پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جام دزدها 2-0 بانوی پیر ( هفته سی و چهارم سری آ ) - 29 اسکودتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
134 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بازی خیلی مضحکی بود
هیچی برای گفتن نداشتیم
بعضی اوقات خوب حمله میکردیم ولی اصلا نمیتونستن از تله آفساید فرار کنن
دائما آفساید میشد و هیچ کاری هم نمیتونستن بکنن
واقعا برای یووه متاسفم!

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
34 بازی:
15 برد
13 باخت
6 تساوی

--
زودتر تموم شه این فصل

rezai77

rezai77

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
Where is our Juve?

Claudio Marchisio

Claudio Marchisio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 85 ارسال
با این وضیت باید از یورو لیگ هم صرف نظر کنیم...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نیمه اول : اخراج سیسوکو واقعا مسخره بود، کارت زرد اول رو که برای پلک زدن توی صورت موتا گرفت (!!!) و کارت دوم هم من برخوردی ندیدم. کارت اول خیلی بی خود بود واقعا. 45 دقیقه با یاکوینتا توی زمین نمی تونه خیلی دلپذیر باشه ! بازی خیلی احساسیه ! خیلی حرفی برای زدن نیست. اما اگر به سبک 20-30 دقیقه دوم نیمه اول باشه و بازی یووه مثل بازی این مدت باشه، حرف زیادی برای زدن نداریم، خصوصا حالا که 4-3-1-1 بازی می کنیم ! نیمه دوم: اگر 1-0 تمام می شد نمیشد گفت نتیجه بدیه. یووه برای یه بازی دفاعی اومده بود، ولی با یک ساعت 10 نفره بازی کردن خیلی بیشتر دست و پا بسته شد. داور اوایل خیلی خراب کرد بازی رو، حضور دلپیرو می تونست خیلی متفاوت باشه. این رو ازون بابت نمی گم اونقدر خوب باشیم که بازی رو ببریم، چون اینتر اونقدرها خوب نبود و سوپرگل مایکون تفاوت ایجاد کرد. در مجموع،چندان انتظاری جز این هم نمی رفت. فقط نگران مارکیزیو ام، امیدوارم مصدومیت جدی نباشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
شکستی که می تواند زمینه را برای تغییراتی بنیادی و اساسی در این باشگاه به همراه داشته باشد، تغییراتی از مدیریت و مربیان تا بازیکنان که تاکید شود این پیراهن و این باشگاه ارزش بسیار زیادی دارد و هر مهره ای که شایسته این نام نیست جایی در این تیم بزرگ ندارد. شانس اوردیم که بیشتر نخوردیم واقعا !!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خب! خدا رو شكر به طرز معجزه آسايي يادم رفت كه بازي رو ببينم! تا عصر خودمو آماده كرده بودم كه بازي رو شب ببينم كه خوشبختانه يهو يادم رفت! حيف شد! تو اين جار و جنجال اگه مي برديم خيلي مزه ميداد اشكال نداره. سخت نگيريد ! بازي رفت رو ما برديم ى برگشتو اونا! هرچند كه با اين وضع جام يوفا رو هم از دست ميديم!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خداییش خیلی ناشکرین...برین از الکان و بلان یاد بگیرین یا بیاین از خود من یاد بگیرین...بابا ما انتظار شکست سنگین تری رو داشتیم با این وضع و اوضاع!!! 10 نفره به اینتر 2-0 باختیم. کم کم باید عادت کنیم که با ادامه این روند و موندن این افراد نابکار از سالهای دیگه برای بقا و موندن تو لیگ تو سر و کله خودنون بزنیم. دیگه حال و حوصله پست دادن نیست جز اینکه بیایم به خودمون متلک بگیم....

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کیلینی گفته : ما داشتیم خوب بازی می کردیم، ولی اخراج سیسوکو همه چیز رو عوض کرد. فکر می کنم همه دیدند که کارت زرد اول سیسوکو چقدر بی معنی بود و وجود خارجی نداشت. درحالی که ساموئل از ابتدای بازی مدام خطا می کرد و کارت زرد نمی گرفت و تیاگو موتا باید در همون ابتدای بازی کارت می گرفت. سوای تیم فوق العاده ای که اینتر داره، اونا از داور هم سود می برند. زک : اخراج سیسوکو بازی یووه و بازی اینتر رو عوض کرد. یکی باید اینجا به من توضیح بده به چه دلیلی، و بر چه اساسی سیسوکو اخراج شد ؟ کارت زرد اول بر اساس کدام قانون به سیسوکو داده شد ؟ من هیچوقت در مورد داور حرف نمی زنم، ولی اینجا باید عمل داور بر اساس یک اتفاقی معنی داری صورت بگیرد یا خیر ؟ من اصلا در مورد درست یا غلط بودن کارت دوم حرفی ندارم، فقط از بی معنی بودن کارت اول که بازی را تغییر داد صحبت می کنم. زک گفته اینقدر تیم من مصدوم داره که حس می کنم فقط 2 هفته بالای سر تیم بودم و بازیکن ها تازه شروع به بازی کرده اند. این فصل برای یووه بد شروع شده مثل اینکه بد هم قراره تمام بشه. *البته هرچند بی فایده ولی زک بدونه که فصل برای یووه خوب شروع شده بود ! و البته برای من سوال هم هست، چرا وقتی تیم عقبه، و مارکیزیو مصدوم میشه، کامورانزی نمیاد به بازی و یه بازیکن تدافعی دیگه یعنی حسن میاد به بازی !

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
یه زمانی بود اینتر تو زمین خودش یه مساوی از یووه می گرفت راضی بود. اما حالا چی؟ با کاری که آقایون کردن 2-3 تا نزنه به ما راضی نمیشه.

raminh

raminh

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 52 ارسال
با این باخت دیگ امیدهامون برای صعود به لیگ قهرمانان کاملا از دست رفت و باید به لیگ اروپا فکر کنیم. البته امید چیز خوبیه ولی نباید خودمونو گول بزنیم. متاسفم.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من بعد از مدتها انتظار بی صبرانه واسه یووه-اینتر،دیشب 10 خوابیدم، ساعت گذاشتم 11 پاشم که خواب موندم... که البته الان خیلی هم افسوس نمی خورم که خواب موندم....
مشخصه که زاک خیلی دفاعی اومده بوده که واقعا جای تاسف داره،تو زمین اونا همینجوریش هم به اندازه ی کافی دومد تشریف داشتیم، حالا اینکه آدم بیاد ترکیبم دفاعی بچینه و دفاعی بازی کنه، دیگه کارش ساخته است...
ضمن اینکه به نظر من اخراج مومو تاثیر گذار بوده، ولی نمی شه گفت که مثلا اگه سیسوکو اخراج نمی شد، می بردیم یا اوضامون بهتر ازین بود! چون به هر حال این فصل اونقدر بد بودیم که دیگه چه با سیسوکو، چه بی سیسوکو کمتر از 11 نفر بودیم همیشه، یعنی من واقعا نمی دونم، شما ها تو بازیای قبل که اخراجی ندادیم، "11 مرد" رو در زمین دیدین با پیراهن یووه؟؟! من که نه... حالا شما رو نمی دونم...

تو یوونتوز اسم تاپیک : Pukebuckets 2-0 The Lost Boys هست! که البته به قول احمِدشون(!) من ترجیح میدادم ما "پیوک باکت" می بودیم، نه لاست بویز...یکیشونم یه پست خدا گذاشته:

Just got this now over e-mail advertising the new Juventus Member site.
تصویر

They forgot:

* più vomito
* più pensieri suicidari
* più la vergogna e l'umiliazione

piu: +/more
pensieri :Train
suicidari: commit suicide
vergogna :Shame
umiliazione:humiliation

واقعا،واقعا!! :rolleye: :treaten:

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
بعضیا یادشون رفت...بعضیا خواب موندن...من به صورت کاملا آگاهانه بازی رو نگاه نکردم! اولین باری بود که دلم طاقت آورد بازی به این مهمی رو نبینم. همیشه هرچقدر ناامید بودم بازم میگفتم بازی رو که نمیشه ندید... وحشتناک ترین حسی که الان وجود داره اینه که ما به "اینتر" باختیم ولی دلیل این آرامش مسخره و لمس و مضحک چیه؟ عادت کردیم؟!

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
90 دقيقه دنبال گلهاي اينتر ميگشتيم از راديو بگير تا سايت براي اين فصل و چهارمي تقريبا نابود شديم :sorry:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
كجسات اون يووه كه تو مه آتزا 3تا 3تا به انترها ميزد؟
مسخره ترين نكته ديشب اخراج مومو بود كه ساختار تيممون رو ريخت به هم...
فقط ميتونم بگم لعنت به اين داماتو كه گند زد به بازي.اونوقت اين استايدر و موتا دارن داورو ميخورن و اونم هيچي نميگه.ديگه از اين داوري ها خسته شديم
ديشب وقفتي گلو خورديم ياد بازي 3 سال پيش افتادم كه زانتي اول گل زد و بعد كامو گل مساوي رو زد و نباختيم
ديشب هم مثل اون بازي بود.اصلا خوب بازي نميكرديم و منتظر كامو هم نميشد بشيم تا بياد و يه تنه نجاتمون بده.....حيف...حيف...
به ياد اون بازي و گل كامو:
ويرايش:عكس ها رو نتونستم از يه سايت درست آپلود كنم.
كسي جاي درست حسابي واسه عكس سراغ نداره؟بجز Imagehost.org و myup.ir كه فيلتر شدند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی