آخه؟! اون که 1000 سالشه! فک کنم چند سال از کاناوارو کوچیکتر باشه! راستی یه انتقادی هم داشتم: کامورانزی و ترزگه و جووینکو رو واسه چی می خوای بفروشی؟!

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
بله با این افتصاحی که یووه بوجود آورده و شمایی که فراموش کردین طرفدار کدوم تیم هستین بایدم این جوری بگین ! ولی یووه بازیکنای خیلی بزرگ تر از این هم داشته ! این بازیکنایی که شما ها میگین که فکر کنم که پالرمو اگه فصل بعد توی cl باشه اینا رو بیاره ! ما یوونتوسیم فراموش نکنین ! بعد اگه شما یه ساله فوتبال نیگا میکنی به من چه ! فکر کنم عادت کردین که بازیکنا 90 به بالا قیمتشون باشه ! دوست عزیز این 40 میلیونی که گفتم تا سال قبل یه رویا بود !!! فن در فارتم که این قیمتشه ! پلی استیشن که نیست ! در مورد مارکز هم باید بگم یکی از با هوش ترین مدافعان جهانه ! در مورد اون خروجیا هم قبلا مفصل صحبت کردم !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خروجی : گریگرا ، زبینا ، دچلیه ، صالیحمیدزیچ و لزوما آمائوری. و فروختن مالکیت آلمیرون ، تیاگو ، مولینارو ورودی : دومنیکو کریشیتو ، کریم بنزما ، الساندرو کولارف، وارگاس،دائمی کردن قرار دادهای کاندروا و کاسرس. (خیلی دوست دارم آکویلانی یا رافائل فن در فارت هم بخریم ولی به نظر خرید بیهوده ای میاد) به نظر من تیم خوبی داریم انصافا خرید زیادی هم تیم نیاز نداره ما پارسال خریدهای خوبی انجام دادیم. دائمی کرن قرار دادهای کاسرس و کاندروا که برای تیم خیلی موثر بودند بعلاوه بازگرداندن دومینکو کریشیتو و خرید یک دفاع راست و چپ برای مواقعی که کاسرس و گروسو به هر دلیلی حضور ندارند. اگر آمائوری هم بتونیم به یکی بندازیم و کریم بنزما را بگیرم خیلی عالی میشه. این ترانسفرها فکر نمیکنم خیلی زیلذ هم خرج برداره شاید بنزما یکم اذیت کنه که اونم میشه با کمترین هزینه آوردش.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
در مرحله اول يه مدافع كنار ميخوايم تا جاي زبينا رو بگيره و در مرحله بعد يه موجي ميخوايم تا جاي بلان رو بگيره

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من میخواستم مدافع کناری رو انتخاب کنم اشتباهی مرکزی رو زدم من بودم کریشیتو رو بر میگردوندم وچینیچ - تورس - گورکوف - کاسرس و کاندروا دائمی یه دفاع راست ذخیره بدم نمیاد گاگو هم داشتیم ملو گریگرا زبینا امائوری با تیپ پا بیرون از جوونها هم استفاده کنیم به عنوان ذخیره بوفون گروسو (کریشیتو) کانا کیلینی کاسرس مومو(گاگو) مارکیزیو (سبا- گورکوف) کامو(کاندروا) دیگو(گورکوف) تورس (وچینیچ) دیوید(الکس)

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال

بله با این افتصاحی که یووه بوجود آورده و شمایی که فراموش کردین طرفدار کدوم تیم هستین بایدم این جوری بگین ! ولی یووه بازیکنای خیلی بزرگ تر از این هم داشته ! این بازیکنایی که شما ها میگین که فکر کنم که پالرمو اگه فصل بعد توی cl باشه اینا رو بیاره ! ما یوونتوسیم فراموش نکنین !
بعد اگه شما یه ساله فوتبال نیگا میکنی به من چه ! فکر کنم عادت کردین که بازیکنا 90 به بالا قیمتشون باشه ! دوست عزیز این 40 میلیونی که گفتم تا سال قبل یه رویا بود !!! فن در فارتم که این قیمتشه ! پلی استیشن که نیست ! در مورد مارکز هم باید بگم یکی از با هوش ترین مدافعان جهانه !
در مورد اون خروجیا هم قبلا مفصل صحبت کردم !

اصلا مهم نیست که تورس این فصل چه جوری بازی می کنه یا قبلا چجوری بود!
تورس اسمش بیش از 50 میلیون می ارزه!
بازیشم اصلا مهم نیست!
بعدشم مطمئنا با این وضعیت یووه، تورس محاله بیاد یووه!
بحث مارکز شد، به نظر من کاناوارو 100000 بار باهوش تر از مارکزه! اما این فصل چجوری بود؟ فصل بعدی هم درکار هست واسه کاناوارو؟

باید یه ذره واقع بین بود!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام واقعا به گفته رضا یه سری از بچه ها سعی کردن تیم خیالی رو بدن به نظر من اول خرید جانشین مهمه بعد فروش بازیکن من اگر باشم اول لئوناردو بونوکی ، کریشیتو رو میخرم ، مسلما اینها روی هم بیشتر از 15 میلیون نمیشن بعد از بین گروسو و دچلیه یکی رو میفروشم ، هر کدوم که مشتری داشت ، بعد کاناوارو رو میفروشم ( کانا بارها گفته فوتبالشو در ناپولی تموم میکنه ) برای دفاع راست کاسرس رو نگه میدارم ولی باز معتقدم برای دفاع راست یک مدافع مطمئن در کنار کاسرس میخوایم ، من بیشتر ترجیح میدم تیم ایتالیایی باشه ، برای همین موتا رو پیشنهاد میکنم ولی اگر موتا نشد ، ون در ویل دفاع راست آژاکس رو بهترین گزینه میدونم که فکر نمیکنم بیشتر از 10 میلیون خرج برداره برای خط هافبک قطعا اولین کار فروش پولسن و قطعی کردن انتقال تیاگو خواهد بود ، اگر سرمربی تیم بنیتز باشه ما در خط هافبک بیشتر به وینگر و هافبک دفاعی احتیاج داریم ، برای همین فکر میکنم فروش پولسن هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد و ما برای هافبک دفاعی مارکیزیو ، ملو و سیسوکو رو داریم و دیگه احتیاجی به هافبک نداریم ولی خوب اگر پولی بود خیلی دوست دارم همسیک رو توی یووه ببینم یا گائتانو دی آگوستینو حالا باید دنبال یه وینگر باشیم ، چون سیستم بنیتز خیلی به وینگر وابسته است ، این وینگرها باید استثنایی باشن ، برای وینگر راست من ریبری رو میخرم و برای هافبک چپ از بین روبن و دی ماریا یکی رو میخرم ، کامو رو حفظ میکنم چون هر چی باشه ذخیره فوق العاده ایه برای خط حمله ، توی ایتالیا مهاجم شاخ گلزنی نمیبینم ، اولین کاری که میکنم دیوید و آمائوری رو میفروشم و جاشونو با ژدکو یا چاماخ پر میکنم فکر نمیکنم سر جمع انتقالان من به 80 میلیون برسه ، اگر درست بخرن ، فقط ممکنه ریبری خیلی هزینه سنگینی در بر داشته باشه که به نظرم برای سیستم بنیتز وینگر از نونه شب واجب تره در کل تیمه منطقی و ایده آل من برای فصل بعد اینه : بوفون کریشیتو ، کیه لینی ، بونوکی ، موتا ( ون در ویل ) ملو ، سیسوکو دی ماریا ریبری ژدکو ، دیه گو البته بگم که من از سیستم 4-4-2 متنفرم ولی اینها در صورت حضور بنیتز هست باتشکر

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ما فعلا به يه مربي و مدير خيالي نياز داريم تا يه تيم خيالي

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
فک کنم تو ترانسفر پرس هم به من نمیرسه . ما باید در مرحله اول دفاعمون رو محکم تر کنیم ودر مرکز دفاع مکسس رو از رم بگیریم چون الان نیمکت نشینه میتونیم راحت بیاریمش .کیلینی وکانا هم بمونن به نظر من تنها جوون آینده داره یووه دچلیگه هست خیلی خوبه هم چنین قرارداد کاسرس رو قطعی کنیم.نمیدونم تو انتخاب گرت بیل یا وارگاس شک دارم چون جفتشون خوبن. هافبک های دفاعیمون خوبن با دو تا هافبک دفاعی هم میتونیم بازی کنیم . دوتا بمب خبری هم میترکونم و ریبری و بن زما یا به جای بن زما هیگواین رو میاوردم هم چنین کاندروا رو نگه میداشتم وزاراته و هم چنین پاتزینی رو میخریدم تا یه تیم مدعی قهرمانی تو اروپا داشته باشیم .البته اگه رویایی فک نکنیم میتونیم با 80 تایی که داریم حد اقل بازیکن خوب بگیریم و دست از خرید بن زما یا ریبری بکشیم اما حتمآ گرت بیل رو بخریم من رو زارا ته هم خیلی حساب باز کردم . اما خداییش یعنی میشه ما این ترکیب رو داشته باشیم . بوفون گرت بیل (گروسو) کاناوارو(مکسس) کیلینی کاسرس (دچلیگه) ملو(سیسوکو) ریبری کاندروا(زاراته) دیه گو بن زما آمایوری(پاتزینی)

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
برای من دو نوع خروجی وجود داره . یکسری خروجی های قطعی که برای حظورشون در یووه هیچ توجیحی نمیبینم و یکسری خروجی های نسبی که باید با توجه به شرایط بازار و بازی دست خودمون در نقل و انتقالات بهشون نگاه کنیم .
امثال گریگرا و مولینارو و تیاگو و زبینا برای من فروش های قطعی هستند. فکر میکنم از مجموع فروش همشون _ اگر امکان پذیر باشه _ میتونیم حدود 20-25 ملیون کسب درآمد کنیم .

در دروازه : اولویت با حفظ بوفون و منینگزه . طبعا یک گلر جوان _ احتمالا از اکادمی _ جایگزین گلر سوممون میشه . تا اینجا خرجی نداریم .
در دفاع : حتی با وجود کاناوارو ( ترجیح میدم قراردادش فقط برای فصل بعد تمدید بشه ) و آمادگی کلینی نیازمند یک مدافع میانی با کیفیت و دونده هستیم . اگر دست بازی داشته باشیم من یک مدافع تکنیکی و جلو زن را ترجیح میدم . به هر حال به نظرم بهتره روی مدافعان ایتالیایی زوم بکنیم تا بازیکنان خارجی . بازیکنانی مثل بونوچی و رانوکیا هر کدام در بازار حدود 15 ملیون قیمت دارند و از حظور یکی از اینها در یووه استقبال میکنم . در کنار اون ترجیح میدم از یک مدافع جوان به عنوان دفاع چهارم استفاده بکنیم . یعنی به نظرم اریائودو یا کسی در همین حد را به لگرو ترجیح میدم . پس شد 15 ملیون تقریبا.....

در دفاع راست اولویت اول من تمدید قرارداد با کاسرسه که با توجه به اینکه به نظر نمیاد بارسا تمایلی به تخیف دادن داشته باشه در حدود همون 15 ملیون تمام میشه . بعد از اون برای این پست یک جایگزین مناسب خریداری بکنیم .اسم خاصی الان به نظرم نمیرسه ولی مطمئنا میشه با 8-9 ملیون یک بازیکن قابل قبول را برای اون جناح به خدمت گرفت .در کل 22-23 ملیون......

در دفاع چپ ترجیح میدم از فروش دی چلیه به جنوا بری بازگرداندن کریشیتو استفاده بکنیم . با توجه به اینکه جنوا با کناره های زمین بازی میکنه فکر میکنم این انتقال کار سختی نباشه و با دی چلیه +3 یا 4 ملیون میتوانیم مدافع خودمون را بازخرید بکنیم !
در غیر این صورت ترجیح میدم برای خرید کولاروف با لاتزیو وارد مذاکره بشیم که در حدود 17-18 ملیون خرج بر خواهد داشت .
.....پس در بالاترین حد همون 17-18 ملیون ضمن اینکه با فروش دیچلیه ( حالا به جنوا نه...تیم دیگری ) میتوانیم 10-11 ملیون بگیریم .

در خط حمله : ترجیح میدم آمائوری را به فروش برسانیم که حدود 14-15 تا در شرایط فعلی به جیبمان واریز میکنه . برای مهاجم ترجیح میدم کاسانو را به خدمت بگیریم که نزدیک 20 تا قیمت داره و با کمی دردسر انتقال شدنییه . در غیر این صورت پاتزینی مهاجم خوبیه و در همون حد هم برامون در میاد . من کلا فکر نمیکنم در این رنج قیمت بتواننیم مهاجم خارجی بگیریم که خیلی بهتر از این بازیکنان باشه مگر اینکه وارد ارقام دیگری بشویم .

خوب...اگر بنا را بر حدود 50 ملیون بودجه اولیه و 20 ملیون فروش اولیه و 25 ملیون فروش ثانویه بگذاریم در کل حدود 95 ملیون نقدینگی داشته و حد اکثر 75-76 ملیون خرج کرده ایم . با فروش جووینکو میتوانیم بین 12-15 ملیون درآمد داشته باشیم . و در کل با حول و حوش 35 ملیون میشود به خیلی بازیکنان فکر کرد .
من ترجیح میدم که ما یک هافبک با کیفیت به خدمت بگیریم . هامسیک که رضا مثال زد گزینه خیلی خوبیه . با این پول اگر به سی ال میرفتیم میتوانستیم به گورگف هم فکر کنیم ولی الان دیگه شدنی نیست ..................

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال

فک کنم تو ترانسفر پرس هم به من نمیرسه .
ما باید در مرحله اول دفاعمون رو محکم تر کنیم ودر مرکز دفاع مکسس رو از رم بگیریم چون الان نیمکت نشینه میتونیم راحت بیاریمش .کیلینی وکانا هم بمونن به نظر من تنها جوون آینده داره یووه دچلیگه هست خیلی خوبه هم چنین قرارداد کاسرس رو قطعی کنیم.نمیدونم تو انتخاب گرت بیل یا وارگاس شک دارم چون جفتشون خوبن. هافبک های دفاعیمون خوبن با دو تا هافبک دفاعی هم میتونیم بازی کنیم . دوتا بمب خبری هم میترکونم و ریبری و بن زما یا به جای بن زما هیگواین رو میاوردم هم چنین کاندروا رو نگه میداشتم وزاراته و هم چنین پاتزینی رو میخریدم تا یه تیم مدعی قهرمانی تو اروپا داشته باشیم .البته اگه رویایی فک نکنیم میتونیم با 80 تایی که داریم حد اقل بازیکن خوب بگیریم و دست از خرید بن زما یا ریبری بکشیم اما حتمآ گرت بیل رو بخریم من رو زارا ته هم خیلی حساب باز کردم . اما خداییش یعنی میشه ما این ترکیب رو داشته باشیم .

بوفون

گرت بیل (گروسو) کاناوارو(مکسس) کیلینی کاسرس (دچلیگه)

ملو(سیسوکو)

ریبری کاندروا(زاراته)

دیه گو

بن زما آمایوری(پاتزینی)

مگه پست زاراته مهاجم نیست؟

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
زاراته مهاجمه اما من دیدم ازش به عنوان بازیکن آزاد استفاده کنند. ضمنآ به نظر من اگه بیاد یووه میتونه مثل لیونل مسی بدرخشه

ali.mokhtari

ali.mokhtari

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 4 ارسال
يه حرف معقول بايد زد.اخه دروگبا پيكه مياند يووه؟بابا تو رو خدا يكي به مسئولين بگند زاراته را بخرند.تركيب بوفون مايكون كيليني كانا كاسرس سيسوكو يحيي توره ديگو فابرگاس زاراته الكس.مربي هم بنيتز

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال
بوفون دچلیگه (گروسو) کاناوارو(مکسس) کیلینی کاسرس (رافينا) سیسوکو(ماركيزيو) دي ماريا(زاراته) کاندروا(اوزيل) دیه گو الكس (ياكوينتا) آمایوری(تورس) يكمي زيادي رويايي هستش البته واسه يووه الان. اگه يووه موجي بود اكثر اين بازيكنان و اسه يووه كوچيك بودن :yesssmileyf:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب مورد علاقه من بوفون کریشیتو ویدیج کیلینی کاسرس دی ماریا ماركيزيو اکویلانی دیه گو ترزگه ژکو بازیکنان ذخیره : دسیلوستری - رافینیا - منینگر - سیسوکو - روسی - الکس - یاکوئنتا - کامورانزی اما چه فایده که مربی بالا سر این بازیکنان نیست !!! واقعا تیم خیلی نیاز به تغییر داره ! فاصله ی یه سری از بازیکنان ذخیره و اصلی خیلی زیاده و این برای تیمی که مصدوم زیاد می ده اصلا جالب نیست !!! اصلا نمیتونم قبول کنم فصل دیگه کسی مثل زبینا و گریگرا توی ترکیب باشند ! یا حسن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال

اگه قرارا باشه فضل بعد با سیستم 4-4-2 بازی کنیم ابزارش رو نداریم چون به 2 تا مدافع کناری خوب و 2 تا هافبک کناری خوب نیاز داریم.
کاسرس و مارکیزیو رو میزاریم کنار،
کامورانزی که اصلا نمیشه بهش امید داشت، حسن هم به همین شکل،
پس حداقل به 3 عدد هافبک کناری نیازمندیم !
در پست مدافع کناری هم اصلا سیستم مهم نیست، همه جوره نیازمندیم !

بازکردوندن کریشیتو خیلی مهمه، و خرید یک مدافع وسط خوب در حد کیه لینی
نگه داشتن سیسوکو، ملو و پولسن، خروج آمائوری و خرید یک مهاجم سرعتی

من خودم موافق 4-4-2 هستم اما با وضع موجود خیلی شرایط سختی رو برامون رقم میزنه، خیلی خرج بر میداره برگشت به این سیستم !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
من هم به مدافع کناری رای دادم ... هر چند هنوز واسم قطعی نشده کدوم مدافع میتونه واسه یووه مفید باشه ... اما توی خط میانی خرید شوان اشتایگر . مونتولیو . رو ترجیح میدم ... هافبک دفاعی افریقایی مثل سیسوکو بنظر من نمیتونه مفید باشه واسه یووه ... سیسوکو بعنوان یار تعویضی مناسبه ...

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
با حداقل خرج و تغییرات به نظرم این ترکیب برا فصل بعد مناسبه بوفون کریشیتو کیه لینی مکسس کاسرس وارگاس مارکیزیو ملو/سیسوکو کاندروا زاراته امائوری

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
ولی برعکس تو من نظرم اینه که توی 442 یکی از هافبک دفاعی های فیکس تیم باید مومو باشه چون تو این پست اگه کنار یه هفبک طراح بازی کنه اون موقع بازیش به حد خودش میرسه مثل زمانی که کنار کریستین زانتی بازی میکرد و برای حمله هم ترزگل حتما باید باشه و ترجیحا کاسانو کنارش بازی کنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی