پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اودینزه 3-0 یوونتوس ( هفته سی و دوم سری آ ) - یادواره یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
82 پاسخ برای این موضوع

anatema

anatema

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
اقا دمت گرم این عکسای امیدوار کننده رو نشون دادی . نمیدونم چرا خودم متوجه نشدم. نمیدونم مدیرا برا کی میخوان جلسه بزارن؟ من از همون اولشم میدونستم. بیایدو یه خورده قضیه رو بیخی نگاه کنیم.یه نگاهی به خریدای تیم کنیم: poulsen:کلوپ هوادارای تیم با این خرید مخالف بود. اصلن ارزش نداره چیزی بگم:tiago cannavaro:اگه خوب بود madrid نمیزاشت بیاد amauri:لزومی نداشت بیاد اونم وقتی که 3تا مهاجم ردیف داشته باشی grosso:تو همون تیم ملی کسی راضی نیست خیلی بیخوده: : :2qcmh45:salehamidzich filipe melo : فرارا گفته بود de agostino انتخاب اوله من بود یه هافبک طراح نه melo جالبه بدونین موجی با تمامه این خریدا ( مخالف) بود

anatema

anatema

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
حق یووه از 3 تا هم بیشتر بود نمی دونم بازیکنای اودینزه رو دیدی چقدر غیرتی بازی کردن ؟

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
خیلی سوز داره به خدا !! خیلی دردناکه !!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
و بدترین یووه دهه های اخیر ! فاجعه ای به اسم یووه ! من که دقیقه 75 تلویزیون رو خاموش کردم تا حداقل همپای اونایی باشم که استادیوم رو ترک میکردن ! فقط نمیدونم اون دختر بچه ای که گریه میکرد یوونتوسی بود یا نه ، چون نشان یوونتوسی نداشت ولی بعد از گل اودینزه در کنار مادرش یه اشکی میریخت که انگار عزیزش رو از دست داده ، شاید هم از دست داده بود ! واقعاً تیمی که یه موقع با بازیکنای کوچکتری مثل تودور ، بریندلی ، پسوتو ، یولیانو و .... نفس رئال و بارسا رو میگرفت حالا با اینهمه به اصطلاح ستاره چجوری به تیمهای درجه چندم میبازه ! حداقل یووه با اونهایی که گفتم رو همه دیدن ، این تیم دیگه هیچی نداره ، هیچی ......

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال
آره واقعاً حرف دل من رو زدی، بخدا اگه بجای این بازیکنان کریشتیتو و پالادینو و نوچرینو و حتی پارو رو حفظ می کردیم اگه با اینا دهم هم می شدیم من یکی افتخار می کردم چون جوانان باشگاه بودن حداقل تعصب پیراهن یووه رو می کشیدند.

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
من دیگه هیچی راجع به بازی نمیگم چون همه چیز کاملا معلومه !!! ولی چیزی که کاملا مشهود بود بازی بی تعصب و افتضاح کامورانزی و فوق العاده فوق العاده افتضاح تر کاناوارو بود و آمائوری که کاملا رو اعصاب و اماتوری بازی کرد ( چه به همم میان ماشاالله : آمائوری و آماتوری !!! )

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

من دیگه هیچی راجع به بازی نمیگم چون همه چیز کاملا معلومه !!!
ولی چیزی که کاملا مشهود بود بازی بی تعصب و افتضاح کامورانزی و فوق العاده فوق العاده افتضاح تر کاناوارو بود و آمائوری که کاملا رو اعصاب و اماتوری بازی کرد ( چه به همم میان ماشاالله : آمائوری و آماتوری !!! )

!

شما چجوری متوجه میشی کسی بی تعصبه ؟! دستگاهی چیزی داری یا از قوه بالای فکری استفاده میکنی ؟! یکی اگر یه روز آماده نباشه یعنی بی تعصبه ؟!
بعد اصلاً مطمئنی بازی رو دیدی ؟! کاناوارو چقدر باید توپ میگرفت ؟! فکر کنم طرف انسانه ، بتمن یا زورو که نیست !

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال

!

شما چجوری متوجه میشی کسی بی تعصبه ؟! دستگاهی چیزی داری یا از قوه بالای فکری استفاده میکنی ؟! یکی اگر یه روز آماده نباشه یعنی بی تعصبه ؟!
بعد اصلاً مطمئنی بازی رو دیدی ؟! کاناوارو چقدر باید توپ میگرفت ؟! فکر کنم طرف انسانه ، بتمن یا زورو که نیست !

بتمن و زورو هم آدم بودنااااااااااااااا.
ولی من همه رو از چشم این مدیرای نالایق میبینم و آرزو دارم هرچه زود تر موجی عزیز رو تو راس تیم ببینم.
اونه که میتونه همه افتخارات رو برگردونه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

بتمن و زورو هم آدم بودنااااااااااااااا.
ولی من همه رو از چشم این مدیرای نالایق میبینم و آرزو دارم هرچه زود تر موجی عزیز رو تو راس تیم ببینم.
اونه که میتونه همه افتخارات رو برگردونه

آخه تو شهر ما آدمهاش پرواز نمیکنن و یه تنه 100 نفر رو نمیزنن ! رو این حساب گفتم ! حالا جای دیگه رو خبر ندارم !

-----------------------------------------------

یه چیزی که معمولاً تو بازی یووه هستش همین درصد مالکیت بیشتر توپ هستش که معمولاً هم نتیجه ای نداره ! مثلاً دیشب اودینزه 47% صاحب توپ بود یووه 53% . نکته جالبی هم بودش که مثلاً اودینزه از 12 شوتش به سمت دروازه 9تاش در چارچوب بوده که یک سومش گل شده بعد ما 18تا شوت زدیم که فقط 6تاش در چارچوب بوده که نصفش رو هندانوویچ خیلی راحت و درازکش گرفته !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
کاناوارو که خیلی خوب بازی کرد اگه اون توپای اولی که کانا دفع می کرد رد می شد دو رقمی می شدیم تنها خوب های دیشب به نظر من کاناوارو و الکس بودن

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

کاناوارو که خیلی خوب بازی کرد
اگه اون توپای اولی که کانا دفع می کرد رد می شد دو رقمی می شدیم
تنها خوب های دیشب به نظر من کاناوارو و الکس بودن

بنظر منم کانا و آله بهتر بودن . البته بنظرم سیسوکو هم نسبتاً خوب بود . از همه هم بدتر بنظرم کامورانزی ، آمائوری و ملو بودن . کامو به شکل عجیبی نه شوتهاش شوت بود نه پاسهاش و خیلی پاس اشتباه میداد ! مارکیزیو هم اصلاً روی فرم نیست و پاسهای اشتباهش هنوز خوب نشده .

فقط من الآن نگاه کردم ببینم تعویض سوم چجوری بوده که دیدم کاندروا دقیقه 88 اومد تو زمین ! من نمیدونم بازیکنی که چند بازی بازیکن فیکس بوده و بد هم بازی نکرده چرا باید روی نیمکت بشینه ودقیقه 88 اونم وقتی 3-0 عقبیم بیاد ! خب اصلاً نمیاوردش دیگه ! کلاً ما فصل تموم شد آخرش فلسفه لاین-آپ و تعویض های زاکرونی رو نفهمیدیم !

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال

!

اصلا آمادگی و با تعصب بودن زمین تا آسمون با هم فرق دارن ! یکی مثل آمائوری آماده نیست ولی خب دوندگی و علاقه خودش رو داره و سعی میکنه بازی کنه هرچند چیزی ازش بر نمیاد ! ولی یکی مثل کامورانزی که نه دوندگی داشت نه حوصله بازی و اصلا علاقه ای هم نشون نداد کاملا معلومه بی تعصب بازی کرد ! هر چی توپ میومد فقط از خودش دورشون میکرد کلا چه جوری بگم .... تابلو بود !
کاناوارو هم میشه بگی روی گل ها اصلا دیدیش ؟! مدام زمین می خورد ! خیلی راحت دریبل میشد ! اصلا نمیتونست مثل سابق سر بزنه ! توی رهبری خط دفاع کلا مشکل داشت و هیچ وقت مدافعان توی یه خط نبودن که اشکال از کاناوارو بود !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تنها چیزی که می تونم بگم اینه که یوونتوس از بی روحیه-گی دیگه رد شده، یوونتوس واقعا مرده ! هیچکس انگیزه نداره و عدم اعتماد به نفس توی تیم بی داد می کنه. نیمه دوم اگر دقت می کردید، وقتی توپ یک سمت زمین بود، اون سمت زمین بازیکن های یووه به آرامی قدم می زدند و اصلا توی جریان بازی نبودند. شاید یکی دو بازیکن سعی داشتند تلاش کنند و پرس کنند ولی تلاششون با پاسکاری اودینزه محو می شد. مثلا یاکوینتا ( سوای بازی افتضاحش، مثل بقیه) داشت پرس می کرد، بعد یه پاس دادند، برگشت پشت سرش رو نگه کرد دید هیچکس نیومده کمکش، دستش رو انداخت بالا و با ناراحتی سر بقیه داد زد. نیمه اول هم گفتم، ملو اینقدر به دچلیه گفت پرس کن که از عصبانیت صورتش قرمز شده بود ! گل دوم هم درحالی که کانا و لگرو اومدن جلو و بازیکن اودینزه رو گذاشتند توی آفساید، دچلیه ایستاد سرجاش و آفساید رو پر کرد ! حتی وقتی تک به تک رو گرفت و ریباند شد اومد جلوی توپ، وقتی په په شوت کرد صورتش رو کشید کنار که توپ نخوره بهش و به تبعش کل بندش رو از جلوی توپ کشید کنار ! جا خالی دادن از توپ کاری نیست که یه مدافع انجام بده ! اگر سرجاش ایستاده بود توپ می خورد بهش. از مارکیزیو بازی های بهتری دیده بودیم. کامورانزی روزش نبود، سیسوکو "واقعا" نمی تونه پاس بده و آمائوری و یاکوینتا هم گل نزن های فوق العاده ای شدن. حتی سبا هم قانع کننده بازی نکرد. تو این بازی به قول گزارشگر بازی تنها خبر خوب برای هوادارای ایتالیا اینه که چشمه هایی از کاناواروی قدیم رو می دیدیم. هرچند دوبار توی بازی توی لحظات حساسی لیز خورد، اما کلا زمین یه جوری بود که خیلی لیز می خوردند همه. الکس هم بازی خوبی کرد اما بازم تنها بود. یه جا دچلیه بهش یه پاس داد، یه نفر جلوش بود، 2 نفر با سرعت داشتند بهش نزدیک می شدند، هیچ راه فراری نداشت، اما واقعا هنرمندان یه جوری استارت زد که بتونه خطا بگیره و توپ رو نده به حریف. یه نکته ی دیگه هم بازی داشت، توی جایگاهی که رئسای دو باشگاه نشسته بودند، رئیس اودینزه با بتگا نشسته بودند کنار هم. خبری از بلان نبود.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دو نکته ی دیگه ! 1- اینکه زک مصاحبه نکرد و تا آخر فصل دیگه مصاحبه نمی کنه. 2- یوونتوس 19 بازی که نتونسته کلین شیت نگه داره. رکورد 18 بازی متوالی گل خوردن تاریخ یووه شکسته شد! توی این 19 بازی یوونتوس 35 گل خورده ! همچنین یوونتوس کلا توی تاریخش 5 بار به اودینزه باخته. فقط یه بار هم توی دهه 50 اودینزه تونسته بود یووه رو پرگل ببره (همین 3-0 )

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بازم باخت.بازم تحقير. ايندفعه نوبت اودينزه بود تا تو فريولي تحقيرمون كنه.بازي بي برنامه و بدون هدف براي گل زدن.تو زمين اودينزه هيچ حرفي براي گفتن نداشتيم و سانترهاي بيهوده و پاس هاي بي هدف.... باز هم در نبود جورجو تحقير شديم.دفاع افتضاح.روي گل اول دچليه واقعا نشون داد كه چقدر تو دفاع ضعيف و بي تجربه است و سانچز به راحتي هر چه تمام تر دروازه رو باز كرد.بعدش هم حمله هاي بي هف.شايد اگه كاندروا يا ديگو تو زمين بودند بازيسازي بهتري ميكردند و موقعيت هاي بيشتري داشتيم.روي گل دوم هم منينگر ابتدا يه موقعيت تك به تك رو برگشت داد ولي در ادامه په په توپ رو تو دروازه جا داد.گل سوم هم كه به راحتي توسط دي ناتاله به ثمر رسيد و مدافعين ما معلوم نيست چيكار ميكردند. ولي در اين بين الكس يجورايي بهترين بازيكن ما بود و تو حمله فقط اله يه كارايي ميكرد كه اونم به تنهايي جواب نميداد. شانسي كه آورديم پالرمو دربي سيسيل رو به كاتانيا باخت و بايد مديون كاتانيا باشيم كه 3 متياز از پالرمو گرفت. حالا سمپ با بردي كه آورد چهارم شد.

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
من بازی را ندیدم . ولی دیگه دلسوزی برام باقی نمونده . هر کسی مستحق اینکه چوب اشتباهات و حماقتهای خودش را بخوره هست . همه از جمله خود ما ! من امیدی به سی ال آتی ندارم و فکر میکنم باید بپذیریم که راهی لیگ اروپا خواهیم شد . این باعث زیان های مالی قابل توجهی میشه و امکان اینکه بتوانیم حتی در صورت وجود بنیه مالی ستاره بزرگی را بگیریم به طور کامل از بین میبره . یک قدم رو به عقب بزرگ برای تیمی که هنوز اونطور که باید جان نگرفته . ولی دلم نمخواد حتی نسبت به این شرایط بدبین باشم . شاید صحبتهایم از نظر شما رنگ توجیح به خودش بگیره و به نظر بیاد از این دریچه بیان میشه که حالا که دیگر به نظر دستمان از لیگ قهرمانان کوتاه شده من دارم به خودم امیدواری های واهی میدم . ولی جدا فکر میکنم اگر قرار به تغییرات جزئی و نسبی باشه و رسیدن به سی ال سرپوشی بر ضعف های عمده مدیریتی تیم بشه و ما با وجود یک فصل سیاه با بیلانی بسیار بد و شکست های پی در پی و بعضا سنگین و خیلی سنگین در بازی های بزرگ بالاخره به طور نسبی عاقبت به خیر بشویم و برویم سی ال ...... بسیاری از مهم ترین مشکلاتمون ادامه دار خواهد شد . تفکر حاکم بر این باشگاه باید تغییر کنه . یک تیم مدعی قهرمانی به فکر بلند نظر و روحیه جاه طلب هم نیاز داره . یکی از چیز هایی که در این یووه به چشم نمیخوره همون تفکر برنده هست . نه در مدیریت و نه در کادر فنی و نه حتی در بازیکنان تیم . تبدیل به لشگر شکست خورده ای ترحم برانگیز و بیمار شده ایم که خودباوریشو به طور کامل از دست داده .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
حالا بر فرض که چهارم بشیم , بازی پلی آف رو که میبازیم از آپوئل نیکوزیا و امثالهم ;D

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
من بازی رو تا نتیجه 2 بر 0 دیدم . وقتی دیدم این وضعیتمونه عصبی شدم و تلویزیونو خاموش کردم . خداییش شبکه 3 حق داره بازیهامونو نشون نمیده . . :looky89: تو این بازی تا اون جایی که من دیدم دفاع یووه اصلا خوب کار نمیکرد . چند تا از بازیکنا که کلا بازی نمیکردن مثل کامورانزی - کاناوارو - مارکیزیو و یکی دو تای دیگه ... :waiting: ولی خداییش زبینا خیلی خوب کار میکرد . دمش گرم :goog: در کل تو بازی الکس از همه بهتر بود .

1101117

1101117

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 ارسال
یه خرده بیشتر به بازی فکرکنین و اینقدر از روی عصبانیت نظر ندین . "خداییش" حقمون بود 3-0 ببازیم؟؟ مگه غیر از این بود که اودینزه گلهای 2دوم و سومش رو روی ضذ حمله زد؟ همه تیم از ترس باختن و ایجاد همین جو و حاشیه میکشیدن جلو تا گل بزنن ولی رو "ضدحمله" دوتا خوردیم . دفاعمون افتضاح بود . چون نه توی حمله مفید بودن ، نه دفاع. زبینا خوب بود ... الکس خوب بود ... کاناوارو بد نبود (فردی خوب بود ولی باید کل دفاع رو هم خوب رهبری میکرد).... سیسوکو در حد خودش خوب بود ... ملو خوب بود... منینگر خوب بود... ژرمن بد بود... دیگو نبود!!!... کاندروا باید زودتر میبود!!!... مارکیزیو رو اعصاب بود...!!! دچلیه "اضافی" بود!!!...

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
3-0 باختیم از یه طرف دوست دارم فصل زودتر تموم شه تا بلکه تحقیر تموم شه از یه طرف دوست دارم 10 بازی دیگه مونده باشه لااقل سهمیه لیگ اروپا رو بگیریم. 540 دقیقه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی