پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ناپولی 3-1 یوونتوس ( هفته سی ام سری آ ) - یادواره ولادیمیر یوگوویچ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
100 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این هم همون قضیه گریه کردن چیرو فرارا بعد از بازی با بایرن هست :دی: :Facepalm:

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
توروخدا زاکرونی هم شد مربی ؟؟؟ تا حالا یه جام تو عمرش برده؟؟؟ حالا همونایی که از کامو و الکس و... دفاع میکردن و میگفتن اینا باید تا ابد تو یووه بازی کنن بیان از حرفشون دفاع کنن همسیک که میبینین ده برابر دلپیرو و آمائوری و کامورانزی دوندگی داره و آخرشم تیمش برنده میشه دیگه ماکه نه مربی داریم نه بازیکن درجه 1 و نه مدیر درست و حسابی و میخوایم چهارم هم بشیم نامردا نکردن دوتا بازیکن درست وحسابی و یه مربی باکلاس مثل هیدینک بیارن تا لاقل چهارم بشیم خدا میدونه حالا دیگه این بلان بی عرضه و این زاک ترسو چه بهانه ای میارن؟؟؟ اگه امشب همشون استعفا ندن بزرگ ترین توهین رو به هوادارن کردن

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

توروخدا زاکرونی هم شد مربی ؟؟؟
تا حالا یه جام تو عمرش برده؟؟؟
ای خاک بر سر بلان

اسمش که مربیه
یه اسکودتو با میلان داره .
اون خاک رو روی سر سکو هم بریز .

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
بچه ها دیگه تو فکر سهمیه یوفا باشین که اونجا هم یه تیم مثل فولهام قراره با چهارتا گل تحقیرمون کنه

raminh

raminh

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 52 ارسال
امروزجمعه6فروردین89، ساعت5 صبح. بیدار شدم تا بی خبر از همه جا برد یووه مقابل ناپولی رو به مه طرفدارا از طریق انجمن تبریک بگم. اول به سایت فوتبال برتر رفتم تا ببینم نتیجه چیه. با کمال ناباوری دیدم که نوشته ناپولی3-یوونتوس1. چنان خشکم زد که اگر اون موقع اژدههاهم می دیدم خشکم نمی زد. متاسفم که به جای تبریک باید بهتون تسلیت بگم. متاسفم.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
چقدر زور داره آدم شب با 1-0 بخوابه و صبح با 1-3 بیدار شه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این فصل به خوبی به انواع مختلف به زانو در آمدیم. نمیدونیم این تاوان کدام گناه هست که داریم اینطور پس میدیم. فصلی که اولش فوق العاده بودیم فصلی که اومده بودیم برای هر سه جام!!!!! این ها تقصیر بلان بی خاصیت هست که وقتی هیدینک بزرگ بیکار بود نرفت باهاش سر میزمذاکره و قرار داد ببنده. اگر گاس بزرگ بود ما الآن سوم بودیم. دوستان یک سوال تیم های 5 و 6 و 7 میرن برای مسابقات لیگ اروپا درسته؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
آره ! همین سه تا میرن !

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
یووه نیاز به یه برنامه 5 ساله دیگه داره !! :دی: بلان طراحی کن تا دیر نشده !! :دی: :دی: من موندم از اون هواداران .... توی تورین ! دارن چیکار میکنن ؟! اگه یه دو تا از این بچه های خودمون الان اونجا بودن یه مدیری ازش می ساختن که ..... .

nazi-zambi

nazi-zambi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
نمی دونم تا کی زنجیره شکست یووه ادامه داره....حالا ناپولی یه چیزی ولی با اون افتضاح فولام روم نمیشه سرمو بالا بگیرم!!!...تیم از نظر بازیکن مشکلی نداره مشکل مربیه .همون اولش یه مربی درست وحسابی نیاوردن نتیجه ش هم میشه این..اون از دسته گل فرارا و این هم از زاکه!!! مگه آرسنال خیلی مهره وسوپر استار داره ولی می بینیم که با یه مربی کار بلد مثل ونگر با چند تا جوون همیشه تو کورس قهرمانی ان. اه..

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زک هم گفته من اگر بخوام به اهدافم برسم باید ابزارش هم داشته باشم، و با این وضع مصدومیت کارم خیلی سخت میشه. در مورد تعویض گریگرا هم گفته : خواستم یه مدافع اضافه کنم که فشار ناپولی از جناحین رو کاهش بدم.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بعد از باخت دیشب یوونتوس بزرگترین کلوپ هواداری یوونتوس در قاره ی آفریقا با 3500 نفر آنلاین روزانه تا اطلاع ثانوی تعطیل شد ، یه سری هم به فروم اینتری ها در آفریقا و کشورهای عربی زدم خیلی برای من جالب بود همه ی اعضا دعا میکردند که یک روز یوونتوس با قدرت برگرده و حتی بسیاری از کاربران ناراحت بودند بویژه از اون صحنه ای که اشک تو چشم دیوید و الکس جمع شده بود ......

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
خیلی دوست داشتم صبح که میام تو نت ببینم یووه برده باشم این هفته بدترین هفته من بود چرا باید بدترین یووه تاریخ تو این دوران رقم بخوره؟؟؟؟

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
بازم پستم رو پاک کنید ولی ................. یه تیم با سران مافیایی همینه همینه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
برات متاسفم ! اگه تو کل باشگاه های جهان , فقط یکیشون مافیایی نباشه , بدون شک همون یدونه هم یوونتوسه

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
هیچ وقت از ندیدن بازی یووه تا ایت حد مشعوف نشده بودم! دیشب گل رو که زدیم از ترس گل خوردن اصلا نظر ندادم...ترسم نتیجه داد...الان هم حرفی برای گفتن ندارم! فقط اومدم بگم متاسفم! همین!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

زک هم گفته من اگر بخوام به اهدافم برسم باید ابزارش هم داشته باشم، و با این وضع مصدومیت کارم خیلی سخت میشه.

در مورد تعویض گریگرا هم گفته : خواستم یه مدافع اضافه کنم که فشار ناپولی از جناحین رو کاهش بدم.

آخه كدوم فشار؟؟؟؟

چندتا بازي هست كه با سبك تعويض هاش پدر تيمو در مياره.

همش دقيقه هاي اول گل ميزنيم اما بعد كم مياريم.

آخه يعني زاك به مساوي راضي بود؟؟؟؟؟؟؟

اگه اينجوريه ،‌خب بابا اصلا نيازي نيست كه براي يه مربي يووه خرج كنه ، بدون مربي بازي ميكنه تيم ديگه . همه رو هم 3-0 ميبازه

مشكلش كجاست؟ با الان چه فرقي داره؟؟ يا اصلا نياد بازي نكنه همه بازي ها بشه 3-0 :waiting:

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
آره داداش کلا مربیای ترسو مثل رانیری و زاک و... همیشه تو خونه ی حریف دنبال تساویند من که دیگه این فصل بازیهای یووه رو نگاه نمیکنم چون مثل فیلمهای تراژدی شده اگه الان دشام اخراج نشده بود و تا حالا رو سر تیم بود این وضه اسفناک رو نداشتیم توپ تانک فشفشه بلان باید گم بشه

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ديشب اصلا ديگه حال پست دادن نداشتم.خيلي ضدحال بود.با اين همه اميد به چهارمي. گل اول رو كه خورديم به هم پاشيديم.همسيك يه ضربه سر خيلي رحت زد .چون هيچكس نبود كه كاري بكنه(نه دفاع نه منينگر) گل دوم هم شبيه گل اول فقط با ارسال از سمت راست و اين بار كواگليارلا عوضي بود كه توپ رو زد و 2-1 عقب افتاديم.هيچي منو به امدازه خوشحالي كوگليارلا و كارهايي كه كرد كه اصلا حالشو ندارم بگم(چون اعصابم ميريزه بهم)عصبي نكرد گل 3 هم به ضربه لاوتزي در شرايطي كه معلوم نيست مدافعين ما كجا بودندبه راحتي زده شد و توپ رو به گوشه دروازه فرستاد كه كاري هم از دست منينگر بر نميومد. در كل خيلي اعصاب خورد كن بود شكست و تحقير تتو سن پائولو.يه فصل تاريخي داره براي يووه تو تاريخ ثبت ميشه

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
من خلی کم می تونم بازی های یوونتوسو ببینم چون نه خونمون ماهواره داریم و نه مطمئنا تو خوابگاه! ولی تا اونجایی که من می دونم اگه مثلا سبا یا دیه گو تو بازی باشن چون خیلی خوب می تونن خطا بگیرن ؛ وقت بازی تلف میشه و تیم از فشار در میاد ، خیلی این روش بهتره تا اینکه مثِ بازی با بایرن عین احمق ها بریم تو لاک دفاعی![ حالا تازه اگه بریم اصلا یوونتوس وقتی به حساب خودش می خواد دفاع کنه بیشتر تو فشار قرار می گیره :Facepalm:] در ضمن منظورم از گریه ی الکس همون بغض و اینا بود حالا لازم نیست که شونه هاشون بلرزه! :hanghead:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی