پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

يوونتوس -فرسينونه (هفته نهم سري ب ايتاليا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
49 پاسخ برای این موضوع

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
هر چند تا بزنیم فقط ببریم ببریم تعداد گل که مهم نیست مهم 3 امتیزه که میگیریم الکسم گل میزنه

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
یعنی بازی زیبا و گل برات مهم نیست دیگه..... یعنی فقط میخوای نتیجه بگیری؟ ببینم تو داداشه کاپلو هم هستی؟

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
هیچکس بازی کم گل را دوست ندارد.در حال حاضر تیم یووه در جدول در رده 20!!!قرار دارد ما بیش از هرچیز باید فقط به سه امتیاز هر بازی فکر کنیم شما بازی اول رو نگاه کن برای برد پر گل امدیم اما در حالی که یک صفر جلو بودیم در مقابل تیم ده نفره به راحتی گل خودیم و مساوی کردیم در این شرایت نباید دیگر چنین امتیازاتی را به حریفان بدهیم ما باید در فصل اینده در سری Aباشیم اگر لازم باشد حتی باید کاپلوی بازی کنیم.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
میگم الان مهم ترین چیز واسه ما سعوده و اونم احتیاج به امتیاز داره

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اره موافقم 3 امتياز مهم تره ما بايد به فكر صعود باشيم

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
یووه تا اینجا بد نتیجه نگرفته فقط توی این دوتا بازی اخر خیلی خوب نبوده عونم به خاطر تعطیلییه که داشتن دوباره درست میشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من يک خواهش ازتون دارم ديگه فوتبالي که الان يووه بازي ميکنه خيلي فرق داره با دوران کاپلو اگر شما حداقل لايو مچ بازي رو بخونيد مبينيد که يووه چقدر فرصت داشته در حالي که زمان کاپلو ما از تک موقعيت ها به پيروزي ميرسيديم با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
چشم...... اقا اینجا ربطی به بد بازی کردن نداره..... کسی از این تیم در پیت خبری نداره.......؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من که تا حالا اسمشم نشنیدم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من اين تيم فصل قبل دسته سه بوده مطمئنا از ما چهار تا ميخوره با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
مگه هر کی از دسته 3 اومده باید 4 تا بخوره؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من بهرحال نسبت به بقيه تيمها ضعيف تره پس بايد چهار تا بخوره با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
سلام به همگی یه خبری واستون دارم که خیلی خیلی حالتون رو جا میاره یادتون هست اخرین باری که یوونتوس باخت کی بود؟ بله دقیقا 364 روز پیش و اگر یوونتوس فردا مقابل فروسینونه نبازه به رکورد یک سال شکست ناپذیری دست پیدا میکنه اینم افتخاری دیگه واسه یوونتوسی ها و هواداران یوونتوس

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
اگه تونستی اینو تو یه تایپیک دیگه هم بنویس.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من واقعا افتخار بزرگيه نويد جان تيم ديگه اي که اين عنوان رو داره اسمش چيه ؟ البته به نظرم صحبت در مورد اين موضوع اينجا اشتباهه توي پيغام خصوصي بهم بگو من فکر ميکنم فردا فروزينونه چهار تا ميخوره با تشکر

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
هیچ تیمی واسه باختن نمیاد تو زمین کمال جان . بازیکنای دعوت شده برای بازی با فروزینونه : جیان لوییجی بوفون ( ۱ ) ، الساندرو بریندلی ( ۲ ) ، رابرت کوواچ ( ۴ ) ، کریستیان زانتی ( ۶ ) ، والری بوژینوف ( ۹ ) ، الساندرو دل پیرو ( ۱۰ ) ، پاول ندود ( ۱۱ ) ، آنتونیو میرانته ( ۱۲ ) ، فدریکو بالزارتی ( ۱۴ ) ، کلودیو مارکیزیو ( ۱۵ ) ، مائورو جرمن کامورانزی ( ۱۶ ) ، دیوید ترزگه ( ۱۷ ) ، ژان آلیان بومسانگ ( ۱۸ ) ، متئو پارو ( ۱۹ ) ، رافائله پالادینو ( ۲۰ ) ، مارچلو زالایتا ( ۲۵ ) ، نیکولا لگروتالیه ( ۳۰ ) و مارکو مارکیونی ( ۳۲ ) . ( مارکیزیو اولین باریه که داره دعوت میشه و به خاطر غیبت جیانی کدا هم دشان انتخابش کرده ) بهترین آرزوها رو برای مردان سیاه و سپید دارم . ایشالا که بازم میبریم . کاپیتان ، منتظر دیستومین گلت هستیم ...

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
[move]200 200 200 200 200[/move]
الکس به 200 رسید
دقیقه 73 بازی با تیم فوتبال فروسینونه یکی از رویایی ترین دقایق زندگی الساندرو دل پیرو کاپیتان و اسطوره یوونتوس بود
یوونتوس 1-0 فروسینونه
زننده گل سلطان الساندرو دل پیرو 73
تبریک به همه یوونتوسی ها

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
الان هم دقيقه نوده و هنوز يك به صفر جلو هستيم هرچند زياد جالب نيست اما ما به همين هم راضي هستيم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازی با پیروزی یووه تمام شد یک گل سه امتیازی از دل پیرو

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
با اجازه شما اين هم نتايج: Bologna 2 - 1 Vicenza Cesena 2 - 0 Arezzo Crotone 0 - 2 Rimini Juventus 1 - 0 Frosinone Lecce 2 - 2 Triestina Piacenza 2 - 1 Bari Spezia 2 - 2 Pescara Treviso 1 - 1 Mantova Albinoleffe 1 - 0 Napoli

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی