پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

يوونتوس -فرسينونه (هفته نهم سري ب ايتاليا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
49 پاسخ برای این موضوع

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
تیم فوتبال یوونتوس تورین در هفته نهم سری ب ایتالیا روز 28 اکتبر به مصاف فرسينونه می رود بحث و گفتگو در مورد این بازی فقط در این تاپیک هست........

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازی قبل در خانه تریستینا بازی سختی داشتیم خلاصه بازی را که نگاه کردم بر خلاف انتظار تریستیناخوب بازی کرد و به سختی بازی رو بردیم اما در مقایل فرسينونه در خانه بازی خواهیم کرد و به نظر من بازی راحتری خواهد یود اگر در مقابل فرسينونه پیروز شویم تا دو پله میتوانیم در جدول صعود کنیم

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
خوب چه بحثی بازم با وجود کاپیتان میبریم ولی از پیشکسوتان و مفسران ارشد خواهشمندیم تیمه فرسینونه رو انالیز کنن؟ تا برنامه ی بعد خدا نگهدار

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
الان میخوام الکس بگله.این بازی بالاخره تو خونس.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
یه یا علی بگو نبردتو شروع کن به رسم هر چی مرده نبردبو شروع کن انشالاه با صعود یووه به سری ا الکس 225 گلشو زده این بازی با گلش ورزشگاه به اتیش کشیده میشه راستی بازیش چند شنبه ی حتما باید ببینم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
الکس حتما میگله

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان

بازی قبل در خانه تریستینا بازی سختی داشتیم خلاصه بازی را که نگاه کردم بر خلاف انتظار تریستیناخوب بازی کرد

ما که هنوز با تریستینا بازی نکردیم !!!

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
تا جایی که من خبر دارم 1-0 زدیم....

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
گل دویستمش رو من بهش پاس میدم خوب میدونید که من داداششم معروفم که esi..@..delpiero این منم شمارهی 7 یووه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

بازی قبل در خانه تریستینا  بازی سختی داشتیم خلاصه بازی را که نگاه کردم بر خلاف انتظار تریستیناخوب بازی کرد

ما که هنوز با تریستینا بازی نکردیم !!!

بازی رو یک بر صفر با گل زانتی بردیم و به رده 20 جدول صعود کردیم

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
یادش بخیر...... یه زمانی اول بودنم ما رو راضی نمیکرد ولی الان همه برای رده ی 20 جدول خوشحالیم......... هییییییییییییییییی

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ناراحت نباش قول میدهم در هفته 35 سری B در صدر جدول باشیم

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اقا کسی قبول نکرد من داداششم قبول ندارید برید از خودش بپرسید انشالا تا اون موقع صدریم بعد اون موقست که لرزه بر تنه فینتر می افته

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
الان 2 تا بازیه که منتظریم الکس گل بزنه ولی خدا کنه دیگه توی این بازی بزنه گل توی استادیوم خودی خیلی لذت بخشه

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
الکس گل میزنه 100% میزنه اراده کنه میزنه گل الکس جیگره حتما گل میزنه ولی اگر هم نزد فدای سرش فدای اون خط ریشاش فدای اون شمارش (البته در حا خواندن این خط زبونتون هم گاز بگیرید) GOF=ALEX200

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
2-0 يونتوس مي بره

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
الكس نزد تا تو خونه جلوي تماشاگرايه خودي گل بزنه بازي رو راحت ميبريم

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
فکر کنم بازی اسونی باشه..... ولی اینم بگیم ها یووه هنوز خوب بازی نمیکنه و توی 2 بازی اخیر 2تاگل زده.....

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
کم گل زدن نشانه بد بازی کردن نیست تیمهای سری B اونچنان ضعیف نیستند که ما در هر بازی انتظار چهار پنچ گل را از یووه داشته باشیم

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
خب باید یه 2تا گل بزنیم یا نه؟ ما الان داریم مثل کاپلو نتیجه میگیریم......

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی