پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جام دزدها 2-0 بانوی پیر ( هفته سی و چهارم سری آ ) - 29 اسکودتو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
134 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

یوونتوس

[size=13pt]هفته سی و چهارم سری آ
جمعه 16 آپریل - 27 فروردین
استاديوم جوزپه مه آتزا - میلانو
ساعت 20:45 به وقت ايتاليا - 23:15 به وقت ايران

[size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

یوونتوس 1-0 کالیاری
فیورنتینا 2-2 اینتر

بازی بعدی

یوونتوس - باری
اینتر - آتالانتا

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

[center]تصویر

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
من به بچه ها هم گفتم همه رو هم اگه باختيد اون دوتاي اينتر رو ببريد به قول پروين

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
من نمیخوام نقد و بررسی کنم بازیو کاریم به وضعیت دو تا تیم تو جدول و آمادگی و ایناشون ندارم! یووه نبره افتضضضضضضاح میشه!! ما فقط برد میخوایم! جلوی اون دزدای لعنتی لاشخور فقط باید ببریم!نمیتونم خفت باخت رو اینبار جلوی اینتر تحمل کنم! یه جو غیرت کارو تموم میکنه اگه تیم به حقی که اونا ازمون خوردن فکر کنه وخونش به جوش بیاد میتونیم امیدوار باشیم. هنوز دلمون بابت جامایی که ازمون دزدیدن آروم نشده نمیخوام یه شکستم بیفته ورش!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
مهم اینه که فقط باخت ندیم. برد و مساوی نتیجه خوبی هستش.اونم تو زمین اینتر.

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
اصلا دوست ندارم مقابل ... بازنده از میدان خارج بشیم اما اگه تعصب و ... رو کنار بذاریم و از دید منطقی به بازی نگاه کنیم شانس برده اینتر خیلی بیشتر از ماست 1-میخواد دوباره برگرده به صدر جدول 2-بازی توی خونه ای خودشونه 3-بازیکنانشون هم از نظر روحیه و هم از نظر آمادگی بالاتر از بازیکنای ما هستن همینطور کادر فنیشون و بیشتر از همه مربیشون ! ولی خب امیدوارم که پیروز از میدان خارج بشیم حداقل مساوی کنیم .

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
اصلا شک نکنید که ما برنده ایم به امید خدا این بازی رو میبریم که هیچ تمام جام هایی که از ما دزدین رو از حلقومشون میکشیم بیرون.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
جمعه خيلي بازي مهمي داريم و جدا از وضع جدول كه به برد احتياج داريم اين بازي رو نبايد ببازيم.هر چند انتر هم فقط برد ميخواد ولي تو اين هفته ها اكثر تيم ها دارن از انتر امتياز ميگيرن و اميدوارم ما هم بتونيم اگه 3 امتياز اين بازي رو بگيريم شانس گرفتن سهميه 2 برابر ميشه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
توی 3 4 بار اخیر که فروم خراب شده یکبارش مصادف شد با بازیه یووه - اینتر در میلان و اون بازی رو ما 2-1 بردیم !!! فصل اول رانیری بود فکر کنم !!! از این لحاظ خوش یمن هست !!!! من که فکر می کنم این بازی جدای قدرت های تیمی است و هر تیمی غیرت مندانه تر بازی کنه برنده خواهد شد !!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
این بازی هم مثل همه ی بازی ها 3 امتیاز داره ;D

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ولي 3 امتياز و بيشتر از 3 امتياز روحيه بعد از برد اين بازي مهمه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
درسته که سه امتیاز داره ولی این سه امتیاز خارج از بحث داربی واسه ما 2 تا سود داره 1 - اینتر رو قطعا از قهرمانی دور میکنه 2 - یووه هم میتونه به چهارم شدن خیلی خیلی امیدوار بشه

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
سه امتياز از ان يووه هست به نظر من هم يك برد طلايي محسوب ميشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بعد از مصدومیت جووینکو و گریگرا، امروز ترزگه هم مصدوم شد و بازی رو قطعا از دست داد.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
همون طور که دروگی ها گفتن با تیم جوانان بازی کنیم بهتره ! حالا در کنارش اله و بوفون و .... هم باشن .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب گریگرا که نبودش قطعا بهتره،سبا هم اگر بود که بازی بهش نمیرسید.حالا هم بعد از ترزگل چشم امیدمون برای گلزنی به ساقهای نازنین الکس و دیگو هست

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یکی بیاد ترکیب اصلی احتمالی رو با توجه به مصدومیت ها بزاره ببینیم !!!! دوستان نکنه اینتر بیاد هرچی باخت باشه سرمون خالی کنه و فصل درخشانمون رو تکمیل کنه ؟؟؟!!؟ غیرتی هم بازی کنیم باز هم سخته ؟؟!؟ فقط به این امیدداریم که اینتر بارسا رو از لیگ مهم تر بدونه ؟!؟؟!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تنها محروم جام دزدها برای این بازی چیوو هست که بود و نبودش فرقی نداره .

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
میگم یکی یه اماری بده الکس چندتا گل به اینتر زده من فکر کنم بیشتر از سیوری زده باشه

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
خب .... بازی خیلی سختی پیش رو داریم که حساسیتش با توجه به باز شدن دوباره پرونده کالچوپولی از مواقع دیگه هم بیشتره . وضعیتمون بی رو درباسی اصلا خوب نیست و به نظر میرسه سیکل جدیدی از مصدومیت ها هم شروع شده . ترزگه مصدوم شد و حالا چه بخواهیم و چه نه مجبوریم یاکی یا اما و یا هردوشون را با هم تحمل کنیم . در دفاع راست هم مصدومیت کریگرا مضاف بر کاسرس گزینه ای به جز زبینا برامون باقی نگذاشته .و در دفاع چپ هم شرایط خوبی چه با مصدومیت و چه بدون مصدومیت نداریم . سبا هم فصل را به پایان رسانید تا یکی از گزینه های خوب نیمکت ! تیم از دست بره . من نمیخوام به خودم وعده بدم و اظهار امیدواری کنم. اگر در این بازی فقط یک امتیاز بگیریم هم خوشحال میشم و هم تعجب میکنم و از آن سو احتمال اینکه وضع خراب این تیم درب و داغان با یک شکست سنگین خراب تر هم بشه زیاده ........برای من الان تنها چیزی که مهمه سهمیه چهارم سی اله و امید کم رنگی دارم که در راه کسبش بتوانیم از رقبا پیشی بگیریم . هر چند که این بازی میتونه همون بازی باشه که امید های ما را از بین میبره .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
هر کی فهمید کولینا رو چه حسابی داور ها رو مشخص میکنه به ما هم بگه !! داور دربی ایتالیا damato هست !!!!! مزخرف مزخرف مزخرف مزخرف افتضاح افتضاح افتضاح افتضاح

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی