پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اودینزه 3-0 یوونتوس ( هفته سی و دوم سری آ ) - یادواره یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
82 پاسخ برای این موضوع

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
من دارم به حرفهایی که یکی از روزنامه ها در مورد یوونتوس زد و مدیر ما 2 صفحه جوابش رو داد ایمان میارم این تیم از این بهتر میشه امیدوارم یه تکونی به صندلی مدیریت بدند و این افراد اشغال رو بیرون بندازند فقط این تنها راه نجاته در ضمن ما لیاقت لیگ قهرمانان رو نداریم من که ارزو میکنم نریم تا مثل امثال تحقیر نشیم و تیمهایی مثل فیورنتینا صعود کنند که حداقل یه ذره ابروداری کنند و با افتخار حذف شوند

shamin

shamin

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال
به نظر منم این یووه تو جام قهرمانان جز آبروریزی چیزی نداره.البته این باختا یه نکته خوب داره اونم این که ممکنه باعث تغییرات اساسی تو تیم بشه.از وقتی یووه از سری بی برگشت واقعا به این تغییرات نیاز داشت ولی مدیرا با تغییر مربی سعی می کردن صورت مسئله رو پاک کنن

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ولي از الان نميشه پيش بيني كرد يووه سال بعد چي خواهد شد و تو ليگ قهرمانان چه خواهد كرد.بنظر من كه تحولات زيادي تو راهه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی