پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

يوونتوس -فرسينونه (هفته نهم سري ب ايتاليا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
49 پاسخ برای این موضوع

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
[move]200,FORZA ALEX[/move]
چه میکنه این الکس
200
الان من لباس دلپیرو روپوشیدم.از خوشحالی نمیدونم چی کار کنم.
====
در ضمن رکورد یک سال شکس ناپذیری شکسته شد.
  • اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Guest_mohammadaledelpiero_*

• مهمان
خوشحال باشيد الكس 200 گل براي يووه رو زد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
الکس گل زد اما باید گل رو ببینیم تا نظر بدیم در هر صورت فکر کنم با این برد یازدهم شدیم

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
رکورد 1 سال شکست ناپذیری شکسته نشد بلکه یووه به این رکورد دست یافت این 2 تا یکم با هم فرق دارند

• مهمان
نمي دونم چي كار كنم از خوشحالي دارم گريه مي كنم

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
تبریک به همه خدای ما هم گل زد جاودان بود و ماند

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
گل دل پیرو روی1 -اشتباه داور در گرفتن افساید 2 -دروازبان فرسینونه که توپ را بد مهار کرد 3 -ندود که دروازه بدون دروازبان توپ را به تیرک دروازه زد 4 -ترزگه که توپ را نتوانست مهار کند و جلوی دل پیرو افتاد وارد دروازه شد 8)

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
به همه تبریک میگم . بالاخره به آرزومون رسیدیم . کاپیتان دوباره عشقش به یوونتوس رو فریاد زد این بار با گل دویستم خودش .

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
200200200200200200200 همه با هم یه صدا اسم اسطوره ی تاریخ رو صدا بزنیم بگیم دوست داریم ALEX دوست داریمALEX

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
ترکیب اولیه یوونتوس عزیز تو این بازی : جیان لوییجی بوفون ( ۱ ) ، الساندرو بریندلی ( کاپیتان ۲ ) ، رابرت کوواچ ( ۴ ) ، ژان آلیان بومسانگ ( ۱۸ ) ، فدریکو بالزارتی ( ۱۴ ) ، مائورو جرمن کامورانزی ( ۱۶ ) ، متئو پارو ( ۱۹ ) ، کریستیانو زانتی ( ۶ ) ، پاول ندود ( ۱۱ ) ، والری بوژینوف ( ۹ ) و دیوید ترزگه ( ۱۷ ) . نیمکت نشینان : آنتونیو میرانته ( ۱۲ ) ، نیکولا لگروتالیه ( ۳۰ ) ، رافائله پالادینو ( ۲۰ ) ، مارکو مارکیونی ( ۳۲ ) ، مارچلو زالایتا ( ۲۵ ) ، کلودیو مارکیزیو ( ۱۵ ) و الساندرو دل پیرو ( ۱۰ ) . تعویض ها : مارکیونی به جای کامورانزی ( ۵۵ ) ، دل پیرو به جای بوژینوف ( ۶۰ ) و مارکیزیو به جای ترزگه ( ۸۷ ) .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی