Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

مثلث قدرت !

- - - - -

• Please log in to reply
365 replies to this topic

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
موجی درباره کاندید شدنش بری انتخابات مجلس سنای ایتالیا یه مصاحبه کرده و تو یه قسمتش گفته که " من همواره در این سال ها با تمام قدرت برای برقراری عدالت و گرفتن حقم مبارزه کردم و میلیون ها هوادار یوونتوس هم کنار من جنگیدن .. "

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,653 posts
موجی گفته نظرش عوض شده و دیگه نمیخواد کاندید بشه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts
عکسی که دیده نشد :1:
جیرائدو در حال شوت زدن و موجی در حال تماشای ضربه .

تصویر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan

عکسی که دیده نشد :1:
جیرائدو در حال شوت زدن و موجی در حال تماشای ضربه .

تصویر

و پشت موجی هم ظاهرا آلسیو سکو قرار داره !

این جیرائودو هم بعد کالچوپولی 2006 ، واقعا نابود شد ! هیچ اسمی دیگه ازش نیست !

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts
دیروز sky داشت مراسم معارفه بالوتلی رو نشون میداد و چهره پر غرور گالیانی و نوع حرف زدنش واقعا جالب بود...یه لحظه پیش خودم گفتم کجاست اون موجی که با بودنش امثال تو جرات نمیکردن عرض اندام کنن...واقعا چه کادر مدیریتی داشتیم...جیرائودو،موجی،بته گا... :dreamy:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6,960 posts
موجی گفته که آنیلی باید برای یووه بیشتر تلاش کنه و از حق یوونتوس دفاع کنه .. گفته که ... " اونها تو 7 روز 3 تا بازی باید انجام بدن .. آنیلی باید درخواست بده که بازی یووه به تعویق بیوفته تا عدالت برقرار باشه , آنیلی باید بیشتر دیده بشه و حرف هاش بیشتر شنیده شه "

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6,960 posts
صحبت هاي موجي درباره بازي امشب - اين بازي ميتونه با پيروزي تيم صاحب خانه ، يا تيم مهمان يا مساوي به پايان برسه .. اما به هرحال اين يك بازي دشوار خواهد بود - ناپولي يك تيم پرقدرت و خيلي بزرگ نيست ولي با توجه به شرايطي كه داره و بازي كه در خونه انجام ميدن ميتونن برنده بازي هم باشن .. بازي يوونتوس - ناپولي شبيه به يك دربي هست - قدرت و نمايش تيم مهمتر از مسائل داوري هستش و اكنون يوونتوس قوي تر به نظر ميرسه - جووينكو بيش از همه موفق به گلزني شده و البته نكته مهمي كه بايد در نظر گرفته بشه پاس هاي گل او هم هست ، البته او يك بازيكن استثنايي نيست ولي قدرت يووه به طور كلي در تلاش و پويايي تيمي هست - كونته حتي زماني كه بازيكن بود هم يك مربي بزرگ بود !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts

صحبت هاي موجي درباره بازي امشب

- اين بازي ميتونه با پيروزي تيم صاحب خانه ، يا تيم مهمان يا مساوي به پايان برسه ..

ورژن جواد خیابانی .

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,713 posts
یه تیکه ی خیلی جالب موجی انداخته به اینتر و زانتی تو مصاحبه با رادیو mana mana ! امیدوارم زانتی خیلی سریع ریکاوری انجام بده و برگرده، اما تو این مدت زمان ریکاوری من توصیه می کنم بهش مقالات کالچوپولی رو مطالعه کنه و به صحبت های موراتی اعتماد نکنه!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6,960 posts
موجی " یوونتوس باید در خرید بازیکن وسواس بیشتری داشته باشد, مهاجم دورتموند یعنی لواندوفسکی از آن مهاجمانی است که برای باشگاه و تیم ملی کشورش متفاوت ظاهر شده و به نظرم یک مهاجم کامل است .. چنین بازیکنانی نیاز اصلی یووه را تامین میکنند و باشگاه باید بازیکنانی مهم تری رو در خط حمله خریداری کنه. به نظرم هیگواین و یورنته در سطح مهاجمین فعلی یوونتوس هستند ... هیگواین مانند یورنته و الساندرو ماتری است و به نظرم ارزش بیشتری نسبت به آنها ندارد در واقع بازیکنان خارجی به وسیله هواداران و خبرنگاران بزرگ شمرده می‌شوند و مدام از آنها صحبت میشود اما نکته مهم این است که آن‌ها نمی‌توانند موفقیت تیم را به هر شکلی تضمین کنند و نیازها را برطرف کنند "

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,362 posts
ببین کی اومده بوده استادیوم دیشب

[img width=447 height=600]http://imageupload.co.uk/files/wszylhm9lw7y35b0laln.jpg[/img]
[img width=447 height=600]http://imageupload.co.uk/files/dfgazz8xawydsot5778v.jpg[/img]
[img width=480 height=358]http://imageupload.co.uk/files/ih1f5ehi99zjwq7cz8d6.jpg[/img]

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,411 posts
فکر کنم تنها کسی کسی که بیشتر از هواداران الکس از آنیلی ها متنفر باشه , همین موجی هستش !! شک ندارم یعنی شک ندارم اگه سال 2006 فقط 1/4 خانواده آنیلی از موجی حمایت می کردن امکان نداشت اینطوری کله بشه . موجی سال 2006 خیلی خیلی تنها شد و دشمنا هم از همین تنهایی بهترین استفاده رو کردن ,,,, موجی هم یکی از اون استعداد هایی هستش که حروم شد ! فقط فوتبالی ها نیستن که تو فوتبال استعداد دارن و حروم میشن . موجی هم فوق العاده استعداد داشت . یعنی موراتی و گالیانی رو بزاری رو هم بازم به بزرگی موجی نمی رسن . تنها کسی که شاید بتونه از لحاظ قدرت با موجی برابری کنه مینو رایولاست که خب اونم بیشتر به خاطره اینه که ایجنتِ 2 جین ستاره هستش !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
پیش تر ها ، نظرم در مورد موجی نظر مثبتی نبود ، یعنی بعد از کالچوپولی ، موجی رو مقصر میدونستم و معتقد بودم به تیم خیانت کرده با این کارش . ولی با گذشت زمان این بهم ثابت شد که موجی هم یه گرگ بود بین گله گرگ ها ! اگه نمیخورد ، میخوردنش ! اگه با داور ها زد و بند نمیکرد ، تیم برلوسکونی و گالیانی از یه طرف ، موراتی و فاکِ تی از یه طرف دیگه تو این قضیه پیروز میشدن و حق ما خورده میشد . درسته اصل و بنیان کار اشتباه و خلاف بود ، اما این خلاف رو همه میکردن و موجی هم یکی از اونها بود . محرومیت مادام العمرش ، خیلی جریمه سنگینی بود ، لیاقت موجی تو خرید بازیکن و کارآمدیش تو این زمینه شهره خاص و عام بود و این چییز نبود که بگیم با تبانی و خرید داور و .. انجام میشد ! صرفن مغز و لیاقت و توانایی و اعتبارش بود که اینکارو میکرد .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,358 posts
  • LocationDeutschland
- اتفاقا من موجی رو مقصر اصلی میدونم، موجی یک بره بود بین گله گرگ ها ! قدرت موجی حتی یک دهم قدرت برلوسکنی و موراتی نبود، به چه حقی و چه جراتی میخواست باهاشون رقابت کنه ؟ و اگه دقت کنید تمامی اتهامات وارده به یووه از سالی هست که امبرتو آنیلی بزرگ فوت کرد، در واقع موجی دیگه پشتوانه ای نداشت. اعتقاد ندارم که موجی این مجازات ها سزاوارش بود، ولی هر آدمی باید لقمه رو اندازه دهنش برداره !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan

ببین کی اومده بوده استادیوم دیشب

[img width=480 height=358]http://imageupload.co.uk/files/ih1f5ehi99zjwq7cz8d6.jpg[/img]

کونته ، چقدر کِیف کرده ! :1: فکر کنم خرید آنتونیو کونته توسط موجی انجام شد ! (اگر اشتباه نکنم) . :sigh:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6,960 posts
موجی گفته که داشتیم کریس رونالدو رو میگرفتیم که آخر ب منچستر توافق کرد و به اولدترافورد رفت .. البته اینتر هم به دنبالش بود ..

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

موجی گفته که داشتیم کریس رونالدو رو میگرفتیم که آخر ب منچستر توافق کرد و به اولدترافورد رفت .. البته اینتر هم به دنبالش بود ..

گفته سالاس کار رو خراب کرد..توافق کرده بودیم اون بره اسپورتینگ و کریس بیاد تورین که یهو زد زیر همه چیز...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,358 posts
  • LocationDeutschland
- پیروی استعفا و خروج بالدینی از رم، موجی گفته : بالدینی موفقیت های خودش رو مدیون کاپلو هست و بدون کاپلو هرگز نمی تونست افتخاری کسب کنه، همونطور که طی این سالها و در نبود کاپلو هیچ کاری نتونسته بکنه. موجی و بالدینی از قدیم الایام باهم روابط تیره و تاری داشتند.

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 posts

[img width=480 height=285]http://myjuventus.net/wp-content/uploads/2011/11/a38ba2df926c6444f253fff34be88f2a_immagine_ts673_400-504x300.jpg[/img]

امروز تولدِ 76 سالگی کسی ئه که به اعتقادِ خیلی ها،یکی از بهترین مُدیرهایِ ترنسفر ای ئه که فوتبال به خودش دیده . لوچیانو در طولِ مدتی که در یووه بود،موفق به کسبِ 7 اسکودتو،4 سوپر کاپِ ایتالیا،1 جامِ بینِ قاره ای،1 ل.ق،1 کوپا و 1 اینتر توتو کاپ شُد.یوونتوسِ موجی،تنها بر اساسِ استناد به یک "فرض" و بدونِ اینکه چیزی به اثبات برسه،محکوم شُد... جا داره اینجا یادی هم از پدر نداشته یِ ماسیمو موراتی،پالاتزی و سایرِ دوستان،آشنایان و وابستگان هم بکنیم .
تولدت مبارک موجی عزیز . @};-

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,358 posts
  • LocationDeutschland
- آنتونیو جیرائودو که مدت های زیادی در سکوت خبری بود گفته : "در حق ما ظلم بسیاری شد، یوونتوس قدرت بی حد و اندازه ای گرفته بود و تا سالها کمتر تیمی در ایتالیا هنوز می تونست توان رقابت با ما رو داشته باشه و این برای خیلی ها جالب نبود، من، روبرتو و لوچانو به چیزهایی متهم شدیم که فقط در حد یک فرضیه باقی موندند و این قابل قبول نیست" جیرائودو از مدیران برجسته یووه بود و یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت یووه در دهه 90 و اوایل دهه 2000، به عنوان مدیرکل باشگاه فعالیت میکرد، موجی و بتگا دست های راست و چپ جیرائودو بودند !

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users